Strona 45 z 54 PierwszyPierwszy ... 35414243444546474849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 101 do 1 125 z 1326

Temat: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

  1. #1101

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Opaska polecana szczególnie do zabiegu przedłużania rzęs. Zapinana na rzep. Idealnie dopasowuje się do głowy klientki. Zapewnia większy komfort zarówno klientce jak i stylistce.

    Opaska kosmetyczna frotte Noble Lashes

  2. #1102
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    czy skret L nadaje sie do metody 1:1?
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  3. #1103
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    natka jak najbardziej

  4. #1104
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    natka ostatnio koleżance robiłam, bardzo ładnie wyszły.

    Fajnie by było, żeby dało się wprowadzić rzęski brąz L+, ja i moje dziewczyny bardzo chętne.

  5. #1105

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Tak, jak najbardziej Lki nadają się do metody 1:1.


    O oto jak wyglądają kolorki w 0,07
    Profesjonalne produkty do przedłużania rzęs


  6. #1106
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    dzieki za odp to super ze sie Lki nadaja bo moja mama ma opadającą powiekę i dlatego chcialabym je zastosowac a kiedy bedą dostępne bo widzialam ze ich brak ;p

    i jeszcze pytanie o rzęsy z norki czy też nadają sie do 1:1? gdzies wyczytalam ze nie stąd moje pytanko
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  7. #1107
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    a ja wiedzę, że są Rzęsy z norek MINK SMART L - przedłużanie rzęs Noble Lashes

    Właściwie każde rzęsy nadają się do 1:1 ich kształt, grubość, długość oraz rodzaj zależą od tego co na oku chcemy osiągnąć

  8. #1108
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Cytat Napisał natka_23 Zobacz post
    dzieki za odp to super ze sie Lki nadaja bo moja mama ma opadającą powiekę i dlatego chcialabym je zastosowac a kiedy bedą dostępne bo widzialam ze ich brak ;p

    i jeszcze pytanie o rzęsy z norki czy też nadają sie do 1:1? gdzies wyczytalam ze nie stąd moje pytanko
    Nadadza sie ale efekt bedzie naturalny
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  9. #1109
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Wysłuchane moje prośby o opaskę! Teraz już będzie pełen profesjonalizm
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  10. #1110

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Patrycja_92 tak, dziękujemy za sugestię


    Widziałyście już nowy film Pytanie Do Instruktora? W roli głównej Kasia. A temat to ozdabianie rzęs.



    Ozdabianie rzęs. Na czym polega i jak je wykonać?

    W wolnej chwili lajkujcie również FB
    https://www.facebook.com/pytaniedoin...ora?ref=stream

  11. #1111
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    u mnie bardzo sprawdzają się rzęski ombre
    Chyba muszę kupić cyrkonie i wypróbować na jakiejś koleżance, bo nigdy takiej stylizacji nie wykonywałam
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 27-07-2014 o 23:08

  12. #1112

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Xylogic teraz mamy promocje na rzęsy Ombre więc zapraszamy.

    ---------- Dodano o godzinie 08:10 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 18:16 ----------

    Nowe zalecenia dla klientki. Już nie będziesz musiała za każdym razem informować klientki jak postępować z rzęsami po aplikacji.
    Wystarczy, że dasz jej ZALECENIA.

    Ulotka z zaleceniami dla Klientek


    ---------- Dodano o godzinie 14:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:10 ----------

    Kolejna odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych pytań. Zachęcamy do obejrzenia.

    W jaki sposób odróżnić rzęsy Mink od rzęs z norek syberyjskich?

    Przedstawiamy sposoby jak poznać, które rzęsy są faktycznie włoskami norki syberyjskiej, a które rzęsami MINK.


    W jaki sposób odróżnić rzęsy Mink od rzęs z norek syberyjskich? | Pytanie do instruktora
    Ostatnio edytowane przez noblelashes_pl ; 30-07-2014 o 15:10

  13. #1113
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    ...
    Ostatnio edytowane przez Malutka0488 ; 01-08-2014 o 19:33

  14. #1114
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    to jesteś szkoleniowcem czy nie, bo tak dziwnie napisałas ? ja zamawiam czasem bez formularza i jest zniżka.

    co do reszty się nie wypowiem bo nie mam takich problemów jak opisujesz. Zmieniaja siedzibę wiec może być wszystko trochę wolniej. nie wiem natomiast skąd takie koszty wysyłki?

    co do uczuleń klejów - można się uczulić przeciez na klej po długim czasie jego używania.

    ja jedyny minus jaki widze od siebie - to brak gratisów.
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 01-08-2014 o 17:02




  15. #1115
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Ja dostalam ostatnio gratis-aplikatorki. Czasami dostaje gratis woreczki termo i jeden karnecik

    Mi Noble podpadlo ostatnio, kiedy odeslalam nano i niby mialam zle baterie. Zaplacilam za wysylke, myslalam ze faktycznie to moja wina a pozniej okazalo sie ze wiekszosc jest felerna i wymaga jakiejs ingerencji. Szkoda, ze nie bylo ogolnego info , przynajmniej bym zaoszczedzila na wysylce
    Do tego ostatnio, kiedy paczka miala opoznienie i napisalam z prosba o pomoc w jej namierzeniu to uslyszalam, ze mam sobie radzic sama

    Jednak mimo to produkty sa fajne i w 3/4 nie mam zastrzezen wiec mozna przymknac oczy na male wpadki

    ( sorki za brak Pl znakow)
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  16. #1116
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Dla mnie bardzo dziwna sytuacja, aż nieprawdopodobna. Z czasem przesyłki nigdy nie miałam problemu, przesyłka jest ZAWSZE na drugi dzień, formularz działa bez zarzutu. Reklamacje, która zdarzyła mi się jedynie raz, załatwiane od ręki i realizowane były NATYCHMIAST. Koszta przesyłki wzięte z kosmosu, nie wiem jakim cudem, bo przesyłka powyżej 150 zł na terenie Polski jest gratis, chyba, że za granicę, wtedy liczy się waga zamówienia. Dołączę się do spostrzeżenia kiwaczka - brak gratisów, a jak wiadomo każdą kobietę cieszy najmniejsza pierdółka

  17. #1117
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Hymm... lawina goryczki ruszyła.

    To ja też się wypowiem.
    Moje przesyłki również trafiają ZAWSZE na drugi dzień. W lipcu dwa razy dostałam pomylone zamówienia, na jedno machnęłam ręką, za drugim razem zgłosiłam fakt do NL i zostało mi przedstawione rozwiązanie wpadki - na moją korzyść. Ale też nie skorzystałam bo zrobiłam to bardziej informacyjnie. Ja zwalam to na przeprowadzkę bo nigdy wcześniej tak się nie działo. Raz kiedyś dawno temu jak sięgnę pamięcią dostałam za małą ilość płatków - zadzwoniłam - na drug dzień dosłano mi resztę. Więcej grzechów nie pamiętam...

    Z infolinii nie korzystam aczkolwiek słyszałam niestety negatywne opinie. Nawet miałam raz telefon od Pani, która znalazła mnie na mapce stylistów i prosiła o pomoc, bo gdy zadzwoniła do NL to konsultantka odesłała ją na You Tube

    I tak jak dziewczyny piszą kiedyś były dokładane gratisy, teraz rzadko.

    Ogólnie JESTEM ZADOWOLONA z Noble.

    Trochę tylko irytuje mnie "ilość" nowej "twarzy", która w PL była już chyba twarzą wszystkiego - ale to moje osobiste odczucia nie wpływające na jakość produktów i obsługi NL.

    Generalnie daje pozytywa

  18. #1118
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Malutka0488 1 post i takie głupoty od razu widać, że to sprawka konkurencji więc nie wiem dziewczyny po co to komentujecie
    Ja tak jak Gorzkajakmokka zawsze dostaje gratisy normalnym jest że gdyby przy zamówieniu jednego kleju czy rzęs dawali gratisy poszliby z torbami weźcie też pod uwagę darmową przesyłkę to nie gratis ? Oni na poczcie za darmo ich nie mają Z resztą sklep z rzęsami to nie powinno być "łowisko promocji" te produkty to narzędzia naszej pracy. Oni na poczcie za darmo ich nie mają Śmieszy mnie czytanie takich komentarzy a zwiększanie kosztów przesyłki to już niezły wymysł Polska natura jednak jest taka, że nawet jeśli ktoś jest dobry to zawsze trzeba dodać ale, żeby nie było im za dobrze Mieszkam za granicą i każde zamówienie robie w Noble a wiecie czemu? Pokażcie mi sklep z bardziej bogatą ofertą i większym profesjonalizmem to najlepsza odpowiedź

  19. #1119
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    I ja tez mieszkam zagranicą i nigdy więcej za przesyłkę nie zapłaciłam jak 30 zł wiec nie wieże by w Polsce kosztowała więcej niż 50 zł. Przesyłki dochodzą bez zastrzeżeń i w miarę szybko ok 5-7 dni chociaż wcześniej były u mnie już po 3 dniach.
    Ogólnie produkty pierwsza klasa kleje i rzęsy do wyboru do koloru a to ze czasami kleje uczulają to normalne obojętnie w jakiej firmie się kupi. Poza tym ciagle jakieś nowasci co świadczy o tym ze firma dba o klientki a nie stoi w miejscu. Aaaa jeśli chodzi o gratisy to zależy od ilości zamówienia czasami dostanę więcej czasami mniej.
    W tej sytuacji stoję obronna ręką i nie podoba mi się ze ktoś pierwszy postem ocenia totalnie negatywnie ta firmę. Czasami może coś niepasowac ale żeby wszystko od A -Z było złe....!?

  20. #1120

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Odnośnie paragonów. Nie wystawiamy paragonów, ponieważ nie jesteśmy uprawnieni do ich wystawiania. Za każdym razem jeśli chcecie wystawiamy faktury i każdy kto nam napisze że fakturę chce, fakturę otrzymuje. Wszystko jest napisane na stronie.


    Gorzkajakmokka wszystkie Nano są sprawne. Wystarczy przerolować baterie przed ich włożeniem lub po włożeniu. Pamiętaj proszę, żeby włożyć nowe baterie.
    Ostatnio edytowane przez noblelashes_pl ; 04-08-2014 o 10:36

  21. #1121
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    U mnie nano dziala bez zarzutu. Nic nie trzeba rolowac nawet

  22. #1122
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    No widzisz. A moj nie dzialal. Mimo zmian baterii. Sprawdzalam ja i nasza forumowa Happyhendi. Nikt wtedy nie pisal aby te baterie rolowac wiec odeslalam nano do Noble.
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  23. #1123
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Ja do każdego zamówienia dostaję gratisik. Zazwyczaj to karnecik na wizyty lub woreczek na klej.
    Przesyłka zazwyczaj następnego dnia jest u mnie.
    Raz zdarzyła się wpadka- paletki były popękane, widocznie zawinięto je w zbyt małą ilość folii bąbelkowej.
    Jak chciałam zrobić płatność przez dotpay i strona banku mnie wywaliła, jeden telefon i po minucie miałam link i dane do ponowienia transakcji.

    Obsługa noble zdecydowanie na +
    Jedyne co mnie wkurza to wszędzie występująca twarz waszej marki.Wolałabym klasyczne wizytówki i karnety kolejnej wizyty.
    I dla początkujących stylistek fajnie by było gdyby na każdym pasku była napisana długość rzęs. Czasem się wyciągnie i poźniej zapomina jaka długość.. Niepotrzebnie trzeba sprawdzać.

    Noble wprowadzicie do stałej oferty podkładki na paski rzęs, które pojawiły się parę stron wcześniej? Takie z dziurką na klej?

  24. #1124
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Malutka0488 strasznie dużo żalu masz do noble. Nie odpowiadają Ci to zmień firmę.

    Do tej pory używałam złotych pęset. Już trochę się stępiły i chciałabym nowe.
    Zastanawiam się nad różowymi lub czarnymi. Wagowo są podobne? Jak Wam się dziewczyny na nich pracuje? A może polecacie inne?

  25. #1125
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Jak masz kupować, kup coś dobrego.
    polecam pęsety
    Szwajcarska pęseta zakrzywiona typu 5B - SA firmy VETUS i


    Szwajcarska pęseta zakrzywiona typu 5A - SA firmy VETUS

    nie sprawdziła mi się natomiast
    Szwajcarska pęseta zakrzywiona typu 6A - SA firmy VETUS

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 02:11
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •