Strona 39 z 40 PierwszyPierwszy ... 29353637383940 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 951 do 975 z 990

Temat: Opinie o produktach Silcare / Noname

  1. #951
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja nie wiem czy to pomoże ale ja swoje klientki pytam czy rąk nie kremowały jeśli tak uprzedzam że została natłuszczona płytka i paznokcie mogą (ale nie muszą) próbować odpaść... Bo pokremowane dłonie mają niestety duże znaczenie przy stylizacji.

  2. #952
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    anikol a czy do tego zelu http://nails.silcare.com/basic-french-pink.html dajesz jakaś baze i/lub primer jezeli tak to jaka? A cleaner uzywasz ten zwykly basic http://nails.silcare.com/cleaner-basic-600ml.html? A jaka pesete z silcare polecasz do zaciskania tunelu na szablonie?

  3. #953
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Poznań
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cześć

    Mam do Was pytanie.Otóż, podobnie jak nanami7 mam pewną problematyczną klientkę. Otóż już kilka razy zdarzyło jej się, ściągać samej żel. I o ile dawałam radę naprawić szkody o tyle teraz już nie wiem co robić. Dwa paznokcie spiłowała sobie tak, że są całe zaczerwienione. Żel nie chce się trzymać. Mam linię Affinity oraz Base One.Mimo primera z tych dwóch paznokci regularnie po ok 3 dniach wszystko odpada.
    Już nie wiem co mam robić.

    Jak myślicie czy przedłużenie tych pazurków akrylem byłoby lepsze?

    Goopia klientka 2 dni nie mogła poczekać aż wrócę od rodziców.

    Pomożecie?

  4. #954
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Akryl na pewno będzie lepszy, bo uniknie się ewentualnego pieczenia w lampie, ale przy tak "zjechanej" płytce ciężko żeby coś się dobrze trzymało. Trzeba Pani wytłumaczyć, że to ostatni raz, żeby przychodziła częściej na wizyty, bo masa ma prawo gorzej się trzymać, nastraszyć chorobami jakimi może się nabawić i jeśli to nie pomoże dać sobie z nią spokój

  5. #955
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja bym poradziła poczekać chociaż miesiąc z wykonaniem kolejnej stylizacji, bo jak piszesz i tak po 3 dniach wszystko odpada, więc płytka musi być w fatalnym stanie. Paznokcie trochę odrosną i powinno już być ok.

  6. #956
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Poznań
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Dziękuję
    Na tą kobietę sił nie ma. Niestety, ale coś musi mieć na tych swoich "ogryzkach" bo w pracy by chyba z bólu umarła (ona pracuje w H&M).
    Na jutromam ją umówioną, ocenię dokładnie jej stan.

    Ja mam za to ciekawy przypadek - na moich paznokciach ani hybryda ani żel się nie trzymają. Tylko akryl.

    W ogóle to prócz Silcare, polecam NeoNail. Wg mnie rewelacyjne ceny,jakość oraz trwałość.

    Jeszcze raz dziękuję

  7. #957
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    [QUOTE=anikol;388668]Nataszko teoretycznie nie wolno na sylikon dawać żelu twardego ale praktyka czasem podpowiada nam co innego
    Ja np śmiało jako pierwszą warstwę daję UWAGA nabłyszczacz sylikonowy Exellent na to lecę np kolorkiem z serii Base Onie i znów wykańczam Exellentem.[COLOR="Silver"]


    Dziewczyny a jaki primer uzywac pod zel French pink basic? a czy pod ten nablyszczacz exellent dajeszcze jeszecze jakas baze?

  8. #958
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Dziewczyny kochane,

    chce zrobic zamowienie, czy do pracy wystarza mi te zele i czy polecacie mi jakies jeszcze. Pracuje na formach ale tez czesto robie zel na naturalnych

    -zel hight ligt led
    -zel affinity ice
    -base one diamond touch
    -base one cover medium
    -exellent easy vanish sealer
    -zel podkladowy hibrid base the garden of color
    -zel nablyszczajacy hibrid the garden
    -line vanish
    -silcare primer

    chcialabym wiedziec jaki polecicie mi zel bazowy, zel bialy do frencha. Chcialabym tez zaczac prace na akrylach tylko nie wiem jakie wybrac.

  9. #959
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja primer kupilabym z innej firmy, ten z silcare nie nalezy do najlepszych.
    Bialy polecam z linii basic jest rzadki ale pieknie kryje i jest bialusienki. A jako baze uzywam bondera kwasowego z base one
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #960
    No to..wpadłam Avatar gosia666
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    179

    Talking Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja chcialam napisac ze juz jakis czas temu kupilam polecany przez Was (za co Wam bardzo dziekuje!)
    nablyszczacz silikonowy excellent(bosko blyszczy i to dlugi czas i faktycznie jak sie wyjedzie na naturalny paznokiec to nic sie nie dzieje) i zel base one clear v ( jest swietny idealnie sredniogesty,zarowno do przedluzenia na formie jak i odnowy-tez pieknie blyszczy sam w sobie i latwo sie piluje ) )

    Wczesniej nie moglam znalezc dobrej jednofazowki i uzywalam SPN natural blush-choc on jest nieco bardziej rzadszy no i cena
    Nablyszczacza juz nigdy nie kupie innego, bo po co ...

  11. #961
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    2

    Unhappy Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Dziewczyny czy do problematycznej płytki taki zestawik da radę:
    cleaner basic
    primer kwasowy perfect
    bonder bezkwasowy base one
    affinity

    czy może zamienić kwas/bezkwas lub dać inny żel?
    jakie zestawienia u Was trzymają mur beton?

  12. #962
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    nanami7
    kochane moje jakupilam kilka dnii temu nowa hybrydke z garden biala i jestem pod wrazeniem rewelcja.kladzie sie swietnie i poki co jest okna pazurkach.wiec glownie polecam nowa linie hybrydek gardena.

  13. #963
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał goniek Zobacz post
    Dziewczyny czy do problematycznej płytki taki zestawik da radę:
    cleaner basic
    primer kwasowy perfect
    bonder bezkwasowy base one
    affinity

    czy może zamienić kwas/bezkwas lub dać inny żel?
    jakie zestawienia u Was trzymają mur beton?
    Primer perfect jak dla mnie był totalną porażką, o ile szanuje firmę Silcare za jakość ( bo absolutnie nie za obsługę paczek) to primer perfect podpowietrzał mi dosłownie wszystko, hybryde, żele bardziej miekkie typu affinity i twardze base one itd. Zmieniłam na zwykłą kwasówke innej firmy i reszta produktow Silcare już gra na innym primerze
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  14. #964
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    u jednego sprzedawcy na allegro żel affinitty jest w dwóch cenach AFFINITY żel 30g CLEAR I INNE SILCARE + GRATISY (4224426959) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. cena 29zł 30g

    Żel AFFINITY jednofazowy SILCARE 30g + GRATIS (4227365959) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 24zł też 30g czy ktoś kupował ten tańszy wszystko z nim oki .

  15. #965
    Rozkręcanko Avatar Vika
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Dziewczyny możecie mi polecić dobrą GĘSTĄ jednofazówkę i tak żeby mieli 50g ?

  16. #966
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Basic clear - galaretka ale chyba 50g nie ma
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  17. #967
    Rozkręcanko Avatar Vika
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    O galaretka już mi się podoba
    Dziękuję

  18. #968
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Czy któraś z Was pracowała może na zapachowych żelach z Silcare? Jak wrażenia?

  19. #969
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Witajcie,mam pytanie ,chciałabym kupić "coś" a dokładniej primer bądź bonder,ponieważ mój primer bezkwasowy niespełnia oczekiwań i zapowietrza się przy skórkach.
    Zaczęłam robić paznokcie kolezankom i chciałabym aby wszystko było idealne.
    W związku z tym nie wiem co jest lepsze czy primer o którym piszecie ze jest do bani czy wybrać bonder ?jeśli tak to jaki ten kwasowy czy bezkwasowy?
    I proszę doradźcie jeszcze odnośnie tego nabłyszczacza,bo będę jutro składać zamówienie,napaliłam się na excellent który tak zachwalacie,ale spotkałam też opinie że właśnie schodzi,brudzi itp
    Pracuję tylko na żelach base one.
    Chciałabym się jeszcze dowiedzieć na temat primerów z golden nails,bo wyczytałam,że sprawdzają się pod silcare,co o nich myślicie?
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez malinka ; 01-07-2014 o 20:35

  20. #970
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Witam

    Przeczytałam cały wątek o produktach Silcare. Troszkę mi się rozjaśniło, ponieważ nie bardzo wiedziałam na początku czym się różnią poszczególne linie żeli, do jakich paznokci się nadają itp. Mimo wszystko mam jeszcze kilka pytań.

    Widziałam, że w wątku były polecane lakiery do paznokci z serii Garden of Colour. Czy wszystkie są tak dobrze napigmentowane czy któreś słabiej? I jak jest z trwałością? Jak długo trzyma się taki manicure?

    Co do hybryd Color It i Secure It. Złakomiłam się na promocje na allegro. Kolory są piękne, krycie również bardzo dobre, nie można się do niego przyczepić, bo już jedna (średnia?) warstwa daje ładne efekty. Są gęste i tu zaczyna się pod górkę. Wolę nawet na takich pracować, bo aż tak szybko się nie zlewają na skórki, jednak mam problem podczas stylizacji. Za każdym razem, gdy nabieram nową partię lakieru, to na pędzelku osadza się go strasznie dużo. Dość długo schodzi, aż "obczyszczę" pędzelek o krawędzie buteleczki, ze względu na to, iż jest taki gęsty W buteleczkach z prostą.. hm nakrętką (?) rozwiązuję to w taki sposób, że kładę ją do góry nogami i gdy pędzelek jest już obczyszczony. Jednak więcej mam takich, gdzie ta nakrętka jest ścięta. Teraz kładę ten pędzelek nawet poziomo na waciku, bo inaczej to wydłuża znacznie czas pracy i jest denerwujące, bo przez to za każdym razem pędzelek jest mniej bardziej nasączony lakierem i te nakładane warstwy lakieru się różnią. Czasem uda się zrobić cienką, a czasem nie. W dodatku mimo, że nakładam w miarę cienko, lakier w lampie podchodzi, jakby się skurcza. Przy długich paznokciach nie jest tak źle, ponieważ łatwiej mi zabezpieczyć wolny brzeg, ale w krótkich dostaję fisia Czasem poprawiam 2 czy 3 razy a i tak zdąży się skurczyć zanim włożę palce do lampy.. Może właśnie te warstwy wtedy są zbyt grube i dlatego się tak podnoszą? Ciągle jestem na etapie testowania i mam nadzieję, że znajdę jakiś złoty środek na te hybrydy..
    Miał ktoś do czynienia z tymi hybrydami? Radzi sobie jakoś z ich nakładaniem i mógłby się podzielić spostrzeżeniami? Jeśli tak, to czy pod tę hybrydę dajecie tylko bazę tej (lub innej) firmy, a może primer?

    Widziałam też, że ktoś pisał, że lepsze są z serii Garden of Colour. Jaki kolor polecacie do frencha z tej serii? Na wzorniku wydają się wszystkie być dość ciemne

    Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże

  21. #971
    Debiutantka Avatar domesko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    hej ja też kupiłam hybrydy z silcare i stwierdzam, że te z linii garden of colours są lepsze niż color it. bazy i topu używam z garden of colours. przede wszystkim garden nakłada się świetnie, prawie jak normalny lakier, pięknie się układa i nie robi prześwitów (raczej ). za to color it mają więcej kolorów ale niestety mają różne gęstości, i są kolory które bardzo źle kryją. z tych co wzięłam to numery 650 i 660 nawet po 3 warstwach prześwitują a są to kolory bardzo ciemne (brąz i bordo). paleta jest piękna ale chyba już nie wybiorę więcej nic z serii color it, bo po prostu się boję. no i z garden tak nie "uciekają" jak z color it na co też nie mam jeszcze sposobu. z color it kurczą się na potęgę zanim zostaną utwardzone. ale za to ani jedna ani druga seria nie marszczy się w lampie. co do żeli nie mam puki co żadnych zastrzeżeń, chociaż basic clear jest jak galareta za czym nie przepadam. lepszy jest base one i pure line.

  22. #972
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Hej już myślałam, że temat umarł, a jednak nie
    Ja mam te z serii color it w buteleczkach po 15ml. Co do krycia są ok, dwie cienkie warstwy dają radę. O ile można mówić o cienkich przy tych hybrydach, ponieważ są strasznie gęste :/
    Przeglądałam kolorówkę gardenu i biały to nr 18 tak? A coś do frencha różowego? I jeszcze mam pytanie jak z trwałością tych hybryd? Nie odpryskują szybko?
    Domesko a pod bazę dajesz primer czy wystarczy sama baza?

  23. #973
    Rozkręcanko Avatar ciasteczko000
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Krosno
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja z kolei potrzebuję żelu clear, ale tylko i wyłącznie do naturalnej płytki. Taki, który będzie trzymał jak beton! Używałam wczesniej z base one clear i inne, ale nie zawsze radzą sobie z naprawde problematyczną płytką, a mi właśnie coś do takiej płytki potrzeba Z góry dziękuję za fatygę

  24. #974
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ciasteczko polecam affinity ice blue
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  25. #975
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Uwielbiam Affinity

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Sylwestrowy konkurs Silcare
    By anikol in forum Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 12:46
  2. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 18:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •