Strona 12 z 62 PierwszyPierwszy ... 2891011121314151622 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 276 do 300 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #276
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    Kochane, a powiedzcie mi co jest nie tak:
    jak sobie zrobie lewa reka to sie nic nie dzieje, a jak zrobie prawa to zazwyczaj dwa paznokcie - srodkowy i serdeczny mi sie zapowietrzaja po tygodniu dodam ze robie na tipsie bo nie umiem na formach
    jest tak za kazdym razem z 8 palcami nic sie takie powaznego nie dzieje, a tylko te dwa mi sie "psuja"
    pierwszy raz jak robilam pazurki to na akrylu i mowie, ze chyba sie do tego nie nadaje i przeszlam na zele i to samo
    nie wiem co jest grane - rozumiem jakby byly to wszystkie pazury ale tylko te 2

  2. #277
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    Jak się rob i prawą rękę lewą to zawsze wyjdzie troszkę gorzej, jeżeli jesteś praworęczna to się nie martw z czasem nabierzesz wprawy.

  3. #278
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    Kochane moje a ja mam taki problem i zarazem pytanko do Was...
    jak już opracowuje gotowego pazurka, potem przemywam cleanerem i daje nabłyszczacz, no i robia się czasami takie krostki, ze pazurek nie jest idealnie gładki... tak jakby to jakis pył został na paznokciu...co dokładnie robicie po opiłowaniu? może ja coś źle albo za malo robię? help

  4. #279
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    dzoana a spróbuj dawać mniej nabłyszczacza. U mnie to pomogło może masz ten sam problem.

  5. #280
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    dokładnie tak jak napisała Ladyss. Nabłyszczacz wcale nie jest taki łatwy w nakładaniu, bo albo sie nałoży za mało i zostają takie niepokryte plamki, albo za dużo czego skutkiem są właśnie te bąble ja też miałam z tym problem

  6. #281
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    ja tez mialam z tym problem, dzoana dawaj mniej nablyszczacza i problem powinien zniknac

  7. #282
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    ale starałam się dawać mniej i raczje to samo... a po opiłowaniu co robicie? tylko cleanerem czy jak?

  8. #283
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    ja zawsze przecieram acetonem ( rzadko używam cleanera) po odpyleniu i nakładam odtłuszczacz

  9. #284
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    ja tez mam pytanko
    1. jak robie szkielet z przezroczystego akrylu i mimo ze mam czysty pędzel to szkielet nie jest super przezroczysty o co chodzi?
    2. i mam powietrze w przezroczystym akrylu co mam z tym zrobic?>
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  10. #285
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    Ale nawet po wyschnięciu ten akryl nie jest przeźroczysty?

  11. #286
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    a jakiej firmy masz akryl? bo np allepaznokcie nie jest idealnie przezroczysty...a zeby nie było bąbelków musisz dokładnie wytrzeć namoczony w liquidzie pędzelek o ściankę kieliszka żeby pozbyć się z niego powietrza

  12. #287
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    natka a nie masz przybrudzonego liquidu? J kiedys tak zrobilam ze dolewalam do buteleczki to czego nie zuzylam a potem bylam zdziwiona czemu bialy akryl jest szary a mi liquid barwil.

  13. #288
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Ale nawet po wyschnięciu ten akryl nie jest przeźroczysty?
    no właśnie nie jest idelanie przezroczysty np tak jak żel.

    Cytat Napisał aga Zobacz post
    a jakiej firmy masz akryl? bo np allepaznokcie nie jest idealnie przezroczysty...a zeby nie było bąbelków musisz dokładnie wytrzeć namoczony w liquidzie pędzelek o ściankę kieliszka żeby pozbyć się z niego powietrza

    mam z Charbonne produkty i wycieram o ściankę ale może za słabo. zwróce na to uwagę

    ---------- Dodano o godzinie 21:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:07 ----------

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    natka a nie masz przybrudzonego liquidu? J kiedys tak zrobilam ze dolewalam do buteleczki to czego nie zuzylam a potem bylam zdziwiona czemu bialy akryl jest szary a mi liquid barwil.

    nie nie , liquid zawsze wylewam i nalewam nowy, tylko nie wiem czy np to że najpierw robie coverem beżowym a później clearem czy to nie ma wpływu? może powinnam mieć dwa kieliszki z liquidem
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  14. #289
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    natka powietrza pozbedziesz sie jak bedziesz ugniatala mase akrylowa bo akryl jak polozysz to nalezy go jeszcze pedzlem uklepac poza tym jak dziewczyny napisaly wyzej wycisnij nadmiar liquidu o kieliszek bo wraz z tym nadmiarem pozbywasz sie pecherzykow powietrza

  15. #290
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    Wiesz co natka ja na Charbone właśnie się uczyłam i wydaje mi się że też ten przeźroczysty był taki "mętny". Może po prostu takie te akryle są

  16. #291
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    nie nie , liquid zawsze wylewam i nalewam nowy, tylko nie wiem czy np to że najpierw robie coverem beżowym a później clearem czy to nie ma wpływu? może powinnam mieć dwa kieliszki z liquidem
    nie ma potrzeby aż dwóch kieliszków ale zanim włożysz pędzelek po coverze do kieliszka musisz go dokładnie wytrzeć o ręcznik papierowy bo jak włożysz brudny do kieliszka to zrobi Ci się "błotko" i będzie brudziło przezroczysty akryl

  17. #292
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    Cytat Napisał rudzia1985 Zobacz post
    Kochane, a powiedzcie mi co jest nie tak:
    jak sobie zrobie lewa reka to sie nic nie dzieje, a jak zrobie prawa to zazwyczaj dwa paznokcie - srodkowy i serdeczny mi sie zapowietrzaja po tygodniu dodam ze robie na tipsie bo nie umiem na formach
    jest tak za kazdym razem z 8 palcami nic sie takie powaznego nie dzieje, a tylko te dwa mi sie "psuja"
    pierwszy raz jak robilam pazurki to na akrylu i mowie, ze chyba sie do tego nie nadaje i przeszlam na zele i to samo
    nie wiem co jest grane - rozumiem jakby byly to wszystkie pazury ale tylko te 2
    A w którym miejscu Ci się zapowietrzają? Od wałów? Bo akrylem to może za słabo uklepujesz masę, ja też nie umiem sobie dobrze ugnieść lewą ręką, a skoro przy żelu robi się to samo, to może jakoś wybitnie nabłonki Ci narastają na tych 2 paznokciach? U mnie porastają tak na środkowych u obu rąk, ale inaczej niż na pozostałych paznokciach i muszę je porządniej potraktować


  18. #293
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    albo może po prostu przy wałach nie jest aż tak dobrze odtłuszczone i stamtąd idzie zapowietrzenie..

  19. #294
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    soffi to nie dobrze. dzoana jakich produktów używasz?
    KAMIS AJ LOF JU

  20. #295
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    A w którym miejscu Ci się zapowietrzają? Od wałów?
    w roznych miejscach przewaznie jest na bokach
    denerwuja mnie te dwa pazury
    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    albo może po prostu przy wałach nie jest aż tak dobrze odtłuszczone i stamtąd idzie zapowietrzenie..
    Sandra raczej watpie bo z innymi mi sie nic nie dzieje, tylko z tymi dwoma
    moze mam krzywe i dzuirawe

    a w nos z tym moze im sie odwidzi, zobaczymy

  21. #296
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    soffi po opracowaniu pazurka przemywasz acetonem? przeciez to moze uszkodzic materiał a szczególnie akryl.... dziewczyny błagam napiszcie swoje doswiadczenia, jak zrobicie pazura i opiłujecie to co dalej? tylko cleaner czy co? zeby nie bylo kłopotu z nabłyszczaczem jak napisała strone wczesniej...

    valia pracuje na PL a nabłyszczacz mam od DR ale zamierzam zmienic na PB...

    ---------- Dodano o godzinie 19:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:55 ----------

    a co do akrylu natka to clear w większości nie są idealnie przeźroczyste, a na pewno nie tak jak żel... to po prostu zrób szkielet cieniuski z akrylu a reszta zel i bedzie ok

  22. #297
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    dzoanko gdzieś mamy temat o tym czym przemywamy, ale zabij mnie nie moge znaleźć..:/ ja cleanera nie używam w ogole, przemywałam kieeedyś zmywaczem, potem spirytusem a teraz za porada agulusi spirytusem skażonym hibitanem

  23. #298
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    zmywaczem? pierwsze słyszę, musze spróbować.

  24. #299
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał dzoana Zobacz post
    soffi po opracowaniu pazurka przemywasz acetonem? przeciez to moze uszkodzic materiał a szczególnie akryl.... dziewczyny błagam napiszcie swoje doswiadczenia, jak zrobicie pazura i opiłujecie to co dalej? tylko cleaner czy co? zeby nie bylo kłopotu z nabłyszczaczem jak napisała strone wczesniej...
    Ja już też kiedyś pisałam, że przemywam spirytusem (etanol 96%) zmieszanym z acetonem w proporcji na oko pół na pół.
    Z akrylem nic się nie dzieję, bo nie moczę go w tej mixturze a tylko przecieram, szybko wysycha i wszystko jest w najlepszym porządku, nabłyszczacz (fikusowy) ładnie się trzyma i długo błyszczy

    ---------- Dodano o godzinie 09:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:27 ----------

    Cytat Napisał rudzia1985 Zobacz post
    w roznych miejscach przewaznie jest na bokach
    denerwuja mnie te dwa pazury
    Jak na bokach, to może coś tam spływa Ci na skórki?
    A może krzywa troszku kulawa i pazurek niestabilny?


  25. #300
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Kobieto po spirytusie śliczniej błyszczą

    Rudzia a może coś ta prawą ręką robisz, może w klawiature stukasz czy coś?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 23:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •