Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 511121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 351 do 375 z 412

Temat: Pędzel do akrylu

  1. #351
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    ...tak to kodi 10

    Brush Kodi Acrylic no 1012

    przepraszam że dopiero teraz odpisuję

    ---------- Dodano o godzinie 23:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:58 ----------

    ... przyznam się szczerze że moje zakupy odnośnie pędzli do akrylu wynikały z tego że nie mogłam ich obejrzeć w realu. Tak jak napisałam wcześniej z zapałem maniaka szukałam tego idealnego dla siebie.
    Mimo tego że prześledziłam cały watek to i tak nie potrafiłam zdecydować który. Powiem więcej mając je wszystkie (te ze zdjęcia + indygo) mogę stwierdzić jedno. Żaden opis , opinia nie jest w stanie oddać różnic. Powiem więcej... róznia sie nie tylko rozmiarem , kolorem uchwytu, czy markom ale rodzajem włosa, gęstością i ułożeniem...Bazujcie na własnych doświadczeniach jeśli je posiadacie. Ja dzieki mojemu zbiorowi doszłam do wniosku że najlepszym dla mnie rozmiarem jest 9
    na 10 - choć mówią że rozmiar nie ma znaczenia
    Kodi są faktycznie specyficzne... choć włosie maja fajne to sprawia ono wrażenie lekkiego zbicia i tak jak wspominała nasza koleżanka wcześniej o miękkości.
    Natomiast stawiam w swojej ocenie Graffiti powyżej GN. Natomiast w kocich polecam Indigo- są bardzo fajne i sprężyste.
    Ale to jest tylko moja opinia.

    Pozdrawiam
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  2. #352
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    meg link ktory podalas jako pierwszy to pedzel z bass cosmetics 10 oval i ja wlasnie kilka postow wyzej wkleilam jego zdjecie...forumki mi go polecily ja szczerze mowiac nie mialam jeszcze okazji w pelni go wyprobowac, co nieco sie tylko nim pobawilam i odrazu mnie urzekl swym wlosiem

  3. #353
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Syrena, czyli który pędzel byś poleciła do pracy akrylem z Twojego zestawienia ?

  4. #354
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    ... nie będę polecać żadnego może to głupie porównanie ale to tak samo jakbym Ci doradzała moje perfumy ,a w efekcie okaże się że lubisz zupełnie inna nute zapachową . Testuj !jesli posiadasz koleżanki z branży poprostu zwróć uwagę na jakich one pracują i poprostu przyjrzyj się im. Potrzymaj w dłoni a może jeszczę uda Ci sie spóbować na nich coś. W moim przypadku najlepszym pod kątem budowy kształtu jest indygo 9 ale uważam że w porównaniu do graffiti maja gorsze włosie ... mimo tego bardzo wygodnie się nimi pracuje.Nie umniejszam jakości graffiti - sa świetne ale to kwestia gustu. To co napewno moge powiedzieć to kocie pędzle z indygo są bardzo fajne i bija na głowę inne. Maja wyrobione ładnie końcówki- sprężyste i i trzymaja formę.
    Co umozliwia wypracować kwiatka pod każdym możliwym kontem.
    Kodi sa specyficzne i trzeba uczyć sie na nich pracy- są miękkie ale gęste ... więc chyba to kwestia treningu. Grafiti jest super ale ja preferuje troszkę bardziej spłaszczone pędzle, co więcej dla osoby o mojej budowie i wzroście (173 cm) mam wrażenie że rączka kiepsko leży w dłoni bo jest zbyt wąska jak dla mnie, lubię czuc pędzel w dłoni hihi i powiało seksem
    GN u mnie jest na ostanim miejscu.
    Ale to tylko kolejna opinia


    Pozdrawiam
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  5. #355
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Ja właśnie też wolę bardziej płaskie pędzle, z INGIDO miałam okazje "pomacać" na warsztatach i wiem, że są dość dobre. Z Kodi zaciekawił mnie ten pędzel VELENY, ale jak mówisz że jest miękki to odpada. Chyba pozostaje Indigo
    Dziękuje kochana każda opinia na temat produtku jest dla mnie wazna

  6. #356
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Cytat Napisał meg19791 Zobacz post
    Ja posiadam pb i jest dobry i dobrze się nim pracuje ( choć wydaje mi się że trang przykładowo ma może ciut bardziej sprężyste włosie ). Na samym początku swojej przygody pazurkowej miałam złoty z EF i służył mi przez jakieś 3 lata

  7. #357
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Sweet-ka, z EF, masz na myśli konkretnie który? jest dość sztywny? napisz coś więcej, szukam dobrego pędzla w rozsądniej cenie, bo przekonałam się do akrylu, na razie ćwiczę kwiatki ale chce się zabrać za pazurki akrylowe i potrzebuje pędzelka, poradź coś, mam u siebie dystrybutora EF i to by mi pasowało,żeby kupić na miejscu

  8. #358
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Ja miałam cos takiegotaki ( w metalowym etui o kolorze złotym ) Pędzelek EF Oval Kolinsky nr 1008 metal

    Nie wiem czy są teraz złote bo na fotce nie widać ale jak masz blisko dystrybutora to super, bedziesz mogla zobaczyć. Moze prowadza szkolenia i akurat beda mogli ci pokazac. Do kwiatków z EF nie polecam tych ( przynajmniej tych z przezroczysta rączką), włosie za miękkie moim zdaniem i jak dla mnie a do kwiatków mam CTO i polecam ( jest ze mną od początku ). Oczywiście najlepiej będzie jak przejdziesz się i zobaczysz bo każdy ma inne wymagania, oczekiwania co do pędzli ( dla mnie moze byc za miękkie a dla kogos innego ok). Mam nadzieje ze pomoglam choc troszkę

  9. #359
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    co do tych z przeźroczystą rączką do kwiatków z EF to masz całkowitą rację, mam taki i faktycznie jest za miękkie włosie więc mamy takie same zdanie, sprawdzę jeszcze ten do budowy pazurków, może będą mieli, bo nie zawsze mają to co w sklepie internetowym, wygląda zachęcająco, dedukuje że to ósemka tak? ten CTO do kwiatków drogi strasznie

  10. #360
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Tak ósemka A co do CTO uważam że wart swojej ceny bo jednak te 70zł na taki szmat czasu mi się opłacało wydać tym bardziej ze nadal nim pracuje a nie jest "świeżo z półki zdjęty" ale mimo to super się sprawuje

  11. #361
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    gdybyś jeszcze mogła napisać czy ten pędzelek z EF jest dość sztywny, bo wole sztywniejszy, byłabym wdzięczna, a ten CTO, to znalazłam za 90 zł to pewnie nie ten, mogłabyś podać namiary na niego, dzięki z góry

  12. #362
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    malinowa wydaje mi się że wystarczająco, ja przestałam nim pracować bo zrobił się dla mnie za mały (choć w miedzy czasie jeszcze po niego sięgałam) i zaczełam miec inne upodobania i oczekiwania a teraz dałam go na ćwiczenia mamie i jeszcze jej służy. On naprawde wiele przetrwał czyli moje początki . Nie chce jednak wiesz abys opierala sie tylko na mojej opinii a sama zdecydowala wedle siebie bo tak jak wspominałam kazdy ma inne oczekiwania i odczucia pod czas pracy a nie chce dostać od Ciebie po głowie że cie sklonilam a tobie akurat nie pasuje

    Aaa jeszcze link dla Ciebie : http://sklep.eurofashion.com.pl/pedz...lic-brush.html ja mam taki ale koci język, którego teraz nie widzę ale może ten dystrybutor będzie miał na stanie

  13. #363
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    niestety musze skrytykować bass byl swietny na poczatku, jednak dosc szybko wlosie zaczelo sie sypac:/ tak na pol roku starczyl... mamy też taki sam pedzel z bass mniej wiecej 3 letni i jest lepszy od tego 'nowego'... chyba im sie jakosc pogorszyla...

    myslę nad akrylowym z Nail Company, moze ktoras z was miala z nim stycznosc?

  14. #364
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    W wątku Nails Company Sami wydała opinie na jego temat

  15. #365
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Dziewczyny czy któraś z was mogłaby mi doradzić jakiś pędzelek do nauki kwiatków akrylowych

    Chciałabym któryś z tych co myślicie
    Pędzelek do zdobień koci język #4-fioletowy z cyrkoniami
    Nails Company | Tipsy | Zabrze - Pędzel nr 4 do akrylu z naturalnego włosia w długopisie- koci ję
    Nails Company | Tipsy | Zabrze - Pędzelek 3D do akrylu
    PerfectBeauty wszystko do paznokci - Pędzel "Cat's Tongue" #4 II Fioletowy

    Kilka akryli kolorowych już zakupiłam a teraz został pędzelek
    Liczę na waszą pomoc

  16. #366
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu


    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  17. #367
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    NC 4 wlasnie zakupilam i na dniach bede lepic, wydaje sie byc spoko. ja osobiscie wole koci jezyk niz round. i 4 wole od 2

  18. #368
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Dzięki Nyszka wyglada fajnie ta czwóreczka

    Asiu a ty kupiłaś ten pierwszy co Nyszka podała
    Jest niedrogi i fajnie wygląda
    Miałam już kilka pędzli ale to była jakaś totalna połyłka akryl wchodził pomiędzy włosie i się lepił i ta tym poje próby się skończyły... Ale postanowiłam spróbować jeszcze raz

  19. #369
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    a zwracałaś uwagę aby były na koniec zabawy dobrze wyczyszczone i odpowiednio ułożone / wygładzone przez Ciebie włosie

    ja swoje pędzle mam już bardzo długo
    i to bez względu czy do akrylu czy żelu - ważne jest jak o nie dbasz po zakończonej stylizacji

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  20. #370
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Cytat Napisał Nysza Zobacz post
    a zwracałaś uwagę aby były na koniec zabawy dobrze wyczyszczone i odpowiednio ułożone / wygładzone przez Ciebie włosie

    ja swoje pędzle mam już bardzo długo
    i to bez względu czy do akrylu czy żelu - ważne jest jak o nie dbasz po zakończonej stylizacji
    Na to zwracam dużą uwagę aby pędzle były zawsze czyściutkie i dobrze ułożone. Może po prostu trafiałam na jakiś badziew bo nie sądze że to była moja wina poniewaz dbam o pędzle.

  21. #371
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    to rzeczywiście musiałaś trafić na zły produkt
    szkoda, że czasami musimy zbyt wiele wyrzucić kasy
    aby przekonać się co do jakości

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  22. #372
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Cytat Napisał Nysza Zobacz post
    to rzeczywiście musiałaś trafić na zły produkt
    szkoda, że czasami musimy zbyt wiele wyrzucić kasy
    aby przekonać się co do jakości
    No dokładnie ale ja to zawsze mam pecha więc już się do tego przyzwyczaiłam
    Chyba Ci Nysza zaufam i zamówie ten pędzelek mam nadzieję że jednak to będzie póki co ten

  23. #373
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    w wątku Nails Company samaron również pozytywnie wypowiada się na temat tych pędzli
    także ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  24. #374
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Cytat Napisał Nysza Zobacz post
    w wątku Nails Company samaron również pozytywnie wypowiada się na temat tych pędzli
    także ...
    Nysza w takim razie uciekam poczytać opinie

  25. #375
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    tak mam go, jutro bede lepic

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. zapowietrzenia akrylu
    By NiCoLa in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 09-10-2016, 23:18
  2. Jak dbać o pędzle do akrylu?
    By dzidzia in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 14-01-2015, 21:08
  3. Mieszanie Akrylu różnych firm
    By stella in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 05-06-2010, 06:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •