Pokaż wyniki 1 do 25 z 134

Temat: Depilacja intymna/brazylijska; również u panów ;)

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Depilacja intymna/brazylijska; również u panów ;)

    Ja tak sobie myślę,że raczej pod względem nastawienia,to sobie bym poradziła,jak się depiluje to w sumie nie ma znaczenia co,tylko mi bardziej chodziło kwestię "czysto techniczną" no chyba,że chodziłoby dosłownie tylko o miejsce bikini,bo gorzej jak coś więcej,bo jak tu powiedzieć;"prosze "go" przestawić na drugą stronę? czy sama miałabym to zrobić-a tego to już sobie nie wyobrażam...ale został poruszony temat-nigdy się nad tym nie zastanawiałam,a przecież coraz więcej facetów korzysta z naszych usług,jednak mam nadzieję,że żaden facet nie przyjdzie do mnie na "brazylijskie bikini",bo oprócz kwestii moralnych,jest jeszcze problem bólu,oni są chyba bardziej wrżliwi w tych miejscach i nawet nie wiem czy używa się u nich wosku-chyba nie,swoją drogą dziwię się,że nigdzie na szkoleniach nie został poruszony ten temat

  2. #2
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Klientki i My - problemy, anegdoty i rozmowy

    no walsnie dobrze ze tu sie ruszyl...moze jest ktos kto rozwieje nasze watpliwosci ze strony czysto techniczej...tak jak napisalam wyzej....mysle ze podczas takiej depilacji wypada poprosic klienta aby trzymal swoje przyrodzenie...ja osobiscie nie dalbym rady chyab depilowac tych okolic z osobistych przyczyn, jak by mi kazano zrobic to w salonie w ktorym bym pracowala odmowilabym.jesli bylaby to kobiet nie widze przeciewskazan. a jesli chodzi o ilosc depilowanego miejsca to mysle ze jak juz przychodza jacys panowie to juz na zero w sensie ze calaosc chca

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 137
    Ostatni post / autor: 20-02-2023, 12:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •