Strona 45 z 62 PierwszyPierwszy ... 3541424344454647484955 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 101 do 1 125 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #1101
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    laleczka - tu znajdziesz wszystkie potrzebne info ====> http://forum.wzorki.info/metoda-akry...-akrylowe.html
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  2. #1102
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Jak usuwacie lub zdejmujecie cyrkonie?
    Piłujecie całe pilnikiem lub frezarką czy coś innego?

    ________________________________________


  3. #1103
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Ja piłuje frezarką. W większości same odpadają, po zetknięciu z moim frezem, a "twardzielki" piłuje

  4. #1104
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    kurde bo moje czasem trzymają się jak beton i nic z nimi nie mogę zrobić (w sensie by szybko poszło)

    ________________________________________


  5. #1105
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    Jak usuwacie lub zdejmujecie cyrkonie?
    Piłujecie całe pilnikiem lub frezarką czy coś innego?
    tylko i wyłącznie frezarką - siedzą jak w betonie więc pilnikiem trochę by zeszło
    frezem centralnie od góry w środek cyrkonii
    przy tym zmiatający ruch frezarką - tak w bok paznokcia
    aby uwolniona cyrkonia nie trafiła w oko

    przeważnie cyrkonię usuwam właśnie w ten sposób na dwa razy ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  6. #1106
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    czy jest jakiś najlepszy frez do tego czy ogólnie jakiś do ściągania masy?
    Ostatnio próbowałam o takim:
    Załącznik 52471 źródło : Frez Karbidowy Green rozmiar 1

    ale jakoś mi nie szło, chyba, że właśnie nie umiejętnie podeszłam do tych cyrkoni, ale jak jest ich od groma obok siebie to to istna katastrofa

    ________________________________________


  7. #1107
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    ja pracuję na walcu - do ściągania masy i cyrkonii idealny
    WALEC TYTAN SREBRNY

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  8. #1108
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Hej dziewczynki. Mam pewien problem z jedną klientką. Robię jej żel kolorowy na naturalnej płytce od około pół roku praktycznie regularnie co 4-6 tygodni uzupełniam. Na początku było bezproblemowo. Potem raz zrobiłam jej hybrydami i od razu odprysło, więc za darmo zrobiłam nowy set zwykłym fioletem z I-Nails i trzymało się elegancko, potem uzupełniłam bordo I-Nails i też było super. Potem jej zrobiłam easy-off cappucino I-Nails i tak samo odprysło. Pomyślałam, ze nie może mieć easy-off, więc jej zrobiłam poprawkę gorczyca z Paradise seria I-Nails, było ok. teraz jej zrobiłam violetem z Golden-Nails rozjaśnionym odrobinę białym, taka mieszanka i okazało się dziś, ze jej popękało znów ;-/ Do budowania używam głównie sprawdzonych żeli, innym klientkom nimi robię i jest ok. Jutro do niej jadę i chyba najprostszym wyjściem jest zrezygnować, wydaje mi się, ze ta pani tez tak postanowi, miała taki głos w słuchawce zawiedziony. Bardzo mi szkoda, ale Pani ma 50 lat i nie wiem co może być przyczyną tego pękania żelu. Bo rozumiem na silikonowych czy hybrydach, ale z Golden Nails żelki zawsze były super
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  9. #1109
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Menopauza Może zapytaj ją dyskretnie o to. Ja na Twoim miejscu żeby nie stracić klientki zaprosiłabym ją na kawę do salonu , z informacją żeby sobie zarezerwowała popołudnie. Powiedz jej prawdę o swoim kłopocie odnośnie stylizacji i zaproponuj jej w trakcie spotkania stylizację za darmo- pod pretekstem że chciałabyś coś sprawdzić i wtedy zrób stylizację z materiału którym już jej wykonywałaś i który był perfect, ale ze szczególnym uwzględnieniem odtłuszczenia płytki. Powiedz jej że to Twój pierwszy taki problem i powiedz, że następną stylizację ma za darmo w ramach przeprosin, ale za to prosisz ją o telefon jak jest teraz. Jak jej płytka reaguje teraz.
    Jeśli uznasz że Ty jesteś w porządku, -to ona ściemnia i kombinuje
    Jeśli przystanie na kawkę i darmówkę- cyknij fotkę, że niby reklamujesz produkt i musisz przekazać zdjęcie do producenta i pokaż ją nam.
    Może to brak dbałości o paznokcie lub nieświadome mechaniczne uszkodzenia.
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  10. #1110
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Syrena dzięki.
    Ja do tej Pani jeżdżę do domu i jest luzik atmosfera i już wiem, że Pani przeszła menopauzę jakiś czas temu, bo mamy wspaniały kontakt.
    Ja te pazurki widzę za każdym razem , mam fotki jak je robiłam i potem z odrostem, ale już nie mam pomysłów. Kiedyś Pani robiła sobie akryl, więc chyba jutro jej zaproponuję właśnie akryl, jeśli to nie pomoże, to po prostu zrezygnuję.
    Z ta Panią jest problem, bo gdyby zadzwoniła, to od razu miałaby poprawkę za free, tak jak już raz miała, ale ona twierdzi, że nic się nie stało i nie chce mi zawracać głowy. Jutro z nią porozmawiam.Wiesz ja pazurki robię hobbystycznie i z nie jednego pieca chleb jadłam, miałam i naciągaczki, ale ta Pani uczciwa jest i w ogóle bardzo kochana. Mam podejrzenie, że przestaje tolerować żele.
    Dziękuję za odpowiedź, bardzi mi pomogłaś i oczy trochę otworzyłaś.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  11. #1111
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    ... wiem, że jestem szczera,ale ja niestety mam styczność z osobami które nazbyt kombinują- i chyba za bardzo próbuję kontrolować sytuację.
    Chyba jestem zbyt podejrzliwa, wiem również (niestety po sobie co hormony potrafią zrobić z organizmem).
    Jeśli ta osoba jest sprawdzona ... może to tylko opcja zmiany metody aplikacji. Jeśli i to nie pomoże pamiętaj że procesy związane z menopauzą trwają miesiącami a czasem i latami.
    To co jeszcze przychodzi mi do głowy to cukrzyca i tarczyca... Popytaj
    Trzymam kciuki i jeśli możesz to napisz jak poszło.... czy zmiana gelu na acryl poprawiła sytuację.
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  12. #1112
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    paznokcie rowniez gorzej sie trzymaja przy problemach z tarczyca, moze wypytaj ją o to

  13. #1113
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Oj sztynka tak Nie powiem wiele nowego w tej sprawie, ale wiem po sobie, że jak zaczeły mi sie problemy z tarczycą (no na początku nie wiedziałam, że to mam) to żel odchodził płatami! normalnie złaził, pękał, zapowietrzało się.. jak zaczełam brać tabletki to tak po miesiacu wszystko wróciło do normy i zel trzyma sie swietnie...
    Powiedz Pani że nie zawraca Ci głowy i zrób zdjęcie żeby nam pokazać... Albo rób jej dalej tą metodą, która u niej sie świetnie sprawdzała...
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  14. #1114
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    U mnie ostatnio pojawił si problem innej natury, odpadają mi pazurki i jak robię sobie nowego to w ogóle nie chce mi sie tips przykleić do paznokcia, próbowałam różnych klejów i nic, może Wy wiecie w czym tkwi problem? Może mam już zmęczone pazurki i nie trzymają się dlatego, zrobiłam go na formie i jakoś się trzyma, ale nie wiem na jak długo. Podpowiedzcie mi coś kochane

  15. #1115
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Kasiulka trudno bez zdjęcia ocenić co jest na rzeczy, ale jeśli tips się nie klei to wina kleju raczej chyba, skoro szablon się trzyma.
    Ja mam tak, że nie wiem jakbym się starała pięknie zrobić sobie sama pazurki to zawsze będą się zapowietrzały od skórek
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  16. #1116
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Kasiulka trudno bez zdjęcia ocenić co jest na rzeczy, ale jeśli tips się nie klei to wina kleju raczej chyba, skoro szablon się trzyma.
    Ja mam tak, że nie wiem jakbym się starała pięknie zrobić sobie sama pazurki to zawsze będą się zapowietrzały od skórek
    Niestety ja mam to samo. Paznokcie u klientek trzymają się jak beton nawet do 7 tyg. Moje po tygodniu, dwóch mają zapowietrzenia, mimo ze daję primer 2x i cuduję jak mogę... prawdopodobnie zmęczenie materialu, bo jak ponosiłam trochę hybrydy i znów zrobiłam żel, to problem się zmniejszył.

  17. #1117
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Ale u mnie jest problem z przyklejeniem tipsa :/ zawsze się trzymał bez problemu a teraz nagle echo, może cos wymyślicie od czego to może być, czy jest możliwe, że paznokcie są już sfatygowane?

  18. #1118
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Kasiulka z tego co piszesz, to chyba raczej właśnie zniszczone masz pazurki
    Zuzaneczka, a myślałam, że to tylko ja mam ten problem. Ja na początku zawsze wychwalam pazurki swoje pod niebiosa, a po tygodniu mam ochotę je zdjąć. Robiłam nawet sam akryl, nawet combo i nie ma to znaczenia. Kiedyś tylko na prawej ręce, teraz już na obu mam zapowietrzenia
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  19. #1119
    Wczytuje się Avatar allesandro
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Głubczyce
    Postów
    11

    Wink Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Miałam podobny problem z dwoma klientkami, z tą tylko różnicą, że wczesniej ze stylizacją żelem u tych pań nie miałam najmniejszego problemu.Zaczęłam przypuszczac ze to wina hormonow .Paznokcie wczesniej trzymały się super 4,5 tygodni a tu nagle po tygodniu zapowietrzenia! Wiedziałam, że to nie moja wina ponieważ wczesniej nie miałam z nimi zadnych problemów.Po rozmowie z kobietkami poleciłam wizytę u ginekologa i okazało się, ze miałam rację.Jedna od razu przyznała się ze przestała brac hormony i cała gospodarka hormonalna rozregulowała jej się na amen.Z drugą było nieco inaczej- okazało się , że ma torbiele na janikach i dzis jest po zabieguTrafiłam w 10

  20. #1120
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Hej dziewczyny proszę o poradę. U jednej jedynej klientki - mojej Mamy żel odchodzi mi od skórek prawie do połowy po bardzo krótkim okresie od odnowy. U innych koleżanek jakoś mi się to nie zdarza jednak Mama przez bardzo długi czas miała paznokcie wykonywane Starnailem a ja robię Modeną czy może być tak, że płytka nie toleruje teraz innego żelu? Wcześniej zawsze miała kładziony acrygel na sam spód. Mamie pocą się ręce ale specjalnie je odtłuszczam środkiem z MM i daję primerx2 razy dmuchając by na pewno cały wysechł... Najgorsze, że nie wygląda to jak zwykłe zapowietrzenie wiec nie mam zielonego pojęcia co zrobić ;/

  21. #1121
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    dmuchasz na primer? co to za pomysł, nie powinnaś tego robić

  22. #1122
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał karchola Zobacz post
    Hej dziewczyny proszę o poradę. U jednej jedynej klientki - mojej Mamy żel odchodzi mi od skórek prawie do połowy po bardzo krótkim okresie od odnowy. U innych koleżanek jakoś mi się to nie zdarza jednak Mama przez bardzo długi czas miała paznokcie wykonywane Starnailem a ja robię Modeną czy może być tak, że płytka nie toleruje teraz innego żelu? Wcześniej zawsze miała kładziony acrygel na sam spód. Mamie pocą się ręce ale specjalnie je odtłuszczam środkiem z MM i daję primerx2 razy dmuchając by na pewno cały wysechł... Najgorsze, że nie wygląda to jak zwykłe zapowietrzenie wiec nie mam zielonego pojęcia co zrobić ;/
    z Twojej wypowiedzi zrozumiałam, ze kobieta wcześniej chodziła gdzie indziej - tak ?
    jeśli wcześniej nie miałaś styczności z tego typu problematyczną płytką to podpowiem,
    że musisz się bardziej przyłożyć do przygotowania płytki i do odtłuszczenia
    dla takiej osoby musi być odpowiedni żel, który poradzi sobie z tą przypadłości
    dmuchaniem na primer nic nie wskórasz ...
    w pierwszym etapie ważne jest nawet kilkukrotne odtłuszczenie płytki np. przemywając ją cleanerem przed opracowaniem skórek,
    potem po opracowaniu skórek, zmatowienie - znów przetrzyj...
    nałóż primer poczekaj aż porządnie odparuje
    ja w tym momencie stosuję http://sklep.nailscompany.pl/foto/w5...GEL-BONDER.jpg - wszelkie problematyczne płytki ujarzmione

    co do nietolerancji żelu/akrylu - tak jest taka możliwość
    Ostatnio edytowane przez Nysza ; 28-05-2012 o 16:01

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  23. #1123
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Malinowa tak robiła Pani u której byłam na praktykach w salonie. Szybciej odparowywuje i chodziło mi tu o to, że czasem żel liftuje jak się położy na mokry primer co w moim wypadku odpada.

    Tak Mama wcześniej chodziła do swojej koleżanki. Zobaczę może na bonderze z modeny jak nie to chyba specjalnie dla Niej kupie tego starnaila. Niestety pracuję tylko na żelu więc akryl również odpada.

  24. #1124
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    aby primer odparował szybciej
    wystarczy włożyć rękę do lampy
    w tym czasie jedna ręka już odparuje a na drugą aplikujesz primer
    ten sam myk stosuje się jeśli właścicielka ma zimne ręce

    a co do mokrego primera
    to żel położony na mokry primer zawsze się liftuje
    a tym bardziej przy płytce problematycznej

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  25. #1125
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    a poza tym dmuchanie wygląda bardzo nieprofesjonalnie..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •