Strona 53 z 54 PierwszyPierwszy ... 343495051525354 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 301 do 1 325 z 1326

Temat: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

  1. #1301
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Najlepsze rzęsy jakie miałam w dłoniach w zestawie z klejem Noble idzie działać cuda

  2. #1302
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    2

    Thumbs up Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Hej hej , dziewuszki. Zastanawiam się nad zakupem Ekskluzywny utrwalacz Long Lasting Coating . Jednak jestem typem osoby która zanim dokona zakupu przekopuje czeluście Wujka Google by zaczerpnąć opinii innych użytkowników Generalnie samo zainteresowanie produktem pojawiło się, ponieważ jedna z klientek zapytała czy planuję zakup takiego specyfiku (wcześniej robiła rzęski u innej Pani później znalazła mnie i u mnie już została). Głównie chodzi mi o to czy któraś z Was próbowała, ma jakieś doświadczenia z tym produktem?
    Z góry, dziękuję za odpowiedź.. Buziole!

    ---------- Dodano o godzinie 17:40 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 18:45 ----------

    A tak na marginesie chce podziekowac firmie NL za meeega sprawna wysylke zamowienia;-) i gratisik ;-)

  3. #1303

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Dziękujemy, zawsze staramy się aby wysyłki były wysyłane sprawnie i szybko.

    Mamy dla Was też konkurs.

    https://www.facebook.com/NobleLashes...505285/?type=3


  4. #1304
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Witam serdecznie, mam problem z płatnością dotpay
    Nie ma ikonki mojego banku, a była bo wcześniej korzystałam z tej opcji. Co się stało?
    W końcu skorzystałam z opcji normalnego przelewu, ale to wydłuża całą operację. A korzystam z noble aby maksymalnie skrócić ten czas ( bo przesyłki od was idą błyskawicznie )

  5. #1305

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Pamiętajcie, że jako jedyni jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oryginalnych lamp firmy Glamcor z USA.
    Zapewniamy Wam też na tą lampę najlepszą cenę na rynku 959PLN. To średnio 150-200PLN taniej niż u konkurencji.
    Lampa do przedłużania rzęs, manicure oraz microblading.
    https://www.youtube.com/watch?v=66-P8WVqiiE

  6. #1306
    Wczytuje się Avatar Gold.Lashes
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Ostatnio edytowane przez Gold.Lashes ; 16-01-2016 o 08:34

  7. #1307

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs



    Robiąc zakupy w Noble Lashes wspieracie bezdomne zwierzęta, ponieważ przekazujemy część dochodów na pomoc zwierzętom.
    Wierzymy, że wspólne możemy zmienić świat na lepsze. Dziękujemy!

    KLIKNIJ


  8. #1308

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Wyniki konkursu.
    https://www.facebook.com/NobleLashes...type=3&theater



    ---------- Dodano o godzinie 12:28 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 09:13 ----------

    Zapraszamy również do głosowania na prace
    https://www.facebook.com/media/set/?...9375092&type=3

  9. #1309

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs


  10. #1310
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kraków
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Szkoda, że nie wiedziałem, bo bym swojej kobiecie zamówił. no ale już zapłacę za tę przesyłkę.

  11. #1311
    Debiutantka Avatar annaan
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Żory
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Witam serdecznie wszystkie pasjonatki oraz stylistki rzęs . Jestem stylistką rzęs od prawie roku . Wcześniej pracowałam na produktach S.L. , ale ze względu na notoryczne problemy z możliwością zakupu ich rzęs , zmieniałam firmę na Nable Lashes .Mam kilka zapytań , jeśli były już takie wątki proszę o przekierowanie mnie , ponieważ jestem nowa na forum i jeszcze nie umiem dobrze się nim obsługiwać . Pierwsze moje pytanie na temat cleaner do odtłuszczania rzęs firmy oczywiście Nable Lashes, a mowa o truskawkowym " Premium Eyelash Cleaner "Jak go aplikować ? Próbowałam wacikiem i pałeczką kosmetyczną , ale za każdym razem klientki skarżyły się na pieczenie . Szczerze powiedziawszy nie mam już pomysłu . trzeba przyznać , iż jest mocno alkoholowy i jeśli go stosowałam to tylko i wyłącznie na zamkniętym oku , a i tak bardzo piekł moje dziewczyny . Ponadto jakie płatki najlepiej stosować do separacji rzęs . Często klientki skarżą się na wpływający im , żel z płatków do oka . Próbowałam już chyba wszystkich , kolagenowe itp, a nawet już te bardzo cienkie z firmy M L. Te ostatnie to ześlizgują się z oka i to każdej klientce . Używałam też wielokrotnego użytku - silikonowe, to one z kolei odchodzą od wewnętrznej strony kącika oka . Najlepiej sprawdza się taśma , ale męczy mnie to , że często dziewczyny skarżą się na nieprzyjemny moment ściągania , a ja należę do kosmetyczek , którym zależy na całkowitym relaksie i komforcie podczas zabiegu . Próbowałam już wielu specyfików i nadal nie znalazłam idealnego . Jeśli macie jakieś sprawdzone to proszę o sugestie . Pozdrawiam , Anna

  12. #1312
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    witaj Annaan
    a czy odsaczasz ten cleaner chociażby o rećznik papierowy ? ja po zamoczeniu odsączam i nigdy nikogo nic nie piecze naprawde nigdy. oczywiscie trzeba to rowniez wykonywac bardzo dleikatnie.
    ja uzywam tasmy microfoam i nie mam zadnego problemu z nia. przy duzej ilosci klientek zrezygnowalam z platkow bo uczulone byly na kolagen itd. w przypadku microfoam po wycieciu platkow 'odsaczam' nadmiar kleju o dłoń (bądź rejkawiczkę) i zdedjmuje bez problemu. nic nikogo nie ciągnie (oczywoscie naciagamy skore)

  13. #1313

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs


  14. #1314
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Witam
    Ktory klej bedzie najbardziej wytrzymały i najlepiej sie sprawdzał podczas klejenia rzęs jezeli w pokoju temperatura waha sie miedzy 26-29 stopni, natomiast wilgotnosc 38-42%

  15. #1315

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Hej wszystkim jestem nowa, ale od dlugiego czasu czytam niektore artykuly na forum. Mam ten sam problem i tez rozwazam nad zmiana z SL na NL. Mam pytanie do Was kochane, które rzesy z NL polecacie do metod objetosciowych russian style i jaki klej do tej metody z NL chwalicie? ;*

  16. #1316
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Czy palette russian nadadza sie do metody 1:1? Czy moze lepiej zaopatrzyc sie w Mink Smart?
    Jaki klej polecacie dla osoby, ktora pracowala dotychczas na Bonding z SL (fioletowy) i przerzucam sie wlasnie na Ultra Bonding czarny z SL, ale wiem ze nastepny bedzie z noble, bo planuje wieksze zamowienie.
    Aa i jeszcze jedno, czy primer aplikujecie od razu bez czekania po cleanerze i tymi samymi mikro paleczkami? Ja bylam tylko uczona na primerze, stad moje pytanie.

    Z gory dziekuje

  17. #1317
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    BeautyForYou ciężko odpowiedzieć na takie pytanie bo mimo mierzenia warunków jeden klej może trzymać bardzo dobrze drugi nie bardzo mimo że w innym miejscu przy takich samych warunkach będzie odwrotnie najlepiej sprówbować w końcu kleje są w małych pojemnościach

    Le Visage Lashes oczywiście do metody russian są specjalnie dedykowane rzęsy które też nazywają się Russian

    natalianna oczywiście i jedne i drugie nadzadzą się do metody 1:1 zależy tylko od tego jaką grubość wybierzesz. Ja polecam spróbować sobie np Noble albo Russian chyba że boisz się bardzo szybkich klejów wtedy Expert albo Perfect. Po dokładnym umyciu rzęs nakładamy cleaner najlepiej chwilę odczekać i innymi patyczkami nałożyć Primer

  18. #1318

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Dzień dobry noblelashes.pl, na kiedy przewidujecie dostawę miksów długości mink mini 0,15 o skrętach B i L? Codziennie sprawdzam czy się pojawiły i nic

  19. #1319

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Ksieznnniczka w sklepie można włączyć powiadomienie które zostanie automatycznie wysłane gdy dany produkt będzie dostępny. Produkty uzupełniamy zgodnie z dostawami co dwa dni.

  20. #1320

    Unhappy Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Cytat Napisał noblelashes_pl Zobacz post
    Ksieznnniczka w sklepie można włączyć powiadomienie które zostanie automatycznie wysłane gdy dany produkt będzie dostępny. Produkty uzupełniamy zgodnie z dostawami co dwa dni.
    Nie wiem czy to wina komputera (korzystam z przeglądarki Safari na MacBooku), ale u mnie nie ma takiej opcji. Przy czym w wariantach długości w ogóle nie pokazuje mi miksów (ze względu na to, że nie są dostępne) - więc nawet gdybym miała ikonkę powiadomienia o dostępności, to i tak nie miałabym jak dodać niedostępnego wariantu.

  21. #1321
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Cytat Napisał KatarzynaMolo Zobacz post
    BeautyForYou ciężko odpowiedzieć na takie pytanie bo mimo mierzenia warunków jeden klej może trzymać bardzo dobrze drugi nie bardzo mimo że w innym miejscu przy takich samych warunkach będzie odwrotnie najlepiej sprówbować w końcu kleje są w małych pojemnościach

    Le Visage Lashes oczywiście do metody russian są specjalnie dedykowane rzęsy które też nazywają się Russian

    natalianna oczywiście i jedne i drugie nadzadzą się do metody 1:1 zależy tylko od tego jaką grubość wybierzesz. Ja polecam spróbować sobie np Noble albo Russian chyba że boisz się bardzo szybkich klejów wtedy Expert albo Perfect. Po dokładnym umyciu rzęs nakładamy cleaner najlepiej chwilę odczekać i innymi patyczkami nałożyć Primer
    Dziekuje Kasiu

    Jeszcze dodatkowe pytanie mi sie nasunelo: ktory klej lepiej sie sprawdzi przy ok 24 stopniach? Ciezko mi zbic temperature, nawet przy otwartym oknie. Wilgotnosc natomiast ok 60%. A moze macie jakies sprawdzone sposoby na zbicie tych kilku stopni?

  22. #1322
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Klimatyzacja o klejach pisałam w poprzedniej wypowiedzi

  23. #1323

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Cytat Napisał KatarzynaMolo Zobacz post
    BeautyForYou ciężko odpowiedzieć na takie pytanie bo mimo mierzenia warunków jeden klej może trzymać bardzo dobrze drugi nie bardzo mimo że w innym miejscu przy takich samych warunkach będzie odwrotnie najlepiej sprówbować w końcu kleje są w małych pojemnościach

    Le Visage Lashes oczywiście do metody russian są specjalnie dedykowane rzęsy które też nazywają się Russian

    natalianna oczywiście i jedne i drugie nadzadzą się do metody 1:1 zależy tylko od tego jaką grubość wybierzesz. Ja polecam spróbować sobie np Noble albo Russian chyba że boisz się bardzo szybkich klejów wtedy Expert albo Perfect. Po dokładnym umyciu rzęs nakładamy cleaner najlepiej chwilę odczekać i innymi patyczkami nałożyć Primer
    Sprawdze je sobie i do tego zamowie klej Russian z Noble bo pracuje na ultra X z SL, ale ma dosyc intensywny zapach i wydaje mi sie, ze nie jest taki rewelacyjny jesli chodzi o trwalosc trzymania sie rzes. A orientujecie sie moze jak wyglada sprawa ze skretami SL do NL objetosciowe ?

  24. #1324
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Dziewczyny rzęski do metod objętościowych oprócz russian? Bardzo przeszkadza mi ciemne tło paska

  25. #1325
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Smarty

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 02:11
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •