Strona 46 z 54 PierwszyPierwszy ... 36424344454647484950 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 126 do 1 150 z 1326

Temat: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

  1. #1126
    Wczytuje się Avatar Martak23
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Cytat Napisał luska102 Zobacz post
    Ogólnie produkty pierwsza klasa kleje i rzęsy do wyboru do koloru a to ze czasami kleje uczulają to normalne obojętnie w jakiej firmie się kupi. Poza tym ciagle jakieś nowasci co świadczy o tym ze firma dba o klientki a nie stoi w miejscu. Aaaa jeśli chodzi o gratisy to zależy od ilości zamówienia czasami dostanę więcej czasami mniej.
    Zupełnie zgadzam się z tą wypowiedzią. Noble to najbardziej solidna firma jaką znam. Kupuje produkty w poniedziałek a we wtorek przed południem listonosz jest już u mnie z paczką.
    Ja tam zawsze jakiś gratis od Noble dostanę, choć tak jak ktoś już przedemną pisał jest to sklep z profesjonalnymi produktami a nie targ i liczy się dla mnie bardziej szybka dostawa i dobrej jakości produkt niż gratis, no ale każdy ma inne priorytety.
    Za to darmowa wysyłka to jest po prostu super sprawa, bo prócz sklepu Noble nie spotkałąm się aby w jakimś innym sklepie dawali wysyłkę za darmo.
    A najbardziej Noble mi się podoba za to, jaką mają szeroką ofertę i że wprowadzają co chwila coś nowego, często kupuję rzęsy Y a to jedyny sklep gdzie mogę kupić każde, jakie tylko chce.
    Iosa - ja też polecam te szwjcarskie vetusy http://noblelashes.pl/pesety-szwajca...vetus/p,319137

    ---------- Dodano o godzinie 11:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:57 ----------

    Izi całkiem możliwe że nowa twarz Noble ci się znudziła, mi również. Ale ja patrze na to przez pryzmat mojego kosmetycznego biznesiku (choć cały czas rośnie ).
    Odkąd mam w witrynie plakat z noble z joanną jabłczynską wydaje mi się ze mam więcej klientek. Dużo dziewczyn przychjodzi nowych. Co jak co ale zabieg przedłużania rzęs wciąż jest kontrowersyjny i znana twarz joanny bardziej go uwiarygadnia, czyni go bardziej bezpiecznym.

    Mamy tez pare klientek które są fankami NA WSPÓLNEJ i przyszły, bo widziały jak joanna w jednym odcinku mówi że ma założone rzęsy z noble lashes i tak też mnie znalazły, także dla mnie znana twarz noble ktora kojarzy sie pozytywnie dziala korzystnie.

  2. #1127
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Cytat Napisał Martak23 Zobacz post
    twarz ktora kojarzy sie pozytywnie dziala korzystnie.
    i w tym cały ambaras że dla jednego pozytywnie dla drugiego już mniej

    Sama się zastanawiam czy jakieś takie "rozpoznawane" twarze które do mnie przychodzą nie wykorzystać w celach promocyjnych...

    No ale tak jak pisze Xylogic
    Cytat Napisał Xylogic Zobacz post
    Jedyne co mnie wkurza to wszędzie występująca twarz waszej marki.
    ja wszystko rozumiem tylko jest już mały przesyt, ale tak jak napisałam odczucia MOJE. To tak jak z piosenką w radiu, słuchasz przez tydzień jak wpadnie w ucho a później taki "hicior" wałkują po 20 razy dziennie/codziennie i wtedy ZMIENIASZ STACJE jak ją słyszysz

  3. #1128
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Sluchajcie jak sie pozyskuje rzesy z norek?
    Macie jakies zrodla?

    Uslyszalam, ze norki sie gazuje, obdziera ze skory dla rzes. Prosze o jakies wiarygodne linki, ze tak nie jest. Sama niczego nie umiem znalezc
    Ostatnio edytowane przez gosialicious ; 03-08-2014 o 13:31

  4. #1129
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Sierść jako rzęsy, czyli nowy trend w kosmetyce | Otwarte Klatki Tą samą informację znalazłam kiedyś w innym źródle.

  5. #1130
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Norki nie cierpią w związku z pozyskiwaniem ich sierści do tworzenia rzęs... To nie futra, żeby obdzierać ze skóry bezpośrednio do tego celu. Futerko jest wyczesywane, następnie włoski selekcjonowane i preparowane. Myślę, że w wątku "przedłużanie rzęs" temat był wałkowany parokrotnie.

  6. #1131
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    a ja jakoś nie wierzę w to wyczesywanie. Prędzej uwierzę że to są odpady z produkcji

  7. #1132

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Królują dwie wersje wydarzeń:
    a) wyczesywanie norek
    b) pozyskiwanie rzęs z odpadów pozostałych przy produkcji futer

    Przy czym ta pierwsza jest zdecydowanie częściej powtarzana

  8. #1133

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Wszystkich którzy czekali informujemy, że uzupełniliśmy stany magazynowe rzęs 0,05

    Rzęsy z Norek (Mink Smart)


  9. #1134
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    ja mam problem z klejem zamowilam przed weekendem, paczuszka doszla otwieram klej a on taki jak by go wogole nie bylo nie chce leciec czy jest szansa na reklamacje? kupilam 3ml hs4
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  10. #1135

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Cyba jednak nie u nas zamawiałaś klej bo nie mieliśmy wysyłki pod adres ze stopki.
    Jeśli chodzi o reklamacje to musisz pisać na nasz email, a nie na forum i podać swoje dane lub numer zamówienia.

  11. #1136
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Cytat Napisał noblelashes_pl Zobacz post
    Cyba jednak nie u nas zamawiałaś klej bo nie mieliśmy wysyłki pod adres ze stopki.
    Jeśli chodzi o reklamacje to musisz pisać na nasz email, a nie na forum i podać swoje dane lub numer zamówienia.
    napisze na maila
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  12. #1137

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs


  13. #1138
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Cytat Napisał iosa Zobacz post
    a ja jakoś nie wierzę w to wyczesywanie. Prędzej uwierzę że to są odpady z produkcji
    Wszystko możliwe, że niestety tak jest, ale nie cierpią z powodu rzęs tylko futer. :/

  14. #1139
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Zaatakowala mnie chyba polowa polskiej emigracji w Szwajcarii, ze jestem okrutna kretynka, nie mysle. Egoistka, paniusia noszaca futra i klamczucha. Ird. Itp.

    Tylko ja nikomu rzes z norek na sile nie zakladam. Coraz wiecej klientek sie o nie pyta, to zakupilam kasetke u noble.

    No az czlowieka krew zalewa przez te wsadzanie nosa w nie swoje sprawy

    Nie chcesz rzes, to nie komentuj/ nie patrz/ nie interesuj sie.

    Rzesy z norek sa zle, bo biedne zwierzatka...
    Ale skorzane buty, torebka i skorzane meble sa juz w porzadku

  15. #1140

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Gosiu nie przejmuj się "polska emigracją" przejdzie im

    Norki są super fajnym produktem zarówno dla stylistki jak i dla klientek, które się na nie zdecydowały. Rób swoje, a oni niech sobie gadają

  16. #1141
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Noble Lashes kiedy pojawią się rzęsy B 0,2 dł 10 i 12 mm w paletkach mini?
    Techniczne pytanie. Ile gram rzęs mieści się w waszych paletkach?

  17. #1142

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Nie ważymy rzęs w paletkach. Jest w nich 16 rzędów rzęs, w Smart 12 a mini 6.
    Ostatnio edytowane przez noblelashes_pl ; 11-08-2014 o 20:34

  18. #1143
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Cytat Napisał noblelashes_pl Zobacz post
    Nie ważymy rzęs w paletkach. Jest w nich 16 rzędów rzęs, w Smart 12 a mini 6.
    tyle to i ja wiem a kiedy spodziewacie się że pojawią się potrzebne rozmiary

  19. #1144
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Drogie noble.

    Dziękuję za szybką przesyłkę jednak dlaczego nie czytacie uwag do zamówienia?
    już ostatnim razem pytałam, czy nie można wkładać klejów do woreczków, odpisaliście, ze taką uwagę trzeba podać w zamówieniu. Tym razem zamówiłam dodatkowo woreczek i poprosiłam w zamówieniu o wsadzenie kleju do woreczka a tu dostaję dziś zamówienie - klej bez woreczka ale baa, nawet woreczka nie ma, który zamówiłam. Nie chodzi mi o to, że się rzucam o woreczek za 2,5 zł ale o to, że ja nie jeste pewna klei które sa wystawione na tak wysokie temperatury. Liczyłam że ten woreczek zgodnie z tym, co jest napisane na stronie - pozwoli zwiększyć właściwość kleju a ja zaczynam mieć więcej reklamacji na rzęsy bo nie trzymają - a uzywam klejów tylko od was i to różnych - ale za każdym razem trafiają do mnie gorące!

    Prosiłam również o rozdzielenie zakupów na dwa rachunki, jest to dla mnie o tyle ważne iż cześć z tych rzeczy zamawiałam na dotację unijną i muszę mieć jasność w papierach. NIe przypuszczałam, że może to stanowić problem dla Państwa bo zamówiłabym w dwóch zamówieniach.

  20. #1145

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    iosa nigdy nie ma problemu z zakupami na dotacje. Mamy takie prośby cały czas i zawsze pomagamy, aby wszystko dopiąć tak aby było ok. Wystarczy napisać nam informacje.
    Zamiast na forum pisz na email, tutaj niewiele Ci pomożemy nie znając Twoich danych.

  21. #1146
    Wczytuje się Avatar Martak23
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Noble dzięki jak zwykle za ekspresssss wysyłkę.
    Ta wasza opaska frote z logiem noble jest super. Przyjemna bawełenka. Moja klientki ją uwielbiają.

  22. #1147

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Dziękujemy Marta. Przesyłki realizujemy codziennie, dlatego tak szybko dochodzą.

    Cieszymy się że podobają Ci się opaski. Dla tych co nie widzieli przesyłamy je poniżej.


    Opaska kosmetyczna frotte Noble Lashes

    ---------- Dodano o godzinie 21:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:40 ----------

    Xylogic Wszystkie rzęsy o których piszesz są dostępne w sklepie

  23. #1148
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Ja ròwnież dziękuję za szybką wysyłkę i gratisy dosyłka była w dniu następnym więc bez problemu mogę działać

  24. #1149
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Cytat Napisał noblelashes_pl Zobacz post
    iosa nigdy nie ma problemu z zakupami na dotacje. Mamy takie prośby cały czas i zawsze pomagamy, aby wszystko dopiąć tak aby było ok. Wystarczy napisać nam informacje.
    Zamiast na forum pisz na email, tutaj niewiele Ci pomożemy nie znając Twoich danych.
    ech, właśnie problem tkwi w tym, że pisałam zarówno kiedyś w mail-u jak i w uwagach do zamówienia.
    dobrze napiszę jeszcze raz

  25. #1150

    Domyślnie Odp: Noble Lashes - produkty do przedłużania rzęs

    Mamy tylko uwagę w UWAGACH DODATKOWYCH, nie widzimy osobnego maila.
    Wczoraj wieczorem przyszedł Pani email, dzisiaj rano otrzyma Pani odpowiedź.

    Chantelle i Martak23 dzięki - ekspresowe wysyłki to nasza specjalność

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 01:11
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •