Strona 1 z 8 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 195

Temat: Ombre Nails

  1. #1
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Ombre Nails

    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    No oczywiście tak malowane paznokcie bardzo mi się podobają. Ale jeżeli chodzi o nazwę to jest to po prostu nadanie nowej nazwy zdobieniom, które już wszyscy znają. Nie jest to odkrycie Ameryki, bo chyba każdy już cieniował paznokcie gąbka, albo malował je różnymi odcieniami lakieru (ja przynajmniej tak robiłam)

  3. #3
    Rozkręcanko Avatar Kaja21
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Nowy Tomyśl
    Postów
    79

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    Mi osobiście bardzo się podoba ta metoda próbowałam lakierami ale coś nie wyszło, z kolei żelem wychodzi super

  4. #4
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    super to wygląda
    ale rzeczywiście, jak sięgam pamięcią
    cieniowanie tym sposobem uczyliśmy na warsztatach w NC Zabrze już ładnych kilka lat temu...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  5. #5
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    można chyba uzyskać podobny efekt żelami zmieniającymi kolor?
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar patisia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    no oki cieniowanie żelikiem czy akrylem jest proste, ale ja osobiście za chińczyka nie umiem tego zrobić lakierem
    macie jakieś sprawdzone sposoby?
    Kiedy się urodziłam diabeł rzekł:
    O kurde! Konkurencja!


  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    Cytat Napisał xsunnyolciax Zobacz post
    można chyba uzyskać podobny efekt żelami zmieniającymi kolor?
    pewnie że tak

    Cytat Napisał patisia Zobacz post
    no oki cieniowanie żelikiem czy akrylem jest proste, ale ja osobiście za chińczyka nie umiem tego zrobić lakierem
    macie jakieś sprawdzone sposoby?
    np. tak :
    1. malujesz paznokieć na jeden kolor np. ciemny- czekasz aż wyschnie
    2. przygotowujesz np. 2 jaśniejsze kolory do cieniowania
    3. kroplę lakieru nakładasz na "coś" np. płytę CD
    4. gąbką np. kosmetyczną bądź do mycia naczyń ( zależy jaka chcesz mieć fakturę) maczasz w lakierze na CD i dotykasz nią paznokcie
    5. na jeszcze mokrym lakierze stemplujesz gąbką drugi kolor lakieru
    6. dla lepszego efektu przenikania sie kolorów możesz wrócić do jaśniejszego koloru, który użyłaś wcześniej i jeszcze raz go zaaplikować
    7. dla wyraźniejszego efektu cieniowania możesz na wolnym brzegu paznokcia zaaplikować gąbką delikatnie kolor biały
    8. po wyschnięciu aplikujesz top coat, który ładnie uwydatnia cieniowanie

    ważne aby podstawowy kolor - nasza baza był dobrze wyschnięty
    natomiast kolejne lakiery do cieniowania nakładasz na jeszcze mokrą warstwę

    nie wiem czy zrozumiale opisałam - jakoś dziś mało czytelna jestem

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  8. #8
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    a to nie lepiej zrobić bazę z lakieru i na cieniowanie zastosować farbki i nałożyć top coat?
    Ja nawet nie próbowałam ale ciekawa jestem czy wpłynęło by to na trwałość stylizacji?
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  9. #9
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    w ombre chodzi o efekt
    a technika dowolna ...

    syrena16 zastosowałabym raczej UV top coat - jest trwalszy , przy zwykłym szybko Ci odpryśnie z farbki ..

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  10. #10
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    Ja na ostatni konkurs robiłam tą metodą
    zdjęcie ze strony zszywka.pl
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    Chocolata świetnie pokazane,dzieki

  12. #12
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    Chocolata bardzo fajny stepik wstawiłaś - dziękować

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  13. #13
    Rozkręcanko Avatar Kaja21
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Nowy Tomyśl
    Postów
    79

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    No to zabieram się za lakiery i próbuję, zobaczymy co z tego wyjdzie

  14. #14
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    A tu kilka step by step które ja znalazłam:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Neon Rainbow/Ombre Nails for Summer - Nail Tutorial - YouTube!
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    How to make ombre nails tutorial - YouTube
    Desafío 31 días: día 10 u?as degradado / 31 Day Challenge: Day 10 gradient effect nails - YouTube
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Quick Mani # 2 - Gray to White Reverse Gradient (Ombré) - YouTube
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    ---------- Dodano o godzinie 09:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:31 ----------

    I kolejne stepiki:
    Źródło: .ANHELO.: Nails- step by step
    http://pliki.wzorki.info/images/3w9Rv.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/GaDx.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/iIHX6.jpg

    Źródło:Pasterka: Fire ombre nails. Gradient tylko dwa lakiery. Metoda gąbki
    http://pliki.wzorki.info/images/rZ6T.jpg
    Viewing image EvPbF.jpg - Wgraj zdjęcia na forum.Wzorki.info


    ---------- Dodano o godzinie 09:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:32 ----------

    No i troszkę teorii:
    Technika ombre zawojowała nie tylko świat fryzur, kreując nowe, świetliste uczesania, ale wkroczyła też śmiało do świata makijażu. Ombre, czyli stopniowanie koloru i zabawa nim, sprawdza się nie tylko na włosach, ale i w makijażu ust, oczu, a także paznokci. Ombre Manicure, zwany też Ombre Nails lub Gradient Nails to technika malowania paznokci bazująca na półcieniach i stopniowym przechodzeniu jednego koloru, w drugi. Ombre Manicure to pomysł dla znudzonych ciągłą poprawnością makijażu, bo oprócz stopniowania gradacji na każdym paznokciu, oferuje też gamę różnokolorowych lakierów w obrębie całej dłoni. To powód, dla którego Ombre Nails nie jest nudny, wprowadzając do procesu zdobienia paznokci odrobinę szaleństwa i indywidualizmu.
    Dziś opowiemy Wam jak zrobić modny Ombre Nails. Poznaj trzy najmodniejsze rodzaje Ombre Manicure.

    Ombre Nails różnokolorowy

    Ombre Nails różnokolorowy polega na użyciu do makijażu paznokci przynajmniej dwóch odcieni lakierów do paznokci. Lakiery te powinny stanowić jedną rodzinę, czyli wywodzić się z jednej gamy kolorystycznej. Zdobienie zaczynany od kciuka, malując go na najciemniejszy kolor, kolejny paznokieć malujemy o ton jaśniej. Proces ten kontynuujemy dopóki wszystkie paznokcie, łącznie z kciukiem, nie zostaną ozdobione. Jeśli dysponujesz dwoma odcieniami lakierów, wystarczy stopniować je odpowiednio, malując ich kolejne warstwy dzięki czemu kolor będzie wzmocniony. Możesz malować paznokcie jednym pociągnięciem lakieru, co sprawi, że barwa będzie mniej nasycona. Dobry efekt osiągniesz mieszając ze sobą kolory – metodą prób i błędów otrzymasz odcień lakieru, który wtopi się idealnie w Twoje Ombre Nails.

    Paznokcie, możesz także malować bez zachowania kolejności gradacji. Wystarczy, że pomalujesz paznokcie kolorami pokrewnymi, z podobnej gamy kolorystycznej. Rób to według uznania, nie przejmując się sztywnymi zasadami.
    Jeśli jesteś odważna spróbuj Skittle Manicure, czyli sposobu malowania paznokci żywymi kolorami, rzucającymi się w oczy. Każdy z nich powinien być w innym odcieniu – im bardziej będzie to oryginalne połączenie i kontrastowa feeria barw, tym lepiej.
    Gradient Nails pionowy

    Gradient Nails (z góry na dół) polecam Paniom, które mają choć małą wprawę w sztuce zdobienia paznokci. Jeśli nie masz do tego wprawnej ręki, udaj się na pierwszy manicure do salonu kosmetycznego. By stworzyć udany gradientowy makijaż paznokci należy dysponować dwoma lub trzema lakierami w podobnych odcieniach. Cała sztuka zdobienia paznokci techniką Gradient Nails polega na stworzeniu udanego melanżu i subtelnego zanikania koloru lakierów na naszych paznokciach. Do wykonania Gradient Nails będziesz potrzebować następujących akcesoriów:

    • wybrane przez siebie lakiery do paznokci,
    • mała gąbeczka do makijażu lub aplikator do cieni,
    • brokat, gdy lubisz wielowymiarowy błysk na paznokciach.

    Najpierw zabezpiecz paznokcie bezbarwną bazą pod kolorowy lakier, dzięki czemu łatwiej zmyjesz ciemne kolory i unikniesz nieestetycznych przebarwień płytki. Gąbeczką lub aplikatorem nabierasz odrobinę najjaśniejszego odcienia i malujesz całą płytkę paznokcia metodą stemplowania. Gdy nałożony lakier wyschnie, nakładasz drugi, ciemniejszy odcień na środek płytki lub na koniec paznokcia, za pomocą tej samej metody, czyli robiąc stemple i nierównomierne plamy. Zabieg ten wykonujesz do momentu aż obydwa kolory lakierów stworzą niejednorodną plamę kolorystyczną. Jeśli efekt końcowy Cię nie usatysfakcjonuje nakładasz kolejny, jeszcze ciemniejszy odcień. Po wyschnięciu lakieru, pokryj płytkę bezbarwnym lakierem do paznokci lub lakierem z delikatnym brokatem – uzyskasz tym samym tak modny w tym sezonie metaliczny, lśniący efekt.
    Ten typ Ombre Manicure możesz wykonać też w drugą stronę, czyli najpierw pokryć paznokcie najciemniejszym lakierem (bez potrzeby stemplowania), potem stopniując kolor aplikatorem lub gąbką – kolorem średnim i na sam koniec rozjaśniasz koniec paznokci najlżejszym z odcieni lakierów. Przyznam, że bardziej podoba mi się pierwszy typ Ombre Nails, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by eksperymentować i szukać rozwiązań stworzonych dla siebie.
    Kolejnym i najłatwiejszym sposobem na zrobienie Ombre Nails jest pokrycie kwadracika gąbki trzema wybranymi odcieniami lakierów (w formie pasków, jeden przy drugim). Następnie gąbkę dociskamy do każdej płytki paznokcia i przytrzymujemy przez chwilę, by kolor chwycił, jak stempel lub pieczątkę. Na samym końcu robimy tylko konieczne poprawki, niwelując niedociągnięcia. Ten typ Ombre Nails polecam na początek dla wszystkich mniej wprawnych w sztuce zdobienia paznokci.

    Ombre Manicure poziomy

    Jeśli znudził Ci się Ombre Manicure pionowy, możesz skusić się na jego inną wersję – poziomą, malowaną od lewej do prawej. Ten sposób malowania nie wymaga użycia niczego innego poza lakierem do paznokci. Użyj trzech lakierów z tej samej palety kolorystycznej. Najciemniejszym i najjaśniejszym odcieniem pokrywasz boki płytki paznokcia, środek zaś malujesz odcieniem pośrednim. Jeśli po wyschnięciu, efekt nie będzie Cię satysfakcjonował, powtórz całość operacji lub któryś z jej elementów.
    Ombre na paznokciach wygląda dobrze, gdy lakiery, których użyjesz będą dobrej jakości oraz nadadzą makijażowi paznokci wysokiego połysku. Polecam popularne wśród gwiazd lakiery do paznokci Duri, które cechuje niezwykła trwałość i różnorodność barw.

    Dobrze wykonane Ombre Nails, podobnie jak właściwie zrobione Ombre Hair, daje niezwykle oryginalne rezultaty i nie ma nic wspólnego z tandetnym wizerunkiem. Ombre Manicure to niekonwencjonalny pomysł na jesienną słotę, mroźną aurę za oknem i zły humor od rana. Gotowa do zabawy kolorem?

    Źródło:Paznokcie w stylu Ombre Nails, czyli jak zrobić Gradient Manicure? | Blog estyl.pl
    Ostatnio edytowane przez fryzzz ; 04-07-2012 o 11:06

  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    ja w piatek wreszcie zrobilam

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #16
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    Dziewczyny a jak myślicie da radę zrobić ombre hybrydą

  17. #17
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    da radę, ta sama metoda
    albo Sami gdzieś pisała ze cieniowała cienkim pędzelkiem

    ________________________________________


  18. #18
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    właśnie znalazłam uważam że całkiem przyjemne

    Pink Shake
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  19. #19
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    mam ogormna prosbe... Czy moglaby mi ktoras z pan podpowiedziec jak zrobic ombre nails żelami? przymietrzam sie do tego ale nie bardzo wiem jak sie do tego zabrac... i jeszcze jedno czy mozna pomalowac farbka akrylowa caly paznokiec i przykryc żelem z gory dziekuje

  20. #20
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    a to moje ombre z konkursu PasteLove

  21. #21
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    Edusia, bardzo ładne, a to jest ombre? Bo ja podejrzewałam wykonawczynię o termożel
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  22. #22
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    nie, nie to jest ombre niebieski to zel a rozowy to farbka akrylowa

  23. #23
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    edusia777 to do Twojej pracy śmiały sie moje oczy

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  24. #24
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    też próbowałam lakierami troszkę trudniej ale coś chyba wyszło


  25. #25
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Ombre Nails

    Cytat Napisał ewa89 Zobacz post
    mam ogormna prosbe... Czy moglaby mi ktoras z pan podpowiedziec jak zrobic ombre nails żelami? przymietrzam sie do tego ale nie bardzo wiem jak sie do tego zabrac... i jeszcze jedno czy mozna pomalowac farbka akrylowa caly paznokiec i przykryc żelem z gory
    trudno mi jest zeby ci wyjasnic jak cieniowac zele to trzeba chyba zobaczyc,poprostu musisz klasc mokry na mokry,chyba ze zrobisz jeden kolor na caly paznokiec zelem a po utwardzeniu i opilowaniu na koncowke pocieniujesz juz farbka w podobnym kolorze,a co do nakladania farbki na caly paznokiec to zdecydowanie nie polecam,bo zel odprysnieja z ciekawosci tak zrobilam kuzynce efekt sliczny ale niestety krotkotrwaly

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Golden Nails NOWY PROGRAM SZKOLEŃ
    By fashion.nails in forum Oferty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 23:11
  2. [4.09.10 WROCŁAW] II Urodziny Golden Nails
    By Asia Bobrowska in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-09-2010, 19:07

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •