Strona 58 z 62 PierwszyPierwszy ... 848545556575859606162 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 426 do 1 450 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #1426
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    e bez przesady, co ma do tego dermatolog, to bardziej problem hybrydowy niz skorny.

    tez mi się tak raz zrobilo, rozowy harmony zmienil sie w ... zolty .. tak jak by się kolor wybarwil. nie wymyslilam jeszcze od czego to się moglo stac, dodam, ze tylko raz i tylko u jednej pani

  2. #1427
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    ja kiedyś kupiłam hybrydę EF , zrobiłam wzornik i po kilku dniach 1 kolor zaczął się zmieniać , własnie różowy , po ok 2-3 tyg zrobił się okropny żółty . Napisałam do sklepu gdzie kupiłam i bez problemu wymienili mi na inny produkt . Nie mam pojęcia dlaczego akurat jeden się zmienił .

  3. #1428
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Ten mój to nie hybryda... To zwyczajna kolorówka. Nie wiem czy by tu miało znaczenia której klientce robię. Bo najpierw był szkielet z cleara dopiero kolor i na to pink. Tak więc żel kolorowy który odbarwił nie stykał się ze skórą ani naturalnymi paznokciami klientki.
    Używałam go kilka razy ( w sumie to już nie wiele go zostało) i do tej pory nie było problemów. Na szczęście klientka nie robiła reklamacji . Nawet powiedziała "a to nie tak miało być ? ) Ale mnie to głęboko zastanawia...

  4. #1429
    Rozkręcanko Avatar LadyJenova
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Białystok/ Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Witajcie dziewczynki tym razem i ja potrzebuję pomocy. Otóż chodzi o trwałość wykonywanych paznokci, robię je od roku w większości na sobie i niestety ale baaardzo mi się zapowietrzają dosłownie dzień dwa po stylizacji już można zauważyć zapowietrzenia. Jestem również nalogowym skubaczem tych odprysków i jak tylko sie pojawią zaraz je podważam i w efekcie mam potrzaskane paznokcie. Niestety te które zrobię komuś też wytrzymują 2-3 tyg. Nie wiem co się dzieje bo bardzo zwracam uwagę na odległość żelu przy skórkach i po bokach, jak i na matowienie, odpylanie i odtłuszczanie paznokcia. Zaczełam też używać kwasowego primera też nic nie daje. Potrafią się czasem złamać na wolnym brzegu lub płytka odchodzi od żelu. Pracuję na firmie indigo w wiekszości t.j. mam z niej żele, usuwacz do skorek, primer jedynie odtluszczacz nie. Co może być nie tak? A może macie jakieś sposoby na trudne płytki Zazwyczaj zwykły lakier nawet dobrej firmy odpryskiwał mi po 2 dniach może to tłusta płytka
    Poradźcie coś i z góry dziękuję

  5. #1430
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Może zły cleaner?Mi sie tak zdażyło,zmieniłam na lepszy i mam spokój.


  6. #1431
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał LadyJenova Zobacz post
    Witajcie dziewczynki tym razem i ja potrzebuję pomocy. Otóż chodzi o trwałość wykonywanych paznokci, robię je od roku w większości na sobie i niestety ale baaardzo mi się zapowietrzają dosłownie dzień dwa po stylizacji już można zauważyć zapowietrzenia. Jestem również nalogowym skubaczem tych odprysków i jak tylko sie pojawią zaraz je podważam i w efekcie mam potrzaskane paznokcie. Niestety te które zrobię komuś też wytrzymują 2-3 tyg. Nie wiem co się dzieje bo bardzo zwracam uwagę na odległość żelu przy skórkach i po bokach, jak i na matowienie, odpylanie i odtłuszczanie paznokcia. Zaczełam też używać kwasowego primera też nic nie daje. Potrafią się czasem złamać na wolnym brzegu lub płytka odchodzi od żelu. Pracuję na firmie indigo w wiekszości t.j. mam z niej żele, usuwacz do skorek, primer jedynie odtluszczacz nie. Co może być nie tak? A może macie jakieś sposoby na trudne płytki Zazwyczaj zwykły lakier nawet dobrej firmy odpryskiwał mi po 2 dniach może to tłusta płytka
    Poradźcie coś i z góry dziękuję
    może kup dehydrator i przestań przemywac cleanerem paznokcie przed primerem jeśli tak robisz.
    skórki przed stylizacją tylko frezarką bez żadnych zmiękczaczy itp.

  7. #1432
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    według mnie ten "usuwacz do skórek" może byc tu winowajcą bo wsiaka w płytke. A może wyjeżdżasz nabłyszczaczem na naturalną płytke? spróuj zmienic na silikonowy sealer easy vanish z firmy silcare lub sun flower nabłyszczacz silikonowy. nimi mozna wyjeżdżać na naturalną płytke

  8. #1433
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    powodów może być wiele:
    - źle zmatowiona płytka
    - za słabo odpylone paznokcie
    - odtłuszczacz najlepiej bez dodatków
    - zalewanie skórek
    - nieprawidłowa budowa
    - preparat do usuwanie skórek natłuszcza a to też może mieć wpływ na trwałość
    - nabłyszczacz twardy na naturalnym paznokciu powoduje zapowietrzenia, więc jeżeli takiego używasz, to przed jego nałożeniem przy skórkach połóż primer bezkwasowy
    - jakość produktów, używasz indigo, więc to raczej odpada, bo ja też tych żeli używam i nie mam zapowietrzeń

    najlepiej opisz dokładnie krok po kroku co i jak robisz, może to wyjaśni w czym rzecz

    a używasz żelu bazowego?

  9. #1434
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nie bardzo wiem czy w dobrym temacie pytam ale jak cos to prosze o przeniesienie.bardzo chce sie nauczyc dobrze robic paznokcie zelowe na formie, zaczelam kilka miesiecy temu i tak sie bawie a, ze jestem cierpliwa to probuje i probuje, kilka kolezanek tez przychodzi.
    Moja zmora sa pekajace w poprzek boczki paznokcia dokladnie na lini laczenia naturalnego z przedluzeniem zelowym -mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi - wiem, ze pewnie za mocno wypilowuje ale jak nie wypiluje tak to sa takie malo zgrabne i szerokie wiec prosze doradzcie fachowo jak powinnam to robic.
    A drugi problem ale to nawet bardzo podobny to jak robie frecha to czesto mi sie zdarza, ze spilowuje te cienkie koncoweczki biale, ktore sa wlasnie przy linii laczenia sie naturalka z zelem - jak dokladnie powinnam pilowac, zeby tego unikac albo jak nakladac zel zeby tak sie nie robilo a moze ja zwyczajnie za malo daje zelu budujacego no sama nie wiem - doradzcie cos samoukowi

  10. #1435
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał LadyJenova Zobacz post
    Witajcie dziewczynki tym razem i ja potrzebuję pomocy. Otóż chodzi o trwałość wykonywanych paznokci, robię je od roku w większości na sobie i niestety ale baaardzo mi się zapowietrzają dosłownie dzień dwa po stylizacji już można zauważyć zapowietrzenia. Jestem również nalogowym skubaczem tych odprysków i jak tylko sie pojawią zaraz je podważam i w efekcie mam potrzaskane paznokcie. Niestety te które zrobię komuś też wytrzymują 2-3 tyg. Nie wiem co się dzieje bo bardzo zwracam uwagę na odległość żelu przy skórkach i po bokach, jak i na matowienie, odpylanie i odtłuszczanie paznokcia. Zaczełam też używać kwasowego primera też nic nie daje. Potrafią się czasem złamać na wolnym brzegu lub płytka odchodzi od żelu. Pracuję na firmie indigo w wiekszości t.j. mam z niej żele, usuwacz do skorek, primer jedynie odtluszczacz nie. Co może być nie tak? A może macie jakieś sposoby na trudne płytki Zazwyczaj zwykły lakier nawet dobrej firmy odpryskiwał mi po 2 dniach może to tłusta płytka
    Poradźcie coś i z góry dziękuję
    Ja mam jeszcze inną teorię.
    Oczywiście wszystko co dziewczyny napisały może być przyczyną, jednak ja miałam podobną historię.
    Robiłam pazury rok i cały czas powietrze, coś zawsze odpadło, gdzieś odpryski, poszłam na doszkolenie i po zrobionym jednym paznokciu moja instruktorka stwierdziła, że to kwestia złego piłowania (nadawania kształtu) paznokcia już zażelowanego, tłukła mi do łba jak trzymać pilnik, gdzie pod jakim kątem i teraz zapowietrzenia mi się nie zdarzają praktycznie w ogóle

    agulan82 znawcą nie jestem, ale wydaje mi się, że możesz źle podkładać formę i żel wchodzi Ci pod paznokieć dlatego tak dużo musisz piłować, żeby był smukły, ewentualnie robisz za gruby szkielet
    Ostatnio edytowane przez Kasia991 ; 22-12-2013 o 01:11

  11. #1436
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał agulan82 Zobacz post
    Nie bardzo wiem czy w dobrym temacie pytam ale jak cos to prosze o przeniesienie.bardzo chce sie nauczyc dobrze robic paznokcie zelowe na formie, zaczelam kilka miesiecy temu i tak sie bawie a, ze jestem cierpliwa to probuje i probuje, kilka kolezanek tez przychodzi.
    Moja zmora sa pekajace w poprzek boczki paznokcia dokladnie na lini laczenia naturalnego z przedluzeniem zelowym -mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi - wiem, ze pewnie za mocno wypilowuje ale jak nie wypiluje tak to sa takie malo zgrabne i szerokie wiec prosze doradzcie fachowo jak powinnam to robic.
    A drugi problem ale to nawet bardzo podobny to jak robie frecha to czesto mi sie zdarza, ze spilowuje te cienkie koncoweczki biale, ktore sa wlasnie przy linii laczenia sie naturalka z zelem - jak dokladnie powinnam pilowac, zeby tego unikac albo jak nakladac zel zeby tak sie nie robilo a moze ja zwyczajnie za malo daje zelu budujacego no sama nie wiem - doradzcie cos samoukowi

    Znajdź na forum temat o robieniu tunelu i zaciskaniu żelu ( np. http://forum.wzorki.info/przedluzani...ie-tipsow.html), jak ładnie zaciśniesz to nie będziesz miała "łopat" i nie spiłujesz frencha też miałam ten problem. Ja wkładam (tzn. ten komu robię pazurki) rękę do lampy na ok 10 sekund, wyjmuję, zaciskam delikatnie pęsetą i wkładam znowu. Każdy żel "przymrozi się" w innym czasie więc musisz wypróbować.
    Ostatnio edytowane przez hersa ; 22-12-2013 o 23:03

  12. #1437
    Wczytuje się Avatar zmijka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    16

    Domyślnie odwarstwiający się żel

    mam problem, przedłużam paznokcie kilka lat, nigdy nic się nie działo. Kupiłam kilka tygodni temu żel który utwardza się w lampie ledowej, jak robie na formie nic się nie dzieje, jak położę go na tipsa, od razu momentalnie zaczyna się odwarstwiać od wolnego brzegu i w miejscu łączenia tipsa z naturalną płytką, najpierw myślałam że może to wina żelu (kupiłam tańszy na próbę), teraz kupiłam dobrej firmy i to samo, już nie mam pomysłu co to może być

  13. #1438
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: odwarstwiający się żel

    Opisz krok po kroku co robisz.

    ________________________________________


  14. #1439
    Wczytuje się Avatar zmijka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: odwarstwiający się żel

    matowie płytkę, przyklejam tipsy, opracowuję próg tipsa, odtłuszczam, primer tylko na naturalną płytkę, wcieram żel bardzo cienko, utwardzam, buduję, utwardzam, przemywam, piłuję, i w momencie piłowania pojawiają się takie jakby zapowietrzenia tylko w miejscu przyklejenia tipsa (kiedy robię na formie nic takiego nie ma miejsca)

  15. #1440
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: odwarstwiający się żel

    matujesz całego tipsa czy tylko próg?

    moze tipsy nie takie ?

    ________________________________________


  16. #1441
    Kosmetyczka Avatar makkaresh
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: odwarstwiający się żel

    hmm... a może to wina kleju do tipsów, który mógł być już trochę stary (robi się wtedy taki gęsty, trochę glutowaty i nawet jeśli jest jeszcze sporo z buteleczce - trzeba go wymienić).
    Choć mnie kiedyś zdarzył się również całkiem nowy (ze sprawdzonej firmy, używany przeze mnie od dawna), który po prostu od początku był felerny i bardzo słabo trzymał. Szybko się go pozbyłam.

    Spróbuj wymiany tipsów lub kleju - mam nadzieję, że rozwiążesz swój problem

  17. #1442
    Wczytuje się Avatar zmijka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    matowię całego tipsa, spróbuję wymienić klej, ale to tylko na niektórych paznokciach, nie na wszystkich

  18. #1443
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie ciagle odpadajace paznokcie

    Witajcie dziewczyny,
    mam problem z jedna z moich klientek ktora przychodzi juz dosc dlugo do mnie i nie potrafie poradzic sobie z jej paznokciami. Jest przedszkolanka i niedba w pracy o paznokcie. Gdy do mnie trafila to byla maniakalna obgryzaczka paznokci i z tego powodu ma bardzo mala tzn. wysoko obgryzione paznokcie, ktore nie potrafia odrosnac. Przedluzalam jej juz metoda akrylowa a teraz robie zelowa na szablonie i przychodzi do mnie co 3 tyg. na uzupelnienie, i zawsze ma min. 5 paznokci wylamanych lub uszczerbnietych. Juz probowalam roznych zeli , nawet ostatnio zakupilam specjalny do problematycznych *Fiberglas gel* i nic. Jej pekaja na polaczeniu naturalnego paznokcia z wolnym brzegiem tzn przedluzona koncowka, wspomne jeszcze ze ma tak glebokie obgryzienie ze cieszko podlozyc szablon. A to jest moj jedyny taki przypadek, z zadna inna klientka nie mam takich problemow a potrafia przeciagnac trwalosc do 6 tyg. Wiec prosze o pomoc, bo juz nie wiem co robic. Dzisiaj juz jej przedluzylam Tipsami bo juz jestem bezsilna a walcze z tym problemem ponad rok i bez zadnego rezultatu. Wspomne jeszcze ze pracuje w Niemczech i na zelach jakie mam dostepne na naszym rynku. Z gory dziekuje za wszelkie propozycje i pomoc.

  19. #1444
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: ciagle odpadajace paznokcie

    Przejrzyj forum a znajdziesz poodpowiedzi jak rozwiązać swoje problemy
    Nie zakładaj nowego tematu bo nie ma takiej potrzeby, poza tym mam wrażenie że już pare dni temu o to pytałaś?

  20. #1445
    Wczytuje się Avatar Lorez
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Poznań
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Dziewczyny, w poniedziałek mam klientkę, ma akryl a chce żel. Czy mogę na akryl zrobić uzupełnienie żelem i jezeli tak to czy wygląda to tak samo jak przy uzupełnianiu żeli żelami ?

  21. #1446
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    można . ja tak robię , nie ma problemu. ale..... robie tak jak wiem co użyłam. jak przyjdzie obca która nie wiadomo co ma na paznokciach to różnie może być.
    a co do procedury nie wiem jak robisz uzupełnienie ale tak samo rób
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 15-01-2014 o 14:46




  22. #1447
    Wczytuje się Avatar Lorez
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Poznań
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Dziękuje Ci za odpowiedź rozumiem, że frezarka da sobie rade z akrylem ?

  23. #1448
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    oczywiscie że tak. to nie skała




  24. #1449
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Mam pytanie techniczne Jak przychodzi klientka i pytamy się czy robimy paznokcie metodą akrylową, czy żelową, pada pytanie a czym się różnią, co odpowiadacie tak jednym zdaniem, żeby to było jasne dla klientki. Wiem, że oczywiście to stylistka dobiera metodę odpowiednią dla płytki, itp., ale nie potrafię opisać metod tak jednym porównaniem zrozumiałym dla klientki. Proszę Was o pomoc

  25. #1450
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    emila ja opdpowiadam,że obie metody są dobre,sa tylko wykonane inna masą,którą stylsta wybiera indywidualnie do płytkijesli drazy temat dalej to wchodzimy wsczegóły..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •