Strona 34 z 62 PierwszyPierwszy ... 2430313233343536373844 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 826 do 850 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #826

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał rudzia1985 Zobacz post
    A moim bylo zmienienie akrylu na zelki bo tez mi linia nie wychodzila, no i nie umialam pracowac na akrylu
    Wolalam zmienic produkty niz rzucic w kat...

    ale chyba tutaj chodziło że np, na jednym paznokciu jest bardziej uśmiechnięty niż na innym więc czy to akryl czy to żel to nic nie daje :d Mi trochę różniej wychodzi jak najpierw przedłużam coverkiem łożysko a potem dodaję końcówkę jak robiłam na odwrót to faktycznie często wychodziło raz tak, raz tak :/

  2. #827
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał emila Zobacz post
    Skoro przetrzymałaś dwa razy dłużej i żel nadal nie utwardzony do może zaróweczki w lampie są juz do wymiany A warstwę żelu przemywa się tylko wtedy, gdy już opracowujesz pazurka, chyba, że firma wskazuje inaczej
    dzięki wielkie ale inne żele prawidłowo się utwardzają, i wgl żarówki są nowe od paru tygodni

    a co do akrylowego frenchu to ja preferuję formę niż tips. bo na niej mogę spokojnie uformować łoże coverem (od tego zaczynam) potem dorabiam białym przedłużenie i na to buduję całość clearem na tipsie cover mi się rozlewał trochę w efekcie końcowym frech był rozmazany:/
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  3. #828

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    ja też na szablonie na tipsie przy piłowaniu nieraz złazi mi biały i są prześwity a na formie nie ma takiego problemu

  4. #829
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie

    heh u mnie dokładnie tak samo^^

    chociaż teraz tak myślę, że jakby spróbować termicznie zwężyć tipsy to mogłoby nie być takiego problemu.bo mi ten biały ściera się bo bokach najbardziej jak wyrównuję linię tunelu
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 11-06-2011 o 09:46
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  5. #830
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Katarynka, no tak...Linie na lewej lapce bylo ok a na prawej katastrofa
    I ogolnie akryl mi nie podpasowal, wole jednak zelki ( choc czasami )
    Zelami idzie mi zdecydowanie lepiej
    Na szablonie nie potrafie, tzn lewa tak ale prawa strasznie...Ale juz na swoich robie wiec ani tips ani forma mi nie potrzebne
    Agnieszka

  6. #831

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    co do szablonów to trzeba ćwiczyć ja jeszcze w kwietniu na tipsach robiłam, a teraz:O nie chce mi się w to bawić bo czasu za dużo się marnuje polecam najpierw przedłużyć łożysko a potem przedłużenie łatwiej zapanować nad proporcjami

  7. #832
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    no tak wlasnie robie ale troche nie umie wymierzyc jak to lozysko ma wygladac... i na jednych jajko, na innych kolko, na innych krzywe jako

  8. #833
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Jak ja robię akrylem, to łatwiej mi zacząć od przedłużenia łożyska, ale jak robię żelem to odwrotnie robię nie wiem czemu..

  9. #834

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał coralick Zobacz post
    no tak wlasnie robie ale troche nie umie wymierzyc jak to lozysko ma wygladac... i na jednych jajko, na innych kolko, na innych krzywe jako
    nie napsałaś czy pracujesz na formach czy na tipsach, ale domyślam się że na tipsach jak 99% zaczynających dziewczyn ( sama zaczynałam od tipsów i to 2 razy po kursie i po ciąży ) więc na tipsie nie ma pomocniczych linii które bardzo ułatwiają formowanie pazurka jak i samego uśmiechu jeśli nie docinasz szablonów wystarczy spoglądac na cyferki no i patrzeć na już zrobione pazurki , to był mój częsty błąd że leciałam szybko patrzyłam czy ładnie wygląda linia uśmiechu ale na POJEDYNCZYM PALCU :/ okazywało się że odzdielnie były super a razem masakra każdy inny trzeba ćwiczyć to naprawdę daje szybkie efekty widzę po sobie 2 miesiące temu pracowałam na tipsie bałam się frencha, nie znałam tunelu i innych zabiegów wzmacniających konstrukcję paznokcia. Teraz po ćwiczeniach i godzinach spędzonych na forum, męczeniu dziewczyn pytaniami A jak to A czym to A jaki to akryl itp. widzę że moje prace są coraz leprze można im jeszcze sporo zarzucić ale każde kolejne są o niebo leprze od poprzednich Więc polecam ćwiczenia jak nie masz na kim zamów rękę do ćwiczeń albo 5 palcy polecam palce do ćwiczeń na szablonie

  10. #835
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie

    nie robie na szablonie... probowalam kilka razy na sztucznym paluchu ale wychodzily koslawe. poza tym nie mam na kim cwiczyc a sobie samej trudno wymierzyc wszystko. zwlaszcza na prawej rece
    coz nastepnym razem jak sobie bede zakladac to sprobuje na szablonie. i tak uwazam ze doszlam do wprawy bo juz robie obie rece w 3 godziny sobie a nie w 6 jak wczesniej. kiedys pracowalam na zelu ale nie mam nerwow, caly czas zalewalam skorki, wiec akryl jak by nie bylo jest w tej dziedzinie wdzieczniejszy.
    mysle, ze teraz rusze troche z cwiczeniami, musialam dac moim paznokciom troche odpoczynku, bo ostatnie miesiace byly bardzo intensywne i moje naturalki mialy juz dosc

    palca mam ale jednego i jakis taki maluchny, za maluchny jak na mnie i z miejscem na wkladanie tipsa wiec w zwiazku z tym ze on taki maluchny to ciezko mi zakladac forme. moze faktycznie ta reke bedzie lepsza, tyle ze ona sie rusza jak chce chyba nie przeszkadzalo ci to?
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 11-06-2011 o 13:56

  11. #836

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    ja wole palce ale ten do szablonu a nie na tipsa ręce są fajne a i owszem ale niestety te fajne , bardzo fajnie kosztują Wiesz jak nie ma na kim to wyjścia nie ma trzeba się męczyć na palcach sztucznych albo codziennie mase ze swoich zdejmować nawet znając mega "sztuczki" trzeba je trenować

  12. #837
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    a ile taka reka? czy sa rozne rodzaje czy tylko jedne? mozna je jakos przykleic do stolu? ja nie moge na swoich bo mi ich zal okrutnie

  13. #838

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    musisz poszukać ale taka z wyginanym palcami i przykręcana do stołu z wyższej półki jest dość droga :/

  14. #839
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    No dobra, nie wiem, gdzie napisać post to napiszę tutaj, wierzę że coś mi poradzicie, jak zawsze otóż jakaś koleżanka mojego chłopaka chce się ode mnie nauczyć robić pazurki (jakby nie było u kogo ), non stop się o to pyta, sugerowałam jej profesjonalny kurs, bo ja jej nawet dyplomu nie wystawię, ale ona bardzo chce u mnie. Mówi że zna podstawy, chce tylko poznać parę "trików" i robić lepiej, dla siebie samej. W sumie chętnie zorganizuję jej taki mini-kurs, pytanie tylko ile mam od niej wziąć kasy? Nie znam jej w ogóle, poświęcę jej pewnie cały dzień, a i produktów trochę pójdzie, więc chyba powinnam coś wziąć, tylko ile? Będzie to "kurs" żelowy

  15. #840
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nie wiem na czym pracujesz, na jakiej firmie? ty masz na tym zarobić dziewczyno! Powiedzmy profesjonalny kurs to ok 3dni po 5 godzin, koszt 800 zł jedna metoda, french z kamuflażem i manicure , wliczona cena materiałów, bez wyprawki, dodatkowo certyfikat( w golden nails robiłam) Ty jej powiedzmy w jeden dzień (5 godzin wytłumaczysz), bez dyplomu , nie jestes instruktorem, ale nie robisz charytatywnie, więc 2 stówy bierz śmiało, a jak nie to niech się odczepi możesz jej śmignąć jakiegoś żeliku odlewki po 5 ml, żeby miała do cwiczen, możesz wliczyc w cenę, albo i nie
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  16. #841
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Tak właśnie zamierzam zrobić, dać jej 5ml każdego żeliku, którym będzie u mnie pracować (Modena Nails) plus jakieś ozdoby (zalegają u mnie kilogramami ) - niech od razu ćwiczy też myślałam o kwocie 150-200zł, myślę, że będzie uczciwie

  17. #842
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nie no jasne, minimum 150 zł bierz, a jak nie to niech sobie kupi płytę
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  18. #843
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie

    Ja ostatnio miałam podobną sytuację. Za dwa dni chciałam 300 zł także za jeden możesz wziąć 150 zł, a jak dorzucasz jej jeszcze żele to spokojnie dwie stówy

    naprawione / Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 17-06-2011 o 10:24

  19. #844
    No to..wpadłam Avatar mysiula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    253

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    hej, używacie odtłuszczacza na tipsa?
    Ostatnio edytowane przez mysiula ; 22-09-2011 o 01:30

  20. #845
    No to..wpadłam Avatar pianka76
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    212

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    tego odtłuszczacza również używam i nakładam go przed primerem i na całą długość pazurka, natomiast podkład kładę tylko na naturalną płytkę do tipsa. Reszta już budujący itd....... i nic się nie dzieje

  21. #846
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    mysiula, zmatuj tipsa nie blokiem a pilnikiem grubszym, np setką.. a gwarantuje ze nic ci z tipsa nie odpadnie, zadna biala koncowka

  22. #847
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Ja odtłuszczam tipsa acetonem, który niby ma mi go rozpuścić, a to są brednie ja nawet nie matowię pazurka pod tipsa, bo to strata czasu. Odsuwam skórki i błonki, dobieram i doklejam tipsa, matowię i wyrównuję próg, ale tylko w mlecznych tipsach, w białych i clearach wcale nie ruszam, tylko lekko przejadę.Dodam, ze ja mam wcześniej tipsy zmatowione, czyli zaraz po kupieniu siadam z mocnym pilnikiem minimum 100 i je matowię, potem zyskuję dużo czasu. Matowię tylko naturalna płytkę, na to acetonem odtłuszczam , albo spirytusem, dla mnie cleaner i inne odtłuszczacze to brednia. Odtłuszcam całego pazura z tipsem, nawet nie odpylam szczoteczką. Na to primer i jazzda z żelem. Nawet pod cover bazy nie kładę he he ja jestem leniwa, wsio się trzyma Przyczyną pewnie jest jak kurka już napisała, że żel się z tipsem nie związał. Dlatego pod biały żel na tipsa lepiej dać podkład z cleara i nawet go przemyć, z lekka zmatowić wtedy będzie pewność 100%. Mi sie tak robiło z każdym żelem, na amerykańskich tipsach I-Nails tych białych. Co bym nie robiła to mi żel odpadał z końcówki, ale tych tipsów nie umiałam dobrze matowic, takie gumiaste wychodziły.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  23. #848
    No to..wpadłam Avatar mysiula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    253

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nie wiem czemu taksię stało, wszystko było dobrze zmatowione pilnikiem nie bloczkiem, bazę daję na cały paznokcieć.. Tylko zastanawia mnie ten odtłuszczacz bo jak dałam go na cały paznokciec i na tipsa też to on nie wysechł tylko był mokry. Nigdy mi się tak nie zdarzyło. Tylko na kciukach tak sie stało. Ale już poprawione, spiłowałam całość do tipsa, dobrze zmatowiłam, już nie dawałam żadnych odtłuszczaczy tylko bazę odrazu, może nie odleci. Raczej nie powinno. DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI

  24. #849
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Odtłuszczacz Ci nie odparował. Mi czasem primer nie chce odparować i mówię o tym kwasowym, bo bezkwasówka zostawia film.
    Nie wiem dlaczego. Zobaczymy teraz jak Ci poszło, czy coś się będzie działo.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  25. #850
    No to..wpadłam Avatar mysiula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    253

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    na naturalnym paznokciu szybko odparowuje, i szybko znika a na tipsach nie.. pozostawia mi mokry film.. więc teraz nie bede dawacna tipsa..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 23:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •