Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 106

Temat: bąblujący french

  1. #26
    Wczytuje się Avatar Ania_1988
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    Dziewczyny a jakie żele do frencha byście poleciły żeby już nie mieć takich problemów

  2. #27
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    Cytat Napisał Ania_1988 Zobacz post
    Dziewczyny a jakie żele do frencha byście poleciły żeby już nie mieć takich problemów
    ja mam z SF, całkiem fajny, ale chyba poprubuję coś z allepaznokcie lub basic'a


  3. #28
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    ja tez mam z sf,ale nie ejst tak bialy jak bym chciala,koncze i chce cos nowego
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  4. #29
    Rozkręcanko Avatar monia2711
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    Cytat Napisał kasiasssss Zobacz post
    ja tez mam z sf,ale nie ejst tak bialy jak bym chciala,koncze i chce cos nowego

    a co sądzicie o żelu RandezwouS-Nail Care?Pracowałyście kiedyś na nimWystawcie opinie proszę

  5. #30
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    Cytat Napisał kasiasssss Zobacz post
    ja tez mam z sf,ale nie ejst tak bialy jak bym chciala,koncze i chce cos nowego

    oo właśnie, kto zna najbielszą biel na świecie?

  6. #31
    Rozkręcanko Avatar monia2711
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    Cytat Napisał monia2711 Zobacz post
    a co sądzicie o żelu RandezwouS-Nail Care?Pracowałyście kiedyś na nimWystawcie opinie proszę

    CO SĄDZICIE

  7. #32
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    ja mam z SF, całkiem fajny, ale chyba poprubuję coś z allepaznokcie lub basic'a
    ja mam z basica i sobie chcwale tylko jak go mieszam to na kilka godzin przed klientką, chciaż kiedyś go zapomniała wymieszać i stał prawie 2 tyg nie mieszany i taki nałożyłam na pazur... wcale sie nie zbąblił i nawet pigment nie osiadł...

    Cytat Napisał monia2711 Zobacz post
    a co sądzicie o żelu RandezwouS-Nail Care?Pracowałyście kiedyś na nimWystawcie opinie proszę

    droga monio ja pracowałam na rendezvous i to jest biały żel ale dla baaaaaaardzo delikatych klientek. co to znaczy- znaczy to tyle że jest on lekko biały- biało przezroczysty- jak reklamówka z biedronki- niby żołta a prześwituje. jedyny minus tej firmy to brak covera. wprawdzie mają róż ale jest to róż przezroczysty wcale nie kryjący. ja chcąc zrobić cover mieszałam biały i róz ale efekt mnie nie zadawalał więc zrezygnowałam z tej firmy (poza tym znalazłam inne żele, równie dobre i połowę tańsze)

    co do całejgamy żeli z tej firmy rendezvuos to pracuje sie na niej bardzo dobrze. żel nawet nie porztebuje bonderów, primerów, cleanerów i odtłuszczaczy. wystarczy go aplikować na zmatowiony pazur, przemyty spirytusem salicylowym z apteki za 2,50. buduje sie na nim bardzo dobrze-i na tipsie i na formie (tipsy są mało elastyczne ale jak komuś nie przeszkadza to ok).
    jeśli chodzi o budowę na formie (przy frenchu) to nie trzeba nawet budować z clear'a tylko można od razu białym. w razie czego dodam za chwilkę fotki z pazurkami budowanymi żelem clear i white z firmy RENDEZVOUS:

  8. #33
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    zdjęcia z pazurlami budowane żlelem white i claer firmy rendezvous:

  9. #34
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    a mi przychodzi jeszcze oprucz tego co piszą dziewczyny np. opiłowane "skrawki" latające w powietrzu i osadzające sie na niezamkniętym żelu lub/ i pędzelku to też może być powód z tego co ostatnio sie dowiedziałam

  10. #35
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    byc może że to prawda, ale ja od poczatku jak tylko pamiętam, podczas piłowania, nakładania formy lub innych rzeczy niż nakładanie żelu- słoiczek z żelem i pędzel mam przykryty więc...

  11. #36
    No to..wpadłam Avatar tipserka78
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    104

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    mi też kiedyś robiły się bąbelki na białym żelu ale stwierdziłam że to od zbyt dużej ilości żelu

  12. #37
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    Mi też bąbelek czasem jakiś wyjdzie :/ strasznie tego nie lubię, ale widzę że nie tylko mi..

  13. #38
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    mi sie babelki robia jak naloze za duzo bialego zelu

  14. #39
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    mnie tez czasem bąbluje własnie ten od dobrej rady i probowalam roznych tricków, jedna grubsza warstwa, dwie ciensze, na warstwe dyspresyjna, na zmatowionego pazura i babluje dalej, ale ma mily oczowalący bialy, zupeleni jak IBD, wiec sobie radze tak: cienka jedna warstwa i jak bable wyskocza to odtluszczam i scieram blokiem, ladnie zlazi i potem druga warstwa, (czasem niestety wybąbluje na linii usmiechu i wtedy jakby.. klops)
    no coz, jak nie mozna wyeliminowac przyczyn, to trzeba wlaczyc ze skutkami, albo.. wyciepac ekstrima łajta za okienko

  15. #40
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    ja byym zmieniała na twoim miejscu zel ponieważ traisz zarówno na marne prdukti jak i czas swój i klientki a tym białym porobiłabym wzorki na tipsach

    jeeśli produkt babluje to jest albo złej jakości , aalbo ma zle rozprowadzony pigment albo jest go za duzo w przypadku żadkiego białego
    jes;li biały żadki nie pokrywa idealnie trzeba dac dwie ciensze warstwy

    sa takie żale tez które sa zadkie a idealnie tworzy sie nimi linie usmiechu i kryja po nalożeniu pierwszej warstwy

  16. #41
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    uważam że nie uzywam marnych produktów.... Tylko ten biały żel mi nie odpowiada..
    Jakiś czas zaopatrzyłam się z nowy i jestem z niego zadowolona....

  17. #42
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    mi się tylko na początku mojej przygody tak zdarzyło ale wydaje mi się że powodem był żle oczyszczony pazurek

  18. #43
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: bąblujący french


    co robić aby, żel nie bąblował-porada od woszczura


    ja jako fizyk lubie robić rózne doświadczenia i wam też radzę

    sprawdzajcie sobie każdy żel, wiem... powiecie: "przeciez pracuję na tym żelu tyle lat i wiem jak on się zachowuje", ale wiadomo że nie każda partia jet taka jak poprzednia
    ja robie takie doświadczonko:
    po powrocie ze sklepu paznokciowego otwieram pudełeczko z żelem i delikatnie go mieszam dotykając dna patyczkiem drewnianym "jeżdżąc" nim po ściankach, ale dekikatnie- nie na wariata jak mikser... pokilkunastu "okrężeniach" patrze jak się żel bąbluje, jakie "puszcza bączki" i ile czasu wystaczy mu na wybąblowanie- czyli zniknięcie absolutnie wszystkich bąbli-nawet tych wielkości ziarenka maku i mniesze.

    jeśli wystaczy mu 15 minut, mieszajcie go pół godzinki przed przyjściem klientki, zawsze dajcie mu chwilę więcej żeby "doszedł do siebie" za ten czas bedzie wymieszany, pigment nie osiądzie, a nie będzie bąblował w lampie

    ja tak robie ze wsztstkimi żelami jakie kupie- czy to clear, czy biały, czy cover, czy też kolory

  19. #44
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    haha widze woszczurku ze cie sprowokowalam do tego posta ale i tak WIELKIE DZIEKI...kocham cie

  20. #45
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    no tak, właśnie, bo jakos wczesniej coś chyba mi styki nie łączyły bo tak był ten temat dla mnie zwykły... myślałam że nic do niego nie wniosę, a jednak cieszę się ze m ogłam pomóc

  21. #46
    No to..wpadłam Avatar kalaga4
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Cork
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    dzięki woszczurku! 2 dni temu french mi bąbelkował nas paznokciach u modelki teraz już wiem co robić

  22. #47
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    mi zbąbelkował kieedyś raz i był do naildesing - od tej pory leży pod wanną i czeka na swoją chwilę..

    ale przyznaje że nie testuje żelu przed klientką i jest to dobra rada dla mnie

  23. #48
    Rozkręcanko Avatar mysza31
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    RZESZÓW
    Postów
    83

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    a ja mam taki problem z zelem do frencha że po zmatowieniu płytki, nałozeniu go w dwóch warstwach po ****rdzeniu w lampie robi się jakby się kurczył od olnego brzegu paznokcia
    wcześniej było ok a teraz w trakcie uzytkowania nie jest stray bo kupiłam go max 4 miesiące temu ale cały czas go uzywałam (zel z firmy charbone )
    prosze poradźcie co to moze być za powód że tak się robi już mrak mi pomysłów
    a był taki fajny bo miał taka mocna biel

  24. #49
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    Cytat Napisał mysza31 Zobacz post
    a ja mam taki problem z zelem do frencha że po zmatowieniu płytki, nałozeniu go w dwóch warstwach po ****rdzeniu w lampie robi się jakby się kurczył od olnego brzegu paznokcia
    wcześniej było ok a teraz w trakcie uzytkowania nie jest stray bo kupiłam go max 4 miesiące temu ale cały czas go uzywałam (zel z firmy charbone )
    prosze poradźcie co to moze być za powód że tak się robi już mrak mi pomysłów
    a był taki fajny bo miał taka mocna biel

    dajesz jedną warstwe a nie dwie prawda

    spróbuj dać 2 cienkie zamiast jednej... też tak miałam... jeśli to nie p;oskutkuje przeżuć sie na inny żel

  25. #50
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: bąblujący french

    mi się tak robiło jak dawałam na zmatowiony tips, spróbuj dać cieniutką warstwę cleara wcześniej + to co woszczurek napisała

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Tipsy french - pogłębianie lini uśmiechu
    By paulina.m in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 22-10-2012, 19:29
  2. Rozlewający french
    By szpila59 in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 17-05-2011, 17:46
  3. french tips czy samodzielnie?
    By Tonija in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 13-06-2010, 13:02
  4. Najpiękniejszy French Ślubny - Konkurs
    By mala in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 1194
    Ostatni post / autor: 14-09-2009, 15:05
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-05-2009, 10:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •