Strona 52 z 62 PierwszyPierwszy ... 242484950515253545556 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 276 do 1 300 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #1276
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Tush odsyłam Cię do tego tematu -> http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...czanie-14.html

    była mowa o pękaniu nabłyszczacza a także o wielu innych rzeczach i problemach.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  2. #1277
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Dziewczyny mam problem...

    Dwa tyg temu zrobilam klientce zel na naturalna plytke, paznokcie robilam tak jak zawsze dodam ze zakladalam jej zel po raz trzeci a jej paznokcie byly juz dosc dlugie.

    Tydzien temu zel pekl na pol w miejscu krzywej C, paznokciec naturalny sie nie uszkodzil i nalozylam zel od nowa a w miejscu krzywej dalam go troszke wiecej, dwa dni pozniej spuchl jej caly palec i bierze antybiotyk, strasznie mi glupio bo to moja najlepsza klientka. Spilowalam caly zel a palec ma nadal spuchniety i ja boli.
    Dziwne dla mnie jest to ze paznokiec nie jej wogule uszkodzony nie widac na nim zadnych zmian, gdyby w tym miejscu miala rane nie nalozylabym jej zelu, ale wszystko bylo ok. Nie wiem w czym jest problem sadze ze skoro to naturalne paznokcie nawet gdy udezlyla sie lekko paznokiec odskoczyl w gore i przez to zaczal puchnac.

    Mialyscie juz podobny problem, macie jakies rady

  3. #1278
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie

    a moze jednak na środku cos sie dzieje pod płytka? moze uderzyla przyznac sie boi? albo ma z boku wrastający paznokiec lub zanokcica jakas?> najlepiej zeby poszla do dermatologa niestety czesto widzę (nie mowie Natalia ze u ciebie tak musialo byc) u wielu stylistek ze przy opilowaniu pazurkow i checi ich wyszczuplenia z boku pazurek rosnie jakby sobie osobno nie pod zelem... robi sie wtedy taki schodek i wtedy taki kawalek moze wrastac... najlepiej zeby poszla do specjalisty dermatologa zebys ty potem nie miala problemow z jakiegos powdu..
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 17-11-2012 o 15:59

  4. #1279
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Mysle ze nigdzie nie udezyla, choc mialam jeden przypadek ze robiac lozko paznokciec pekl w pol razem z naturalnym, ale rana byla widoczna wiec sciaglam tego paznokcia i zostawilam do odrosniecia. Wydaje mi sie ze ona moze miec jakis problem bo ma dwa palce jakby zlamane tz te ostatnie kostki. Bede sie modlic zeby zeszlo jej opuchniecie
    dziekuje

  5. #1280
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Palec ma jeszcze spuchniety chcialam jej sciagnac do konca zel bo zostawilam troche zeby jej za duzo nie naruszac ale nie chce (twierdzi ze bardzo ja boli) nie bede jej na sile trzymac. Przyjdzie w poniedzialek i zobaczymy. Sie tak zestresowalam ze odechcialo mi sie robic paznokci, uwazam zeby nie bylo zadnych nieprzyjemnosci a tu zawsze cos. Dobrze ze kobieta wyrozumiala w sumie to sama stwierdzila zeby jej zel polozyc na tym peknieciu, ale powinnam go nie klasc.

    Kochane chcialabym jeszcze sie Was zapytac co robicie aby uniknac takich problemow
    Ostatnio edytowane przez natalia.gras ; 17-11-2012 o 18:24

  6. #1281
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Natalia, to jest chyba tzw. ryzyko zawodowe , wpisane w nasz zawód. Ja mam Panią, której nic się nie trzyma, a mimo to co 3 tygodnie przychodzi. Musisz się uzbroić w cierpliwość i mocne nerwy w tej pracy :-)
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  7. #1282
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nie mam zdjęcia, ale zawsze jak robię hybrydowego frencza to końcówka odpryskuje :/ Nie wiem czy to przez hybrydy, kupiłam trochę tańszą z Charbonne za 39zł, i nie wiem czy to właśnie w tym leży problem. Używałam koloru z tej firmy i trzymał się świetnie. A teraz powiem tak że aż się boję jak ktoś chce tego Frencza
    Wszystko robiłam tak jak zawsze, matowienie, odtłuszczenie, primer, baza, kamuflaż, końcówka, top.

  8. #1283
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Aniuta mi tez sie słabiej trzymaja frenche hybrydowe niz kolor jednak wydaje mi sie ze to kwestia warstw na koncowce

  9. #1284
    Debiutantka Avatar Tush
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Abingdon UK, Bielawa PL
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał Tush Zobacz post
    dziewczyny jak robię juz paznokcie 4 lata tak pierwszy raz mnie dopadl ten problem, że powstaje 'pajączek' na nabłyszczaczu. Po 1-2 dniach klientka mi zadzwoniła (na razie jedna) ze jej paznokcie popękaly, przestraszylam sie bardzo, ponieważ nigdy nie mam tego typów telefonów (Tzn od bardzo długiego czasu) poźniej okazało się, że jakby od cyrkonii popękały ale na następny dzień dzwoni, że jednak wszystkie takie są - nawet te bez cyrkonii.
    Malowałam one stroka na dwóch a nablyszczalam shine on z INdigo ktrego mam ok 8 miesiecy,
    jak myslicie czego to moze byc powodem? bo juz sie glowie na maxa nie chce zeby klientki byly nie zadowolone..

    Punkt 2 regulaminu : (...) pisz poprawną polszczyzną, zachowując zasady ortografii i interpunkcji. Nie pisz wielkimi literami (...)
    hey dziewczyny ja nie mam jak pisac poprawna polszczyzna poniewaz jestem w uk i nie mam polskiej klawiatury, po drugie jestem juz tutaj 7 lat i troche mi sie zapomnialo nieraz jak sie pisze po polsku bo ciagle angielskim operuje, za to dostaje sie odrazu minusowe punkty, hmm widze nie za dlugo zagoszcze na forum ;-/ a szkoda

  10. #1285
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nie wiedziałam że angielska klawiatura różni się od polskiej naprawiam laptopy z Anglii i ze Stanów jeden i wyglądały tak samo.
    Ostatnio edytowane przez hersa ; 19-11-2012 o 12:52

  11. #1286
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nie odpowiem z jakiego powodu dzieje się tak u Ciebie,ale żel może pękać wtedy gdy jest go po prostu zbyt dużo.
    Często dzieje się tez tak jak np.na hybrydę położy się normalnego glossa.mam tu na myśli hybrydę na przedłużonym paznokciu,bo na naturalny raczej nie polecam takiej kombinacji
    Ale tutaj tez nie ma reguły,bo niektóre hybrydy jakoś daja rade a niektóre się buntuja i pękają

  12. #1287
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Zyza, wczoraj robiłam ponownie hybrydowego frencza, zobaczę jak teraz będzie się trzymał. Bardzo się przykładałam, choć i tak jeszcze wprawnej ręki nie mam.
    W sumie baza, 2x beż, biały cienko, top, to jakby nie patrzeć 5 warstw :/
    U mojej mamy dosłownie odpryskuje już po kilku dniach, może to kwestia też tego że ma pracę fizyczną, i dłonie ciągle mają kontakt z różnymi rzeczami?

    Dziękuję za odpowiedź.

  13. #1288
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Frenche generalnie gorzej się trzymają. A Mama jakie ma paznokcie? Nie da się ukryć, że hybryda trzyma się na twardych naturalkach trochę przed opuszek. Jak Mama ma miękkie i jeszcze długie paznokcie to płytka dużo pracuje no i logiczne, że hybryda odpryśnie

  14. #1289
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    French hybrydowy mi także trzyma się gorzej niż jeden kolor, max 2-2,5 tyg, a kolor i do miesiąca ciągnie nie do końca rozumiem, czemu tak jest...

  15. #1290
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    karchola, mama ma z natury twarde paznokcie, i zawsze nosi je krótko obcięte.

  16. #1291
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    No to już mi nic do głowy nie przychodzi, firmy nie znam ale pisałaś, że kolor trzyma się długo wiec zmiana topu/bazy też nie bardzo by pomogła. Ja osobiście w ogóle nie przepadam,za hybrydowym frenchem. Wolę położyć żel na naturalki z wielu względów

  17. #1292
    Wczytuje się Avatar MagdaWos
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Kielce
    Postów
    22

    Domyślnie

    ja też miałam ten problem ale przy frenchu bardziej 'obtulam' wolny brzeg i zawsze do coś dało nie odpryskuje tak szybko
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 28-11-2012 o 17:36

  18. #1293
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Dziewczyny mam pytanie.
    W przyszłym tygodniu będę znajomej robić pazurki hybrydowe. Ona nigdy nie ma pazurków pomalowanych, ale w tym roku chce sobie zrobić na czyjeś tam urodziny.

    Dziewczyna ma krótkie pazurki (nie obgryzione) i dość szeroką płytkę, ale za nic nie pozwala sobie ich przedłużyć.

    Stąd moje pytanie : Czy jak będę jej malować pazurki kolorem to czy dojeżdżać nim do skórek z każdej strony, żeby paznokieć był cały kolorowy, czy może jednak jak zwykłymi lakierami nie dojeżdżać do brzegów żeby optycznie wysmuklić płytkę? Czy może w przypadku hybryd wygląda to jak niedorobione pazurki ?
    Ostatnio edytowane przez katerina15 ; 08-12-2012 o 20:49




  19. #1294
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Przy zwykłym lakierze, z bliska niedomalowane boki też wyglądają na niedorobione, nie ma różnicy. Ja maluję bazą i nabłyszczaczem po całości, kolor tak, by optycznie wysmuklić. Czasem lubię poskubać, a tak nie ma bardzo jak i dłużej wygląda estetycznie

  20. #1295
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Ja mam smukłą płytkę, ale jak maluję lakierem, to i tak po bokach nie domalowuję tego tak mocno nie widać, zależy jakim kolorem będzie chciała hybrydę, skoro nie malowała pazurków, może nie wiedzieć, że tak się robi aby wysmuklić płytkę, zwłaszcza, że ma szeroką i może powiedzieć, że ma niedomalowane pazurki więc jej wytłumacz na czym to polega

  21. #1296
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Zażyczyła sobie różowe takie malinowe, więc kolor będzie widoczny




  22. #1297
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Możesz pobawić się w cieniowanie i po bokach zrobić ciemniejszym kolorem a na środku płytki jaśniejszym a nawet z drobinkami. Optycznie pomoże


  23. #1298
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Dokładnie, ewentualnie kropeczki, albo paseczki cienkie, a jak będzie chciała sam kolor, to moim zdaniem boczków do końca nie malować

  24. #1299
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Witam serdecznie
    mam takie pytanie,od jakiegoś czasu robie pazurki na szablonie i mam pare pytan,bo wydaje mi sie ze cos robie nie tak..
    wykonuje szkielet i po utwradzeniu szkieletu przemywam go clienrem opiłowuje go troszeczke,zeby nadac pazurkowi troszke kształtu,nastepnie nakładam cover,końcówka french,buduje krzywa C,piłuje...
    niestety pazurki czasami podchodza powietrzem po bokach nigdy mi sie to nie zdarzało przy pracy na tipsach,oczywiscie oduwam skórki ,odpylam,primer tak jak zawsze przy pazurkach robonych na tipsie,czy winą może być przemywanie po zrobienie szkieletu?z góry dziekuje za odpowiedzi

  25. #1300
    Rozkręcanko Avatar ATnails
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    LBN
    Postów
    74

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Mam pytanie
    Po jakim czasie utwardzania w lampie żelu na formie zaciskacie tunel? Jestem ciekawa bo nigdy nie wiem czy to już, czy nie odcisnę sobie zaciskarki lub nie złamie już twardego paznokcia.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •