Strona 5 z 62 PierwszyPierwszy 1234567891555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #101
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: potrzebuję pomocy

    mam pytanie co sadzicie o tej frezarce ? czy bedzie ona dobra ?
    Frezarka do manicure, pedicure z profesjonalnym pochłaniaczem - Allepaznokcie.pl

  2. #102
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Odp: potrzebuję pomocy

    Cytat Napisał Karolina- Stylistka Zobacz post
    dzięki dziweczyny, że próbowałyście mi pomóc ale naszczęście już wiem jak to się robi chiciaz jest to bardzo skomplikowane. Jest do tego potrzebny specjalny klucz i śrubokrent teraz już takich frezarek nie produkuja hehe
    jak nie produkują jd 500 mają ten system wymiany frezów dla mnie jest to bardzo dobry sposób w przeciwieństwie do systemu twist lock o którym wielokrotnie słyszałam że się zacina
    Zapraszam na mojego bloga

  3. #103
    Rozkręcanko Avatar mysza31
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    RZESZÓW
    Postów
    83

    Domyślnie Odp: potrzebuję pomocy

    hej ja mam na twistloc i jestem z niej zadowolona choć trzeba zwracać na średnicę frezów bo jak są deczo mniejsze to juz nie bęzie ale praca nią oki ja uzywam ją od roku i do pedicure i manicure oraz ściągania żelu. ja ją polecam

  4. #104
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Odp: potrzebuję pomocy

    no widzisz to napewno nie jest tak że wszystkie frezarki z tym systemem muszą być wadliwe (być może jest to znikomy procent) ale tak jak pisze sledząc inne fora często spotykam się z opiniami że ten system zawodzi - zacina się -zaciska i potem nie można ani odkręcić ani wyjąc frezu , lub też że frezy wypadają podczas pracy
    ja mam swoją ponad dwa lata a przez prawie rok nie mogłam się zdecydować na frezarkę czy taka czy taką opinie mnie zraziły stąd mój wybór na wymianę frezów kluczykiem może bardziej kłopotliwy ale nie narzekam
    oczywiście nie ma rzeczy które się nie psują
    Zapraszam na mojego bloga

  5. #105
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: potrzebuję pomocy

    ja mam jd500 i ma twist lock. Jak narazie jest ok ale zobaczymy w przyszlości

  6. #106
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: potrzebuję pomocy

    Cytat Napisał naatajla Zobacz post
    mam pytanie co sadzicie o tej frezarce ? czy bedzie ona dobra ?
    Frezarka do manicure, pedicure z profesjonalnym poch�aniaczem - Allepaznokcie.pl

    zerknij tu:

    http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...-straszny.html

    jest też temat o pochłaniaczach pyłu ale nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywa

  7. #107
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: potrzebuję pomocy

    proszę, powiedzcie jak piłujecie tipsa na paluchu do ćwiczeń ,bo mi ciągle spada ,jakie macie te paluchy,ja za chiny nie umiem opracować tego tipsa(

  8. #108
    Rozkręcanko Avatar dor@
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Ja osobiscie nie moge sobie polozyc zelu na plytke, ale sama zauwazylam po kilku probach nalozenia zelu ze moje paznocie sa zbyt cienkie i wyginaja sie we wszystkie strony i zel poprostu sie nie trzyma. na formie trzymaja sie super, na tipsie rowniez. wiec naprawde na trzymanie sie zelu i tipsow wplywa wiele czynnikow

  9. #109
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    No ja mam taki sam problem ale ze swoimi pazurkami co je wyżeluję, żel odpryskuje strasznie to denerwujące oj ta moja płytka.... same przez nią problemy Wszystkim się wszystko trzyma tylko nie mi ale będę próbować dalej może w końcu podpasuję sobie żel i będzie ok

  10. #110
    Rozkręcanko Avatar mysza31
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    RZESZÓW
    Postów
    83

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Mi tez sie tak czasem robi z tego co jak pracowałam to wyszło tez iz bardzo czesto tym klientkom co tak odchodziłao to była jesdna z przyczyn:
    -zażywanie tabletek antykonc.
    -chodzenie na basen (chlor obniza wytrzymałość żelu )
    -nadmierna potliwość dłoni
    -używanie przez klientke detergentów np. mleczka cif bez rękawiczek a on naprawdę bardzo niszczy dłonie i paznokcie mówię to z własnego doswiadczenia
    - bądź teżwiele innych powodów tego może być np, tendencja do "wiecznego" skubania paznokci i pod nimi przez klientke

    tak mi sie wydaje że moze być jedna ztych przyczyn ale to juz róznie bywa z paznokciami i klientkami

  11. #111
    No to..wpadłam Avatar LaVenda
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Piła/Wrocław
    Postów
    103

    Domyślnie problem z żelem

    Hej Dziewczyny, od pewnego czasu wykonuję paznokcie na formie, ostatnio pojawił się pewien problem. Mianowicie zauważyłam takie białe przebarwienia pod żelem, mogłybyście mi wyjaśnić co może być tego przyczyną? oto fotki:






    z góry dzięki za pomoc La_Venda.

  12. #112
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: problem z żelem

    hmm mi to wygląda na albo problem z naturalnym paznokciem czyli oddzieleniem się płytki od łożyska albo podejściem powietrza od podspodu kiedy naturalny paznokiec oddzielił się od masy od podspodu.Nie pukłas tymi 2 paluszkami mocno i nie poderwały się do góry od strony wolnego brzegu

  13. #113
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: problem z żelem

    byc może się podpowietrzyły... może w coś uderzyłaś, zachaczyłaś paznokciem?


  14. #114
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: problem z żelem

    w żelu widać pęcherzyki powietrza. a jeżeli chodzi o to białe, to może być onycholiza,k tak jak dziewczyny napisały oddzielenie od łożyska. proponuję zdjjąć paznokcie, miałam klientkę, która miała onycholizę na 1 palcu przez rok zanim do mnie przyszła a potem jeszcze z pół roku (przez caały ten czas była pod opieką lekarza i nie robiłyśmy na tym paznokciu przedłużenia)

  15. #115
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: problem z żelem

    Nie posuwałaś formy patyczkiem pod paznokieć przed nałożeniem żelu Wygląda to na onycholizę powstałą w wyniku zbyt mocnego podpychania formy.

  16. #116
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Odp: problem z żelem

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Nie posuwałaś formy patyczkiem pod paznokieć przed nałożeniem żelu Wygląda to na onycholizę powstałą w wyniku zbyt mocnego podpychania formy.
    jestem tego samego zdania
    Zapraszam na mojego bloga

  17. #117
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: problem z żelem

    niestety tez mi sie tak wydaje zbyt mocne wciskanie formy moze uszkodzic hyponychium i wtedy latwo onycholizy mozna sie nabawic

    sciagniej paznokcie i zobacz co sie dzieje jesli pytka oddziela sie od loza to radze maksymalnie skrocic paznokcie i skonsultowac to z dermatologiem

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  18. #118
    No to..wpadłam Avatar LaVenda
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Piła/Wrocław
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: problem z żelem

    Owszem, uderzyłam paznokciem więc możliwe, że to od tego. Początkowo myślałam, że może to być wina kwasowego primera, czy jest to możliwe?
    Chorobę tę mam na kciuku z powodu dawnego urazu mechanicznego i wiem na 100%, że na innych paznokciach nie jest to samo, bo zakładałam paznokcie 2 dni temu i wszystko z nimi było ok. Nakładałam żel na skórki po czym odklejałam go żeby podłożyć formę, jak to się robi z obgryzionymi paznokciami, czy jest możliwe żeby podczas podkładania formy, pomiedzy nią a żelem dostało się powietrze które przyczyniło się do tego efektu?

  19. #119
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: problem z żelem

    wiesz moja mama ma to samo na normalnym paznokciu nie ma nic jak tylko złożę żel to ma to samo co ty ... raz jej ściągnęłam bo bałam się że zrobiłam jej krzywdę a ona już następnego dnia nic nie miała, założyłam znowu i to samo się zrobiło ... zdjęłam to znów zniknęło ... więc nie wiem co to ale nic się tam nie oddziela ....

  20. #120
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: problem z żelem

    "Nakładałam żel na skórki po czym odklejałam go żeby podłożyć formę"

    ...tak se kminie,że może to to zaczepka tak się odznacza....

  21. #121
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: problem z żelem

    mi tez od razu przyszla do glowy onholioza

  22. #122
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: problem z żelem

    mnie też się tak czasem robiło i to włąśnie wtedy, gdy podkładałam formę zbyt blisko, a nawet wciskane na siłę...

  23. #123
    No to..wpadłam Avatar qatrycja
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    dziewczyny a powiedzcie mi na jaką odległość nakładacie żel na paznokcia od skórek... co jakiś czas mi sie zdaża zalać troszkę skórki no i wiadomo co z tym sie wiąże.. to mój najgorszy problem macie jakieś metody sprawdzone by nie zalać skórek?
    Moje motto? - Nigdy nie mów nigdy!

  24. #124
    Nałogowiec Avatar Paulistka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    WARSZAWA/mce
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    Cytat Napisał qatrycja Zobacz post
    dziewczyny a powiedzcie mi na jaką odległość nakładacie żel na paznokcia od skórek... co jakiś czas mi sie zdaża zalać troszkę skórki no i wiadomo co z tym sie wiąże.. to mój najgorszy problem macie jakieś metody sprawdzone by nie zalać skórek?
    Ja nakładam żelik tak jak na obrazku i delikatnie "dobijam" w strone skórek zachowując ok 2mm odstępu

  25. #125
    Gość
    niezalogowany

    Question Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    nie będę zakładac nowego tematu bo wierze że mi pomożecie tu... otóż była u mnie dziś dziewczyna której robie paznokcie regularnie co 3-4 tyg od lutego 2009... nigdy nie było problemów z płyką i w ogóle, pilniki ma swoje, więc... dezynfekcja i mnie jest więc... hmmm

    powiedziała mi że kulka dni temu (tu cytat) "zajeb***ła się " w kciuk i cos jakos dziwnie ją zabolało i po kamuflarzem była widoczna dziwna plama. myślałam że to jakiś czarny krwiak czy cos (tak jak kiedys miała na paluchu od stopy) ale... ściągam jej mase a tu o matko między żlem a naturalna płytką takie coś : Załącznik 10475 nie wiem co to było. powiedziałam jej że nie zrobie jej paznokci i wysyłką do lakarza, ale sie uparła i błagała zeby je zrobiła te pazury. więc poszłam dalej, postanowiłam zobaczyc "lokalizacje " tego czegoś... i jak zdarłam żel pilnikiem 240 to zaczęłam matowić ten pazur, okazało się że to zielone cos było nie pod pytka ale na niej po dośc długim matowieniu zielone zeszło, bałam sie zeby nie przepiłowac płytki, ale nawet sie różowa nie zrobiła... jak tylko to spiłowałam to jeszcze raz zdezynfekowałam całe ręce poczekałam aż wyschną i wbrew swojemu sumieniu zrobiłam paznokcie...

    ahadodam tylko że paznokcieć (w sensie żel) nie był ani oderwany ani zapowietrzony więc woda nie mogła sie tam dostac i sobie tak od zzielenieć i puscic "glona"

    myślałam o zespole zielonego paznokcia, ale nie znam się na tym...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 23:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •