Strona 3 z 62 PierwszyPierwszy 12345671353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #51
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    nastepna brzydka atmosfera,wiemy dlaczego uciekam bo sie denerwuje
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  2. #52
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    nie denerwujcie się, proszę nie warto
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  3. #53
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    dziekuje kochana juz mi lepiej
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  4. #54
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    o matko i znów wszystko przeze mnie

    ---------- Dodano o godzinie 14:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:25 ----------

    ja ma naprawdę całe życie pod górejak nie urok to sraczka

  5. #55

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    oj Woszczurku nic przez Ciebie tak się samo jakoś zrobiło
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  6. #56
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    sraczka to chyba nic strasznego
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  7. #57
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    nie przejmuj sie, moze jej płytka była nie ciekawa

  8. #58
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    oj Woszczurku kochany, głuptas jesteś
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  9. #59
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    o matko i znów wszystko przeze mnie

    ---------- Dodano o godzinie 14:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:25 ----------

    ja ma naprawdę całe życie pod górejak nie urok to sraczka
    albo przemarsz wojska

  10. #60
    Rozkręcanko Avatar dorotkaa2007
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj.opolskie
    Postów
    80

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Dorotko zapytaj ją czy ma problemy z hormonami,potliwością dłoni bądź cukrzycą u osób,które wymieniłam pazurki mogą trzymać się gorzej.Jeśli nie zmieniłaś produktów na jakich pracujesz i wszytsko zrobiłaś jak należy nie powinnaś się martwić.Zapytaj też czy sama nie grzebała przy nich bo to też się zdarza często(ale pewnie i tak zaprzeczy)

    ---------- Dodano o godzinie 10:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:18 ----------


    Sylwia jak robiłam pazurki Agnieszce to właśnie zauważyłam że ma bardzo spocone łapki ( ile już robiłam pazurków tak pierwszy raz się spotkałam z takimi spoconymi łapkami ) być może to było przyczyną że jej tak szybko odpadły
    TO FORUM JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU- SUPER

    NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO!


  11. #61
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    moja kuzynka miała także bardzo spocone ręce i oczywiście tłusta płytke pazokci i na dodatek przy nich grzebała i trzymały sie jej tylko nieco ponad tydzień

  12. #62
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Cytat Napisał dorotkaa2007 Zobacz post
    Dorotko zapytaj ją czy ma problemy z hormonami,potliwością dłoni bądź cukrzycą u osób,które wymieniłam pazurki mogą trzymać się gorzej.Jeśli nie zmieniłaś produktów na jakich pracujesz i wszytsko zrobiłaś jak należy nie powinnaś się martwić.Zapytaj też czy sama nie grzebała przy nich bo to też się zdarza często(ale pewnie i tak zaprzeczy)

    ---------- Dodano o godzinie 10:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:18 ----------


    Sylwia jak robiłam pazurki Agnieszce to właśnie zauważyłam że ma bardzo spocone łapki ( ile już robiłam pazurków tak pierwszy raz się spotkałam z takimi spoconymi łapkami ) być może to było przyczyną że jej tak szybko odpadły
    mojej kolezance tez sie poca lapki,nawet bardzo,ale nie wplywa to na trzymanie sie zeli,potrafi je nosic poltora miesiaca,oczywiscie na obgryzionych plytkach,to moj sukces,dodam ze uzywam zelu z firmy ra nails
    zapomnialam dodac,ze jesli zarzywa hormony to faktycznie moga odpadac
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  13. #63
    Rozkręcanko Avatar dorotkaa2007
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj.opolskie
    Postów
    80

    Cool Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Cytat Napisał kasiasssss Zobacz post
    mojej kolezance tez sie poca lapki,nawet bardzo,ale nie wplywa to na trzymanie sie zeli,potrafi je nosic poltora miesiaca,oczywiscie na obgryzionych plytkach,to moj sukces,dodam ze uzywam zelu z firmy ra nails
    zapomnialam dodac,ze jesli zarzywa hormony to faktycznie moga odpadac

    O cholewcia to już sama nie wiem czemu jej odpadły aaa i nawet nie mam pojęcia czy bierze jakieś piguły
    A może to wina żeli a używam A&P*żel jednofazowy UV 5ml*EXTRA MOCNY* 12PLN (660493753) - Aukcje internetowe Allegro używa któraś z Was takich?
    TO FORUM JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU- SUPER

    NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO!


  14. #64
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Cytat Napisał dorotkaa2007 Zobacz post
    Sylwia jak robiłam pazurki Agnieszce to właśnie zauważyłam że ma bardzo spocone łapki ( ile już robiłam pazurków tak pierwszy raz się spotkałam z takimi spoconymi łapkami ) być może to było przyczyną że jej tak szybko odpadły
    Nie zwróciłam uwagi na jej dłonie ale gdyby miała bardzo spocone to raczej bym to zapamiętała. Sprawa dość dziwna bo zazwyczaj jeśli ktoś ma problemy z płytką to odpadają bardzo szybko a tu dopiero po tygodniu zaczęły odłazić i to nie wszystkie - część bardzo dobrze trzymała się płytki. Ja obstawiam że natłuściła je kremem albo po prostu walnęła mi tylko ściemę i tak naprawdę nie uważała na nie - a w tym czasie była w górach.

  15. #65
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Ja kiedys mialam podobny problem z dziewczyna, ktora przyszla zrobic do mnie paznokcie! Wczesniej robilam juz kilku osobom paznokcie i wszystko bylo w jak najlepszym porzadku pazurki trzymaly sie na medal no i wlasnie przyszla ta laseczka juz jak spojrzalam na jej plytke to sie troche przerazilam bo miala doslownie taki pioreczka a nie paznokcie( wynik poprzednich stylistek ktore pilowaly co nie miara) Za bardzo nie chcialam sie tego podjac bo tak przypuszczalam ze moga byc problemy no ale prosila mnie i prosila wiec zrobilam...Tym bardziej staralam sie robioc wszystko jak na lezy zeby sie trzymalo no ale coz do tygodnia paznokcie zaczely schodzic.... Zdesperowana zadzwonilam do swojej instruktorki ze szkolenia i pytam co moze byc nie tak no i ona mi odpowiedziala ze po 1 Przyczyna mogla byc juz zbyt cienka plytka ktora za bardzo juz sie wyginala na wszystkie strony 2 wlasnie zbyt mocno przetluszczajaca sie plytka podobno niektore osoby tak maja i pomimo uzycia odtluszczaczy i primerow nic nie daje paznokiec spada 3 wina klientki ktora nie uwazala w ogole na paznokcie
    W kazdym razie powiedziala mi mam nie przejmowac jesli wszystko bylo dobrze zrobione to nie moja wina....

    a co do tego drugiego problemu to mialam podobny na swoich ale doszlam do wniosku ze mialam za twardy zel ktory nie pracowal z moja plytka...

  16. #66
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Łatwo powiedzieć "nie przejmuj się" ale dla osoby początkującej to jest koszmar takie babsko niekumate może później opowiadać znajomym, że miała źle paznokcie zrobione i dlatego odlazły.

  17. #67
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    No niektóre kobiety to są wstrętne same nie uwarzaja na łapki a potem najlepiej jest zrzucic wine na osobe która je robiła poprostu rozszarpać taka :/ tu sie człowiek stara robi jak należy a go oczernia

  18. #68
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Łatwo powiedzieć "nie przejmuj się" ale dla osoby początkującej to jest koszmar takie babsko niekumate może później opowiadać znajomym, że miała źle paznokcie zrobione i dlatego odlazły.
    ta osoba i tak bedzie chciala to nam zrobi opinie na miescie...
    A my.... mamy jej w nieskonczonosc poprawiac te paznokci...
    w koncu bedzie to wykorzystywac... wiec jedyne wyjscie jest powiedziec jej jak sprawa wyglada i albo przyjmie do wiadomosci ze spokojem i zrozumie albo pojdzie w miasto i na klepie na nas co sie jej zywnie podoba...

  19. #69
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    W życiu nie będę dorabiała komuś paznokci za darmo wiedząc że sama zrobiłam wszystko dobrze! Od tej pory nauczyłam się informować wszystkie panie o ewentualnych problemach jeśli biorą leki lub mają "tłustą" płytkę. Nie dajmy się zwariować bo w końcu zaczęły by nas właśnie wykorzystywać. Tylko raz poprawiałam dziewczynie pazurka a raczej robiłam od nowa ale nie ściemniała że uważała tylko powiedziała mi od razu że łapała spadające metalowe krzesło i po prostu kawałek tipsa się odłamał. I takie dziewczyny szanuje.

  20. #70
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    zgadzam się z toba w 100 % tez nie lubię jak ktos twierdzi, ze siedział oglądał tv i same odpadły, haha bardzo zabawne, ale nie dla nas

  21. #71
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    moja przyjaciółka też robi tipsiki to do niej się dużo nauczyłam opowiadała mi ostatnio że panna przyszła do niej i powiedziała jejże ma jej naprawić paznokcie bo paznokcie zaczeły same odpadac a ona nic nie robiła to troche dziwne

  22. #72
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    dziewczyny przyczyn może być wiele. źle przygotowana płytka, nadmierna potliwość, burza hormonów. ciąża.no dam wam przykład. ja zrobiłam sobie tipsiki na ślub cywilny siostry.trzymały mi się ho ho ho. robiłam tylko uzupełnienie i piłowałam żeby nie były za długie. a teraz góra dwa tygodnie i odpadają.również może na to mieć nasz stan psychiczny. nerwy. jest naprawdę bardzo duże przyczyn. więc trudno cokolwiek doradzić. jeszcze jeden przykład. zrobilam dziewczynie pazurki bo jechała na wczasy. a ja potrzebowałam kogoś na pazurki na konkurs. bo trzech czterech dniach dziewczyna mi dzwoni że niema ani jednego pazurka. kompała się w możu i wyszła bez. jedyna żecz która mogła tu tak podziałać. była sól. bo wcześniej miala miesiąc czasu pazurki tylko że je zgryzła. woda też ma du ży wplyw na pazurki. więć napawde trudno stwierdzić. mi ivonka powiedziala żeby myć naczynia w rękawiczkach. bo dłużej się trzymają. no napoczątku myłam a potem już nie. i co sięstało dwa odpadły.

  23. #73
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Ja tez mam kolezanke ktorej paznokcie zelowe w ogole sie nie tzrymaja! W zeszlym roku jechala do nas na urlop i tego samego dnia poszla sobie do znajomej kolezanki stalistki zeby zrobic paznokcie... Jak jechala w samochodzie to paznokcie same spadaly tzn. pierwszy odpadl jak pociagla za pasy a reszta odchodzila jak tylko lekko podwazyla... Nie zerwala ich ani nic bo widzialam jej paznokcie nie bylo na nich sladu zelu a paznokcie przywiozla w kieszeni... i to nie pierwsza osoba jej robi i ingdy nie trzymia sie dluzej niz tydzien..

  24. #74
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Ja mam dwie klientki na piatek i sobote az sie boje,musze im cala litanie powiedziec co i jak zeby znowu nie bylo ze,,bo mi odpadly,, niewiedziec czemu a prawdy i tak sie nie dowiesz.Sobie robie i zadych zapowietrzen,zero czego kolwiek.Bo mialam taka co tez powiedziala tylko ze jej dwa odpadly ale czemu do tej pory niewiem,nie widzialam.

  25. #75
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Ale jaka chorobe? Tlusta plytka paznokcia to nie jest choroba tylko uwarunkowanie...
    Mnie zawsze zel odpryskuje z naturalkow. Wydaje mi sie, ze to dlatego bo pazurek jest bardziej elastyczny niz zel i wygina sie sam, bez zelu... nie wiem czy zrozumiale napisalam
    Ja pokrywam naturalki na formie, robie doslownie o milimetr dluzsze zeby koncowka byla zalana i wszystko wtedy jest ok, za to z zelem jak juz powiedzialam kompletnie mi nie wychodzi.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 23:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •