Pokaż wyniki 1 do 25 z 36

Temat: strzeżcie się oszustów- POBIERACZEK.PL

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie strzeżcie się oszustów- POBIERACZEK.PL

    wiem że ten temat nie bardzo pasuje do naszego forum ale chciałam tylko was ostrzec przed naciagaczami ze strony Pobieraczek.pl - Twój dostęp do Usenetu strona ta podobna jest do torrentów czyli do ściągania plików wszelkiego rodzaju. korzystanie jednak z niej udostępnione jest po tzw akceptacji regulaminu, co później nazwane jestZAWARCIEM UMOW, a następnie po REJESTRACJI a potem nazwanej KUPNEM USŁUGI.

    13 czewrca zarejestrowałam się tam poszukując programu do modelowania molekuł z fizyki kwantowo-chemicznej. niestety nic nie znalazłam, więc sie wylogowałam i zapomniałam o sprawie, kiedy po 10 dniach przyszło mi pismo od nich o uregulowaniu zapłaty na cały rok i "groźbami że jesli nie zapłace to oddadzą spadę do sądu, do komornika"... i Bóg jeszcze wie gdzie... radziłam się kolegi który miał podobną sytuacje a le z usługą innej firmy i doradził mi aby to kompletnie olać... w tej chcili dostałam 3 ponadlenie do zapłaty co nazwali "przedsadowe wezwanie do zapłaty za usługę Pobieraczek.pl"

    przesiedziałam kilka dni nad różnymi forami na ten temat i nie tylko ja zostałam oszukana... napisałam maila (jak wiele innych osób) maila do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta, oraz maile o tej samej treści do radia ZET, RMF FM, do uwagi i do interwencji

    a oto przedstawiam kilka linków gdzie mozna się przekonac ile osób oszukano... cierpliwi poczytają:
    § www.pobieraczek.pl KRADNIE!POMOCY - Strona 2 - Forum Prawne
    PrawoSOS.pl - pobieraczek.pl .... :/
    Wykop.pl - Pobieraczek.pl - uważaj na to oszustwo!

  2. #2

    Domyślnie Odp: strzeżcie się oszustów- POBIERACZEK.PL

    Słyszałem już jakiś czas temu o tym pobieraczku, trzeba uważać i czytać wszystko małym druczkiem

  3. #3
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: strzeżcie się oszustów- POBIERACZEK.PL

    tylko że to nie chodzi o czytanie małym druczkiem... to chodzi o czytanie całego regulaminu i wychwycenie w nim jedengo jedynego zdania, które jest haczykiem... ale kto czyta te kilkustronicowe regulaminy przeciez to jeden wielki bełkot zamieszczony nie na całej stronie tylko w okienku rejestracyjnym o wymiarach mniej więcej 8x5 [cm]...

  4. #4
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: strzeżcie się oszustów- POBIERACZEK.PL

    trzymam kciuki że sprawa ci się jakoś rozwiąże, ja pierwszy raz słyszę o tej stronie

  5. #5
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: strzeżcie się oszustów- POBIERACZEK.PL

    nawet ostatnio. bodajże w zeszłym tygodniu był o nich program w telewizji

  6. #6

    Domyślnie Odp: strzeżcie się oszustów- POBIERACZEK.PL

    nawet od 11 latka kase chcieli wyciągnąć oszusty .. Czy Pobieraczek.pl może żądać zapłaty od 11-latka?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •