Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 412

Temat: Pędzel do akrylu

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Pędzel do akrylu

    hejka dziewczyny,

    jakimi pedzlami pracujecie przy akrylu.
    chodzi mi o ksztalty i rozmiary? no i jakie Firmy polecacie

  2. #2
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    no wlasnie dobre pytanie... bo ja to mam jakis taki zwykly :/ i kiepski na dodatek :/

  3. #3
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    ja kupiłam u dobrej rady na allegro-istnieje pod nazwa "dekoratynka", pędzelek koci język srebrny składany
    SZCZĘŚLIWA

  4. #4

  5. #5
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    ja kupiłam u dobrej rady na allegro-istnieje pod nazwa "dekoratynka", pędzelek koci język srebrny składany
    Na allegro to DEKORYNKA - ja też mam od nich, zwykły czarny, nr6.
    Kupiłam też 4-kę koci języczek od sea-star, składany, ale wyciekał z niego klej i barwił na żółto mój biały akryl a po jednej łapce wyszły włosy...

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar paulina.m
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    148

    Domyślnie

    Ja mam koci jezyk 10.
    Dalam za niego 100 zł i mam go juz długo - przy czym bardzo zadko do uzywam.
    Teraz widzialam je za 65 zl Pozdr

  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Pedzle do Akrylu.

    Ja kupiłam z DR 6 Nail kreator i wydaje mi sie ze jest dla mnie jakby za "szczuply", więc zamowilam dzis grubą 10:-x Poza tym do kwiatków mam gruby koci jezyczek 4 Kolinsky i jest świetny! Czekam na nowe kolorowe krylki to poszaleję
    Widzialam ceny pędzli elarto i O.P.I .. ale cóż.. to nie ceny dla początkujacych

  8. #8
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Pedzle do Akrylu.

    A taki temat wydaje mi się już był...
    Nawet na pewno bo dodawałam tam posta, ale nie szkodzi.

    Pędzle za 100 Euro? Pierwsze słyszę, na ebay są Kolinsky góra 40 euro i to za parę pędzli!
    eBay.ie: Detachable Kolinsky Sable Acrylic Nail Brush No 10 (item 140265202858 end time 03-Sep-09 01:26:54 BST)

    O, sprawdźcie. Nr 10 za piątaka... i to kup teraz...

  9. #9
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    no ja wam polecam i nie ma lepszego na swiecie..przysiegam i zareczam ze pedzelki z entity sa Bombowe poprostu...wczesniej co chwile zmienialam bo cos zawsze sie dzialo..mam go ponad dwa lata,wlosie ma takie same jak w dniu zakupienia i nie zamienie go nigdy juz na zaden inny i wiele dzieczyn choc nie pracuje na tej firmie pedzelek ma w swoim zestawie...ale cena to 400stowy a u Ciebie Donnka pewnie dobre 100euro...i taka mala rada nie dotykajcie palcami wlosia bo traci swoje wlasciwosci...nigdy

  10. #10
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    tak Ania,u nas tez sa po okolo 100 Euro,ale wiele dziewczyn z kolei tu mowilo ze sa bardzo miekkie i nadaja sie tylko do pracy przy ich akrylach.

    a czy testowalas Magnetic?
    bo ja wlasnie sie nosze z zamiarem ich kupna

  11. #11
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    kurde 400 zl za pedzelek to to nawet chanelkowe chyba tyle nie kosztuja....! masakra

  12. #12
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ja pracowalam nim rowniez z innymi akrylami i nie bylo problemu tak prawde mowiac nie czulam roznicy a z Magnetica sa dobre jak wiekszac ich produktow..bo u nich tez mialam szkolenie i troche tych rzeczy mam od nich..a koci jezyczek czyli 4 polecam z new nailsa w skowce kosztuje okolo 40 zl moze ciut drozej i mam go od samego poczatku..raz na jakis czas tylko rowniez nie za czesto warto wyczyscic takie pedzelki w brushcleaner..

  13. #13
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Ja sobie umyslałam kupić pędzelek z dość sztywnym koniecznie długim włosiem i żeby był cienki tak około nr2 lub 3... Ale nigdzie takiego nie mogę znaleźć. Właśnie na you tube widziałam że pod takim pędzlem bardzo dobrze liście się formuje

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Nai Pedzle do Akrylu

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    no ja wam polecam i nie ma lepszego na swiecie..przysiegam i zareczam ze pedzelki z entity sa Bombowe poprostu...wczesniej co chwile zmienialam bo cos zawsze sie dzialo..mam go ponad dwa lata,wlosie ma takie same jak w dniu zakupienia i nie zamienie go nigdy juz na zaden inny i wiele dzieczyn choc nie pracuje na tej firmie pedzelek ma w swoim zestawie...ale cena to 400stowy a u Ciebie Donnka pewnie dobre 100euro...i taka mala rada nie dotykajcie palcami wlosia bo traci swoje wlasciwosci...nigdy

    Annamon, zgadzam sie z Tobą w stu procentach! Ja również mam pędzelek Entity i naprawdę jestem z niego baaardzo zadowolona. Co prawda, nie wybrałam tego z najwyższej półki tej firmy, tylko ze średniej, ale i tak naprawdę nie mogę złego słowa powiedziec na ten pędzelek.
    Pozdrawiam !

  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Ja polecam pędzelek ONS -Tranga, Grafiti VIP, Ez FLOW, oraz nasze nowe pędzelki które są rewelacyjne!

  16. #16
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Pedzle do Akrylu.

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    Oto kolinsky nr 10.. taniocha to taniocha. Nie szarpie nie gryze, nie wydlubuje.. chcialam wytrzec o recznik papierowy, tak, ze delikatnie przycisnelam dweoma kciukami otulajac pedzel tym recznikiem i.... wlosie zostalo mi w rekach.. Cale.Uchowaly sie trzy smutne wlosy. Robilam dwa razy nim pazury. I stalo mi sie to przy klientce.. masakra. Wyobrazacie sobie jak zglupiałam i w jaka panike wpadlam?

    to ci Mega współczuje, ja kiedyś też miałąm ten problem z pędzlem do momentu zakupu pędzelka marki Kozłowski.
    nigdy nie potrzebuje zastępczego, nawet czyszczenie zaschniętego akrylu jest proste, i mimo ze wyskubałam kilka kłaków, bo wyskubałam razem z zaschniętym akrylem to pędzle nadal zachowuje swój kształt, i zdecydowanie polecę go każdemu choć nie jest tani.

    pędzle





  17. #17
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Pedzle do Akrylu.

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    No ja właśnie czekam na ten sam i mam nadzieję że kurka kupiła swój w innym miejscu.
    kura go kupiła w allepaznokcie

    asia kiedyś pisała że też takie ma jak kury i jakoś nie narzeka po prostu taki sie trafił i tyle

  18. #18
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Pedzle do Akrylu.

    Cytat Napisał aga Zobacz post
    Ja miałam taki jak kurka z allepaznokcie
    Ja też mam z allepaznokcie i jestem bardzo niezadowolona - jeden też mi się rozleciał - wylazło włosie podobnie jak kurze, dwa pozostałe strasznie brudzą (klej brudzi), nie kupie już u nich pędzla. W ogóle nie kupię już taniego, za te trzy które kupiłam miała bym już jeden porządny.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  19. #19
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Pedzle do Akrylu.

    Ja też miałam taki jak kura z alle, najpierw wyciekł klej brudząc cały akryl a potem wylazły wszystkie włosy,
    przy tej samej procedurze czyszczenia, zraziłam się i żadnego z taką plastikową rączką już nie kupię, pewnie i tak wszyscy biorą od jednego chińczyka
    PS oby nie, dla tych co sobie pozamawiali


  20. #20
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Pedzle do Akrylu.

    Ja miałam składany, ale to bez znaczenia chyba, bo jest tak samo - brudzi brudzi aż się rozleci...
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  21. #21
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Pedzle do Akrylu.

    Teraz mam pędzel od DR prawie od poczatku mojej zabawy z akrylem i jak na razie dobrze sie trzyma tylko zeszła trochę czarna farba na rączce
    Pędzel profesjonalny BLACK do akrylu KOLINSKY (Czerwona kuna) #8 :: dobrarada

  22. #22
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Pedzle do Akrylu.

    Cytat Napisał Zgredo Zobacz post
    Ja miałam składany, ale to bez znaczenia chyba

    ja np tych składanych nie lubię wolę te z normalną rączką zwłaszcza te z plastikową rączką, bo jakoś wygodnie mi się je trzyma - nie spada mi ta "skuwka" metalowa no i metalowa obudowa nie gniecie i nie deformuje mi włosia używam standardowo rozmiarów 2, 4, 6 i 8 kocie dałam dziecku do zabawy


  23. #23
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Pedzle do Akrylu.

    Ma ktoś z EuroFashion? Widziałam takie niedrogie kocie do kwiatków po 30zł - to byłby mój pierwszy, więc szkoda kupować droższy...

  24. #24
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Pedzle do Akrylu.

    ja mam taki czerwony i jest bardzo dobry kupowalam duzo drozej...ale jak ktoś chce wypróbowac to taka cena jest chyba ok
    PĘDZEL KOCI JĘZYK* 2 4 6 * SKŁADANY * KOLOROWY (997646527) - Aukcje internetowe Allegro

  25. #25
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Pedzle do Akrylu.

    no mam, nic mi sie nie dzieje z nimi. chyba miałam farta a z ebay brałam. jeden sobie poniszczyłam bo głupia zle wyczyściłam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. zapowietrzenia akrylu
    By NiCoLa in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 09-10-2016, 23:18
  2. Jak dbać o pędzle do akrylu?
    By dzidzia in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 14-01-2015, 21:08
  3. Mieszanie Akrylu różnych firm
    By stella in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 05-06-2010, 06:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •