Strona 2 z 62 PierwszyPierwszy 1234561252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #26
    Rozkręcanko Avatar dorotkaa2007
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj.opolskie
    Postów
    80

    Domyślnie dlaczego tak się stało -pomocy

    Dziewczyny pomóżcie - robiłam tydz. temu pazurki dziewczynie (na tipsie) i po 1 dniu jej odpadły wszystkiedlaczego tak się mogło stać? robiłam tak jak zawsze i nie po raz pierwszy Pierwszy raz mi się coś takiego trafiło.Jejcio co może być tego przyczyną,co mogłam zrobić żle (płytkę paznokciową przygotowałam jak zawsze) Chociaż robiłam pazurki dziewczynie od mojego kuzyna - to myślałam że zapadnę się pod ziemię ze wstydu! (a dzień wcześniej robiłam pazurki jej siostrze i do tej pory jest wszystko OK) Miała któraś z was kiedyś taki problem Napiszcie proszę
    TO FORUM JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU- SUPER

    NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO!


  2. #27

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Niestety to się przytrafia nawet bardzo doświadczonym stylistkom więc się nie przejmuj tak bardzo.

    http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...-odpadaja.html

    przyczyn może być bardzo wiele, możesz opisać co robisz krok po kroku jakie produkty, może ktoś ci pomoże.

  3. #28
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Dorotko, niektore dziewczyny maja swoje wlasne paznokietki "bardzo Zdrowe", spotkalam sie juz z czyms takim, ze do tego stopnia, ze jest "wilgotna" plytka i dlonie az mnie zdziwilo to, moze to jest przyczyna tego

  4. #29
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    gdzieś już kiedyś o tym pisałam, mam klientkę, której kompletnie nie trzymają się akryle, natomiast żele jak najbardziej

  5. #30
    Debiutantka Avatar Karolina- Stylistka
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Nowy Tomyśl
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: potrzebuję pomocy

    dzięki dziweczyny, że próbowałyście mi pomóc ale naszczęście już wiem jak to się robi chiciaz jest to bardzo skomplikowane. Jest do tego potrzebny specjalny klucz i śrubokrent teraz już takich frezarek nie produkuja hehe

  6. #31
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Lightbulb Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Ja tak samo -w ogole nie trzymaja sie jej zele- akryle za to super. Moze powinnas zmienic metode?
    Ostatnio edytowane przez Zuzanna Rzeszewska ; 14-07-2009 o 18:45

  7. #32
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    A mnie tez sie tak robi ze podchodzi powietrze i tylko na tym boczku... przewaznie z lewej strony paznokcia (patrzac od kciuka do malego palca) i to czasami na dwoch rekach. I w ogole zauwazylam, ze mnie sie krocej pazurki trzymaja niz moim klientkom... przykre

  8. #33
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: pomocy !!

    nie wiedziałam gdzie to dac bo nie chce zakładac nowgo tematu bo będzie wieli bałagan...

    do rzeczy mam problem typu: pękający i odchodzący żel od naturalnego pazurka... jak przedłużam na formie to jest ok n ic tkigo sie nie dziej, ale jak żeluję naturali od początki do końca to własnie robi sie cos takiego- mega-mega-mega powiększenie; Załącznik 5639

    kiedys myślałam że to dlatego że nie "zawijam" żelu lekko pod spód pazurka, ale teraz tak zrobiłam i mimo to kciuk sie uszczerbił, lekko pękł i teraz się "rozwarstia" od naturalnego, a wskazujący się własnie uszczrrbił tak chamsko że sie teraz o wszystko czepiam... pomożecie

  9. #34
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Ja mialam podobny problem i doszlam do wniosku, ze czasami hormony kobiece przeszkadzaja tzn. gdy klientka ma pierwszy dzien miesiaczke, uzywa tabletek antykoncepcyjnych(SILNIEJSZYCH), jest w ciazy lub jest przewlekle chora np. tarczyca, alergia itd. a jeszcze moga antybiotyki przeszkadzac. Ale to jest wykrywalne metoda prob i bledow, bo jednym sie trzymaja a drugim nie. Powodzenia.

  10. #35
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    nie wiedziałam gdzie to dac bo nie chce zakładac nowgo tematu bo będzie wieli bałagan...

    do rzeczy mam problem typu: pękający i odchodzący żel od naturalnego pazurka... jak przedłużam na formie to jest ok n ic tkigo sie nie dziej, ale jak żeluję naturali od początki do końca to własnie robi sie cos takiego- mega-mega-mega powiększenie;

    kiedys myślałam że to dlatego że nie "zawijam" żelu lekko pod spód pazurka, ale teraz tak zrobiłam i mimo to kciuk sie uszczerbił, lekko pękł i teraz się "rozwarstia" od naturalnego, a wskazujący się własnie uszczrrbił tak chamsko że sie teraz o wszystko czepiam... pomożecie
    Uważam, że niezbyt dokładnie oblałaś żelem pazurka.Najlepiej jest wyfrezować trochę naturalka od spodu i wtedy wszystko jest cacy.

  11. #36
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    sisi wysuwasz takie wnioski po tym zdjęciu? Bo ja widzę, że właśnie jest oblany bardzo starannie.

  12. #37
    No to..wpadłam Avatar tipserka78
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    104

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    a może żel jest słabej jakości

    ---------- Dodano o godzinie 10:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:06 ----------

    ja zanim znalazłam odpowiedniej jakości żel trwało to bardzo długo, ale teraz nie mam problemów z reklamacją
    trzeba tylko pamiętać o dokładnym wypiłowaniu boków by później nie było zapowietrzeń i odprysków

  13. #38
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    dużo zależy od płytki paznokcia moja kuzynka miała tak tłustą płytke paznokcia że wytrzymały jej tylko 2 tygonie

  14. #39
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Woszczurko często się tak zdarza z naturalkami,trzeb naparwdę bardzo starannie 'zachaczać'żelikiem o pazurka na krawędziach.

    Tu sis dała dobrą radę aby zawsze podfrezować od spodu pazurka kiedyś tak nie robiłam i też miałam problemy,ale później juz wszytsko było oki.Jak nie pomoże to daj znać będziemy dalej kminić

    Dorotko zapytaj ją czy ma problemy z hormonami,potliwością dłoni bądź cukrzycą u osób,które wymieniłam pazurki mogą trzymać się gorzej.Jeśli nie zmieniłaś produktów na jakich pracujesz i wszytsko zrobiłaś jak należy nie powinnaś się martwić.Zapytaj też czy sama nie grzebała przy nich bo to też się zdarza często(ale pewnie i tak zaprzeczy)

    ---------- Dodano o godzinie 10:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:18 ----------

    Cytat Napisał elinka Zobacz post
    dużo zależy od płytki paznokcia moja kuzynka miała tak tłustą płytke paznokcia że wytrzymały jej tylko 2 tygonie
    Elinka płytka się nie tłuści miała kłopoty z potliwością dłoni wtedy pot 'spływa' na płytkę w takich przypadkach dokładnie odtłuszczamy pazurki i dokładnie matowimy.

  15. #40
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    A ja czytałam jakiś czas temu w jakimś magazynie chyba w Paznokciach, że bardzo często jest tak, że jeżeli nakładamy komuś pierwszy raz żel lub akryl to trzyma się on znacznie krócej niż u klientek, którym robimy któreś z kolei pazurki. I, że jest to wynikiem reakcji organizmu. Ale jaka to reakcja to niestety nie zapamiętałam .

    A jak jest u was z tymi klientkami, które zakładają pierwszy raz? Ma to jakieś pokrycie w rzeczywistości?

  16. #41
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Cytat Napisał dudejla Zobacz post
    A ja czytałam jakiś czas temu w jakimś magazynie chyba w Paznokciach, że bardzo często jest tak, że jeżeli nakładamy komuś pierwszy raz żel lub akryl to trzyma się on znacznie krócej niż u klientek, którym robimy któreś z kolei pazurki. I, że jest to wynikiem reakcji organizmu. Ale jaka to reakcja to niestety nie zapamiętałam .

    A jak jest u was z tymi klientkami, które zakładają pierwszy raz? Ma to jakieś pokrycie w rzeczywistości?
    Raz zdarzyła mi się taka sytuacja - paznokcie po tygodniu zaczęły odpadać i nie jestem pewna czym to było spowodowane bo nie zapytałam przed rozpoczęciem pracy czy natłuściła czymś płytkę - mój błąd;/ ale to dlatego że na początku o takich rzeczach się nie myśli. A raz też ćwiczyłam na dziewczynie żel na formie i podczas piłowania odpadły dwa paznokcie - ale dziewczyna sama przyznała że miała wcześniej robione tipsy i po prostu jej płytką nie toleruje żelu.

  17. #42
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Mi kiedyś też tak się zdarzyło. Mało tego w ramach reklamacji zrobiłam pazurki jeszcze raz-efekt-to samo. Upewniło mnie to, że po prostu tej klientce żel nie będzie siedział. Głowa do góry, nie jesteś sama Oby jak najmniej takich rąk! Pozdrawiam.

  18. #43
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    sisi wysuwasz takie wnioski po tym zdjęciu? Bo ja widzę, że właśnie jest oblany bardzo starannie.
    Zdjęcie nie pokaże czy paznokieć jest dobrze oblany. Jesli kładziemy żel na naturalka to musimy tak jakby otulić żelem wolny brzeg (jesli nie frezujemy od spodu). wystarczy 1 mm przerwy w otuleniu i żel będzie odpryskiwał.

    Najlepszym sposobem jest wyfrezowanie od spodu- tak aby żel nie kończył się równo z naturalkiem.

  19. #44
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Dlatego pytam jak to rozpoznajesz bo po zdjęciu tak tego nie widać
    to chyba wniosek można wysunąć taki - "zaczepka" pod paznokieć nie zdała zadania dlatego że płytka pod spodem nie została zmatowiona. A co jeśli wszystko zostało dobrze przygotowane i nadal tak się dzieje?

  20. #45
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    sisi wysuwasz takie wnioski po tym zdjęciu? Bo ja widzę, że właśnie jest oblany bardzo starannie.
    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Dlatego pytam jak to rozpoznajesz bo po zdjęciu tak tego nie widać
    to chyba wniosek można wysunąć taki - "zaczepka" pod paznokieć nie zdała zadania dlatego że płytka pod spodem nie została zmatowiona. A co jeśli wszystko zostało dobrze przygotowane i nadal tak się dzieje?
    W jednym poscie piszesz, że widzisz dobrze a w drugim że nie widać.

    Ja napisałam "że uważam" co nie znaczy, że jest tak na 100%. Błąd w oblaniu jest najczęszczą przyczyną. Tym bardziej, że dziewczyna napisała, że przy przedłuzaniu na formie nic takiego się nie przetrafiało a paznokieć przygotowala standardowo.

    Czasami charakter pracy klienkti wyklucza nakładanie żelu na naturalka. Wtedy lepiej choć troszeczkę przedłuzyć na formie.

    Wpływ na rozwarstwianie może mieć jakość żeli. Ja na naturalne paznokcie kładę żele mające w składzie syntetyczne żywice. Żele te współpracują z naturalnym paznokciem i tylko w sporadycznych przypadkach dochodzi do rozwarstwienia warstw.

  21. #46
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Bo właśnie po takim zdjęciu można tylko powiedzieć że jest ładnie zalany i dlatego pytam jak rozpoznajesz że jest inaczej. Czy teraz napisałam jasno o co mi chodzi?

  22. #47
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    oj dziewczyny, nie sprzeczajcie się... bardzo wam dziekuje za cenne porady, fakt jest taki że faktycznie nie zmatowiłam ich frezarką pod spodem ale przy nadawaniu kształtu (naturalnym panokciom przed nałożeniem żelu) trochę sie może "chwyciiło" pilniczka i ciut "samo przez sie".
    zrobiło mi się tak własnie tylko przy tych dwóch pazyrkach, więc może fatycznie gdzieś tam pędzelek nie sięgnął dokładnie...

    jeszcze raz wa dziekuje i teraz będę wiedzieć żeby matowić naturalne pod spodem

  23. #48
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Bo właśnie po takim zdjęciu można tylko powiedzieć że jest ładnie zalany i dlatego pytam jak rozpoznajesz że jest inaczej. Czy teraz napisałam jasno o co mi chodzi?
    Rozpoznaje to się chorobę u lekarza. Napisałam wyraźnie że "uważam" bo jest to najbardziej prawdopodobna przyczyna. Nie jest to tylko moje zdanie. Jedna z forumek wypowiedziała się podobnie w poście wyżej.

    Zarówno moje czy też twoje albo jeszcze innej forumki wnioski są tylko "gdybaniem" bo jesli nie widzimy paznokci to nic nie możemy stwierdzić na 100%. Możemy napisać jeszcze 50 rad i każda może być chybiona.

  24. #49
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    ssisi2 Twoje rady są bardzo przydatne, ale proszę, nie używaj sformułowań typu "rozpoznaje to się chorobę u lekarza", po co psuć atmosferę i własną opinię
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  25. #50
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Nie, ja już co do niektórych wolę się nie odzywać bo mam dość czepiania się o każde słowo. Nie jestem w szkole żeby wysłuchiwać jak się mówi a jak nie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 23:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •