Strona 40 z 40 PierwszyPierwszy ... 303637383940
Pokaż wyniki 976 do 990 z 990

Temat: Opinie o produktach Silcare / Noname

  1. #976
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Dziewczyny , wiecie co się dzieje z tą firmą ?

    na paczkę czekam już ponad 10 dni , zero odezwu , skrzynkę meilową mają zapchaną :/

  2. #977
    Debiutantka Avatar domesko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    KOCHANE!

    Uczciwie i lojalnie ostrzegam przed hybrydami New Color It! Po 1: ich trwałość jest marna. Na 2/3 dzień odpadają z naturalnej płytki. Na żelu się trzymają ale to żadna pociecha. Zrobiłam na kilku kobietach, wykonujących różne aktywności i niestety efekty są podobne. Jednocześnie zaznaczam, że wykonuję wszystko co Bóg przykazał w technice nakładania. Shellac, Gelish lub Indigo nałożone przeze mnie w pracy trzymają się pięknie i wracają jedynie odrośnięte. Po 2: niektóre kolory ODBARWIAJĄ SIĘ! Tak. Różowy po kilku dniach zmienia się w żółty. Po 3: krycie niektórych ciemnych kolorów jest pożałowania godne. 3 warstwy i nadal prześwit.
    Jestem załamana. Połasiłam się na cenę i teraz mam tego piękny i smutny efekt.
    Ponadto nie polecam żelu nawierzchniowego Base One Quick Finish - żółknie od razu po utwardzeniu.
    Wydaje mi się, że daruję sobie już tę firmę, biorąc pod uwagę, że na paczkę czekałam strasznie długo (jak wilczus), były w niej pomyłki i jest lekka zlewka na klienta...

  3. #978
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Witam
    Mam takie pytanie z waszego doświadczenia jakie "zestaw startowy" polecacie.
    Zwykle robiłam paznokcie znajomym a chciała bym podreperować sobie budżet domowy.
    Jakie kolory są najbardziej topowe.

  4. #979
    Wczytuje się Avatar Emerald
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Na pewno przydadzą ci się kolorki do frencha, moje ulubione to
    basic french white - jest na prawdę świetny, dobrze kryje, więc cieniutka warstwa wystarczy
    do przedłużania łożyska basic masked - ma bardzo naturalny kolor
    Jeśli chodzi o najczęściej używane kolorki to na pewno przyda ci się jakaś czerwień, róże, czarny, granat, fiolet, na wzornikach silcare możesz sobie wybrać dokładnie (seria base one ma dużo kolorków)
    a co do zestawu startowego, to używam bondera base one bezkwasowego, na to cieniutko violet thick - gęściutki, ale i tak się ładnie poziomuje
    potem kolorówka i budowa też violet.
    Nabłyszczacza nie używam, bo violet thick błyszczy się dość intensywnie

  5. #980
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Hej dziewczyny co sadzicie o lampie ccfl jakie sa wasze opinie na jej temat? Utwardza wszytskie zele?

  6. #981
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Laski, a kupowałyście Affinity tu?: Affinity - Hurtownia kosmetyczna online - dobre są te żele? Bardzo podoba mi sie Ice blue

  7. #982
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Mam pytanie do dziewczyn obeznanych z firmą Silcare. Pracuję na żelach IBD, stosuję tylko primer kwasowy i później IBD, jednak zastanawiam się nad zakupem żelu podkładowego, gdyż czasami szczególnie przy problematycznych płytkach zdarzają mi się podpowietrzenia. Z tym że mam teraz dylemat który wybrać, najbardziej zastanawiam się nad bonderem z linii Perfect, czy któraś może go używa i może podzielić się opinią ? Czy może lepszy będzie bonder z linii base one, tylko teraz zastanawiam się czy wybrać kwasowy czy bezkwasowy. Z góry baaardzo dziękuję za pomoc w dokonaniu dobrego wyboru

  8. #983
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja np odkąd zaczęłam stosować pod żel bazę od hybryd, jakiekolwiek problemy z podpowietrzeniami się skończyły.

    Opracowuje pazurek, odtłuszczam, baza i normalnie buduję żelem i już

    Dobra też jest baza - bonder kwas z base one.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  9. #984
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Dzięki za odpowiedź, muszę wypróbować pomysł z bazą, bo po ok. 2 tygodniach pojawiają się już delikatne podpowietrzenia na niektórych paznokciach. A który żel silcare polcacie ? Z Base one nie jestem zbytnio zadowolona, choć może z bonderem byłoby inaczej, ostatnio na próbę robiłam koleżance jeden paznokieć właśnie żelem silcare base one a resztę iBD, i ten z base one już się delikatnie podpowietrzył.

  10. #985
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Hej! Przygodę z pazurkami żelowymi zaczęłam rok temu od kupienia zestawu startowego od allepaznokcie. Gdy skończyły mi się żele z zestawu szukałam innych, by trafić na swój ideał. Teraz testuję Silcare właśnie - ale mam problem. "Odkryłam", że primer bezkwasowy od alle nie lubi się z innymi żelami (pazurki potrafiły mi odpaść tuż po zrobieniu!). Teraz nałożyłam cieniutką warstwę żelu od alle i pazurki trzymają się na mur beton od tygodnia. Toteż chciałabym zmienić primer (najlepiej na kwasowy)na taki, który nie kosztuje kroci, a nie będzie gryzł się z silcare czy innymi żelami (mam ochotę jeszcze wypróbować blac prince, bo mam koło siebie hurtownie gdzie żele Silcare i Black Prince są śmiesznie tanie). Pomożecie?

  11. #986
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Kinia ja mam primer a allepaznokcie. Pracuję na nim od 3 lat i na żelach Silcare i nic mi nie odpada. To nie wina primera, ale spróbuj od Dobrej Rady z I-Nails.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  12. #987
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Możliwe, że może z moim coś się stało. Bo teraz mam primer kwasowy z miss nails i wszystko mi się pięknie trzyma, a robię tak samo

  13. #988
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Dziewczyny! W poniedziałek planuję złożyć zamówienie z Silcare, proszę Was o opinie na temat Affinity Ice Blue, jest to żel jednofazowy, czyli mogę go spokojnie nakładać bez bondera i będzie się ładnie trzymał? Chyba że jakiś inny polecacie?
    A co sądzicie o żelach Base one clear lub violet ew. basic? Dają radę bez bondera, czy lepiej sobie darować? No i jaka jest między nimi różnica między base one a basic?


    A i stosujecie nail prep? Chciałam go używać zamiast cleanera do odtłuszczenia płytki. Polecacie?

  14. #989
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    ja tez używam primer z Alle i dobze mi gra z zelami z Silcare tak samo Silcare primer jest w miare może nie jakiś najlepszy ale w miare nic mi się odpada normalnie się wszystko trzyma wiec raczej nie wina primera.

  15. #990
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Musze się nad nimi zastanowić

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 19 users browsing this thread. (0 members and 19 guests)

Podobne wątki

  1. Sylwestrowy konkurs Silcare
    By anikol in forum Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 11:46
  2. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •