Strona 40 z 40 PierwszyPierwszy ... 303637383940
Pokaż wyniki 976 do 990 z 990

Temat: Opinie o produktach Silcare / Noname

  1. #976
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Dziewczyny , wiecie co się dzieje z tą firmą ?

    na paczkę czekam już ponad 10 dni , zero odezwu , skrzynkę meilową mają zapchaną :/

  2. #977
    Debiutantka Avatar domesko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    KOCHANE!

    Uczciwie i lojalnie ostrzegam przed hybrydami New Color It! Po 1: ich trwałość jest marna. Na 2/3 dzień odpadają z naturalnej płytki. Na żelu się trzymają ale to żadna pociecha. Zrobiłam na kilku kobietach, wykonujących różne aktywności i niestety efekty są podobne. Jednocześnie zaznaczam, że wykonuję wszystko co Bóg przykazał w technice nakładania. Shellac, Gelish lub Indigo nałożone przeze mnie w pracy trzymają się pięknie i wracają jedynie odrośnięte. Po 2: niektóre kolory ODBARWIAJĄ SIĘ! Tak. Różowy po kilku dniach zmienia się w żółty. Po 3: krycie niektórych ciemnych kolorów jest pożałowania godne. 3 warstwy i nadal prześwit.
    Jestem załamana. Połasiłam się na cenę i teraz mam tego piękny i smutny efekt.
    Ponadto nie polecam żelu nawierzchniowego Base One Quick Finish - żółknie od razu po utwardzeniu.
    Wydaje mi się, że daruję sobie już tę firmę, biorąc pod uwagę, że na paczkę czekałam strasznie długo (jak wilczus), były w niej pomyłki i jest lekka zlewka na klienta...

  3. #978
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Witam
    Mam takie pytanie z waszego doświadczenia jakie "zestaw startowy" polecacie.
    Zwykle robiłam paznokcie znajomym a chciała bym podreperować sobie budżet domowy.
    Jakie kolory są najbardziej topowe.

  4. #979
    Wczytuje się Avatar Emerald
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Na pewno przydadzą ci się kolorki do frencha, moje ulubione to
    basic french white - jest na prawdę świetny, dobrze kryje, więc cieniutka warstwa wystarczy
    do przedłużania łożyska basic masked - ma bardzo naturalny kolor
    Jeśli chodzi o najczęściej używane kolorki to na pewno przyda ci się jakaś czerwień, róże, czarny, granat, fiolet, na wzornikach silcare możesz sobie wybrać dokładnie (seria base one ma dużo kolorków)
    a co do zestawu startowego, to używam bondera base one bezkwasowego, na to cieniutko violet thick - gęściutki, ale i tak się ładnie poziomuje
    potem kolorówka i budowa też violet.
    Nabłyszczacza nie używam, bo violet thick błyszczy się dość intensywnie

  5. #980
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Hej dziewczyny co sadzicie o lampie ccfl jakie sa wasze opinie na jej temat? Utwardza wszytskie zele?

  6. #981
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Laski, a kupowałyście Affinity tu?: Affinity - Hurtownia kosmetyczna online - dobre są te żele? Bardzo podoba mi sie Ice blue

  7. #982
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Mam pytanie do dziewczyn obeznanych z firmą Silcare. Pracuję na żelach IBD, stosuję tylko primer kwasowy i później IBD, jednak zastanawiam się nad zakupem żelu podkładowego, gdyż czasami szczególnie przy problematycznych płytkach zdarzają mi się podpowietrzenia. Z tym że mam teraz dylemat który wybrać, najbardziej zastanawiam się nad bonderem z linii Perfect, czy któraś może go używa i może podzielić się opinią ? Czy może lepszy będzie bonder z linii base one, tylko teraz zastanawiam się czy wybrać kwasowy czy bezkwasowy. Z góry baaardzo dziękuję za pomoc w dokonaniu dobrego wyboru

  8. #983
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja np odkąd zaczęłam stosować pod żel bazę od hybryd, jakiekolwiek problemy z podpowietrzeniami się skończyły.

    Opracowuje pazurek, odtłuszczam, baza i normalnie buduję żelem i już

    Dobra też jest baza - bonder kwas z base one.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  9. #984
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Dzięki za odpowiedź, muszę wypróbować pomysł z bazą, bo po ok. 2 tygodniach pojawiają się już delikatne podpowietrzenia na niektórych paznokciach. A który żel silcare polcacie ? Z Base one nie jestem zbytnio zadowolona, choć może z bonderem byłoby inaczej, ostatnio na próbę robiłam koleżance jeden paznokieć właśnie żelem silcare base one a resztę iBD, i ten z base one już się delikatnie podpowietrzył.

  10. #985
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Hej! Przygodę z pazurkami żelowymi zaczęłam rok temu od kupienia zestawu startowego od allepaznokcie. Gdy skończyły mi się żele z zestawu szukałam innych, by trafić na swój ideał. Teraz testuję Silcare właśnie - ale mam problem. "Odkryłam", że primer bezkwasowy od alle nie lubi się z innymi żelami (pazurki potrafiły mi odpaść tuż po zrobieniu!). Teraz nałożyłam cieniutką warstwę żelu od alle i pazurki trzymają się na mur beton od tygodnia. Toteż chciałabym zmienić primer (najlepiej na kwasowy)na taki, który nie kosztuje kroci, a nie będzie gryzł się z silcare czy innymi żelami (mam ochotę jeszcze wypróbować blac prince, bo mam koło siebie hurtownie gdzie żele Silcare i Black Prince są śmiesznie tanie). Pomożecie?

  11. #986
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Kinia ja mam primer a allepaznokcie. Pracuję na nim od 3 lat i na żelach Silcare i nic mi nie odpada. To nie wina primera, ale spróbuj od Dobrej Rady z I-Nails.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  12. #987
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Możliwe, że może z moim coś się stało. Bo teraz mam primer kwasowy z miss nails i wszystko mi się pięknie trzyma, a robię tak samo

  13. #988
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Dziewczyny! W poniedziałek planuję złożyć zamówienie z Silcare, proszę Was o opinie na temat Affinity Ice Blue, jest to żel jednofazowy, czyli mogę go spokojnie nakładać bez bondera i będzie się ładnie trzymał? Chyba że jakiś inny polecacie?
    A co sądzicie o żelach Base one clear lub violet ew. basic? Dają radę bez bondera, czy lepiej sobie darować? No i jaka jest między nimi różnica między base one a basic?


    A i stosujecie nail prep? Chciałam go używać zamiast cleanera do odtłuszczenia płytki. Polecacie?

  14. #989
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    ja tez używam primer z Alle i dobze mi gra z zelami z Silcare tak samo Silcare primer jest w miare może nie jakiś najlepszy ale w miare nic mi się odpada normalnie się wszystko trzyma wiec raczej nie wina primera.

  15. #990
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Musze się nad nimi zastanowić

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Sylwestrowy konkurs Silcare
    By anikol in forum Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 12:46
  2. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 18:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •