Strona 61 z 62 PierwszyPierwszy ... 1151575859606162 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 501 do 1 525 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #1501

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Witajcie
    Mam mały dylemacik przez który zapisałam się na to forum ...
    otóż robię sobie paznokcie sama od jakiegoś czasu (właściwie nie "robię" tylko uzupełniam żel i zmieniam ewentualnie kolory)
    pierwsze zele miałam zrobione u profesjonalistki na szablonie, ale niestety teraz mam swoje długie i na nich żel
    Mam nadzieje ze moje pytanie nie wyda wam się jakoś totalnie głupie ponieważ moja "wiedza" na ten temat ogranicza sie do YouTube'a
    Chcialabym obciac swoje paznokcie i od nowa sama przedluzyc je zelem na szablonie, czy do tego musze zdjac caly zel? czy wystarczy go spilowac tak jak do uzupelniania czy jednak tak jak do tipsa musze mieć całkiem "gołą" płytkę Nic się z moimi paznokciami nie dzieje złego, nigdy mi nic nie odpadło ani sie nie zapowietrzyło, poprostu taki świerzy żelik sprawia wrazenie czystego i higienicznego

  2. #1502
    Rozkręcanko Avatar ashley2020
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    femaleversion nie wydaje mi się by był to dobry pomysł ..po za tym nie wiem jakby Ci się szablon pod takiego paznokcia ułożył ... no i chyba będzie większe prawdopodobieństwo, że taki "szkielet" Ci się połamie szybciej. Sama jestem osobą początkującą i widzę, że przygotowanie dobrze płytki jak i każdy etap później jest ważny by paznokieć dobrze wyglądał.

  3. #1503
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Zalamalam sie.
    Od poczatku inwestuje w dobre hybrydy. Kupowalam shellac, gelish, mistero milano. Zostal sam Geliah, ktory klientki jedne nosily dluzej, inne kroce. Zazwyczaj kolo 2 tyg. Chociaz bywaly takie, ktorym odpryski robily sie szyciej. Teraz kupilam spn. Probowalam na gelishu -ok. Na ich bazie - super. I cos sie popieprzylo. Ciagle trafiam na klientki, ktore majana paznokciach albo lakier, albo odzywke. I staram sie jak moge, a tu odprysk pl 3 dniach, gdzie kolor spn a baza x2 i top gelish. Dzis jeszcze lepiej - wczoraj robilam frencha, baza x2 gelish, silk touch spn, bialy gelish i top spn, a dzis slysze, ze odprysk. Ta pierwsza miala na lapkach wczeaniej wlasnie odzywke. Ta druga lakier. Czy tylko minsie wydaje, ze to moze byc spowodowane niedokladnym przygotowaniem plytki? Zalamuje sie, bo paznokcie robie od 1,5 roku i ciagle boje sie, ze cos bedzie nie tak.. A teraz to juz w ogole porazka. Sorry, za tak dlugi wpis i uzalanie sie

  4. #1504
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Ja w temacie hybryd dopiero raczkuję, jakoś długo nie mogłam się do nich przekonać, więc teraz testuję. Zrobiłam mojej mamie, która ma strasznie miękkie i cienkie paznokcie. Myślałam, że jak tydzień jej się utrzyma, to będzie sukces, a tymczasem nosiła ponad 3 tygodnie i gdyby nie odrost, to pewnie i dłużej by nosiła, bo nic się nie działo. Na dwóch paznokciach miała odpryski, ale to dlatego, że skubała i sama się przyznała do tego. A jak przygotowujesz paznokieć? Ja, jak przy żelach, odsunęłam skórki, delikatnie zmatowiłam paznokieć, dałam primer bezkwasowy, baza gelish, niby hybryda z la lill, mam też z indigo, ale mamie akurat kolor z la lill się spodobał i base&top indigo.

  5. #1505
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Markotka no ja tak samo mam grono stalych klientek, ktorym sie trzyma super. Te odpryski to jest kwestia chyba niedokladnego zmycia lakieru/odzywki zwlaszcza na bokach pazurka.. Staram sie jak jasna cholera zmyc to badziewie a tu znowu cos. Wlasnie napisalam do klientki, ktorej ostatnio odprysnely pazury nawet na stopach -.- to ta co odzywke miala wczesniej polozona. I po tym jak zdjelam jej w ramach reklamacji i polozylam jeszcze raz zarowno na stopach, jak i dloniach dokladnie tak samo tylko inny kolor (ale tez z spn) wszystko sie trzyma idealnie juz 5 dni jest nadzieja! Na moich sie trzyma rewelacyjnie. Tez na bazie gelish, top mam na lewej gelish, na prawej spn i wszystko super.

    Dzieki za odzew

  6. #1506
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    ale odżywka aż taki wpływ by miała? przecież zmywasz ją, później matowisz, odtłuszczacz, to już nie powinno być po niej śladu. A kobitka nie dłubie coś przy tych paznokciach?

  7. #1507
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    No wlasnie nie dlubie. Wczesniej jej sie Gelish super trzymal. I te odpryski pojawily sie wlasnie na bokach paznokcia. Dzis mialam klientke sprzed 2,5 tyg (tez spn na gelishu) i wszystko super takze jest nadzieja

  8. #1508
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    no to oby już było dobrze

  9. #1509
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    [QUOTE=sylwia-p_86;39656]Woszczurko często się tak zdarza z naturalkami,trzeb naparwdę bardzo starannie 'zachaczać'żelikiem o pazurka na krawędziach.

    Tu sis dała dobrą radę aby zawsze podfrezować od spodu pazurka kiedyś tak nie robiłam i też miałam problemy,ale później juz wszytsko było oki.Jak nie pomoże to daj znać będziemy dalej kminić


    czy mogę spytać o co chodzi z tym podfrezowaniem pazurka od spodu?

  10. #1510
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nie wiem czy wybralam dobry watek, jesli nie - prosze o przeniesienie, bo nie znalazlam odpowiedniejszego Zaczelam przygode z manicure hybrydowym... Mam zestaw hybrydowy z Semilac i mega problem z topem wyciagam z lampy - piekny polysk, wszystko super, ale po przetarciu cleanerem, caly efekt matowieje zmienilam juz cleaner na ten z DiamondCosmetics, wymienilam lampy UV, trzymalam warstwy dluzej i jest niewielka poprawa, ale to nadal nie blysk niczym tafla wody Macie jakis pomysl?
    EDIT: chyba jednak nieodpowiedni wątek wybralam, post mozna usunac
    Ostatnio edytowane przez BettyNails ; 26-07-2014 o 23:32

  11. #1511
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    2

    Domyślnie paznokcie "zgniły" od nieutwardzonego żelu

    Witam. Zajmuje się pazurkami od dłuższego czasu, mam wiele zadowolonych stalych klientek. Jedna z nich nie przyszla na wizytę po czym napisała że ma zerwane dwa paznokcie poniewaz zgniły od nieutwardzonego żelu i że lekarz sam był w szoku, w sumie ja również. Była to moja stala klientka ktora robila u mnie pazurki juz kilka razy. tym razem jak przyszla miala jeden pazur przytrzaśnięty i było widać ze odchodzi od plytki a na drugim była czarna plamka (tez po uszkodzeniu) mimo to chciałą mieć zrobione paznokcie. A więc na życzenie je wykonałam. Proszę o pomoc ponieważ sama nie wiem co mam powiedzieć. Nigdy nie spotkałam się z takowym przypadkiem. Czy zle zastygnięty żel może tak uszkodzić płytkę paznokciową?

  12. #1512
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Witam. Dziś dostałam swój pierwszy zestawik do robienia tipsów. Mam wrażenia ze czegos w nim brakuje... mam żel pink, biały żel i żel nablyszczajacy. Czy to wystarczy do frencha? Dużo piszecie o zelu budującym. .. ja w zestawie go nie miałam. Mam taki zestaw z EM Nail... Po 2 godzinnych próbach udało mi się położyć zel na tipsie jak juz go dobrze przykleilam ... no cóż chyba tylko próbować, próbować i jeszcze raz próbować. ..

  13. #1513
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Moim zdaniem brakuje przede wszystkim covera - czyli żelu kamuflującego.


  14. #1514
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Tak. Dziękuję. Dużo się na czytałam ale jakoś tego nie wychwycilam. Szkoda ze w zestawie go nie było. .. no cóż. .. dokupimy ☺ pochwałę się ze idzie coraz lepiej ☺

  15. #1515
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Tak. Dziękuję. Dużo się na czytałam ale jakoś tego nie wychwycilam. Szkoda ze w zestawie go nie było. .. no cóż. .. dokupimy pochwalę się ze idzie coraz lepiej
    Ostatnio edytowane przez monislaw69 ; 17-12-2014 o 22:58

  16. #1516
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cześć Dziewczyny
    Mam problem:
    robiłam paznokcie żelowe na tipsie i miałam wrażenie że żel nie do końca wyschnął na paznokciach. Zestaw jest nowy,sprawdziłam lampę wszystkie żarówki się świecą. Jednak ost wartswa quick finish ciągle się lepiła, okazało się że kupiłam quick finish do przecierania cleanerem. No i tu pojawia się problem. Zrobiłam wczoraj ładne paznokcie, nałożyłam ost warstwę quick finish, utwardziłam, przemyłam cleanerem i zaczęłam malować lakierem. I lakier jakby spływał z powierzchni Ostatecznie udało mi się pomalować paznokcie ale wiem że coś tu jest nie tak. Czy powinnam zmienić quick finish?Czy może coś innego robię źle?Proszę o poradę

  17. #1517
    Wczytuje się Avatar Emerald
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Jeśli paznokieć był dokładnie przetarty cleanerem i się lakier ślizgał, to może spróbuj na lekko zmatowionym

  18. #1518
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Ja obstawiam poprostu ze lakier byl za rzadki i dlatego spływał, kładź cienkie warstwy

  19. #1519
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    okazało się że to wina quick finish. Są w allepaznokcie dwa (srebrna butelka) bez przecierania i (czarne opakowanie) do przecierania. Ten czarny jest beznadziejny wczoraj robiłam na srebrrnym malowałam lakierem i już wszystko było wporządku

  20. #1520
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Hej dziewczyny chciałabym poprosić o pomoc.. kupiłam sobie żel cover i żel biały obydwa budujące i wszędzie czytam ze pożniej na te warstwy kładzie się jeszcze clear czy w przypadku żeli budujących też tak powinnam zrobić czy wystarczy na to Quickfinish nałożyć

  21. #1521
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Ja zawsze nakładam jeszcze warstwę żelu ale już nie aż tak grubą. Wtedy opiłowuję i na wierzch Quickfinish.
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  22. #1522
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Czy to budujący żel czy nie to i tak zawsze trzeba nałożyć żel clear w celu zbudowania odpowiedniej krzywizny paznokcia. Przecież po nałożeniu żelu cover i białego paznokieć nadal będzie płaski. I tym samym nieprawidłowo zbudowany.

  23. #1523
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: paznokcie "zgniły" od nieutwardzonego żelu

    Cytat Napisał Milejdim Zobacz post
    Witam. Zajmuje się pazurkami od dłuższego czasu, mam wiele zadowolonych stalych klientek. Jedna z nich nie przyszla na wizytę po czym napisała że ma zerwane dwa paznokcie poniewaz zgniły od nieutwardzonego żelu i że lekarz sam był w szoku, w sumie ja również. Była to moja stala klientka ktora robila u mnie pazurki juz kilka razy. tym razem jak przyszla miala jeden pazur przytrzaśnięty i było widać ze odchodzi od plytki a na drugim była czarna plamka (tez po uszkodzeniu) mimo to chciałą mieć zrobione paznokcie. A więc na życzenie je wykonałam. Proszę o pomoc ponieważ sama nie wiem co mam powiedzieć. Nigdy nie spotkałam się z takowym przypadkiem. Czy zle zastygnięty żel może tak uszkodzić płytkę paznokciową?
    Witaj,
    przy "odchodzącej: naturalnej płytce trzeba bardzo uważać, ponieważ pod nią dostają się bakterię, a po nałożeniu żelu zaczynają się namnażać i grzybica gotowa. Ona nie miała zgniłego paznokcia. Następnym razem przy jakichkolwiek plamkach na paznokciach, jeżeli klientka uprze się, że chce mieć zrobione paznokcie, poproś o podpisanie oświadczenia, że zdaje sobie sprawę z konsekwencji stylizacji na uszkodzonej płytce.
    Rozumiem, że to ciężka sprawa dla Ciebie, trzymaj się

  24. #1524

    Domyślnie Czy to grzybica paznokci?

    Witam. Powiedzcie mi dziewczyny czy to jest grzybica paznokci? Robie sobie sama akryl i dzisiaj przy odnowieniu zauważyłam ciemne plamy na paznokciach i sa one takie... gładkie... Wcześniej tego nie miałam...

  25. #1525
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Czy to grzybica paznokci?

    A robisz sobie sama akryl i masz o tym pojęcie, czy robisz i nie wiesz za dużo w tym temacie ? Takie przebarwienia pojawiają się od wielu rzeczy, wiele czynników ma na to wpływ. M.in. źle przygotowana płytka paznokcia...

    Proponuję zaprzestać robienia paznokci na jakiś czas.

    poczytaj też w tematach o chorobach...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 23:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •