Strona 2 z 54 PierwszyPierwszy 1234561252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 1326

Temat: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

  1. #26
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Z tymi mniejszymi opakowaniami świetna sprawa będę musiała wypróbować przy następnym zamówieniu

  2. #27

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Nadiuszka, zapomniałem dodać, że rzęsy SMART dostępne są również w profilu D.

  3. #28
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    katii777 dzięki za odpowiedź podziwiam za siłę woli i tyle samozaparcia, żeby dłubać rzesy na sobie... do mnie to wprawdzie nadal nie dociera- w sensie stricte technicznym nie wydaje mi się, żeby samemu ze względu chociażby na to, że nie widzi się nasady rzęsy, nie mówiąc już o baby lashes, można było założyć rzęski dokładnie... nadal chętnie zobaczyłabym fotkę takiej aplikacji- no przed i po jak standardowe fotki klientek... bo właśnie ta dokładność mnie martwi... aaaa i z ciekawości- ile czasu zajmuje Ci pelna aplikacja na sobie?

  4. #29
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Dziewczyny czy mozecie cos powiedziec na temat kleju przezroczystego do aplikacji 1:1?

    Kupilam innej firmy i jest gesty jak zel do paznokci. Do tego zasycha na szkielku Jaki jest z noblelashes?

  5. #30
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    katiaa162 Ja ostatnio "bawiłam się" przeźroczystym i jest ok konsystencja jak zwykłego np ultra plusa nie zasycha na kamieniu ale troszkę dłużej wiąże (nie duża różnica) ale wydaje mi się, że to chyba normalne skoro jest przeźroczysty to nie będzie taki szybki jak czarny

  6. #31

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Zapraszamy do skorzystania z promocji na hennę (wszystkie kolory) oraz kolejną nowość - remover z Witaminą E, również w promocyjnej cenie.



  7. #32

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    mam pytanie taki w zelu nakladamy na zamkniete oczko a w plynie jak na wacik i przykladamy do rzes plyn bedzie ściekał przeciez

  8. #33

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    malutkaistotkaa do tego celu używa się aplikatorów bezwłokienkowych.

  9. #34
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    remówerem w płynie też można zdjąć rzęsy w pozycji leżącej, tylko trzeba być ostrożnym z remówerem zawsze trzeba być ostrożnym. można zdjąć rzęsy też w pozycji siedzącej.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  10. #35

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Zachęcamy do korzystania z (niestety już ostatniego) DNIA DARMOWEJ WYSYŁKI. Aby załapać się na promocję wystarczy zrobić zakupy za min. 99 zł.

  11. #36

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs


  12. #37

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Witam mam problem zarejestrowalam sie na stronie i nie przychodiz mi email z potwierdzeniem aktywacja konta .. dlugo na to sie czeka? czy to powinno zrobic si eautomatycznie

    ---------- Dodano o godzinie 17:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:06 ----------

    nie moglam czekac wiec zalozylam 2konto na tamto aktywacja przyszla zaraz po rejestracji takze zamowienei polecialo wzielamkuriera z nadzieja ze dojdzie do wt no i bede testowala wasze rzeski

  13. #38

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Tak, wiadomość powinna dojść automatycznie.
    Nie widzę zamówienia z kurierem z wczoraj. Możesz podesłać numer zamówienia sprawdzę czy wszystko jest w porządku.


    U nas nie trzeba zamawiać kuriera. Nasze przesyłki nawet pocztą dochodzą w większości na drugi dzień ponieważ mamy podpisaną z pocztą umowę i przesyłki te mają większy priorytet dostarczenia niż te wysłane normalnie w urzędzie pocztowym.


    Widziałem w sąsiednim wątku, że jest problem z dostaniem rzęs o "teatralnej" długości 17 mm.
    Takie rzęsy można nabyć u nas Rzęsy porcjowane 1:1 - Jedwabne

    ---------- Dodano o godzinie 13:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:03 ----------

    Ostatnio edytowane przez noblelashes_pl ; 14-12-2012 o 13:09

  14. #39

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs



    ---------- Dodano o godzinie 15:24 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 20:15 ----------

    Dziękujemy Wam za zaufanie.

    Życzymy Wam samych zadowolonych klientek, udanej zabawy sylwestrowej i wszystkiego najlepszego w 2013 roku.

    Zespół Noble Lashes




    Nowość - rzęsy papierowe w sam raz na karnawałowe aplikacje.

    Ostatnio edytowane przez noblelashes_pl ; 07-01-2013 o 11:02

  15. #40
    Rozkręcanko Avatar patka_przedluzanie_rzes
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    kościan
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    ja uzywam kleju hs4 super szybki super mocny, jestem zadowolona przezdewszystkim z malego opakowania, noble lashes ostrzega ze klej moze uczulac, natomiast moejj klientki (odpukac) jeszcze ani jednej. dokupilam woreczek termoizolacyjny i proszac firme by przed wyslaniem kleju zostal on włożony do tego woreczka ,firma tez tak zrobila, wiec ja jestem bardzo zadowolona, klej jest trwały szybko schnie, po zmienie firmy kleju ni emoglam natrafic na taki ktory bedzie pasowal mi oraz moim klientka, zamowilam ten klej i polecam bardzo , klientki praktycznie odrazu po skonczeniu otwieraja oko i nic nie szczypie ani podczas zabiegu ani zaraz po, !

  16. #41

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Dziękujemy za Pani opinie. Bardzo miło nam to słyszeć.

    Niektóre Panie współpracujące z nami prosiły o wprowadzenie opakowań 10 ml.
    Dlatego od teraz kleje są dostępne również w opakowaniach o większej pojemności.

    Zachęcamy również do wypróbowania zupełnie nowych klejów - SENSITIVE i ULTRA PLUS B.



  17. #42
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    ja dwoma rękoma jestem za mniejszymi opakowaniami, uwielbiam opakowania 3ml proszę troszkę więcej info na temat nowych klejów, jak się zachowują podczas aplikacji i sprawują w noszeniu?
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  18. #43
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    To ja juz na temat nowych moge sie wypowiedziec Sensitive- fajna, gesta konsystencja, nie ma zadnych oparow- nadaje sie do aplikacji na otwartym oku (Blink, dolne, aplikacja na samej sobie).
    Ultra Plus B- moj faworyt aktualnie wsrod klejow Golda rzucialam w kąt, po jednej aplikacji U+B. Klei ekspresowo- szybszy od Hs5, przy czym mniejsza emisja oparow, skraca czas aplikacji baaardzo, ma bardzo wodnista konsystencje, nie zostawia grudek kleju na rzesach, po prostu zblizasz rzese do rzesy, a ona juz "stoi" w rzadku jak trzeba i nie skleja sie z niczym wkolo. Klej tylko i wylacznie dla wprawionych stylistek, poczatkujace nie doniosa rzesy z klejem do naturalki, bo im zaschnie Jesli chodzi o jego trwalosc to za jakies dwa tygodnie przy uzupelnieniach bede mogla cos na ten temat powiedziec, ale jak na razie mam dobre przeczucia

  19. #44

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Wiemy że czekacie na wyniki konkursu, zostaną opublikowane wieczorem. Dałyście czadu z pracami i mamy ciężki orzech do zgryzienia.

    W między czasie zapraszamy do zapoznania się z nowymi kolorami rzęs, które już od dzisiaj są dostępne w sklepie:
    Rzęsy kolorowe



    ---------- Dodano o godzinie 22:21 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 15:31 ----------


  20. #45
    No to..wpadłam Avatar sylwus1612
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Czudec
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Chyba tez zloze zamowienie i wyprobuje firme :-)

  21. #46
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    mnie ciekawi bardzo ten liner :-)

  22. #47

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Czytacie Kuriera Polskiego? Znów o nas piszą



    ---------- Dodano o godzinie 16:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:29 ----------
    Pragniemy powitać w naszym gronie nowego Instruktora, Panią Nadię Poliszczuk, znaną z forum jako NADIUSZKA.

    Pani Nadia wykonuje zabiegi oraz szkoli we Wrocławiu, zapraszamy Przedłużanie rzęs oraz Szkolenia - Wrocław

  23. #48
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    nadiuszka - Wielkie Gratulacje !

  24. #49
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    śmieszna, dziękuję!

    Swoją drogą chciałam bardzo serdecznie podziękować Kasi Borkowskiej za profesjonalne szkolenie!

    Bardzo się cieszę że dokonałam prawidłowego wyboru firmy oraz szkoleniowca.

    Chciałam też oficjalnie podziękować Ali Rio za wsparcie i piękne rzęski


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  25. #50
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Nadiuszka- gratuluje, to wielki sukces super

    Proszę o informacje odnośnie rzęs w palecie, Chodzi dokładnie o ich skręt, dotychcas używałam rzęs sypkich z SL i chciałam się "przerzucić" na inną firmę i na rzęski w paletach, więc szukam i pytam , zastanawiam się które wybrać żeby skrętem były takie jak Secret Lashes. Czy skręt tych rzęs jest taki sam czy powinnam raczej wybrać B żeby były takie jak C z SL ? Proszę- doradźcie )
    Ostatnio edytowane przez Agula Hol ; 19-02-2013 o 10:48

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 02:11
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •