Strona 19 z 40 PierwszyPierwszy ... 915161718192021222329 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 451 do 475 z 990

Temat: Opinie o produktach Silcare / Noname

  1. #451
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łomianki
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: nasze dzieciaczki :)

    Milenka ,śliczny wisiorek

  2. #452
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Od dobrych dwóch miesięcy testuje żele Silcare i z bólem serca musze stwierdzic że base one violet strasznie mi się zapowietrza wiem że to może być kwestia wykonania ale przy poprzedniej firmie zapowietrzeń nie miałam. Affinity chyba lepiej mi sie sprawowal ale juz nie pamiętam dokładnie. Moze jeszcze raz mu się bacznie przyjrzeć? Teraz testuje base one clear v, moze bedzie lepiej bo bardzo bym chciała przerzucić sie na ta firmę ale zapowietrzeń nie zniose

  3. #453
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Zdarzyła mi się nie raz przy fiolecie taka sytuacja więc przestałam robić nim szkielety.
    Później uzywałam do budowy to mnie znów bąble dobiły,ale teraz przy okazji zakupów znów go kupiłam i czeka na swoją kolej

  4. #454
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Powiem Wam , że mnie clear-v też zawodzi . Niektórym klientkom się trzyma bez zapowietrzeń a innym nie. Robiłam ostatnio poprawę zapowietrzeń gratis. Głupio jakoś tak.... I klientce też szkoda czasu przecież... Chyba już nie będę ryzykować. A tak poza tym to jak pazurki robię nim od zera to jest ok przez te trzy tygodnie (u niektórych klientek). Niestety nie polecam już na nim robić odnowy. Najlepiej zdjąć cały materiał i od nowa wszystko zrobić. Żel po trzech tygodniach robi się jakiś taki kruchy... Macie podobne odczucia czy tylko mi się tak wydaje?

  5. #455
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Violet jest dla mnie za gęsty więc na dzień dobry go przeprosiłam i powiedziałam nie dziękuję ale Clear-V u mnie to strzał w 10 i będę go skubańca bronić bo mi się nim świetnie pracuje.
    Nie ma płytek idealnych na których żel będzie się trzymał w 100% idealnie i pojawiające się zapowietrzenia nie są niczym miłym.
    Czy Wy kochane używacie odtłuszczacza Silcare przed aplikacją primera i żelu?
    Pytam bo on fantastycznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i bez niego ani rusz.
    Sylla sama zauważyłaś że powietrze podchodzi dopiero po 3 tyg więc żel się świetnie sprawuje mimo wszystko, gdyby coś było nie tak powietrze podeszłoby zaraz na drugi dzień, piszesz że u niektórych trzyma się ok u niektórych nie. To jest logiczne ale winy nie należy zwalać ani na żel ani na nas same. Pazurki nie są ze stali, prawda.
    Niestety nie ma żelu idealnego, ja bynajmniej z takim się nie spotkałam dlatego też mam kilka w swoim zapasie, jedne bardziej plastyczne drugie dość twarde. Znam już na tyle moje klientki a w zasadzie ich pazurki że wiem po który żel mam sięgać a który absolutnie ze względu na pracę trzymać się nie będzie. No tak już jest

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  6. #456
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    a ja powiem tak: wg mnie violet jest bardzo gesty i baaardzo mi sie dobrze na nim pracuje i mam zero zapowietrzen, uzupelniam normalnie i tez jest zero zapowietrzen... trzeba tylko pamietac zeby dobrze " wetrzec" mala ilosc zelu przy skorkach i boczkach ( nie dotykajac ich) i bedzie bez zapowietrzen...
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  7. #457
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Jak tam z Liquidem z Silcare ? Ktoś cos wie?

    ________________________________________


  8. #458
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Drapi ma rację, trzeba cieniutką warstwę dokładnie wetrzeć w pazurka, ja używam żelu violet i pod niego daje jeszcze żel podkładowy, jeśli są jakieś zapowietrzenia to raczej z mojej winy jeśli po boczkach coś tam troszkę spłynie, co do wytrzymałości tego żelu to nie zauważyłam żeby się kruszył, niektóre klientki przychodzą po 6 tygodniach i wszystko jest jak trzeba, a niektóre coś złamią, ale to wskutek uderzenia więc na to nie ma rady i z reguły są to ciągle te same klientki.

  9. #459
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Do mnie właśnie ostatnio przyszła klientka po tygodniu z takimi zapowietrzeniami z tym że ona ma naprawde trudną płyke ale na X firmie używanej wcześniej aż tak źle nie było. Uparłam się jednak zeby to jakos dalej Silcare uratowac a nie wracac do poprzedniej firmy, Odpiłowałam zapowietrzenia na ok 1/3 paznokci , dałam primer i następnie ten żel silikonowy
    Exellent Easy Vanish Clear - Nails Silcare
    Po trzech tyg wróciła do mnie na zmiane wzoru a na paznokciach zero zapowietrzeń ... zakochałam się w tym żelu od razu teraz tak sobie myśle jak by tu go w życie wdrożyć no bo on jest silikonowy czyli elastyczny no i z tej seri nie ma kamuflażu silikonowego ani french więc jak wykonac tzw klasyczny french? jak myślicie jak bedzie lepiej- silikon kamuflaż biała końcówka silikon czy może na podkład dac twardy żel na to kamuflaz końcówka i silikon? podobny problem bedzie przy kolorze na całą płytke- bo jak na twardy kolor połozę silikon to nic sie nie stanie ale co dac na podkład? podobno twardy żel połozony na elastyczny moze popękac, choc tu by była tylko cienka warstwa podkładowa tego silikonu pod kolor...

  10. #460
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    łoooooooo Nataszko u Ciebie totalne eksperymenty
    Nabłyszczacza sylikonowego nie odważyłabym się położyć klientce na gołego pazura, sobie owszem ale to jest nabłyszczacz mimo wszystko daje się go na wykończenie.
    Moja znajoma natomiast aplikuje go śmiało pod hybrydy lub pod lakier, takie szybkie zdobienie salonowe. Lakiery trzymają się pięknie na nim.
    Twardego żelu na sylikon nie polecam, nie tędy droga, odlezie.

    ---------- Dodano o godzinie 20:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:47 ----------

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    Jak tam z Liquidem z Silcare ? Ktoś cos wie?
    Ja mam tylko do kwiatków ale jest oki doki

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  11. #461
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    U mnie vilolet base on sprawował się świetnie, jednak za gęsty i po opiniach dziewczyn skusiłam się na clear-v. Konsystencja idealna, taki średni, bąbli brak super się rozprowadza, nie sprawia problemów. dopiero go kupiłam, więc zobaczę pazurki nim robione jakoś na dniach, jak wyglądają po pewnym czasie.
    Za to sklep silcare, po przygodzie z moją przesyłką zachował się godnie i dostałam przy następnym zamówieniu 4 żele pastelowe. Jednak nie przypadły mi do gustu. Szczerze? Aby uzyskać idealne krycie, musiałam dać 6 warstw koloru dark mint i nadal gdzieniegdzie mam smugi. Najpierw dałam na nieopracowany szkielet, ale przy opracowaniu mi się porobiły dziury, więc pomyślałam, że moja wina i zdjęłam, opracowałam szkielet i na to cienkimi warstwami kolorówkę. Kładłam i kładłam i przy 6 się zatrzymałam, bo miałam dość. Tak samo z kolorem pastel beige , nie wiem jak z yellow i olive, bo jeszcze nie testowałam. Niestety dla mnie lipa, nie polecam. Mam takie same kolory z Activ, tylko , że z serii 3D i one kryją po 2-3 warstwie, zależnie od koloru.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  12. #462
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Anikol to nie nabłyszczacz! nabłyszczacz jest w czarnej buteleczce a to normalny żel jednofazowy tylko że silikonowy

  13. #463
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    A widzisz Nataszko nie spojrzałam wcześniej pisałaś o nabłyszczaczu i tak sobie skojarzyłam.
    Sztynko żele pastelowe kryją 2 warstewkami, te ciemniejsze jak violet, szary i róż ciemny daję po jednej większej i nie ma smug. Jedynie nie przypadł mi do gustu zółty ale idzie go okiełznać.
    Ale żeby 6 warstw to pazur ma chyba z 1cm nie wyobrażam sobie 6 warstw koloru na pazurku a gdzie budowa jeszcze....możesz zrobić fotkę na wzorniku jednej warstwy obok 2......a może masz pazurki wykonane tymi żelami?
    A pigment nie trafił na dno?

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  14. #464
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    a ja ostatnio kupiłam na wypróbowanie affinity violet i jestem z niego mega zadowolona.
    Super się nakłada,dobrze utwardza.Generalnie dla mnie super.

  15. #465
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Sandrus a jaka jest konsystencja tego zelu ?
    Anikol powiedz cos o tych zelach affinity bo tez mnie zastanawiaja szczegolnie clear
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  16. #466
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał sloneczko Zobacz post
    Sandrus a jaka jest konsystencja tego zelu ?
    Anikol powiedz cos o tych zelach affinity bo tez mnie zastanawiaja szczegolnie clear
    Dorotka seria Affinity to żele bardzo plastyczne. Dla mnie to połączenie żelu twardego z sylikonem, tak mam odczucia jak go piłuję. Świetnie sprawdza się na trudnych płytkach bo nie odpryskuje przy pierwszym lepszym uderzeniu a w połączeniu z nabłyszczaczem sylikonowym Exellent na wierzchu są niczym dobrze dobrane małżeństwo
    Żele są gęste ale nie za gęste to nie jest typowa galaretka. Nie lubię nimi robić szkieletu ale jak kto woli. Generalnie uwielbiam tą serię i gorąco polecam

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  17. #467
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    A ja chciałabym sie dowiedzieć jak to jest z nabłyszczaczem z serii perfect i z serii base one. Czy nie zapowietrza sie przy skórkachI czy nie macie z nim problemu na wolnym brzegu pazurka. Ja szczerze mówiąc boję się nabłyszczaczy typu quick finish bo zawsze albo pekaja albo sie zapowietrzaja albo płytka na wolnym brzegu zaczyna sie odwarstwiać od żelu co w konsekwencji daje rychłą reklamacje...

  18. #468
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał anikol Zobacz post
    A widzisz Nataszko nie spojrzałam wcześniej pisałaś o nabłyszczaczu i tak sobie skojarzyłam.
    Sztynko żele pastelowe kryją 2 warstewkami, te ciemniejsze jak violet, szary i róż ciemny daję po jednej większej i nie ma smug. Jedynie nie przypadł mi do gustu zółty ale idzie go okiełznać.
    Ale żeby 6 warstw to pazur ma chyba z 1cm nie wyobrażam sobie 6 warstw koloru na pazurku a gdzie budowa jeszcze....możesz zrobić fotkę na wzorniku jednej warstwy obok 2......a może masz pazurki wykonane tymi żelami?
    A pigment nie trafił na dno?
    Nie chce mi się robić zdjęć, ale mam na sobie właśnie miętowe. Nie są grube, ale dużo grubsze niż powinny. Dawałam cienkie warstwy, bo przy grubszej niestety się marszczyły. Wiem, że żele trzeba mieszać, ale te mnie akurat zawiodły. Za tydzień zmienię sobie kolorek, właśnie na zółty i zobaczymy.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  19. #469
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał anikol Zobacz post

    (...) Ja mam tylko do kwiatków ale jest oki doki
    A który masz ?

    ________________________________________


  20. #470
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    zadam pewnie głupie pytanie Jak otwieracie żele one base? Próbowałam na wszelakie sposoby, nawet pęseta poszła w ruch...koniec końców przebiłam sreberko i porozdzierałam - wygląda to bardzo nieestetycznie:/ Pierwszy paznokieć za mną jutro wrzucę do oceny

  21. #471
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    wcale nie takie głupie
    Tez nie lubię tego w tych żelach.
    wbijam szpikulec i jadę dookoła,az do miejsca w którym się wbiłam i po folii
    Tym oto sposobem nic się nie rozrywa i wyrywa i w finale wygląda tak jak powinno.

    ps.szpikulec musi być ostry hehe.Mi do tego celu służy metalowe kopytko też z silcare a raczej jego druga taka ostra część.

  22. #472
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    dokładnie tak samo robię Sandruś ale zdecydowanie lepsze są folie... bo są dwa rodzaje - takie błyszczące i chropowate... i właśnie te chropowate są super, bo można je całe zerwać a te błyszczące niet drogie SILCARE zróbcie wszystkie takie chropowate- nie będzie problemu

  23. #473
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Sztynko gdyby Ci się jednak zechciało pstryknąć fotę byłabym wdzięczna bo jak mam ocenić czy cos jest nie tak z żelem? Czy może raczej problem tkwi w aplikowaniu produktu, a może stare żarówki kiedy były wymieniane?
    Sztynko argument typu nie chce mi się, przepraszam jest ciut nie na miejscu bo piszesz że żele Silcare to lipa więc chcę dociec o co chodzi.
    Jak coś jest nie tak piszmy o tym, ja zawsze zgłaszam wasze opinie, sugestie dalej ale niech to będzie w obie strony
    Kochane zgłoszę Wasze sugestie odnoście sreberek, przyznam że i mnie to irytuje
    Mam ten liquid Monomer Fast Clear LUX - Nails Silcare
    Co do nabłyszczacza Perfect ani nie pęka, ani się nie zapowietrza choć nie zalecam stosować go bezpośrednio na naturalka, ale jak się ciut wyjedzie to nic się nie dzieje. Nabłyszczacz z seri Base one nie daje takiego błysku jak ten Perfect.

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  24. #474
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja do tej pory bardzo lubiłam pracować na clear-v. Idealna konsystencja zero bąbelków powietrza. Ale jakoś się zraziłam po ostatniej klientce .
    W sumie może to i nie jest wina żelu. Testuje na tej klientce żel innej firmy który mnie jeszcze nigdy nie zawiódł. Zobaczymy co się okaże za jakiś czas....?
    Co do tego żelu to innej klientce też jak robiłam odnowę w zeszłym tygodniu to szkielet wydał mi się jakiś taki kruchy... Postanowiłam wszystko zrobić od nowa. Żeby jakiejś wtopy nie było. Pomyślałam , że może pora żarówki wymienić w lampie. Ale inne warstwy żeli (cover i pink) są w porządku .
    Co do żeli pastelowych to zgadzam się ze sztynką. Też nakładam więcej niż dwie warstwy. Niestety ale są prześwity. A żółty to już w ogóle słabo kryje....
    Na wzorniku pięknie pokryło ale jeżeli chodzi o pazurka przedłużonego to trzeba trochę żeby zakamuflować łączenie.

    Wybaczcie za moją opinię bo jest niezbyt przychylna ale jakoś tak o wszystko widzę. Na szczęście mój ulubiony cover Basica nigdy mnie nie zawodzi i nie zamienię go na żaden inny!

  25. #475
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Myślę że w tym temacie bardziej są cenione szczere opinie poparte testami niż te przychylne ot tak. Nie ma firmy idealnej, kazda bedzie miała lepsze i gorsze produkty.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Sylwestrowy konkurs Silcare
    By anikol in forum Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 11:46
  2. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •