Strona 7 z 54 PierwszyPierwszy ... 3456789101117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 1326

Temat: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

  1. #151
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Anastazja, to oznacza, że silcopady i sensitive są dobre. tylko co tak naprawdę klientkę uczuliło - płatki czy klej?
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  2. #152
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    No właśnie dalej nie wiadomo... a nie uśmiecha mi się sprawdzanie.

    Wydawało mi się, że klej, ale po konsultacjach z wami miałam wątpliwości czy jednak nie płatki... Przy czym nie mam ulubionych, używam różnych, więc nie wiem. Nie mam pomysłu na to.
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  3. #153

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Klej Sensitive raczej, odpada. Nie odnotowaliśmy żadnego przypadku uczulenia.

    Kiwaczek2 - płatki już są


  4. #154
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    klej sensitive i płatki silcopad właśnie się spodobały Anastazji, jest zadowolona uczulił wcześniej albo szybkoschnący klej, albo płatki kolagenowe.

    a ja dziś mam urodzinki. życzenia od Noble już otrzymałam, dziękuję ale otrzymałam też osobny wątek tu u nas na forum od karholi (dziękuję, Karholu ), życzenia można składać tu: http://forum.wzorki.info/zyczenia/10...wkowy-las.html albo na moim blogu w dzisiejszym poście

    kiwaczku, warto kupić nowe płatki, już je wypróbowałam, są fantastyczne
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  5. #155
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    serdecznie dziękuję za info o płatkach. bo wczoraj wchodziłam na stronę i tak dumalam kiedy się pojawią. jak tylko skończą mi się obecne, czyli niedługo, to kupuję.

    albo poczekam do kolejnych nowości bo tak same płatki kupować....tak smutno, pusto




  6. #156
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Ja nawet niee wchodzę na stronę ponieważ wiem, że wsadzę kilka płatków a skończę z masą "niezbędnych" rzeczy i zamówieniem na minimum 100zł....

  7. #157

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Damy więc Wam coś na zachętę


  8. #158
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    do kiedy to szaleństwo z darmową wysyłką? czy do odwołania?


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  9. #159

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    na stałe - do tej pory była od 250 ale lubimy wysyłać dla Was za free więc obniżamy próg

  10. #160
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    czy ja też się załapię na darmową wysyłeczkę na moje zamówienie, na które właśnie czekam? Super Noble baaardzo się cieszymy

    A jak to będzie z wysyłką za granicę? Czy moje kursantki zagraniczne też będą miały tą promocję?

  11. #161
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Agulaaa przeczytaj tekst z gwiazdką

  12. #162
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Izi aa faktycznie dzieki

  13. #163
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    no to może i ja coś sklecę, zeby miec nowe płatki

  14. #164
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Z braku czasu zupelnie zapomnialam napisac kilka slow o moim cudownym kursie i wspanialej osobie jaka jest Marchewkowa Bylam na profesjonalnym kursie gdzie kazda minuta poswiecona byla na przygotowanie do bycia super stylistka......Obszerna (a nawet bardzo) teoria, ktora daje mnostwo informacji i neizmiernie pomaga posiasc ogromna wiedze, mozna podotykac i popatrzec na wszystkie rodzaje rzes i zanurkowac w olbrzymiej kolekcji Marchewkowej. Poza tym Ala jest niezwykle sumienna i dokladna osobka - naprawde ze szczerego serca polecam szkolenie w Noblelashes. Warto bylo pokonywac tysiace kilometrow, aby moc pod okiem tak rzetelnej osoby podnosic swoje kwalifikacje.) Dziekuje

  15. #165
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    o jej, Bogusiu, dziękuję modelka jest szczęśliwa, jeszcze nosi twoje rzęski i zachwala twoje ręce, masz magiczny dotyk, pełny pozytywnej energii, klientki przy tobie będą się relaksowały

    dziękuję też w imieniu całego zespołu Noble, że nas wybrałaś, że jechałaś i leciałaś aż tyle km My bardzo się staramy, ciągle się rozwijamy, ciągle coś udoskonalamy, to wszystko dla was i dzięki wam, drogie stylistki
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  16. #166
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Czesc dziewczyny, dawno mnie tutaj nie bylo i tak sobie czytam i zauwazylam ze ktoras pyta o wysylke zagraniczna. To jezeli chodzi o Niemcy to maly juz tutaj dostep do NL i jest on gdzies kolo Frankfurtu i Pani sylwia jest bardzo mila i kompetentna. Ja kursu w NL nie mam ale zdecydowalam sie na wasze produkty i do tej pory mialam problem a teraz jest super i przesylka dochodzi bardzo szybko niemal na drugi dzien. Dzieki NL.
    A jeszcze strona internetowa: www.noblelashes.com (jak sie nie myle).

  17. #167

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Bogunia - wielkie dzięki za te słowa. W takich chwilach wiemy, że to co robimy ma sens

    Jolanta - cieszymy się że tak uważasz. To dzięki Waszym sugestiom postanowiliśmy rozszerzyć działalność na Niemcy.
    Niemiecki NL już działa sprawnie i ma niemal wszystko co polski. Zapraszamy na noblelashes.eu.
    Ostatnio edytowane przez noblelashes_pl ; 08-06-2013 o 00:08

  18. #168
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    to ja się wypowiem na temat nowych płatków, całe opakowanie (10 par zużyte).
    płatki mają przyjemny delikatny zapach ekstraktów roślinnych. zauważyłam to nie tylko ja, ale i moje klientki. delikatny aromat od razu się wyczuwa, kiedy otwieramy opakowanie. opakowanie jest wygodne, zamykane jak woreczek strunowy, nieprzezroczyste, przypomina torebkę termoizolacyjną dla kleju, tylko że jest większe.

    płatki są pięknie wyprofilowane, już nacięte, nic nie musiałam nacinać, nic profilować, mogłam dopasować je do każdego rodzaju oka.

    ich powierzchnia jest biała, bez bawełnianych niteczek, lecz nie zupełnie gładka, raczej gąbczasta. i dlatego należy uważać w trakcie zabiegu, na bieżąco sprawdzać, czy rzęski nie dokleiły się do płatka, bo ciężko jest je od płatka oddzielić bez kawałeczka owego płatka. taka rzęska z białą kulką będzie wyglądała nieestetycznie, więc trzeba będzie wykonać kilka dodatkowych czynności.

    płatki są cieniutkie, są wyraźnie cieńsze, niż standardowe płatki kolagenowe bądź żelowe.

    płatek bardzo dobrze się przykleja i przylega do skóry, nie przesuwa się w trakcie zabiegu.

    i teraz najważniejsze - czy żel wycieka z tych płatków? zazwyczaj nie, ale jeżeli podkleić płatek za wysoko, to żel może puchnąć. sprawdziłam. co prawda, nie było skarg, żeby coś szczypało, nie było podrażnionych, czerwonych oczu. ale jednak nie należy go podklejać wyżej linii dolnych rzęs.

    generalnie na tych płatkach bardzo dobrze się pracuje. mają więcej plusów, niż minusów.
    chciałabym zwrócić uwagę na to, od czego rozpoczęłam opis - na wyczuwalny aromat. mi i moim klientkom bardzo się to podoba, ale skoro zapach jest wyczuwalny, to jest to produkt mniej hipoalergiczny, istnieje większe prawdopodobieństwo, że kogoś uczulą właśnie te pachnące ekstrakty roślinny. Mi się nie zdarzyło, ale na wszelki wypadek 2 razy dokładniej wypytywałam przed zabiegiem klientki o uczulenia
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  19. #169

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Witamy w naszej ekipie instruktorskiej Panią Joannę.
    Pani Joanna zajmuje się już "rzęsami" od 6 lat - i to widać.

    Osoby zainteresowanie poszerzeniem swojej wiedzy i doskonaleniem umiejętności, które mieszkają na stałe w Irlandii zapraszamy do kontaktu
    Lista stylistów
    Glamour Look – Beauty Salon | Glamour Look

    -------------

    Jednocześnie chcemy się pochwalić, że mamy kolejną odpowiedź na Wasze sugestie i bolączki, które opisywałyście w poprzednich wątkach, w postaci NOWOŚCI, które mamy nadzieję, ułatwią Wam znacznie pracę. Więcej informacji zamieścimy już w środę/czwartek.
    Ostatnio edytowane przez noblelashes_pl ; 21-06-2013 o 11:51

  20. #170
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    witamy w zespole, Joanno! słyszałam pełne zachwytu opinie, gratuluję umiejętności, talentu, zmysłu rzęsowego i twórczego podejścia do pracy!

    Noble, czekamy na nowości
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  21. #171

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Ok, idzie przedsmak nowości.

    Pierwsza z nich to orzeźwiający remover o aromacie limonki.
    Remover banan przyjęłyście bardzo dobrze (wprowadzimy go na stałe bo już wykupiłyście wszystkie) więc podsyłamy jeszcze jeden aromat w ramach edycji limitowanej.

    Remover w żelu




    Remover w żelu

  22. #172
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Witam serdecznie wszystkie forumowiczki!

    Bardzo się cieszę, że będę mogła z dumą reprezentować na Irlandzkim rynku najlepszą firmę rzęsową )

    Serdecznie dziękuję zespołowi Noble i Tobie marchewkowy za ciepłe przyjęcie i miłe słowa.

    Chciałabym również podziękować Kasi Borkowskiej za profesjonalne szkolenie.
    Polecam wszystkim szkolenia u Kasi. Ogromne doświadczenie, wiedza i chęć dzielenia się nią z innymi sprawiają, że nikt nie wyjdzie ze szkolenia z niedosytem.
    Z Kasią można rozmawiać o rzęsach godzinami co zdradza jej wielką pasję do tego zawodu )
    Kasia jest bardzo cierpliwa i świetnie przekazuje wiedzę co moim zdaniem jest duża zaletą dobrego szkoleniowca.
    Nie można tez zapomnieć o pysznych obiadkach i wspaniałych prezentach, które dostałam na koniec szkolenia ))
    Kasiunia dziękuję bardzo jeszcze raz i pozdrawiam.

  23. #173
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Mam pytanko czy są dostępne u was rzęski 0.12?

    Gdzie są te najnowsze płatki w sklepiku, bo nie mogę ich znaleźć, albo już na wzrok mi padło od klejenia rzes

  24. #174
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    nowe płatki są tu: Płatki Hydrożelowe - bez włókien - bez podrażnień- zestaw 10 par

    grubość 0,12 na pewno jest obecnie wprowadzana, bo dostałam z Noble próbki 0,12mm. może chłopaki mają coś na stanie, kilka sztuk na sprzedaż?
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  25. #175

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Mamy dla Was obiecaną nowość. Są to rzęsy MINI - zawierają 6 rzędów.

    Dzięki paletce MINI możesz posiadać większą ilość różnych rzęs.

    Paletki mini są poręczne i łatwe w przechowywaniu.





    Rzęsy express - Rzęsy z Norek (Mink) Mini

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 01:11
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •