Strona 47 z 62 PierwszyPierwszy ... 3743444546474849505157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 151 do 1 175 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #1151
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    prawdopodobnie kiepski material z ktorego zrobiony jest tips, ale moga byc tez inne mozliwosci, albo wyjechalas na tipsa preparatem typu primer, albo tez dobierasz za male tipsy.

    jezeli dzieje sie tak tobie po utwardzeniu zelu w lampie, to pewnei zel sciaga tipsa ktory jest twardy i nieelastyczny

  2. #1152
    Wczytuje się Avatar martucha020290
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Oleśnica
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Hej... ten paznokieć który wcześniej pokazywałam rośnie mi ku górze i dlatego odpycha wszystko co na niego nałożę. Odpada od strony wolnego brzegu... Jak wy sobie z takimi paznokciami radzicie?
    K & K

  3. #1153
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    martucha mam klientkę z takimi skoczniami
    poprawnie podłożona forma i dobrze wybudowana krzywa
    sprawia że stylizacja trzyma się pięknie
    oczywiście produkty dobrane do płytki problematycznej ...

    formę musisz podłożyć tak aby trochę zniwelować wizualnie to, że paznokieć rośnie w górę

    fakt jak zaczynałyśmy od takich jak Twoje ogryzków
    to babeczka co tydzień przychodziła na korektę

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  4. #1154

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Hey dziewczynki mam takie pytanie czy wiecie co to za plamy na paznokciu

    miałam ostatnio klientkę na pazury przed weselem no i miała coś takiego na 1 mówiłam ze nie powinnam jej zrobic bo nie wiem co tojest ale uparla sie pozniej wyrzucilam pilniki ktorych na niej uzywalam
    ona uparła się ze to klej bo kupiła tipsy i przykleiła sobie i to od kleju ale próbowałam pilniczkiem i nie schodziło to...
    macie pomysł kobietki

  5. #1155
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    no tak pani zafundowała sobie grzybka
    źle doklejony tipsiory z kiosku
    stworzył "kieszeń" gdzie było ciepło , ciemno i wilgotnie
    bakterie miały raj więc postanowiły sobie zamieszkać

    nie powinno się w takim przypadku stylizować
    ale skoro sie uparła - powinna wiedzieć ze to na jej odpowiedzialność
    a przed stylizacją zaaplikowany preparat przeciwgrzybiczny ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  6. #1156
    No to..wpadłam Avatar madziorkowa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    ja ostatnio miałam panią która przyszła po ponad miesiącu i zostało jej tylko 5 pazurków i to były tak zapowietrzone że szok, aż strach bylo je ściągać bo bałam się co jest pod spodem zresztą jej płytka była tak zniszczona, pozrywała żel u pozostałych. Niczym je doprowadziłam do porządku to zeszło troche...

  7. #1157
    Wczytuje się Avatar martucha020290
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Oleśnica
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał Nysza Zobacz post
    martucha mam klientkę z takimi skoczniami
    poprawnie podłożona forma i dobrze wybudowana krzywa
    sprawia że stylizacja trzyma się pięknie
    oczywiście produkty dobrane do płytki problematycznej ...

    formę musisz podłożyć tak aby trochę zniwelować wizualnie to, że paznokieć rośnie w górę

    fakt jak zaczynałyśmy od takich jak Twoje ogryzków
    to babeczka co tydzień przychodziła na korektę

    On nie jest obgryziony, był połamany prawie w połowie
    no właśnie co tydzień muszę go zakładać od nowa dłużej nie wytrzymuje. chyba go zapuszczę troszkę i odregeneruję, a dopiero w tedy coś z nim pokombinuję... Dzięki Nysza
    K & K

  8. #1158
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Bogusia- mam nabłyszczacz z modeny i nawet jak najadę na naturalka to się nie zapowietrza, robiłam nim takie małe szybkie uzupełnienie po około 3 tygodniach (zmatowiłam wszystko i samym nabłyszczaczem poleciałam) i następne 3 tygodnie bez jakiegokolwiek zapowietrzenia wytrzymał)

  9. #1159
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nysza Kochana ja tez cos takiego miałam na jednym pazurku (ale wielkości głowki od szpilki) i też nie mogłam ani tego spiłować ani nic... I pazurek w tym miejscu był bardzo mięciutki. I rosło cały czas z paznokciem... Nie wydaje mi się żeby to był grzybek (chociaż nie przeczę) bo po mnie powinna się "zarazić" mama, gdy bez pytania pożyczyła pilnik którym próbowałam to spiłować i lakier którym wtedy malowałam pazurki (bezbarwny, który był przeznaczony tylko na mój użytek) i dzięki Bogu nic jej się nie pojawiło.

    A czy malując pazurki lakierem mogło się to przenieść na inne paznokcie? Jakby to był grzyb, to z pewnością by się przeniósł, prawda? ;> Nic takiego na szczęście się nie stało. Było tylko na jednym pazurku.
    A i dodam ze właśnie przed pojawieniem się tego miałam założone żele. Ale paznokcie ani nie były podpowietrzone, żeby się doś tam dostało i rozwinęło, ani żadnych pęknięć na tym paznokciu.. Co mogło być przyczyną?

    malutkaistotka wyślij Panią do dermatologa... żałuję, że ja nie poszłam, wiedziała bym przynajmniej co to było... schodziło jakieś 3 miesiące
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  10. #1160
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    wiesz Pati - tylko odmian grzybicy jest wiele
    bakterie beztlenowe rozwijają się jak tylko maja ku temu okazję
    na prawdę to tylko badanie laboratoryjne mykologiczne może stwierdzić
    czy to jest na 100% grzybica , drożdżyca czy po prostu pleśń ...

    równie dobrze mogła to być pleśń, która jest łagodniejsza a w fazie początkowej ma bardzo podobne objawy ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  11. #1161
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Bogusia polecam Ci Bonding Gel, który przed nabłyszczaczem możesz nałożyć przy skórkach ( nie zalewając ich ) utwardzasz minutkę i nakładasz żel nabłyszczający. Nic się nie zapowietrza, a bonding starcza na bardzo długo
    Ostatnio edytowane przez soffii25 ; 27-06-2012 o 15:17
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  12. #1162
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nysza dziękuję za odpowiedź W sumie na początku martwiłam się co to jest, ale jak zauważyłam, ze rośnie z paznokciem i nic złego więcej się nie dzieje, to po prostu to olałam... A mogłam iść do dermatologa

    Bogusia ja mam nabłyszczacz od DobrejRady, ale mi się zapowietrza jak wyjadę na naturalny, poza żel jednofazowy. Za to jak byłam na szkoleniu, agulusia mówiła o nabłyszczaczu z Infinity Podobno nim można właśnie na naturalka wyjechać i nie będzie się zapowietrzał, ale ja osobiście nie sprawdzałam
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  13. #1163
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Patii proszę bardzo

    Bogusia polecam również mój ulubiony nabłyszczacz
    EXTREME-GLOSS nabłyszczacz pięknie się błyszczy, daje efekt wody, to jest porcelana więc jesli ktoś ma bardzo elastyczne naturalki to będzie pękać; ale do przedłużek żelowych bądź akrylowych jest superr

    dobry jest również i w dodatku w promocji , podbija kolor frencha top blu
    GEL TOP BLUE Pojemność 15g


    godny polecenia jest również ( droższy ale bardzo wydajny )
    PERFECT SHINE 15g (nałyszczający)
    Ostatnio edytowane przez Nysza ; 27-06-2012 o 19:25

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  14. #1164
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie

    Chcialam kupic nablyszczac, ktory bedziesz tez dobry na naturalki........ten pierwszy to jest twardy czy miekki bo juz sie pogubilam Nyszko?
    Wstawiam jeszcze zdjecie pazurkow...........juz powoli trace cierpliwosc..chcialam zeby bylo tak ladnie a tu znowu taka przerwa miedzy nauturalkiem a kamuflazem.........jak robie kamuflazem wyzej to widac uskok a teraz jak zaczelam nisko to widac przerwe........na doszkalaniu zrobilam wczesnej ok a teraz jakos nie wychodzi.....macie jakies wskazowki moze jak powinnam dzialac?



    Chcialam jeszcze zapytac - jesli mam primer juz od roku mozliwe,ze jest przeterminowany i traci swoja funkcjonalnosc? I czy jakosc kamuflazy moze powodowac podpowietrzenia?






    moje pazurki
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 28-06-2012 o 08:39 Powód: duble

  15. #1165
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    jakosc kamuflazy moze powodowac podpowietrzenia, dobrze jest dac wczesniej clear, a potem dopiero kamuflaz, jesli nie jestes go pewna. sprobuj bardziej wycieniowac kamuflaz w stronę wału -zeby coraz mniej go bylo

  16. #1166
    Rozkręcanko Avatar Annauelle
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    okolice Poznania
    Postów
    69

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaniusia0 Zobacz post
    to pazurek po dwóch tygodniach trzyma się super tylko tak z boku zaczęlo się robic.... co moglam zrobic zle? dobrze przygotowalam paznokcia do nakladania zelu , zmatowilam plytke, odtłuscilam, itd...

    Kochana wydaje mi sie ze zbyt mało żelu jest na tym boczku....albo go za bardzo wypiłowałas przy opracowaniu,albo zbyt mało był nałożony....przy zbyt małej ilości zelu mozesz cudowac a i tak będzie sie odwarstwiac i wykruszac.
    Proponuje zowniez przed nabłyszczeniem zastosowac line out - super sie sprawdza przy zapowietrzeniach własnie w tych miejscach.
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 28-06-2012 o 14:43

  17. #1167
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Bogusia1984 nie bój się położyć kamuflażu tuż przy skórkach, musi go tam być bardzo cienko i nie ma obawy że Ci spłynie na skórki, ja robię tak, że biorę sporą kulkę kamuflażu i kładę w miejscu gdzie ma być najniżej uśmiech i rozprowadzam na boki tworząc linię uśmiechu i nastepnie delikatnie rozprowadzam w stronę skórek cieniując , nie ma żadnego uskoku ani odstępu od skórek, pod kamuflaż daje zawsze żel bonder wcierając w całą płytkę przy samych skórkach, jest go minimalna ilość więc można dojechać do samych skórek

  18. #1168
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Dziewczyny mam taki problem, z ktorym dosyc dlugo walcze.wyprobowalam zel ibd, modeny, sunflowera i ciagle mam wrazenie, ze w momencie kiedy buduje tipsy i chce zachowac cienkosc pazurkow na wolnym brzegu sa one niedostatecznie twarde.pokrywam boki dosyc dokladnie zelem i nic.dopiero jak dam duzo wiecej zelu w momencie jak dotykam koncowek to zuje ze sa twarde i mocne...co ja robie zle? na szkoleniu pani zrobila mi takie mega cienkie i byly twarde jak skala.a ja nie moge..........help pleaseeeeeeeeeeeeee

  19. #1169
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    a te wybudowane przez Ciebie paznokcie traca na jakości , liftują się , odpryskuje wolny brzeg ?
    że chcesz aby były twardo/sztywne - to zależy od rodzaju żelu jakim się stylizuje

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  20. #1170
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Chcialam zeby byly twardsze - paznokcie sa gietkie i malo wytrzymale - czasem sie ukruszaja na koncach lub lamia najzwyczajniej.......

  21. #1171
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Bogusia1984 nie wiem na jakim żelu z sun flower robisz pazurki, ale ja w tej chwili już drugi tydzień noszę french wykonany żelem sun flower galaretka brzoskwiniową wymieszaną z rzadkim żelem budującym sun flower żeby tą galaretką rozrzedzić nieco i mimo tego że są cienkie nic się nie kruszy i nie łamie,
    napisz czy ty pracujesz na tipsie czy na szablonie? pewnie gdzieś popełniasz błąd, może krzywa c źle zbudowana?

  22. #1172
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Watpie, zeby to byla wina zelu.to definitywnie po mojej stronie lezy problem.....moze musze pocwiczyc..........bylam na doszkalaniu no i d....

  23. #1173
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Bogusia1984 - może za mało żelu kładziesz? ja robie tak (żeby końcówka nie była taka gruba) :

    po namalowaniu np. frencha - buduje krzywą C tak : nakładam kulkę żelową na środek pazurka i przeciagam w strone skórek na boki ale końcówki nie pokrywam do końca- zostawiam ok 3mm nie pokrytych żelem. -> nakładam 2 kulke i przeciągam tak jak pierwsza + na końcówkę. wtedy ładnie się profiluje. mam nadzieje ze coś pomogłam


    mam inny problem walczę już z nim od dłuższego czasu myślałam ze to wina primera bo zmieniłam z bezkwasowego na kwasowy ale nie przy skórkach i w środkowej części tworzą sie jakieś białe krechy plami itp. już ręce mi opadają nie mam pojęcia od czego dziewczyny w temacie o piłowaniu poleciły mi żebym mniej naciskała pilnikiem ale to też nie pomogło

    nie widać tak dobrze na tym zdjęciu ale mam nadzieje że coś razem wymyślimy ? (najbardziej problem widoczny jest na paznokciu małym środkowym i serdecznym.)



  24. #1174
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    może być tak jak stefcia napisała, ze za mało żelu jest po bokach
    aczkolwiek żele nowej generacji nie wymagaja już aplikowania w dużych ilościach
    a pazurki są mocne i wytrzymałe na życie codzienne ...

    ale zastanowiło mnie jeszcze jedno
    na kursie mówisz, ze miałaś twarde pazurki
    a w domu pracujesz na tym samych produktach ?
    jeśli tak to może być to tez wina słabych już żarówek w lampie ...

    ale nie poddawaj się ćwicz dalej
    najlepiej gdybyś poszła na dobre doszkolenie bo wówczas widać co i jak ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  25. #1175
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nyszko dziekuje - jestes kochana odpowiadajac za kazdym razem na nurtujace pytania - super z Ciebie profesjonalistka. Dziekuje serdecznie.
    Stefcia sprobuje Twojego sposobu - jak i wezme druga zapasowa lampe- moze zarowki wysiadly.....
    Ostatnio edytowane przez Bogusia1984 ; 04-07-2012 o 18:00

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •