Strona 1 z 17 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 412

Temat: Pędzel do akrylu

  1. #1
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Pędzel do akrylu

    hejka dziewczyny,

    jakimi pedzlami pracujecie przy akrylu.
    chodzi mi o ksztalty i rozmiary? no i jakie Firmy polecacie

  2. #2
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    no wlasnie dobre pytanie... bo ja to mam jakis taki zwykly :/ i kiepski na dodatek :/

  3. #3
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    ja kupiłam u dobrej rady na allegro-istnieje pod nazwa "dekoratynka", pędzelek koci język srebrny składany
    SZCZĘŚLIWA

  4. #4

  5. #5
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    no ja wam polecam i nie ma lepszego na swiecie..przysiegam i zareczam ze pedzelki z entity sa Bombowe poprostu...wczesniej co chwile zmienialam bo cos zawsze sie dzialo..mam go ponad dwa lata,wlosie ma takie same jak w dniu zakupienia i nie zamienie go nigdy juz na zaden inny i wiele dzieczyn choc nie pracuje na tej firmie pedzelek ma w swoim zestawie...ale cena to 400stowy a u Ciebie Donnka pewnie dobre 100euro...i taka mala rada nie dotykajcie palcami wlosia bo traci swoje wlasciwosci...nigdy

  6. #6
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    tak Ania,u nas tez sa po okolo 100 Euro,ale wiele dziewczyn z kolei tu mowilo ze sa bardzo miekkie i nadaja sie tylko do pracy przy ich akrylach.

    a czy testowalas Magnetic?
    bo ja wlasnie sie nosze z zamiarem ich kupna

  7. #7
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    kurde 400 zl za pedzelek to to nawet chanelkowe chyba tyle nie kosztuja....! masakra

  8. #8
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ja pracowalam nim rowniez z innymi akrylami i nie bylo problemu tak prawde mowiac nie czulam roznicy a z Magnetica sa dobre jak wiekszac ich produktow..bo u nich tez mialam szkolenie i troche tych rzeczy mam od nich..a koci jezyczek czyli 4 polecam z new nailsa w skowce kosztuje okolo 40 zl moze ciut drozej i mam go od samego poczatku..raz na jakis czas tylko rowniez nie za czesto warto wyczyscic takie pedzelki w brushcleaner..

  9. #9
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Ja sobie umyslałam kupić pędzelek z dość sztywnym koniecznie długim włosiem i żeby był cienki tak około nr2 lub 3... Ale nigdzie takiego nie mogę znaleźć. Właśnie na you tube widziałam że pod takim pędzlem bardzo dobrze liście się formuje

  10. #10
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    no do Kwiatkow mam czworeczke z Nfu i malutki chyba to 1 czy 2 z Shopu mojej kolezanki Wioletty.
    tyle ze narazie jest shop w remoncie i nie moge wam go pokazac

  11. #11
    Rozkręcanko Avatar beniulek
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    56

    Domyślnie

    ja pracuje na 6 z La Femme jest ok

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Nai Pedzle do Akrylu

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    no ja wam polecam i nie ma lepszego na swiecie..przysiegam i zareczam ze pedzelki z entity sa Bombowe poprostu...wczesniej co chwile zmienialam bo cos zawsze sie dzialo..mam go ponad dwa lata,wlosie ma takie same jak w dniu zakupienia i nie zamienie go nigdy juz na zaden inny i wiele dzieczyn choc nie pracuje na tej firmie pedzelek ma w swoim zestawie...ale cena to 400stowy a u Ciebie Donnka pewnie dobre 100euro...i taka mala rada nie dotykajcie palcami wlosia bo traci swoje wlasciwosci...nigdy

    Annamon, zgadzam sie z Tobą w stu procentach! Ja również mam pędzelek Entity i naprawdę jestem z niego baaardzo zadowolona. Co prawda, nie wybrałam tego z najwyższej półki tej firmy, tylko ze średniej, ale i tak naprawdę nie mogę złego słowa powiedziec na ten pędzelek.
    Pozdrawiam !

  13. #13
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Ja polecam pędzelek ONS -Tranga, Grafiti VIP, Ez FLOW, oraz nasze nowe pędzelki które są rewelacyjne!

  14. #14
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    ja kupiłam u dobrej rady na allegro-istnieje pod nazwa "dekoratynka", pędzelek koci język srebrny składany
    Na allegro to DEKORYNKA - ja też mam od nich, zwykły czarny, nr6.
    Kupiłam też 4-kę koci języczek od sea-star, składany, ale wyciekał z niego klej i barwił na żółto mój biały akryl a po jednej łapce wyszły włosy...

  15. #15
    No to..wpadłam Avatar paulina.m
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    148

    Domyślnie

    Ja mam koci jezyk 10.
    Dalam za niego 100 zł i mam go juz długo - przy czym bardzo zadko do uzywam.
    Teraz widzialam je za 65 zl Pozdr

  16. #16

    Domyślnie Pędzel do akrylu

    czy taki pedzel bedzie dobry do robienia paznokci? bo do kwiatkow mam fajny a chcialam jeszcze zamowic taki ktorym moge cale pazury zbudowac i nie bardzo wiem jakiego szukac, i czy rozmiar bedzie dobry

    Ekskluzywny pędzel "Grand" (gruby) okrągły #10 :: dobrarada

    a jesli cos to czy ktos moglby mi jakis polecic, oczywiscie z tanszych bo chce go tak zebym sama na sobie sie pouczyla

  17. #17

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    serio tyle osob przeglada i nikt nie wie czy pedzel bedzie dobry?

  18. #18
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    jak na nauke to bedzie raczej za duzy ja zaczynam od 6 i bede przechodzic pewnie na 8 zeby szybciej szlo, ale za 10tke bym sie nie wziela

  19. #19
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Dla mnie 10 jest za gruba, osobiście wolę 8. Powiem tak jak doradzała mi pewna osoba. Jeśli pędzel do akrylu jest tani to nie może być dobry. I zgadzam się z tą wypowiedzią, ale to jest tylko moje zdanie. Jednak jeśli ma on długo Ci służyć to powinien być z wysokiej półki.

  20. #20
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Cytat Napisał Salsa Zobacz post
    czy taki pedzel bedzie dobry do robienia paznokci? bo do kwiatkow mam fajny a chcialam jeszcze zamowic taki ktorym moge cale pazury zbudowac i nie bardzo wiem jakiego szukac, i czy rozmiar bedzie dobry

    Ekskluzywny pędzel "Grand" (gruby) okrągły #10 :: dobrarada

    a jesli cos to czy ktos moglby mi jakis polecic, oczywiscie z tanszych bo chce go tak zebym sama na sobie sie pouczyla

    Ten i tak jest chwilowo niedostępny, ja mam tanią 6 z DR i jestem zadowolona, ale planuję zakup większego, może nawet 12.

  21. #21
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Mam 8 z tego i jestem bardzo zadowolona









  22. #22

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    o to mi wlasnie chodzilo, nie chce kupowac drogiego pedzla narazie bo to do nauki (czyt. moge zrobic cos zle i zniszczyc) jak juz mi lepiej pojdzie wtedy oczywiscie zainwestuje bo doskonale wiem ze tanie pedzle sa do D. To co ze jest niedostepny, pokazalam tylko przykladowo zebym mniej wiecej wiedziala co sobie kupic. Czyli #8. Dziekuje bardzo za informacje.

  23. #23
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    odnosnie mojej wyzszej wypowiedzi zaczelam pracowac jednak na #8 i teraz juz wiem ze na pewno przejde na #10

  24. #24
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    dziewczyny jaki będzie dobry pędzelek do robienia kwiatków czy może być ten może ktoś zna opinie na temat tych pędzli z sun flower?
    Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby

  25. #25
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Pędzel do akrylu

    Ja do kwiatków akrylowych mam nr 6 i jestem zadowolona. A nie zgadniecie gdzie zakupiłam najlepsze pędzle jakie do tej pory miałam... W sklepie dla malarzy Są super, z włosia kuny, metaliczny niebieski kolor, fajnie się je trzyma w dłoni (są takie pękate). A kupiłam je dlatego tam, gdyż jestem w Irlandii i wszystko co jest do kosmetyki (pędzle, pincety, nożyczki) mimo swojej wartości od razu ma nakładaną baaardzo wysoką marżę Także za pędzelek za 25 euro (hurtownia kosmetyczna) zapłaciłam 7,50 w Art and Hobbies Duch skneroty w narodzie nie ginie !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. zapowietrzenia akrylu
    By NiCoLa in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 10-10-2016, 00:18
  2. Jak dbać o pędzle do akrylu?
    By dzidzia in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 14-01-2015, 22:08
  3. Mieszanie Akrylu różnych firm
    By stella in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 05-06-2010, 07:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •