Strona 37 z 40 PierwszyPierwszy ... 273334353637383940 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 901 do 925 z 990

Temat: Opinie o produktach Silcare / Noname

  1. #901
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cześć dziewczyny!
    Jestem świeżakiem na forum. Mam do Was kilka pytań i z góry proszę o wyrozumiałość Przyznam, że do tej pory robiłam wyłącznie akryl. Bardzo proszę o pomoc.
    Jakie żele polecacie na początek "zabawy" z Silcare?
    Jakie połączenia żeli są niezawodne?
    Czy żele excellent easy vanish można łączyć z kolorowymi żelami basic color czy base one?

  2. #902
    Debiutantka Avatar 18Mona
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Namysłów (opolskie)
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Dziewczyny potrzebuje jakiś dobry primer/bonder lub żel który by nadawał się jako baza do żelowania naturalnej płytki. Z tego co wyczytałam polecacie bonder kwasowy ale nie jestem pewna czy chodzi o ten: Base One Bonder Gel - Kwasowy - Akcesoria do paznokci, żele UV, manicure - sklep Nails Silcare

    Anikol
    pisałaś że używasz żelu basic french pink jako bazowego na naturalki i mam pytanie czy ten żel z base one french pink też by się nadawał?

  3. #903
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Goniek - ja wiem że tego wszystkiego jest dużo ale to jest już napisane- poczytaj wątek.

    Mona ja używam primera kwasowego z Sunny Nails i też jest ok. Co do Base One French Pink- zalezy od naturalków. Na moje się nie nadaje bo jest sztywny, blady i odpryskuje. Na naturalne paznokcie bez tipsa i przedłużki na formie polecam silikonowe Exellent Easy Vanish albo Affinity- lepiej pracują z naturalnym paznokciem.

  4. #904
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał 18Mona Zobacz post
    Anikol[/B] pisałaś że używasz żelu basic french pink jako bazowego na naturalki i mam pytanie czy ten żel z base one french pink też by się nadawał?
    Nie używałam Base One French pink jako bazy więc ale będzie się trzymał równie dobrze. Z kolei french pinkowi z basica ufam bezgranicznie, jest fajnie lejący kocham go.

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  5. #905
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    anikol a na tą bazę z french pink basic budujesz dalej tylko żelem basic czy można na tą bazę dać też żele z base one?

  6. #906
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja ostatnio wypróbowałam żeliku z włóknami i powiem że bardzo mi się podoba a jesli chodzi o żel Affinity wzięłam niebieski i wszystko dobrze tylko na paznokciu nie robi się przeźroczysty tylko taki mętny więc jeśli już to chyba trzeba brać cleara...

  7. #907
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    jak to jest z tym żelem no name violet on jest w czarnych i różowych pojemniczkach sprzedawany

  8. #908
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Normalnie jest w różowych pojemniczkach ale podczas wyprzedaży miał cenę chyba 40% niższą i białe oraz czarne pojemniczki

  9. #909
    Debiutantka Avatar 18Mona
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Namysłów (opolskie)
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Hej dziewczyny Miałyście może cleaner bądź aceton z tej wersji zapachowej?

    Miałam zamówić cleaner Basic ale zgłupialam. Kiedyś używałam cleanera z NYC i on ma taki dość ładny zapach i zastanawiam się właśnie nad tymi Silcare Garden Of Colour czy są równie dobre jak Basic w działaniu a do tego nie byłyby duszące?


    Mam jeszcze pytanie czy macie żel z Silcare w kolorze oberżyny bądź jakiegoś ciepłego fioletu? Chętnie bym zobaczyła jak wygląda na pazurku: plum z linii Basic, violet z Neonów, deep fuschia z Base One.


    W załączniku dodam moją skromną kolekcję Silcare. Może komuś się przyda

  10. #910
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    W grupie Silcare na fb ktos wrzucał zdjęcie żelu Plum

  11. #911
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ostatnio miałam swoją pierwszą przygodę z Silcare i mam pytanie: Czy bonder taki w buteleczce powinien być tak bardzo gęsty
    ? Czy może coś się z nim stało?

    Kiedy otworzyłam paczuszkę był mega gęsty, ale to chyba przez warunki pogodowe, postał kilka godzin w temperaturze pokojowej i dalej taki jest. Nie da się go nabrać na ten pędzelek z buteleczki. I nie trzyma się w ogóle, wszystko odpada.

  12. #912
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    3524 jest minimalnie gesty, ale da sie go nalozyc i nic nie odpada. Zalezy od temoeratury pomieszczenia. No chyba ze Ty dostalas jakis 'trefny' moze ktos jeszcze sie wypowie.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  13. #913
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał 18Mona Zobacz post
    Hej dziewczyny Miałyście może cleaner bądź aceton z tej wersji zapachowej?

    Miałam zamówić cleaner Basic ale zgłupialam. Kiedyś używałam cleanera z NYC i on ma taki dość ładny zapach i zastanawiam się właśnie nad tymi Silcare Garden Of Colour czy są równie dobre jak Basic w działaniu a do tego nie byłyby duszące?


    Mam jeszcze pytanie czy macie żel z Silcare w kolorze oberżyny bądź jakiegoś ciepłego fioletu? Chętnie bym zobaczyła jak wygląda na pazurku: plum z linii Basic, violet z Neonów, deep fuschia z Base One.


    W załączniku dodam moją skromną kolekcję Silcare. Może komuś się przyda

    JA mam w tej chwili Aceton zdaje się melonowy.
    jest ok.

  14. #914
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    ja mam dopiero co kupiony bonder kwasowy base one z silcare, jest dość gęsty ale da się go nabrać na pędzelek i rozprowadzić, co do odpadania to mam nadzieję, że nic takiego się nie stanie, bo użyłam go dopiero na kilka osób

  15. #915
    Rozkręcanko Avatar Danus072
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Witam
    używała któraś już tego żelu Perfect eurofiber ?
    Żel UV Perfect Eurofiber Clear 30g. EXTRA MOCNY ! (3955679676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Wcześniej było zapytanie już o ten żel, ale nie mogłam znaleść już żadnej konkretnej odpowiedzi, ktoś miał go przetestować, ale już nie pamiętam jaka kobitka to miała być

    Pozdr <3

  16. #916
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    A ja mam taki głupi problem.. z kolorówki Silcare'owej kupiłam już 2/3 oferty, ale nie polubiłam się z metallicami..
    Macie jakiś sposób nałożenia tych żeli tak, żeby nie było widać śladów po pędzlu? już i okrągłym próbowałam i płaskim pędzlem, i naturalnym i sztucznym.. i matowiłam ostatnią warstwę kolorku, i bez matowienia.. i ręce mi opadają bo nie mam pojęcia jak się pozbyć tych smug...


    18Mona próbowałaś może używać tego białego 3d do frencha? zdaje egzamin po jednej warstwie? nie żółknie w lampie?

  17. #917
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    A ja mam kilka klientek ktorym sie 'brudza' paznokcie, a dokladniej jak poloze nablyszczacz z excellenta ten silikonowy to narzekaja ze sie robia przebarwione. Mam moze z 3-4 takie klientki. Jak zmatowie bloczkiem i naloze na nowo to sa znow ladne, albo jak sa przemalowane top coatem (lakierem). Postanowilam sama przetestowac i nosz teraz trzy jasne pazury i sie nic nie dzieje... Ja nie wiem gdzie te baby wkladaja lapska mialyscie takie przypadki? Mam wrazenie ze sie tylko tak dzieje na tych silikonach...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  18. #918
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    A ja mam kilka klientek ktorym sie 'brudza' paznokcie, a dokladniej jak poloze nablyszczacz z excellenta ten silikonowy to narzekaja ze sie robia przebarwione.
    Robią się. Silikonowy nabłyszczacz fajny ale.. ściera się niemiłosiernie. Ja po 5 dniach na jasnych paznokciach mam na końcówkach szare farfocle, widać że jest brudny i powycierany. Nawet jak położę lakier top. Nie zdaje egzaminu na jasne kolory i na frencha. Kupiłam "fikusowy" nabłyszczacz i jak tylko dojdzie będą testy z silcarowymi żelami. A Excellent zostaje na ciemne lakiery albo często odświeżane wzory. Nawet na sobie nie chce mi się tego matowić i kłaść od nowa, co dopiero proponować komuś "wpadnij za tydzień to ci odświeżę"

  19. #919
    Debiutantka Avatar 18Mona
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Namysłów (opolskie)
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    karo-f Kupiłam go z myślą o frenchu że nie będzie spływał ale jest bardzo gęsty i źle się go nakłada. Mi robi smugi. No i owszem pożółkł ale to może wina topu bo dawałam ten badziew bez przecierania

    Dziewczyny nie załamujcie mnie z tym nabłyszczaczem bo już nie wiem na co się decydować.

  20. #920
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał Danus072 Zobacz post
    Witam
    używała któraś już tego żelu Perfect eurofiber ?
    Żel UV Perfect Eurofiber Clear 30g. EXTRA MOCNY ! (3955679676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Wcześniej było zapytanie już o ten żel, ale nie mogłam znaleść już żadnej konkretnej odpowiedzi, ktoś miał go przetestować, ale już nie pamiętam jaka kobitka to miała być

    Pozdr <3
    Ja bodajże wyżej pisałam że to jest żel z włóknami wzięłam na próbę 5ml aby spróbować i mi sie podoba przylega elegancko a włókna nawet jak wystają na sam koniec po polerce nie ma nic. Bardzo dobrze trzyma sie płytki więc zamówie go w wiekszej pojemności. Proponuję Ci wziąć mały na próbe i sprawdzić ponieważ co mi pasuje nie musi każdemu pasować. Jesli o mnie chodzi to polecam

  21. #921
    Rozkręcanko Avatar Danus072
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    No właśnie zamówiłam już ale trochę większy bo chodziło mi właśnie o gęsty żel, dobrze że Ci pasuje mi pewnie też podpasuje Ważne, że dobrze trzyma się płytki
    Zamówiłam jeszcze sobie dodatkowo cover i nabłyszczacz od nich i primer żeby wszystko było z jednego zestawu a nie jeden żel z takiej firmy a drugi z innej.
    Dam znać jak przyjdzie jak mi podpasował
    Dzięki za wiadomość!

    Buziaki
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 14-02-2014 o 12:57

  22. #922
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    A ja mam kilka klientek ktorym sie 'brudza' paznokcie, a dokladniej jak poloze nablyszczacz z excellenta ten silikonowy to narzekaja ze sie robia przebarwione. Mam moze z 3-4 takie klientki. Jak zmatowie bloczkiem i naloze na nowo to sa znow ladne, albo jak sa przemalowane top coatem (lakierem). Postanowilam sama przetestowac i nosz teraz trzy jasne pazury i sie nic nie dzieje... Ja nie wiem gdzie te baby wkladaja lapska mialyscie takie przypadki? Mam wrazenie ze sie tylko tak dzieje na tych silikonach...

    U mnie generalnie tragedia z tym nabłyszczaczem.
    Nie powiem ,bo pięknie się błyszczy i super utwardza,ale to jak lubi wyglądać na jasnych kolorach to porażka


    Ja też kupiłam Eurofiber.
    Moje pierwsze spostrzeżenia:fajnie się nakłada,super w piłowaniu i uwaga nie bąblował mi co jest szczególnie okropne na frenchu
    a niestety zdarza mi się notorycznie przy affinity i serii base one.
    Następny plus to ładnie się poziomuje,ale dla mnie to on nie jest gęsty.
    Faktycznie jest takie wrażenie,ale to przez włókna.

  23. #923
    Rozkręcanko Avatar Danus072
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Eurofiber dziś przyszedł
    Zaraz zrobiłam sobie jednego pazurka na próbę i też zauważyłam że nie mam mini bąbelków mimo że też zazwyczaj były jak robiłam żelki. Ogólnie jestem zadowolona, cover też ma fajny kolor ładnie pokrył wszystko, pazurek się świetnie świeci!
    Piłowało się szybko i łatwo.
    Włókna mnie trochę drażnią jak wystają ale do wszystkiego się idzie przyzwyczaić, Na razie przy nim zostaję, zobaczymy może w przyszłości także coś fajnego wpadnie mi w ręcę
    a formy z silcare są dobre ? Ostatnio tylko na nich pracuję, moje się powoli kończą i zastanawiam się jakie kupić ?
    Coś polecacie ?

  24. #924
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał karo-f Zobacz post
    A ja mam taki głupi problem.. z kolorówki Silcare'owej kupiłam już 2/3 oferty, ale nie polubiłam się z metallicami..
    Macie jakiś sposób nałożenia tych żeli tak, żeby nie było widać śladów po pędzlu? już i okrągłym próbowałam i płaskim pędzlem, i naturalnym i sztucznym.. i matowiłam ostatnią warstwę kolorku, i bez matowienia.. i ręce mi opadają bo nie mam pojęcia jak się pozbyć tych smug...


    18Mona próbowałaś może używać tego białego 3d do frencha? zdaje egzamin po jednej warstwie? nie żółknie w lampie?

    to jest metalic Pink Pop nakładany pędzlem z naturalnego włosia dwiema warstwami


  25. #925
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Czesc Wszystkim, tak czytam i czytam o produktach silcare ale glownie interesuje mnie nablyszczacz easy vanish mianowicie po utwardzeniu pieknie sie blyszczy ale gdy przecieram cleanerem traci swoj blask. Moze cos zle robie, prosze pomóżcie

    Wysyłane z mojego LG-P710 za pomocą Tapatalk 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Sylwestrowy konkurs Silcare
    By anikol in forum Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 12:46
  2. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 18:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •