Strona 46 z 62 PierwszyPierwszy ... 3642434445464748495056 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 126 do 1 150 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #1126
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie

    oraz dmuchaniem przenosimy na pazur kropelki ... śliny, która wcale dobrze na modelarz nie wpływa
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 28-05-2012 o 21:19


  2. #1127
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Drogie Panie,

    nie znalazłam odpowiedniego tematu dlatego pisze tutaj... Moja sprawa wyglada tak: od roku robie sobie sama paznokcie, 3 lata chodzilam do salonu,podpatrywalam i stwierdzilam, ze sama tez dam rade na poczatku bylo bardzo trudno, duzo nauki, duzo czasu sie schodzilo... za kazdym razem juz robie "lepiej" o ile mozna to tak nazwac samouczkowi zdecydowalam sie pojsc na kurs, 30 godzin kursu, 5 dni w tygodniu - kurs paznokci żelowych, hybrydowych, akrylowych i teraz pytanie - czy tyle godz. nauki, potem oczywiscie praktyka, bede mogla zajac sie "na powaznie" paznokciami ? Chcialabym na poczatku miec pare klientek stalych a z czasem rozszerzyć umiejetnosci i klientki... tylko boje sie czy to nie za malo czasu i doswiadczenia by wziac odpowiedzialnosc za czyjesc paznokcie? takie kursy sa pomocne? dzieki za odpowiedz

  3. #1128
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Alexx, wydaje mi sie ze od razu po kursie cudow nie stworzysz poniewaz to przychodzi z czasem i sama musisz nauczyc sie eliminowac swoje bledy.
    Na pewno wiele wyniesiesz z kursu, jesli pojdziesz na profesjonalne szkolenie. Nie napisalas jaka firme wybralas.
    To jest moja opinia, bo zajmuje sie paznokciami juz jakis czas i wiem ze wszystko przychodzi z czasem i sama bedziesz musiala dojsc do tego.
    A licza sie checi i samozaparcie. Oczywiscie umiejetnosci tez
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #1129
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał Alexx Zobacz post
    Drogie Panie,

    nie znalazłam odpowiedniego tematu dlatego pisze tutaj... Moja sprawa wyglada tak: od roku robie sobie sama paznokcie, 3 lata chodzilam do salonu,podpatrywalam i stwierdzilam, ze sama tez dam rade na poczatku bylo bardzo trudno, duzo nauki, duzo czasu sie schodzilo... za kazdym razem juz robie "lepiej" o ile mozna to tak nazwac samouczkowi zdecydowalam sie pojsc na kurs, 30 godzin kursu, 5 dni w tygodniu - kurs paznokci żelowych, hybrydowych, akrylowych i teraz pytanie - czy tyle godz. nauki, potem oczywiscie praktyka, bede mogla zajac sie "na powaznie" paznokciami ? Chcialabym na poczatku miec pare klientek stalych a z czasem rozszerzyć umiejetnosci i klientki... tylko boje sie czy to nie za malo czasu i doswiadczenia by wziac odpowiedzialnosc za czyjesc paznokcie? takie kursy sa pomocne? dzieki za odpowiedz
    hmmm Alexx moja mała sugestia
    zdecyduj się na kurs z jednej metody np. żelowej
    dla większości pakiet dla początkujących to zbyt dużo info dla kursantki, którego nie jest w stanie ogarnąć i zapamiętać ...
    inaczej przecież operuje się pędzlem przy żelu a inaczej przy akrylu
    uwierz mi jeśli szkoląc się z jednej metody dostaniesz tak dużo wiedzy i wskazówek,
    że i tego nie będziesz w stanie zapamiętać.
    Ucząc się poprawnej budowy i aplikacji żelu można spędzić spokojnie 2 dni
    ale wówczas masz pewność, że poprawnie operujesz pędzlem czy pilnikiem ...
    a Twoje stylizacje będą czysto i zgrabnie wykonane
    dobre nawyki powinno się przyswajać już na kursie.
    Ty piszesz, że robisz juz paznokcie - także pierwsze co
    to na pewno będzie trzeba wyeliminować złe nawyki
    a to wymaga samozaparcia i kontroli
    Przemyśl, czy nie lepiej zainwestować pieniądze
    w jedną metodę i mieć usystematyzowana wiedzę
    i nie narzekać potem, że pieniądze wyrzucone w błoto ..

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  5. #1130
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Ten kurs to firmy ABC International i owszem chetnie wybralabym 1 opcje ale niestety proponowali 3 w 1 ...
    Owszem ze zlymi nawykami trzeba walczyc, troszke juz umiem, poniewaz uczac sie sama opieralam sie na Waszym forum,Waszej wiedzy i praktycznie pare lekcji dala mi kolezanka - kosmetyczka, po szkole. Ale mam checi , zapal i wlasnie obawiam sie nadmiaru wiedzy z tego kursu... no ale cóż - dziekuje Wam za sugestie i pomoc

  6. #1131
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Alexx sa tez inne profesjonalne firmy z ktorych mozesz skorzystac. Rozejrzyj sie najpierw zebys pozniej nie zalowala.
    Ja popieram Nysze, dobrze gada
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  7. #1132
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Również popieram sugestię Nysza

  8. #1133
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Zgadzam się z dziewczynami, bo sama wiem już po kilku latach pracy, że żel, a akryl to zupełnie co innego. Żel miałam na kursie , z akrylu jestem samoukiem, ale szczerze mówiąc hybryd nauczyłam się z kilku filmików instruktażowych na you tubie
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  9. #1134

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    hey dziewczyny mam maly problem robilam dziewczynie pazurki i zapowietrzyly sie jestem w mega szoku bo innym tak sie nie dzieje robie wszystko tak samo
    nie mam pojecia dlaczego tej 1 dziewczynie wlazi powietrze..:/
    czym to moze byc spowodowane?

  10. #1135
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    A szukalas na forum ? Mamy temat o podchodzeniu powietrza...Poczytaj bo powodow moze byc wiele > http://forum.wzorki.info/przedluzani...paznokiec.html
    Agnieszka

  11. #1136
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał Alexx Zobacz post
    Ten kurs to firmy ABC International i owszem chetnie wybralabym 1 opcje ale niestety proponowali 3 w 1 ...
    Owszem ze zlymi nawykami trzeba walczyc, troszke juz umiem, poniewaz uczac sie sama opieralam sie na Waszym forum,Waszej wiedzy i praktycznie pare lekcji dala mi kolezanka - kosmetyczka, po szkole. Ale mam checi , zapal i wlasnie obawiam sie nadmiaru wiedzy z tego kursu... no ale cóż - dziekuje Wam za sugestie i pomoc
    no pewnie, że sugerują, bo wiedzą że bardzo szybko wrócisz na doszkolenie i znów zapłacisz ( przecież przy takiej dawce informacje się pomieszają, pamięć tez czasami zawodzi, nie zawsze zdąży się zanotować ...)
    Kurs powinien być jasny i klarowny najlepiej indywidualny
    lub góra 3 osoby ( aby instruktorka mogła przez cały czas na bieżąco kontrolować Twoją pracę
    jak będziesz mieć solidne podstawy z jednej metody,
    to będzie Ci prościej się uczyć kolejnej - szybciej przyswoisz wiedzę

    Osobiście z doświadczenia zawsze odradzam nowicjuszom kursy pakiety
    szkoda mojej pracy i pieniędzy kursantek, nie wspominając o czasie
    no chyba, że komuś nie zależy na profesjonalnej wiedzy, tylko aby "odbębnić "...

    a skąd jesteś

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  12. #1137
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Być może jeśli są klience zakladane po raz pierwszy tipsy to niezbyt umie sie z nimi obchodzic i dlatego krócej je ma... ?

  13. #1138
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał Nysza Zobacz post
    no pewnie, że sugerują, bo wiedzą że bardzo szybko wrócisz na doszkolenie i znów zapłacisz ( przecież przy takiej dawce informacje się pomieszają, pamięć tez czasami zawodzi, nie zawsze zdąży się zanotować ...)
    Kurs powinien być jasny i klarowny najlepiej indywidualny
    lub góra 3 osoby ( aby instruktorka mogła przez cały czas na bieżąco kontrolować Twoją pracę
    jak będziesz mieć solidne podstawy z jednej metody,
    to będzie Ci prościej się uczyć kolejnej - szybciej przyswoisz wiedzę

    Osobiście z doświadczenia zawsze odradzam nowicjuszom kursy pakiety
    szkoda mojej pracy i pieniędzy kursantek, nie wspominając o czasie
    no chyba, że komuś nie zależy na profesjonalnej wiedzy, tylko aby "odbębnić "...

    a skąd jesteś

    z Warszawy. No zobaczymy, mam nadzieje ze ten kurs, chociaz pomoze mi w robieniu swoich paznokci... Poki co przed kursem ucze sie sama teorii tych trzech metod, zeby miec wieksze rozeznanie. Podobno w polowie kursu wybiera sie metode, na ktora stawia sie nacisk i ja sie szkoli, wiec moze nie bedzie tak zle. W grupie jest 6 osob i 2 osoby ktore prowadza kurs i pomagaja w opanowaniu "praktyki". Dziekuje za rady

  14. #1139
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    hm, dosc niekonwencjonalne metody trochę, podejrzewam, ze w polowie, wybierze się żel.. bo jest przekonanie ze jest prostszy.. no to czekamy na info jak bylo

  15. #1140
    Wczytuje się Avatar martucha020290
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Oleśnica
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)




    Dziewczyny słuchajcie mam problem z jednym paznokciem. Jaki jest widać na zdjęciu a co do problemu to odpada mi z niego i żel i akryl i tips. Robiłam zakładkę i też nic. opuszek (?) dość dużo wystaje ponad płytkę paznokcia i wydaje mi się że to przez niego ta masa jest tak odpychana, podnosi się do góry, pęka i odpada.
    Macie jakiś propozycje co jeszcze mogłabym wypróbować?
    K & K

  16. #1141
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Robiłam dużo gorsze paznokcie, więc raczej odpada problem wystającej części przy wolnym brzegu.. Skłaniałabym się raczej ku zmianie firmy na której robisz, lub temu, że pazurek jest mocno zniszczony (niestety zdjęcia są słabej jakości i nie mam jak tego ocenić). Dobrym akrylem powinnaś spokojnie nadbudować pazurka.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  17. #1142
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    oczywiście że stylizacja powinna się trzymać na tym ogryzku
    tak jak chocolata napisała zmień materiały na lepsze a będzie wszystko grać
    zobacz tutaj http://forum.wzorki.info/zdjecia-paz...tml#post322394
    jakie pazurki miałam do rekonstrukcji
    i stylizacja spokojnie wytrzymała zmagania z życiem codziennym
    także poprawne przygotowanie płytki + dobre produkty i nie ma mocnych

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  18. #1143
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nie wiem czy w dobrym miejscu stawiam pytanie - mainowicie zastanawiam sie czy dopuszczalne jest aby po dokladnym opracowaniu pazurka i opilowaniu po krzywej c - w momencie nakladania nablyszacza najechac nim troche dalej przy walach niz np byl budujacy czy jednofazowka - czy nablyszczacz na naturalku odprysnie i zapowietrzy sie - czy bedzie sie trzymal?

  19. #1144
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    nabłyszczacz na pewno sie zapowietrzy jeśli zalejesz skórki
    także malowanie tylko do skórek i będzie git ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  20. #1145
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nie chodzi mi o zalanie skorek - chodzi mi o to ze zawsze boje sie, ze jednofazowka zaleje skorki przy walach wiec sie troche bardziej odsuwam - ale gdy wykanczam pazurka i nakladam nablyszczacz przeszkadza mi ta odleglosc i tak lubie sobie nabyszczaczem wypelnic milimetr dalej niz siega zel z jednofazowki - nie zalewajac przy tym skorek...........i czy to jest blad?

  21. #1146
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Jeśli obawiasz się, że zapowietrzy Ci się nabłyszczacz - radzę kupić hybrydowy lub silikonowy (jakikolwiek miękki nie twardy) i myślę że to wyeliminuje obawy zapowietrzeń. Twardy nabłyszczacz może się zapowietrzać jeśli wyjedziesz nim poza linię bulidera.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  22. #1147
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Ja tak robię zawsze po opracowaniu pazurka nabłyszczam nabłyszczaczem z La Femme za 49 zł i nic mi się nie zapowietrza. Można nim nabłyszczać naturalki, uzupełniać odrost i nic się nie dzieje.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  23. #1148
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Martucha, wydaje mi się, że masz płytkę trochę przepiłowaną i osłabioną (z tego co widać na zdjęciu). Tak jak mówią dziewczyny, opuszek raczej nie jest przeszkodą, szukałabym błędu w przygotowaniu płytki, technice budowania paznokcia lub produktach
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  24. #1149
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    z nablyszczaczem to zalezy od konkretnego produktu, niektore sa twarde i te sie zapowietrza, a niektore sa bardziej alestyczne i beda sie trzymac

    Martucha, najlepiej bedzie uzupelniac takiego pazurka co tydzien i czekac az odrosnie

  25. #1150
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Dziekuje serdecznie - za odpowiedzi - musze koniecznie zakupic miekki w takim razie. Kolejne pytanko - robie na bialych tipsach z glebokich usmiechem pazurki i nei wiem z jakiego wzgledu pekaja one od spodu dokladnie w srodku - jest na nich pionowa linia - dodam, ze zel na gorze pozostaje nietkniety..........czy to slabosc tipsa?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •