Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 46

Temat: Brak opalenizny hot or not?

  1. #1
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Brak opalenizny hot or not?

    Witam otóż wczoraj był u mnie upał i postanowiłam załozyć krotkie spodenki a raczej rybaczki;p i tak poszłam do pracy i mysle do dzisiaj własnie czy ludzie sie dziwnie patrzą na rude osoby ktore są blade jak ściana chociaż sie opalałam juz w tym roku ale nic nie pozostało po nim oprócz piegi;p oni naprawde sie na mnie dziwnie patrza czy mi sie tylko tak wydaje?
    Przepraszam jeśli źle umieściłam temat ale własnie sie zastanawiałam gdzie go dać;p
    Ostatnio edytowane przez krasta ; 22-07-2012 o 00:52

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    Mi się wydaje, że oni jednak patrzą na Twoje blade nogi Bo wiem jak moje koleżanki reagują na ludzi z bardzo jasną cerą, a nogi są raczej częścią ciała, która się rzuca w oczy. I zawsze słyszę: Patrz jaka ona blada, itp. Osobiście też mam jasną karnacje i ze mnie też się śmieją. Każda próba opalania kończy się czerwoną, swędzącą wysypką. Myślę, że nie masz powodów do zmartwień, po prostu nie zwracaj na to uwagi

  3. #3
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    ozywiscie tą bluzke tylko po domu mam bo glupio mi taka blada wyjśc na miasto to raczej ubieram rekawki krotkie a nie takie boksreski;p jakos wogole dziwnie sie czuje bo niektore takie opalone i głupio mi wyjsc blada taka bardzaiej odsłaniając tą bladość

  4. #4
    Nałogowiec Avatar souki2020
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Białystok
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    hahaha laska spokojnie ahhahahaha ja jestem blada jak sciana i mam ciemne wlosy, bo farbowane, na mnie to dopiero sie gapia wkleilam fotke swiateczna ;p nie przejmoj sie idiotami kazdy z nas jest inny ostatnia fotka przeraża ;p
    Konstruktywna krytyka mile widziana ;p

    http://nailsbysouki2020.zor.pl/

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    jak jeszcze raz uslyszycie od jakiejs osoby ze jestescie blade to powiedzcie ze porownacie swoje ciala w wieku 60 lat zazwyczaj ze skwaszona mina zamykaja sie
    ja zawsze tak mowie i wiecej juz nie slysze nawet slowa na ten temat
    ja pomimo ze opalam sie od razu na ciemny braz, staram sie do tego nie dopuszczac stosujac filtry
    za 30 lat moja skora bedzie mi wdzieczna

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #6
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    souki super ta ostatnia fota
    ja się prawie nie opalam,ale i tak w lecie jestem zawsze "ciemna"

  7. #7
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    Souki to ja pewnie tez tak kiedys wyglądałam bo też na ciemne kolory farbowałam sie ale tak głupio jak nogi sie nawet troche wystawi w spodniach;p

  8. #8
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    krasta nie martw sie, mi sie wydaje ze bycie bladym jest trendy
    w kazdym razie tez jestem biała i nie mam zamiaru sie kisiec w dlugich spodniach czy rekawach tylko dlatego ze ktos sie na mnie dziwnie patrzy czy smieje przeciez widac ze masz rude wlosy, to i cera powinna byc jasna, wszystko współgra
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  9. #9
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    Moja skora tez jest blada,wiec jak tylko moge wychodze na slonce.Bedac jeszcze w polsce nie bylo takiego problemu jednak tu w uk niestety wiecej deszczu niz slonca.A ze jestem ,,psychicznie,, uczulona na punkcie moich bladych nog chodzby niewiem jak bylo goraco, dopuki nie beda odpowiedniego koloru nie ubiore spodenek.Potrafilam cale lato przechodzic w spodniach i dlugich spodnicach :/

  10. #10
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    rudzielec no oczywiscie ze mam rude włoski swoje naturalne i bladość tez hehe;p ale coz opalanie nie dziala na mnie nawet jak sie spieke toi nie widac tylko piegi zostaja;/

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    krasta nie ma co się przejmować
    masz piękny kolor włosów i odpowiedni kolor skóry ( podobają mi się takie typy urody)
    obecnie skwarki sa juz niemodne, na szczęście jest już ich coraz mniej
    a ci nieliczni wzbudzają u mnie raczej uczucie litości - bo nie wiedzą co złego czynią swojej skórze
    i ja tam się nie przejmuje jak świecę moja biała skórą
    a uwielbiam krótkie spódnice i je noszę

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  12. #12
    Nałogowiec Avatar souki2020
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Białystok
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    właśnie ja to czasem mam wrażenie, że to sie podoba ludziom a nie odstrasza ;p Zreszta zawsze mówię tak
    BO JA TO JESTEM ZE SZLACHTY I SIE NIE OPALA, A WY JESTEŚCIE PLEBS
    Konstruktywna krytyka mile widziana ;p

    http://nailsbysouki2020.zor.pl/

  13. #13
    Rozkręcanko Avatar charolina
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    opalenizna wychodzi z mody także spokojnie przecież teraz to nawet dziewczyny stosują jaśniejsze podkłady/fluidy żeby cerę rozjaśnić, więc nie musisz się martwić

  14. #14
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    charolina czy ja wiem czy opalenizna wychodzi z mody. chyba nie bo dalej takie spalone niektore od solarium sa;/ hehe;p
    i dlatego tak dziwnie jedna spalona a druga blada jak sciana;p

  15. #15
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    Nie ma co się przejmować najważniejsze żeby samemu czuć się dobrze w swojej (bladej) skórze, przynajmniej za kilkanaście lat nie będzie trzeba się wstydzić swojej skóry

  16. #16
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    Ha ha ja jestem jasną blondynką i pracuję na co dzień w polu, może jestem i plebs, ale za to blady plebs he he. Mam zjarane na skwarek plecy, a reszta blada. Może nogi są w miarę delikatnie opalone, ale twarz mam na poziomie baaardzo bladym i mam ogromny problem z makijażem. Nigdy nie opala mi się twarz, wcale. Żebym leżała sto godzin na słońcu heh . Dlatego jej nie opalam, ale wyglądam jak Zombie I ludzie się mnie pytają w busie, czy się słabo czuję, czy mdleję
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  17. #17
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    ja mam za to bardzo ciemna karnacje, wystarcza mi dwa dni na sloncu i wogole opalam sie bardzo rowno. I tez mam wrazenie ze ludzie sie dziwnie na mnie patrza. Pewnie mysla "ale solara..." ale ja mam to w nosie, bo to nie solara a taka moja uroda.

    Zreszta Ty wygladasz bardzo dobrze, delikatny makijazyk do Twojego typu urody i co chcesz... laska jak sie patrzy a ludzmi sie nie przejmuj
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  18. #18
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    Mówta co chceta ale ja tam lubie delikatna nie ,,skwarke,, opalenizne

  19. #19
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: dziwna sprawa

    Krasta jesteś typowym przykładem Jesieni. Ten typ urody jest w naszym klimacie raczej rzadki. Jesteś wyjątkowa. Skóra biała jak porcelana, płomienne włosy, cudne piegi. Niech Ci zazdroszczą, bo dziewczyny z tak ciepłym typem urody są wiecznie młode. Zawsze wyglądają jak dziewczynki.
    Opalenizna wychodzi z mody. Znacznie lepiej wygląda skóra zdrowa i zadbana, niż spieczona jak skwarek. Kiedyś docenisz to co dała Ci natura

  20. #20
    Rozkręcanko Avatar charolina
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Brak opalenizny hot or not?

    no dokładnie, jak pisze poprzedniczka ja np. z natury raczej jestem ciemniejsza i też może z powodu mojego małego kompleksu jakim jest mój kochany brzuszek wolę u siebie delikatna opaleniznę (nie na skwarę), po prostu lepiej się czuję, wydaje mi się ten brzusio mniejszy i jędrniejszy. ale opalam się tylko naturalnie, żadne solarium. i ogólnie u mnie wystarczy że jestem 2 dni nad morzem i już jestem bardzo mocno opalona

    krasta, a ostatnio właśnie w modzie jest taki typ urody jak Ty posiadasz przecież co chwilę widać kobiety z pofarbowanymi włoskami na rudo/czerwono nawet... mi osobiście bardzo się taki typ podoba

  21. #21
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Brak opalenizny hot or not?

    Ja tam jestem zdania, że najważniejsze to dobrze się czuć w swojej skórze. Moja skóra jest podobna do typu skóry Nanami czyli ciemna karnacja i po 2 dniach ciemna opalenizna, często się ludzie za mną oglądają, myśląc sobie pewnie "jaka solara", ale ja mam to w nosie, słońce szybko mnie opala i już ja się z tego bardzo cieszę nie zważając na to czy opalenizna jest w modzie czy też nie. Dla mnie najważniejszym krzykiem mody jest się czuć dobrze w swojej skórze jak bym jeszcze odjęła z 5kg ... to już w ogóle byłoby super

  22. #22
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Brak opalenizny hot or not?

    Dziewczyny nie ma się co przejmować bladą skórą. Może na pierwszy rzut oka to dziwne jak w około chodzą opalone rodzynki. Ale to samo zdrowie. Na pewno Wasza blada skóra jest w lepszej kondycji niż tych skwarków opalonych! A po latach na pewno będziecie młodziej wyglądały niż te opalone teraz dziewczyny.
    Ubolewam nad tym bo sama nawet bez opalania szybko brązowieje .
    No i jestem taka jak większość ludzi w lecie. Dobrze jest czasami się wyróżniać choćby brakiem opalenizny !

  23. #23
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Brak opalenizny hot or not?

    Dziewczynki ja mam salon obok solarium i czasem to aż głowa boli co te panie ze sobą robią... A mnie się pytają co robię, że mam taką ładną cerę, dodam, że bladą Chociaż nie powiem, że delikatna opalenizna jak najbardziej mi się podoba, ale to w zależności od urody

  24. #24
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Brak opalenizny hot or not?

    zdecydowanie hot

  25. #25
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Brak opalenizny hot or not?

    Blada cera jest teraz w modzie, wystarczy spojrzeć na hollywoodzkie aktorki. Żadna nie wygląda jak solara.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dezynfekcjia i jej brak w salonach/domach
    By mala in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 178
    Ostatni post / autor: 20-11-2021, 17:08
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-09-2019, 10:56
  3. Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje
    By westa in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 05-03-2018, 18:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •