Strona 38 z 40 PierwszyPierwszy ... 2834353637383940 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 926 do 950 z 990

Temat: Opinie o produktach Silcare / Noname

  1. #926
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał dodzinka24 Zobacz post
    Czesc Wszystkim, tak czytam i czytam o produktach silcare ale glownie interesuje mnie nablyszczacz easy vanish mianowicie po utwardzeniu pieknie sie blyszczy ale gdy przecieram cleanerem traci swoj blask. Moze cos zle robie, prosze pomóżcie
    spróbuj go utwardzić dwa razy po 2 minuty- chociaż czasami lubi pożółknąć, i daj mu ostygnąć z minutę po wyjęciu z lampy, nie przecieraj od razu

    Cytat Napisał sidron Zobacz post
    to jest metalic Pink Pop nakładany pędzlem z naturalnego włosia dwiema warstwami
    no pięknie, próbowałam naturalsem mięciutkim ale mnie tak nie wyszło, nie wiem co jest grane.. jasne kolory to jeszcze przeboleję ale Coffe Pearl? widać na nim strasznie te smużenia.. albo ja za dokładana jestem

    Cytat Napisał Danus072 Zobacz post
    a formy z silcare są dobre ? Ostatnio tylko na nich pracuję, moje się powoli kończą i zastanawiam się jakie kupić ?
    Coś polecacie ?
    Danus form ze swojej strony nie polecam, kupiłam w Silcare 500 srebrnych- bardzo słaby klej... Poszukaj na allegro Summer różowych albo form Creative

  2. #927
    Rozkręcanko Avatar Danus072
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał karo-f Zobacz post

    Danus form ze swojej strony nie polecam, kupiłam w Silcare 500 srebrnych- bardzo słaby klej... Poszukaj na allegro Summer różowych albo form Creative
    Oki, dzięki bardzo za info, będę szukać tych o których mówisz Bo tipsy jakoś przestały mnie interesować od kiedy przerzuciłam się na formę

    ---------- Dodano o godzinie 15:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:52 ----------

    Cytat Napisał dodzinka24 Zobacz post
    Czesc Wszystkim, tak czytam i czytam o produktach silcare ale glownie interesuje mnie nablyszczacz easy vanish mianowicie po utwardzeniu pieknie sie blyszczy ale gdy przecieram cleanerem traci swoj blask. Moze cos zle robie, prosze pomóżcie
    ja mam taki nabłyszczacz:
    Żel UV Base One Silcare nabłyszczający Shine 15g. (3909844899) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Wprawdzie trzeba go także przemyć, ale po przemyciu ma niesamowity połysk, aż sama byłam w szoku że tak może błyszczeć. Wcześniej miałam jakiś nabłyszczacz w butelce z pędzelkiem bez przemywania ale tak nie błyszczał jak ten.
    Na pazurku mam od 3 dni a błyszczy ciągle świetnie!
    Nałożyłam go pędzelkiem cienką warstwę i do lampy na jakieś 2 minutki przemyłam cleanerem i połysk jest

  3. #928
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Karo-f zastosuje sie do Twojej rady, mam nadzieje ze to cos pomoze bo dopiero co kupilam ten nablyszczacz, taka bylam optymistycznie nastawiona po wczesniejszych wypowiedziach Danus072 dzieki za info, moze na kolejny sie skusze hihi. Nie jest to trudne przy asorytemncie silcare

    Wysyłane z mojego LG-P710 za pomocą Tapatalk 2

  4. #929
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname




    na dowód że Excellent Easy Vanish potrafi błysnąć, szkoda tylko że max 3 dni

  5. #930
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Nie zgadzam się że 3 dni o wiele wiele dłużej. Jeżeli natomiast u kogoś żel ten świeci tak krótko to po pierwsze dłużej przytrzymać w lampie nawet ok 4 min. po drugie widocznie żele silikonowe czyli miękkie i podatne na wycieranie nie sa dla niego i musi sięgnąć po zwykły twardy gloss.

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  6. #931
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Aniu, napisałam z doświadczenia- Silcare ma bardzo dobre produkty...
    Affinity i kolorówki nie wymienię nawet na IBD czy inne górne półki, ale EEV akurat nie wyszedł- a może tylko moja partia, ale czytając komentarze nie tylko tutaj, widzę że nie tylko.
    'Używam' paznokci normalnie- jak każda z nas- sprzątam, gotuję, pracuję, stukam w klawiaturę- ale dbam o nie.
    Excellent pięknie błyszczy 3 dni- po 4 dniu zaczyna matowieć, po tygodniu- na frenchu szare końcówki. Raz nawet zafarbował od musztardy- barwionej kurkumą.
    Na żele silikonowe pracujące z paznokciem nie położę żadnego twardego glossa bo po prostu postrzela i zrobi pajączki, a z racji tego że paznokcie też robię- nie zabezpieczę go lakierem bo musiałabym to robić codziennie.
    Z mojej strony EOT na temat Excellenta- każdy robi jak uważa

  7. #932
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    No coz nadal testuje EEV i dzis mam go na pazurkach 4 dzien i na kciuku mam żółta plame, zabarwilo sie w trakcie zwyklych czynnosci
    -gotowania, sprzatania eh opada optymizm...
    Wysyłane z mojego LG-P710 za pomocą Tapatalk 2

  8. #933
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Witam, jestem nowa na forum, tyle rzeczy tutaj się dowiedziałam, ale jeszcze nie wszystko ogarnęłam, świetnie dziewczyny, że jesteście.

    nie wiem, gdzie zadać to pytanie, chodzi mi o żele silcare. od niedawna jestem szczęśliwa posiadaczką kilku z nich, dopiero zaczynam ale widze, że chyba zaprzyjaźnie się z nimi na dłuzej, ale do rzeczy...

    na allegro jest teraz wysprzedaż żeli po 2,99, sprzedaqwca pisze, że to dlatego, że maja brudne pojemniczki, ale nie ma napisane jaka to firma, oglądając wzornik kolorowów, widze, że kolorówka jak i nazwy są z silcare, czy to bylyby te zele? kupowała któras te?

    -70% TANIEJ * ŻEL KOLOROWY 2,99 * ŻELE KOLOROWE! (3980962364) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    przepraszam, jeśli moje pytanie nie znajduję się w odpowiednim dziale, bardzo prosze moderatora o przeniesienie do odpowiedniego wątku

    pozdrawiam
    Ewa

  9. #934
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Na początku to są żele niemieckie,potem prawdopodobnie żele Vital,tzw.podróbki silcare.Zdarzyło mi się je kupić i jeśli chodzi o kolor to ok,dobrze kryją i trzymają,jednak to nie jest jakość silcare.


  10. #935
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał Ewik_sun Zobacz post
    Witam, jestem nowa na forum, tyle rzeczy tutaj się dowiedziałam, ale jeszcze nie wszystko ogarnęłam, świetnie dziewczyny, że jesteście.

    nie wiem, gdzie zadać to pytanie, chodzi mi o żele silcare. od niedawna jestem szczęśliwa posiadaczką kilku z nich, dopiero zaczynam ale widze, że chyba zaprzyjaźnie się z nimi na dłuzej, ale do rzeczy...

    na allegro jest teraz wysprzedaż żeli po 2,99, sprzedaqwca pisze, że to dlatego, że maja brudne pojemniczki, ale nie ma napisane jaka to firma, oglądając wzornik kolorowów, widze, że kolorówka jak i nazwy są z silcare, czy to bylyby te zele? kupowała któras te?

    -70% TANIEJ * ŻEL KOLOROWY 2,99 * ŻELE KOLOROWE! (3980962364) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    przepraszam, jeśli moje pytanie nie znajduję się w odpowiednim dziale, bardzo prosze moderatora o przeniesienie do odpowiedniego wątku

    pozdrawiam
    Ewa


    To raczej nie jest silcar. Wszystkie promocje owej marki znajdziesz na ich stronie sklepu
    Akcesoria do paznokci, żele UV, manicure - sklep Nails Silcare. Ja sama tam tylko zamawiam. Kiedyś połaszczyłam się na tanie kolorowe żele i szczerze? Mogłam je od razu wyrzucić do kosza bo ani się nie utwardzały a kolor był transparentny a nie kryjący. Silcare ma czesto bardzo duże przeceny i wszystko znajdziesz na ich stronie sklepu. Tam bedziesz mieć pewność , że wszystko jest ok.



    karo-f moje żele też błyszczą dużo dłużej. Może za krótko utwardzałaś w lampie, lub ręka jest bardzo "pracowita". Żele Silcare moim zdaniem są jednymi z lepszych i tańszych jednak jeżeli chodzi o błysk na rynku jest tego tak dużo , że nawet kupując gloss z innej firmy i tak dużo zaoszczędzi się przy zelach Silcare !

  11. #936
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał Ewik_sun Zobacz post
    na allegro jest teraz wysprzedaż żeli po 2,99, sprzedaqwca pisze, że to dlatego, że maja brudne pojemniczki, ale nie ma napisane jaka to firma, oglądając wzornik kolorowów, widze, że kolorówka jak i nazwy są z silcare, czy to bylyby te zele? kupowała któras te?
    Ewa
    Tych nie kupowałam, ale na allegro jest dwóch inych sprzedawców którzy mają te żele 'nieobrandowane' po ok 4.50 i 3.99 za sztukę- i są to Silcare a nie podróby Vital. Wiem bo najpierw zadzwoniłam, dopiero potem kupiłam. Kolory i konsystencja Silcarowe. Szukaj

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    karo-f moje żele też błyszczą dużo dłużej. Może za krótko utwardzałaś w lampie, lub ręka jest bardzo "pracowita". Żele Silcare moim zdaniem są jednymi z lepszych i tańszych jednak jeżeli chodzi o błysk na rynku jest tego tak dużo , że nawet kupując gloss z innej firmy i tak dużo zaoszczędzi się przy zelach Silcare !
    Rąk używam normalnie może po prostu EEV na moje ręce się nie nadaje, ale zrobiłam 2 osobom i to samo- pościerane końce a białe paznokcie musiałam zmatowić całe i kłaść jeszcze raz.. Wybłyszczam go przynajmniej 4 minuty.
    Żel Color It Silcare na hybrydy w tym wypadku o wiele lepiej zdaje egzamin- położyłam kilka dni temu na swoje pazurki zrobione Affinity i nie jest tak porysowany i pozdzierany jak EEV więc raczej się zaprzyjaźnimy na dłużej

  12. #937
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    No jak widać każdy musi dotrzeć do wymaganego efektu końcowego sam. Biorąc pod uwagę koszty silcare i tak produkty sa bardzo dobre. Inne marki za te pieniadze maja co najmniej jeden lakier do paznokci i to zwykły. Super ze znalazłas sposób!

  13. #938
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Doszła wreszcie reszta zamówionej kolorówki Base One, zrobiłam wzorniki i zdjęcia w takim świetle, żeby jak najlepiej oddać kolory może się przydadzą


  14. #939
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Jestes genialna tez bede robic zamowienie i z Twojej papryki łatwiej wybrać mi kolory! Dzieki!

  15. #940
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Silcarowe dziewczyny potrzebuje szybkiej porady. Pracuje na zelu base one clear pink i do tego mam baze kwasową z tej samej linii, oraz na affinity. Mam jedną klientke, ktorej robilam clear pinkiem ale sie podpowietrzały pazurki i przerzuciłam sie u niej na affinity ice blue. Wszystko było ok przez pierwsze dwa razy, moze trzy. Teraz mi znow pisze, że po tygodniu już jej odpadły dwa paznokcie i że ona nigdzie nie uderzyła, tylko same odleciały bo sie podpowietrzyły... Już nie mam na nią sił. Jeszcze po ostatniej poprawce nawet sie nie zapytała ile mi jest winna za to... Teraz jej napisałam, że poprawke paznokcia w cenniku mam za 8 zł x2 paznokcie = 16, ale że w ramach 'reklamacji' zrobie jej za dyszke. I teraz nie wiem, czy ona ze mnie probuje zrobic idiotke, czy faktycznie tak jej sie ciagle cos z pazurami dzieje... czasami mam przypadki ze sie cos podpowietrzy to wiadomo, ale nie po tygodniu przykro mi, bo jeśli mnie oszukuje to nie wyjdzie jej to na dobre. Już mam dośc momentami i brak mi sił na nią.

    Paznokcie robie tak jak zwykle czyli:
    skórki
    matowie
    cleaner
    primer kwasowy (innej firmy)
    i podkladam szablon i robie jak Pan Bóg przykazał...

    Pomóżcie mi prosze, dajcie jakieś rady bo już sie załamuje... i nie wiem jak mam jej te pazury robic. Długośc jak na klientke całkiem spora, czasem nawet do 3 kreski na szablonie.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  16. #941
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Wiesz co mi tylko przychodzi na myśl, że dłuższe pazurki moga sie łamać na affinity lub clear pinku bo to raczej jednofazówki średniogęste z naciskiem na średnio, a może jak byś typowym gesciejszym budulcem zrobiła to byłoby ok..Tak tylko gdybam

  17. #942
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Tylko ze ja ostatnio na affinity mialam do 4 kreski i 5tyg mi sie trzymaly. Ja w domu robie wszystko a ta klientka raczej nic
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  18. #943
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    No to stawiam w takim razie na to, że nie dba o pazury, stuknie i sie nie przyzna.

  19. #944
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    A w jakim stanie ma skórki, nie dłubie przy paznokciach? Ja miałam kiedyś klientkę, która ciągle przychodziła z zapowietrzonymi pazurami, nigdy nie przyznawała się, że coś robi, a skórki zawsze miała obżarte. Oczywiście twierdziła, że nic ze skórkami nie robi a kiedyś będąc u mnie nieświadomie zaczęła obgryzać skórki, była zaaferowana opowiadaniem o jakiejś sprawie i nawet sama nie zauważyła tego, że ma palec w buzi

  20. #945
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    ja ostatnio na affinity mialam do 4 kreski i 5tyg mi sie trzymaly
    No właśnie. On się trzyma na mur beton.

    Ja obstawiam że pani albo w coś notorycznie uderza (klawiatura, telefon, tablet?) albo po prostu najzwyczajniej w świecie nie dba- paznokcie żelowe to nie jest tytan jak się niektórym kobietkom wydaje i nie, nie wolno nimi np. dokręcać śrubek...
    Wiadomo, że przy dobrze zrobionych pazurkach to, co klientka ma do roboty przy swoich łapkach, to tylko oliwka i kremowanie rąk... A jak piszesz że ta pani tylko leży i pachnie, a paznokcie wg opisu są przygotowane ok... może z nudów siedzi i podważa?

  21. #946
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Nie wiem czy ona to robi z nudów czy co Tak jak napisałaś...

    A co mam jej powiedziec, jak ją sprawdzic ? Czy jak położe jako base tą kwasówke z base one a później affinity to to coś da ?
    Mi sie też wydaje, że ona z nudów może to robic. Skórki ma ok i ja też zawsze je ładnie odpycham żeby nie było błonek, wiec to raczej nie moja wina.
    Mam Panią, która w firmie sprzątającej pracuje i zawsze ma wszystkie pazurki na swoim miejscu. Ratuuunku Bo uduszę ją kiedyś

    A aaa... ona jeszcze sobie czasami je podklejała na klej do tipsów jak jej sie coś podpowietrzyło. I możliwe że od tego ma pazurki zajechane. Już sama nie wiem...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  22. #947
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Gdyby zawsze miała takie problemy, to można by podejrzewać naprawdę problematyczną płytkę, ale jak pisałaś kilka razy było ok... Na pewno coś tam gmera przy tych pazurach, nie ma mocnych, albo jakąś chemię stosuje bez rękawiczek. Jeszcze jedna rzecz przyszła mi do głowy, zapytaj czy jakiegoś preparatu ze skrzypem polnym nie łyka czasem, bo czytałam kiedyś, że skrzyp natłuszcza paznokcie.

  23. #948
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    dziś była i miała idealnie te pazury 'odklejone' i swoją płytke pocharataną. Mysle, ze jej sie podpowietrzyły i sobie dlubala przy nich az zerwała... skasowałam 10 zł dla swietego spokoju i czesc...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  24. #949
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Lepiej żeby sobie sama nic nie podklejała bo nabawi się grzybka i będzie miała masakrę zamiast paznokci- wytłumacz jej to delikatnie. No i jak widać że sama popsuła to kasuj po okresie gwarancji tyle ile kasujesz - to Twoja praca
    Co do kwasówki to ja akurat z Silcare nie używam, ale pod Affinity daję albo kwasik albo bezkwasówkę - mimo że paznokcie zmatowione, naszykowane, odtłuszczone- dla pewności, tak bezpieczniej.

  25. #950
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    tlumacze ale co zrobie jak nic nie zrobie

    Karo dzieki za rady.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Sylwestrowy konkurs Silcare
    By anikol in forum Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 12:46
  2. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 18:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •