Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki 126 do 134 z 134

Temat: Depilacja intymna/brazylijska; również u panów ;)

  1. #126
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Depilacja intymna/brazylijska; również u panów ;)

    Ja we wtorek bylam na spotkaniu z lekarzem dermatologiem i robil mi test .wszystko jest ok i 18 czerwca mam wizyte na depilacje laserowa.Robie ,nogi,pachy,bikini ...troche boli ale mam krem znieczulajacy,wiec moze dam rade

  2. #127
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: Depilacja intymna/brazylijska; również u panów ;)

    Anastazja bardzo ładnie to opisałaś
    Ja tylko nie zgodzę się z ym,że po depilacji twardym woskiem wyskakują krostki lub to że skóra jest zaczerwieniona-chyba,że chodzi o to,że 5 min zaraz po depilacji
    Ja pracuję w systemie Lycon,skończyłam wszystkie stopnie zaawansowania,włącznie z depilacją panów (nie jest tak źle,jak może sie wydawać),czeka mnie już tylko stopień instruktorski,który już w niedługim czasie. Nie wiem,jak innych firm,ale Lycon można kłaść nawet kilka razy w jedno miejsce nawet na błony śluzowe,nakładany jest na specjalną oliwkę,więc nie ma możliwośći zerwania naskórka lub powstawania zaczerwień itp.reklamują się jako depilacja bezbolesna,ale z własnego doświadczenia dodam,że pierwszy raz nie jest jednak przyjemny,choć do przeżycia,drugi to już poprawka tego co zdązyło wyrosnąć,a trzeci i kolejne to już zabawa,naprawdę nie boli,ale wiadomo,każdy ma inny próg bólu ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona,mam porówanie ze zwykłą depilacją paskową i nawet nie ma o czym gadać przy całym zabiegi używane są produkty przeciw wrastaniu i produkty,które opóźniają porost włosa.Jeśli macie u siebie taki salon.to polecam z czystym sumieniem,zadowolenie 100%.

  3. #128
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Depilacja intymna/brazylijska; również u panów ;)

    potwierdzam ja już depilacji innymi woskami sobie nie wyobrażam. :-)

  4. #129
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Depilacja intymna/brazylijska; również u panów ;)

    Coś ode mnie o depilacji laserowej,Ja sobie kiedyś zrobiłam z 4 zabiegi na włoski w okolicach łonowych. Niestety nie wystarczyło, a teraz po paru latach rośnie mi tak samo i po prostu się golę maszynką.

  5. #130
    Rozkręcanko Avatar patisia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Depilacja intymna/brazylijska; również u panów ;)

    Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś salon na brazylijkę pastą cukrową w Warszawie?
    Kiedy się urodziłam diabeł rzekł:
    O kurde! Konkurencja!


  6. #131
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Depilacja intymna/brazylijska; również u panów ;)

    Hej:-)
    Odkopię trochę temat ale opowiem jak to jest ze strony klienta...
    Od kilku lat chodzę do kosmetyczki na depilację intymną. Wszystko odbywa się w sympatycznej, przyjaznej atmosferze. Nie ma to najmniejszego charakteru erotycznego. Kosmetyczka jest delikatna, energiczna, dokładna i mega profesjonalna w jednym...
    Z praktycznej strony odbywa się to tak, że zakładam jednorazową bieliznę i kładę się na łóżku. Kosmetyczka odsłania tylko część, którą akurat depiluje. W sumie w trakcie całego zabiegu odsłania całe miejsce intymne poza nieowłosioną częścią penisa (depiluję całość na zero łącznie z jądrami i włosami wokół penisa) ale robi to po kawałku. Miejsce nad penisem depiluje paskami, pozostałe obszary metodą bezpaskową depileve intimate.
    Zero stresu, zero emocji, zero skojarzeń. Czasem zdarza się moment, że penis zareaguje lekkim wzwodem ale nie robi to na mnie ani kosmetyczce żadnego wrażenia. Po prostu trzeba się z tym liczyć.

    Kosmetyczka depiluje też miejsce między jądrami i odbytem oraz włoski między pośladkami i na pośladkach - wszystko jest do uzgodnienia.
    Na pierwszej wizycie ustaliliśmy jasne zasady, że nie ma to związku z usługą erotyczną. Zapytała mnie czy tylko na podbrzuszu czy całość łącznie z jądrami. Przy depilacji pośladków dopytała czy tylko widoczne włoski czy też między pośladkami.
    Pełna kultura i profesjonalizm.
    A efekt świetny.

  7. #132
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Depilacja intymna/brazylijska; również u panów ;)

    Mam pytanie. Czy mężczyźni chodzą również na depilację intymną laserową?

    czy jest to jedynie dla kobiet?

  8. #133
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    506

    Domyślnie Odp: Depilacja intymna/brazylijska; również u panów ;)

    Cytat Napisał cass Zobacz post
    Mam pytanie. Czy mężczyźni chodzą również na depilację intymną laserową?

    czy jest to jedynie dla kobiet?
    Jak najbardziej mężczyzna może się wybrać na taki zabieg Jest to oczywiście bardziej popularne u kobiet, ale nie znaczy to, że mężczyźni na takie zabiegi nie chodzą. Coraz więcej mężczyzn o siebie dba ( za to duży plusik). Jest to popularniejsze jednak w większych miastach w Polsce niż w mniejszych.

    Powoli przełamuje się stereotym,ze do kosmetyczki chodzi jedynie kobieta. Mężczyźni również korzystają z takich usług ;
    http://wzdrowymcielezdrowyduch.com/s...ia-u-mezczyzn/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 06-04-2018 o 11:24

  9. #134
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    176

    Domyślnie Odp: Depilacja intymna/brazylijska; również u panów ;)

    Muszę przyznać, że nie jest to wcale takie złe, jak mogłoby się wydawać.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 137
    Ostatni post / autor: 20-02-2023, 13:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •