Strona 1 z 54 123451151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 1326

Temat: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

  1. #1

    Domyślnie Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Witam,

    Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce, szerokiej ofercie oraz świetnej jakości produktów odwiedź nasz sklep www.noblelashes.pl.
    Posiadamy wszystkie produkty niezbędne do wykonania zabiegu przedłużania rzęs.

    Chętnie służymy radą oraz gwarantujemy zadowolenie.
    W razie pilnych zamówień na terenie Małopolski i Śląska oferujemy dowóz produktów.

    Pozdrawiam
    Paweł Wojciechowski
    NobleLashes


  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Polecam przystępne ceny i szybka wysyłka!

  3. #3
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    A jak kleje z tej firmy?

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Witam,

    Kleje są ekstra. Pracuje głównie na HS5 i kleju A.
    A największym plusem jest to, że na drugi dzień mam już zamówienie w salonie.

    Pzdr
    Kasia M.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs



    Zachęcamy do korzystania z promocji. Do każdego kleju woreczek termoizolacyjny gratis.


  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    kupiłam woreczki termoizolacyjne, są bardzo wygodne (przynajmniej moje kleje w buteleczkach 3ml doskonale się mieszczą). przesyłka dotarła szybko. prosiłam w wiadomości, dołączonej do zamówienia, włożyć kleje do woreczków, lecz były w kopercie osobno. przesyłkę dostałam w upalny dzień, kleje były ciepłe, wypróbowałam je dopiero wieczorem. klej hs-4 bardzo wygodny w aplikacji, zobaczymy jak trwałe będzie wiązanie. podoba mi się zapach odtłuszczacza w spraju
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  7. #7

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs


    Zapraszamy wszystkich do korzystania z Darmowej Wysyłki.
    Oczywiście wszystkie przesyłki wysyłamy priorytetem.





  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Chciałabym bardzo podziękować za najlepsze szkolenie rzęsowe, jakie dotąd miałam!
    Kasia jest pierwszą osobą, od której wyszłam z uczuciem, że czegoś się nauczyłam. Podziwiam jej zdolność mówienia przez tyle godzin, ciągłe komentowanie, doradzanie, opisywanie sytuacji, wyrażanie opinii.
    Zachwycił mnie sposób, w jaki Kasia buduje zdania - są proste, zrozumiałe, sensowne.
    W części praktycznej żadna osoba nie zdradziła mi tyle tricków, wreszcie spełniło się moje marzenie - nauczyłam się pracować pęsetą zagiętą, poznałam wspaniały sposób na wyszukiwanie wolnych rzęs, Kasia trafnie wskazała błędy, które wydłużały czas mojej aplikacji, teraz wiem, jak można samej sobie przedłużyć rzęsy i wiele innych rzeczy.
    Ponieważ było to szkolenie instruktorskie, omówiłyśmy i przerobiłyśmy wszystkie metody, ucieszyłam się, że mogłam odwdzięczyć się swoimi "patentami", choć było ich dużo mniej w stosunku do cennych rad Kasi.
    Jestem ciągle pod wrażeniem i bardzo szczęśliwa, że trafiłam do tak wspaniałej instruktorki.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  9. #9
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Milo uslyszec, ze ktos profesjonalnie i z uczuciem i wyczuciem potrafi szkolic Super - marchewkowy sadzilam, ze Ty juz za duzo nie musisz sie uczyc - ale w tym zawodzie w sumie nigdy nie jest dosc Zawsze podziwiam Twoje aplikacje. Usmiechne sie o kontakt do Pani Kasi - pozdrawiam

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Ala, wiesz, że forum tylko "podgladam" ale tym razem nie moge nie pozostawic komentarza. To ja bardzo dziekuje Ci za szkolenie,po raz pierwszy szkolenie instruktorskie nie wymagalo ode mnie uczenia kogos czegos od podstaw Twoja wiedza teoretyczna oraz umiejetnosci praktyczne sa na bardzo wysokim poziomie,jestem zachwycona Twoją dokladnoscia Dziewczyny, ktore trafią do Ciebie na szkolenie zostaną wypuszczone na rynek rzęsowy jako potencjalnie najlepsze stylistki, przy ich odrobinie zdolnosci manualnych i chęci pracy Zyczę Ci sukcesów w pracy instruktorskiej!

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    no właśnie nasza katii777 mnie szkoliła. na poprzednich szkoleniach opowiadano mi (jeżeli w ogóle opowiadano) o rzeczach, które doskonale wiedziałam i wychodziłam po kursie bez skrzydeł fascynacji zdobytą wiedzą. Kasia zaś jest skarbnicą swoich własnych spostrzeżeń, które wynikają z jej doświadczenia, przemyśleń, eksperymentów. Kasia ma swoje własne tricki, które są lepsze od moich, dlatego aktywnie wdrażam je w swoje prace. dziękuję, Kasiu, jesteś najlepszą instruktorką pod słońcem
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  12. #12
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Thumbs up Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Ja również robiłam szkolenie w Noblelashes z tym, że w Czeladzi. Nie wiem czy Marianna która robiła mi szkolenie jest na forum bo sama zbyt często tu nie wchodze ale mam nadzieję, że w końcu się to zmieni Nie robiłam szkolenia Instruktorskiego (chociaż w przyszłości bardzo bym chciała) byłam na zwykłym szkoleniu z "doszkoleniem" ponieważ miałam już certyfikat innej firmy ale zawsze wypada poszeżyć swoją wiedzę poza tym pracuje na ich produktach więc chciałam mieć też certyfikat a po obejrzeniu zdjęć z aplikacji tej instruktorki długo się nie zastanawiałam Jestem równie zachwycona co marchewkowy mimo, że robiłam już rzęsy dość długo wtedy (wydawało mi się, że na prawdę potrafię) dowiedziałam się i nauczyłam masę nowinek i rzeczy którę ułatwiły mi pracę również nauczyłam się pracy na wygiętej pęsecie zawsze pracowałam prostymi O Kasi słyszałam również od Marianny jest to z tego co widzę gwiazdeczka tej firmy zresztą widziałam ją w telewizji bardzo udany występ, gratuluję Tak czy siak porównując szkolenie do innej firmy nauczyłam się 2 razy więcej mimo, że jak zaczynałam nie umiałam nawet dobrze trzymać pęset. Fajnie wiedzieć, że są instruktorzy którzy podchodzą do tematu szkoleń bardzo poważnie i faktycznie chcą kogoś nauczyć a nie tylko saskować

  13. #13

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Dzięki dziewczyny za pochlebne opinie. Dajemy z siebie wszystko żeby Panie które mają zostać naszymi instruktorkami reprezentowały możliwie najwyższy poziom. Bardzo zależy nam na dobrze przeprowadzonych szkoleniach i Waszym zadowoleniu.

  14. #14
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    marchewkowy czas zmienić rangę gratulacje kochana

  15. #15

    Domyślnie Polub Fanpage - wygraj nagrody

    Zachęcamy wszystkie Panie posiadające konto na FB do polubienia naszego profilu.
    Wśród wszystkich fanów wylosujemy nagrody (min. odżywki do rzęs, maskary, zalotki...)

    Szczegóły Noble Lashes Noblelashes-pl | Facebook


    Ostatnio edytowane przez noblelashes_pl ; 05-11-2012 o 13:13

  16. #16
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    zafascynował mnie fragment o robieniu rzęs samej sobie- powiem szczerze, że dla mnie jak na razie to dziewczyny, które same sobie potrafią wydłubać 1:1 to jakieś mityczne stwory mogłabym prosić o rozjaśnienie sytuacji? albo chociaż o fotkę jak wyglądają takie rzęski zrobione na sobie...no skręca mnie z ciekawości!

  17. #17
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    To chyba ja jestem tym "mitycznym stworem" Robie sobie rzesy sama, ze wzgledu na to, ze nikt nie jest w stanie sprostac moim wygorowanym wymaganiom hehe Nie bede tu opisywala wszystkiego, pokrotce powiem ze robie to na otwartych galkach, klejem A z Noble Lashes, metoda bez znaczenia 1:1, 2:1, ale nie Blnik, bo jestem przewrazliwiona na punkcie sklejonych rzes Wystarczy miec dobrze podparte łokcie, dobre oswietlenie i jest to wykonalne. Teraz mam juz 3- tygodniowa aplikacje,wiec musze jakos sie "uzupelnic" i jak bede miala czas to wrzuce fote

  18. #18
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    wow, marzę o tym, aby sama sobie przedłużać rzęsy...to już chyba wyższy level, bo próbowałam, ale nawet klej dla alergików mnie szczypał

  19. #19
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Cytat Napisał katii777 Zobacz post
    ze nikt nie jest w stanie sprostac moim wygorowanym wymaganiom hehe
    ten perfekcjonizm... skąd ja to znam?
    może to i fajne samej sobie robić rzęski ale wolę się poddać komuś i zwrócić uwagę na kilka błędów niż wykłóć sobie oko jednym niepewnym ruchem... nie ufam sobie na tyle


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  20. #20
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Katiii zrobiła hit też próbowałam sobie przedłużać sama. Klej A mnie nie uczula ale szczerze tak jak Nadiuszka wolę oddać się w ręce kogoś innego jakoś nie sprawia mi przyjemności robienie sobie samej chociaż fajne doświadczenie

  21. #21
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Ja wole sama sobie dobrze zrobic hahah Nie tylko ze wzgledu na to, ze nikt mi nie potrafi dogodzic (ale to zabrzmialo), ale tez na moja niewytrwalosc w lezeniu z zamknietymi oczami. Kleje sie sama od dwoch lat i jeszcze nie zdarzylo mi sie nawet uklucie w powieke Troche mialam problemow z piekacymi klejami, ale przy A nic sie nie dzieje. Klej jest rowniez swietny dla Pan, ktore uczulily sie na opary mocnych klejow oraz do metody Expresowej.

  22. #22
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    karnety następnej wizyty są wspaniałe! bardzo ładne, wygodne, mieszczą w portfelu, wszystkim klientkom się spodobały!
    a czy planujecie zrobić podobny wzór wizytówek? ja bym bardzo chętnie kupiła
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  23. #23

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Marchewkowy świetny pomysł. Pomyślimy nad jego realizacją i postaramy się go wprowadzić jak najszybciej.

    Wszystkim dziewczynom, które nie wiedzą jak wyglądają nasze karnety następnej wizyty wysyłamy link karnet_nastepnej_wizyty

    Również zgodnie z Waszymi sugestiami oraz słowami piosenki "Dziewczyny lubią brąz" proponujemy kolejną nowość - do niedawno wprowadzonych rzęs w odcieniu ciemnego brązu dokładamy rzęsy jasnobrązowe (karmelowe).

    Jednocześnie zachęcamy Was, jeśli zauważyłyście, że brakuje Wam na rynku jakiegoś produktu, do kontaktu z nami.
    Postaramy się, jeśli będzie to tylko możliwe, go wprowadzić.

    A już niedługo kolejne nowości




    ---------- Dodano o godzinie 19:01 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 10:56 ----------

    Mamy dla Was kolejną nowość - linię rzęs SMART. Linia SMART charakteryzuje się rzęsami Mink o znakomitej jakości, ale w mniejszym niż dotychczas opakowaniu.

    Dzięki temu ich cena jest mniejsza i możesz sobie pozwolić na zakup większej liczby rzęs różnej długości oraz grubości.

    Rzęsy SMART znajdziesz tylko w sklepie Noble Lashes.

    Ostatnio edytowane przez noblelashes_pl ; 17-11-2012 o 20:23

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    jedyną różnicą jest to że na paletce jest 12 a nie 16 pasków?


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  25. #25

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Tak Nadiuszka, w paletce jest 12 pasków a nie 16, dodatkowo samo opakowanie zostało ulepszone.
    Ostatnio edytowane przez noblelashes_pl ; 19-11-2012 o 00:14

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 02:11
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •