Witam wszystkich serdecznie.
Moja przygoda z pazurkami trwa od 11 lat, kocham to. Od jakiś 3-4 lat pracuje na marce Silcare, głównie na Basic. Rewelacyjne żele, nie mam z nimi problemów , przedtem pracowałam na SPN (takie sobie za tą cenę).
Do stylizacji zazwyczaj używam również żelu silikonowego SF(po pierwszej warstwie) rewelacyjnie zwiększa przyczepność.
Miałam problem z Basic French Pink bo mi zmieniał kolor ale kiedyś przez przypadek nie zamówiłam i musiałam sobie inaczej poradzić wzięłam Basic pink dodałam odrobinę bieli i różu i wyszedł mi taki jaki chciałam kolor.
Nie używam białych żeli z Silcare bo mi zazwyczaj żółkną ,mam z Indigo jak i cover (jest dla mnie delikatniejszy)-ale spróbuje With Angel.
Jeśli chodzi o nabłyszczacz to używam Exellent Shining dobrze jest ostatnią warstwę utwardzić dwa razy i chwilkę dać mu odparować. Spróbuję oczywiście tego , który polecacie , może w końcu trafie na ten jedyny...
Jestem bardzo zadowolona z waszych żeli, choć miewacie wpadki i przyłączam się do prośby o zmianę zamykania żeli. Czasem muszę szybko otworzyć nowe opakowanie i ganiam za nożykiem a przy kolorach nie wspomnę
Pozdrawiam wszystkich kochających pazurki.

Witamy! - Paznokcie Piła - Pazurkownia - Stylizacja paznokci