Strona 23 z 62 PierwszyPierwszy ... 1319202122232425262733 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 551 do 575 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #551
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Dziękuje za odpowiedz bo się tak zastanawiałam żeby nie niszczyć swoich paznokci i nie spiłowywać nie nie robić żeli na naturalnej płytce a tak pokombinować żeby był ładny french bo niestety moje białe lakiery które kupie i sa dobrej jakości i sa drogie jeden w jeden robią się ciągutki i nie nadają się do niczego nawet próbowałam w lodówce je trzymać i nic nie pomaga.

  2. #552
    Rozkręcanko Avatar charolina
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    dolej troszkę zmywacza i potrząś przez dłuższą chwilę

  3. #553
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Robiłam tak nawet kupiłam preparat do rozzedzena lakieru to albo nie pomogło albo się nie połaczył z lakierem

  4. #554
    Rozkręcanko Avatar charolina
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    mi zawsze pomaga... dziwne a czemu żelem nie chcesz? trwalszy jest niż lakier...nie będziesz musiała co chwilę malować

  5. #555
    Wczytuje się Avatar Elena
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaniusia0 Zobacz post
    dziołszki to nie jest kwestia zarówek.... ja sie zamorduje, wczoraj robilam klientce czarnego frencha i aż w pewnych momentach mi sie cieplo robilo jak widzialam ten french po wyciągnieciu ręki z lampy. jak wkladała klientka do lampy to linia usmiechu byla ok a jak wyciągala to tragedia takie rozlane, rozmazane musialam kwiatki malować zeby to zakamuflować w takim razie co może być nie tak
    Panie żelowe odezwijcie się

    Możliwe że felerny PRODUKT!

    Zamieszaj dokładnie żel kolor przed użyciem. Jeśli nadal będzie się to działo -to raczej ta kolorówka nawala. Może być wina tylko tego egzemplarza np.
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 29-11-2010 o 15:06

  6. #556
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Czasem żel się rozmazuje jeśli źle się trzyma dłoń w lampie.Ja jak miałam rzadki biały to robiłam po jednym palcu na przemian dłoni.Kamuflaż też pomaga bo się robi wgłębienie i żel jest równiuteńko (pod warunkiem że się go dobrze nałożyło )
    "Dłonie są krajobrazem serca"

  7. #557
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    No więc tak kochane mądre dziewczynki mam problem z pazurkami tzn. robiłam sobie pazurki mnóstwo razy i trzymały się genialnie aż do pewnego momentu kiedy zaczęłam brać witaminy na pazurki ,wogóle się przestały trzymać, po skończeniu pracy przy nich odpadają całe po kolei robię to samo i tak samo jak wcześniej,biorę tabletki od jakichś dwóch tygodni i co? i klops. Mam pytanko czy to możliwe że od tych tabletek? Jeśli tak to czy przestanę je brać to będą się trzymać. Kurcze zgłupiałam co ja mam teraz zrobić?

  8. #558
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Mi sie wydaje ze raczej nie powinno to byc od Witamin, nigdy nie słyszałam o czymś takim by od witamin paznokcie odpadały. nie sadze. może zmienilaś jakis produkt lub cos innego.

  9. #559
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    No właśnie nie, nic nie zmieniłam i dlatego jestem w szoku , wszystko robię tak samo jak wcześniej

  10. #560
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    moze masz pilniki zużyte?

  11. #561
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nie to nie to,bo kiedy skończę robić pazurki ,wypiłuję i wypoleruję , nabłyszczę to od razu na większości z nich widzę podchodzące powietrze i kiedy nacisnę palcem odpadają tuż przy wale a potem dalej !

  12. #562
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Może odkąd bierzesz witaminy masz mocniejsza płytkę i wymagą "lepszego" zmatownienia? No ale w 2 tygodnie przecież nie mogła Ci płytka urosnąć w całości więc to chyba nie najlepsze stwierdzenie... hmmm... Może jakiś produkt (żel, primer) Ci się przeterminował? Sprawdź daty na opakowaniach. Poza tym czytałam, że na przyczepność żelu/akrylu mają wpływ czynniki takie jak: antybiotyki, hormony, moment cyklu (?), choroby itd, ale osobiście nigdy mi to jakoś przyczepności nie zmieniło, ani ciąża, ani hormony, ani antybiotyki... Ale sporo osób tego się trzyma, ale nie wiem czy coś w tym jest.

    Jeśli piszesz, że paznokcie odchodzą w całości, to tutaj wynika problem z przyczepnością, a winą może być primer, nieodtłuszczona ( lub niezmatowiona) płytka, żel/akryl... Mówię Ci sprawdź te daty.

  13. #563
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    A może faktycznie to hormony Właśnie jestem w początku cyklu a może to dlatego? mam teraz miesiączkę poczekam aż wszystko się skończy i zobaczymy co później będzie.

  14. #564
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    a może koleżanko przeterminowało ci się coś (nie wiem na czym pracujesz żel czy akryl) posprawdzaj daty produktów, primera jeżeli robisz na tipsie to klej sprawdź... no najlepiej wszystko czego uzywasz posprawdzaj...bo może to kwestia przeterminowanego produktu...
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  15. #565
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    No może hmmm... wiesz może masz bardzo wysokie skoki hormonów... Serio sporo czytałam o tym i wiele osób pisze, że nie robi się pazurów jak ma się okres (o farbowanie włosow też tam chodziło), bo odchodzą itd... Ale ja sobie robiłam w tym czasie zarówno włosy jak i pazury i to nie raz, ale u mnie to nie miało wpływu, ale u Ciebie może a nóż widelec ma hehe. Poczekaj kilka dni i zrób pazury i od razu napisz czy coś się zmieniło. Jeśli nie to zmień produkty.


    A wiecie co mi się właśnie stało? "Odkleił" mi się pierwszy raz od kilku lat żel od tipsa- oczywiście jak gryzłam go w pół. Zawsze jak coś to pękał żel łącznie z tipsem, ale nigdy mi się nic nie rozwarstwiło... Masked od dobrej rady+żel i-nails budujący, pazurki mają 2 i pół tygodnia... hmmm dziwne. Wiem, że nie wolno gryźć, ale u mnie to niestety straszny nałóg. Kiedyś bez zębów zostanę

  16. #566

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    kasandra262Tak czytam to co napisałaś i przypomniało mi sie jedno zdarzenie z klientką.Przychodziła co miesiąc i zawsze pazurki trzymały jej sie super aż tu ostatnim razem przychodzi i mówi że pazurki jej się nie trzymajaPowiedziała mi że jakieś dwa tygodnie wcześniej zaczęła brać witaminy na paznokcie i od tego czasu pazurki sie zaczęły zapowietrzaćNie myślałam wtedy że to może mieć wpływ na pazurki ale teraz widze że jest to możliwe ,bo Tobie zaczęło się robić tak samo jak jej(po 2 tygodniach)Klientka już nie przychodzi ,bo zdjęłyśmy jej żel i nie pomogę Ci w tym co będzei dalejCiekawa sprawa

  17. #567
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    coś nie tak z forum czy mi się w oczach dwoi? niektóre posty powklejały się po kilka razy?

  18. #568
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Edit przestanę brać na jakiś czas te tabletki i zobaczymy czy wszystko wróci do poprzedniego stanu,mam nadzieję że tak ,bo inaczej się załamię. Poczekamy zobaczymy dziewuszki

  19. #569

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    milam osttanio taka historie ze moja kolezanka poszla zrobic pazurki do salonu poniewaz ja nie moglam jej zrobic
    no i po 2tyg przyszla do mnie na zmiane wzorku
    z zew wszystko wygladalo dobrze
    ale po spilowaniu wzorku zaczely wychodzic mega zapowietrzenia do polowy paznokcie nawet..
    nie mam zielonego pojecia od czego...

    kolezanka powiedizlala mi ze ona nie pilowala malych zapowietrzen tylko smarowala je czyms...
    co moze byc przyczyna taki zapowietrzen od srodka

  20. #570
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    czym je smarowała? Może cząstki powietrza dostały się do środka żelu, tzn mam na mysli pęcherzyki powietrza. druga sprawa może być taka, że to od tipsa- źle przyklejony lub złe produkty, wykonanie. Jeśli wcześniej jak jej robiłaś nic takiego się nie działo, to widocznie potrafisz zrobić lepiej pazurki niż tamte dziewczyny z salonu

  21. #571
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał kasandra262 Zobacz post
    No więc tak kochane mądre dziewczynki mam problem z pazurkami tzn. robiłam sobie pazurki mnóstwo razy i trzymały się genialnie aż do pewnego momentu kiedy zaczęłam brać witaminy na pazurki ,wogóle się przestały trzymać, po skończeniu pracy przy nich odpadają całe po kolei robię to samo i tak samo jak wcześniej,biorę tabletki od jakichś dwóch tygodni i co? i klops. Mam pytanko czy to możliwe że od tych tabletek? Jeśli tak to czy przestanę je brać to będą się trzymać. Kurcze zgłupiałam co ja mam teraz zrobić?

    Wiecie co? przestałam brać te tabletki witaminki i pazurki mi się trzymają jak beton jak to można wytłumaczyć ?

  22. #572
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Mi od pewnego czasu tez nie trzymają się dobrze pazurki, tzn. nie wszystkie. Kciuk prawej ręki, żebym nie wiem co robiła 10 razy odtłuszczała, matowiła to i tak po kilku godzinach podchodzi powietrze. Takie banalne błędy typu gloss czy zalewanie skórek u mnie nie mają miejsca, bo już jestem doświadczona w tym. Sądzę, że moja płytka już jest za cienka i żel nie trzyma się już tak dobrze . Biorę tylko tran i czasami antyalergiczne leki, bo mam uczulenie na niektóre składniki żelu. Dlatego czasem nie zauważamy pewnych czynników, które maja wpływ na jakośc pazuków, nawet takie błahostki jak witaminy mają wpływ, bo np. zawierają tłuszcze, które osadzają się w żywej części paznokcia i powodują zatłuszczanie płytki. Często sterydy czy hormony powodują takie zjawisko, pogorszenie stanu cery i przetłuszczanie włosów podobny skutek ma to na paznokcie.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  23. #573
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasandra262 Zobacz post
    Wiecie co? przestałam brać te tabletki witaminki i pazurki mi się trzymają jak beton jak to można wytłumaczyć ?
    wiesz trochę wiedzy na temat farmaceutyków posiadam i zapewniam Cię, że witaminy przez kilka dni nie są w stanie dokonać tak wielkich zmian w organizmie... i też w ciągu kilku dni "wrócić do normy". Tak więc logicznie nie wiem czy ktokolwiek Ci to wytłumaczy.... A może przed zabiegiem sprzątałaś/gotowałaś/wymoczyłaś płytkę? Kurcze nie wiem.... Ale nie sądzę, żeby w ogóle witaminy mogły powodować odrzucenie żelu/akrylu... Ja kiedyś miałam taki specjalny krem do rąk dla spawaczy hehe mocno nawilżający i wnikał bardzo w płytkę, tak bardzo mi zmiękczył, że po kilku dniach od ostatniego kremowania nawet lakier odchodził w jeden dzień. Dziwne te nasze pazurrrki

    Najważniejsze, że teraz Ci się trzymają i oby tak dalej

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Mi od pewnego czasu tez nie trzymają się dobrze pazurki, tzn. nie wszystkie. Kciuk prawej ręki, żebym nie wiem co robiła 10 razy odtłuszczała, matowiła to i tak po kilku godzinach podchodzi powietrze. Takie banalne błędy typu gloss czy zalewanie skórek u mnie nie mają miejsca, bo już jestem doświadczona w tym. Sądzę, że moja płytka już jest za cienka i żel nie trzyma się już tak dobrze . Biorę tylko tran i czasami antyalergiczne leki, bo mam uczulenie na niektóre składniki żelu. Dlatego czasem nie zauważamy pewnych czynników, które maja wpływ na jakośc pazuków, nawet takie błahostki jak witaminy mają wpływ, bo np. zawierają tłuszcze, które osadzają się w żywej części paznokcia i powodują zatłuszczanie płytki. Często sterydy czy hormony powodują takie zjawisko, pogorszenie stanu cery i przetłuszczanie włosów podobny skutek ma to na paznokcie.
    Jeśli chodzi o nietrzymanie się żelu na cienkiej płytce- to fakt, jeśli jest cieniutka, mocno wypiłowana wiele razy, uszkodzona itd, to żele źle się trzymają. Ja na małym palcu tak sobie narobiłam, że połowy paznokcia nie mam z własnej nieuwagi przez złamanie dość bolesne (a zanim złamałam to ten palec i tak już w opłąkanym stanie był...). Zdjęłam wszystko z niego, ale tak bolało mnie nawet podczaw zwykłego dotyku, że po prostu na formie (która tylko w pewnym momencie miała kontakt zmoim pazurkiem) zrekonstruowałam pazurka, zdjęłam formę,opracowałam go i delikatnie przedłużyłam na następnej formie. Teraz nie boli i jako tako się trzyma.
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 22-12-2010 o 11:59

  24. #574
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    O taaaak , zdecydowanie mnie też boli. Oba kciuki po bokach i jeden fakulec u lewej ręki, nie mogę się dotkną. A do tego nie umiem się powstrzymać od wyjadania boków. Mam ten nawyk od zawsze i dlatego moje naturalki wyglądają tragicznie

    A ja mam problem, bo wczoraj robiłam brokatowe pazurki i chciałam dać takie esy floresy na koniec z cyrkonii, ale już na klej, tak jak zwykle robiłam. Położyłam na klej od Doberka, nówka klej jest i te cyrkonie na to ułożyłam i wiecie co? Zmatowiał pazurek od kleju i potem chciałam go pomalować top coatem w formie lakieru i nic to nie dało. Klientka to moja kumpela, więc gdyby odpadły cyrkonie to jej zlikwiduję i nabłyszczę ponownie, ale czemu tak się stało?

    ukrywamy duże cytaty albo ograniczamy do istotnego fragmentu
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 27-12-2010 o 11:23
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  25. #575
    Debiutantka Avatar Patusiia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Hej nie wiem czy w dobre miejsce trafiłam ale mam pewien problem z nabłyszczaczem. Firma Neo nails. Nabłyszczacz nakładam jako ostatnią warstwę na opiłowany paznokieć i wszystko było by ładnie i pięknie gdyby nie matowiał w lampie ;/ wygląda jakby był pomalowany zwykłym lakierem bezbarwnym. Za nabłyszczacz dałam 18zł więc powinien być lepszej jakości. Pomóżcie czy da się coś z nim zrobić.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •