Strona 40 z 54 PierwszyPierwszy ... 3036373839404142434450 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 976 do 1 000 z 1326

Temat: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

  1. #976
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    O jak fajnie
    Dziekuje za gratisik, Mimo ze tym razem przesyłka szła trochę dłużej, dotarła nie uszkodzona i bez zastrzeżeń. Dziękuje.

  2. #977

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Produkty które posiadamy są najlepszej jakości.
    Co do kleju szybkiego ale nie za bardzo polecamy np Ulraplus.
    Rzęsy w kształcie Y oraz wszystko o co pytasz i dużo więcej znajduje się w naszym sklepie. Zapraszamy na stronę i do zakupów

  3. #978
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Dzięki za ekspresową wysyłkę, wczoraj zapłacone a dzisiaj rzęski u mnie :-) zakochałam się w waszych produktach i teraz żałuje, że wcześniej nie znałam waszej firmy :-)

    MONIQUA co do twoich pytań to na pewno na rzęsach na pasku szybciej cię pracuje, a co do kleju nic nie pomogę, ale dziewczyny bardzo sobie chwalą HS 4 (wkrótce i ja go zakupie )

  4. #979
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    mam pytanie - chcę zrezygnować z firmy Secret Lashes bo mnie wkurzają, ich kleje stały się fatalnej jakości, a w hurtowniach ciągle brakuje jakiś rzęs. Czy orientujecie się w odpowiednikach SL? Chodzi mi o to, że np jak używałam rzęsy C-11-0,20 firmy SL, to jakie rzęsy powinnam zakupić u Was?

  5. #980
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    W NobleLashes są dwa rodzaje rzęs od różnych producentów. Smarty mają inne słabsze skręty a Mink w brązowych paletkach inne. Proponuję Ci kupić 2 paletki rzęs i sprawdzić które Ci najbardziej odpowiadają. Ale na pewno będziesz z nich bardziej zadowolona bo pracowałąm na jednej i drugiej firmie i Noble wypada tu jakościowo dużo lepiej.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  6. #981

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania. Nasz zespół właśnie losuje zwycięzców, pakuje i wysyła nagrody. Mamy zamiar nagrodzić dzisiaj minimum 50 osób

  7. #982
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Jestescie rewelacyjni. Zadna firma nie dba o swoich klientow tak jak Wy

  8. #983

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    miło nam to słyszeć

  9. #984
    Wczytuje się Avatar Martak23
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Musiaczqu ma rację, Noble jesteście rewelacyjni.
    Ja nie mogłam się zdecydować na jeden plakat i kupiłam wszystkie 4 tak mi się podobają
    Zakupiłam również wasz zestaw do liftingu fall in volume. Byłam zaskoczona jak go odebrałam.
    Opakowanie wygląda jaby była w nim biżuteria z Apartu bardzo solidny jest. Jak tylko ocenie jak się na nim pracuje zdam relacje, ale jestem pozytywnie nastawuiona bo wykonanie zwala z nóg.

  10. #985
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    chcialam sie zapytac ile jest rzes jedwabnych w kasetkach? dziekuje

  11. #986

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Paletki mamy różnej wielkości 6, 12 oraz 16 rzędów

  12. #987
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Izi, jeżeli chodzi o skład klejów, to wszystkie się składają głównie z 3 składników. substancja klejąca (pochodne cjanoakrylatu), rozpuszczalnik i barwnik. i to, co uczula nasze klientki, i to, co wydziela opary i śmierdzi, to jest własnie rozpuszczalnik. jest on w każdym kleju rzadkim, płynnym. z reguły im rzadszy klej, tym go więcej, tym większe opary, więc większe prawdopodobieństwo, że uczuli. mam nadzieję, że udało mi się wytłumaczyć w prosty sposób
    Ostatnio edytowane przez marchewkowy_las ; 10-06-2014 o 03:49
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  13. #988
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Alu, mam klientkę uczuloną na żywice akrylowe więc w jej przypadku... "pozamiatane" :/

  14. #989

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Izi zapewne tak.

    ---------- Dodano o godzinie 21:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:09 ----------

    Przypominamy że rzęsy 005 mamy w mixach oraz uzupełnienia także Rzęsy z Norek (Mink Smart)

  15. #990
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Chciałabym dodać recenzje taśmy microfoam, cóż jestem po 5 klientkach i póki co daję ocene 3+ / 5
    Plusy:
    -bardzo wydajna
    -ładnie odkleja się rzęsy od niej, nie zostają żadne mechy

    Minusy :
    - taśma jest gruba, przy krótkich rzęsach w wewnętrznym kąciku u niektórych pań rzęski chowają mi się troche za bardzo przez to że taśma jest za gruba
    - klej jest trochę za mocny, jak sie rozgrzeje od skóry klientki to po aplikacji, ściąganie tej taśmy niestety nie przypomna ściągania płatka, tylko bardziej zwykłą taśmę, ciągnie, choc nie tak mocno jak w papierowej

    Ogólnie jestem na neutralnie, z przeważaniem na tak w kwestii ekonomicznej, a na "nie"w kwestii grubości i nieprzyjemnego uczucia ściągania, które było dla mnie kategorycznym argumentem odrzucającym taśmy papierowe

    Moja recenzja jest osobista i komuś innemu może bardziej przypadła do gustu, proszę się za bardzo nie sugerować
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  16. #991

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Patrycjo, dziękujemy za szczerą recenzję.

    Jeśli chodzi o grubość to faktycznie taśma jest dość gruba a jej największym plusem jest to że nie ma "substancji" które mogą uczulić oraz to że wychodzi bardzo tanio w przeliczeniu na aplikację.

    Jeśli możemy coś poradzić odnośnie dość mocnego kleju. Spróbuj przykleić taśmę na np. zdezynfekowaną podstawkę silikonową, nieco odczekać a potem z niej nakleić taśmę bezpośrednio na dolne rzęsy klientki.
    Duża część kleju zostanie na podstawce i mimo tego że taśma będzie się idealnie trzymała jej zdejmowanie będzie już dużo łatwiejsze i przyjemniejsze dla klientki. Powinno pomóc.

    ---

    Na zdjęciu fanpage naszej ambasadorki.Widzimy że zdjęcia w przedłużonych rzęsach przypadły Joannie do gustu.


  17. #992
    Wczytuje się Avatar Martak23
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Drogie Noble,
    Plakaty z Joanna upiększają już mój salon. Gdy przyszły byłam w szoku, wydrukowane, wielkie i lśniące, są wspaniałe. wyglądają o wiele, wiele lepiej w rzeczywistości niż na ekranie komputera. Są boskie.
    Oczywiście skusiłąm się też na wizytówki, są równie wspaniałe.

    Dzisiaj umawiałam dziewczynę na rzęski na jej ślub i powiedziała że chce takie rzęsy jakie ma Joanna, także będę musiała zamówić Wasze rzęski brązowe. Może nieco brakuje mi do Ali ale postaram się dać radę

    Co do trwałej / liftingu Valume up to pracuje się na nim świetnie. Teraz czekam jeszcze na to aby sprawdzić ile się trzyma i zdam relacje.

    Co do taśmy microfoam - piankowej to oceniam ją na 4+. Faktycznie klej nie jest taki mocny, ale nie daję 5 bo trzeba samemu ją ciąć, to jedyny minus jaki widzę.

  18. #993

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Marta, dziękujemy za Twoją opinię odnośnie plakatów z Joanną. Tak, nam też dużo bardziej podobają się w realu, bo mamy je rozwieszone w firmie, niestety zdjęcie nie jest w stanie uwidocznić tego jak one wyglądają na żywo, a szkoda. Dla tych co nie wiedzą gdzie je znaleźć można zakupić je tutaj http://noblelashes.pl/plakaty-i-ulotki/c,43721,1

    Czekamy więc na Twoją pełną relację z trwałej VOLUME UP.
    Odnośnie rzęs brązowych, to możesz zakupić je tutaj. Kolorowe rzęsy jedwabne
    Jeśli chodzi o taśmę piankową, to pomimo licznych plusów jakie posiada trzeba ją docinać, nie da się mieć wszystkiego, ale myślimy że to i tak małe wyrzeczenie biorąc pod uwagę niski koszt oraz brak alergii. Będziemy jednak szukać dla Was "rozwiązania idealnego" nadal

  19. #994
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Noble zniknęła w sklepiku opcja wyboru "pakietu" przy płatkach angel. Można jedynie pojedyncze pary wybrać. Gdyby, ktoś coś jakoś tam to zmienił to byłoby super, będę chciała jeszcze w weekend je zamówić, aby wyszły w poniedziałek. Jak nie to trudno i tak je wezmę bo żyć bez nich nie potrafię

  20. #995

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs


  21. #996
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    co do taśmy
    jak dla mnie taśma wcale nie jest gruba. u żadnej klientki nic się nie chowało, wręcz przeciwnie. a zrobiłam już jakąś setkę na tej taśmie.
    co do kleju jak ją wycinamy, wystarczy złożyć na szerokość ok 2cm-2,5cm żeby się zlepiła sama ze sobą i dopiero wyciąć kształt. klej wtedy jest idealny, nie za mocny nie za słaby (chyba filmik muszę nagrać )




  22. #997

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs



    Rzęsy z Norek (Mink Smart)

    Już są Wasze ulubione grubości, w najbardziej chodliwych rzęsach SMART
    0,05 w mixach i uzupełnieniach, 0,07 oraz 0,10 w mixach.

    Zapraszamy do zakupów.

    Kiwaczku, może faktycznie trzeba by nagrać filmik z taśmą
    Ostatnio edytowane przez noblelashes_pl ; 15-06-2014 o 12:43

  23. #998
    Rozkręcanko Avatar maksik
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Jeśli dobrze zrozumiałam wypowiedź Instruktorki Noble, to odbywając szkolenia w Waszej firmie zyskuję stałą 5% zniżkę na dokonywane zakupy, jeśli tak to czy należy dopełnić jeszcze jakieś dodatkowe formalności żeby ją uzyskać?

  24. #999

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    maksis nie tylko 5% ale też i do 40% zniżki na produkty do pielęgnacji rzęs takie jak utrwalacze, mascary itp.
    Wystarczy założyć konto u nas w sklepie i napisać maila że odbyło się szkolenie. My odnajdziemy Cię w bazie i przypiszemy zniżkę do konta.
    Potem już po każdym zalogowaniu się na sklepie będziesz miała niższe ceny.

  25. #1000
    Rozkręcanko Avatar maksik
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Dziękuję za wyjaśnienie,zamawiam od dłuższego czasu i dziś chcę złożyć kolejne zamówienie, więc może tym razem uda mi się skorzystać ze zniżki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 02:11
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •