Strona 30 z 40 PierwszyPierwszy ... 20262728293031323334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 726 do 750 z 990

Temat: Opinie o produktach Silcare / Noname

  1. #726
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Natalia ja zamówiłam na próbe te geste hybrydy z wyprzedaży i na żelu trzymały się bez problemu. Nosiłam chyba ze dwa tygodnie aż mi sie znudziło To ze są gęste bardzo mi odpowiada bo nie spływaja nawet z warstwy dyspersyjnej podkładu. Trzeba tylko dawac 2-3 cienkie warstwy bo grubsza się nie dogrzeje.

  2. #727
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Witam,mam pytanie odnośnie żeli base one 50g z allegro,kuszą ceną bo za takie duże opakowanie do zapłaty jest 17zł,ale czy jest to to samo co inne cleary z base one z mniejszą pojemnością?bo ten duży jest w białym opakowaniu a tamte w różowym,w domu też wszystkie które mam są w różowym,chciałabym się was zapytać czy te duże opakowania są tak samo dobre jakościowo co te mniejsze?
    Z góry dziękuję Wam za odpowiedź

  3. #728
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Na 100% jakośc taka sama bo juz lece trzecie pudełko 50ml i żadnych niespodzianek ja używam clear-v. chyba wyprzedają jakies nadmiary magazynowe czy co i może dlatego nie chciało im sie robic "lepszych " opakowan.

  4. #729
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Nataszka dziekuje ci bardzo za odpowiedz
    Tak sie balam ze cos z nimi nie tak ze takie tanie
    Ale sie ciesze dzieki jeszcze raz i pozdrawiam

  5. #730
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    dziewczyny czy clear-v szczypie w lampie? Ja ostatnio robiłam sobie i mnie jeden palec piekł. No ale moja płytka jest mocno nadwyrężona, wiec może dlatego. Wczoraj robiłam koleżance hybrydy i jeden paznokieć dorabiałam, bo się połamał i ją też mocno piekło ( a koleżanka ma płytkę w bardzo dobrym stanie). Wcześniej nic takiego się nie działo.

  6. #731
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał k_ropka Zobacz post
    dziewczyny czy clear-v szczypie w lampie? Ja ostatnio robiłam sobie i mnie jeden palec piekł. No ale moja płytka jest mocno nadwyrężona, wiec może dlatego. Wczoraj robiłam koleżance hybrydy i jeden paznokieć dorabiałam, bo się połamał i ją też mocno piekło ( a koleżanka ma płytkę w bardzo dobrym stanie). Wcześniej nic takiego się nie działo.
    Raczej nie szczypie, używam go w salonie i klientki się nie skarżą wszystko też zalezy od kondycji płytki i jej grybości. Bo mnie np wszystko szczypie od zawsze takie mam pazurki, były wrażliwe i będą.

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  7. #732
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    no właśnie ja też od dłuższego czasu nim robię pazurki i nigdy nic nie szczypało. Mnie mogło, nadwyrężona płytka. Ale moja koleżanka nigdy nic nie robiła, ma swoje mocne paznokcie i takie cuda. A słoik duży, ledwo zaczynany. Pieczenia nie zniosę

  8. #733
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Jak szczypie to trzeba wyczuc ten moment kiedy zaczyna ściągac i wyciągnąc palca na moment. przy ponownym włożeniu już nie szczypie. ja zauważyłam że cześciej szczypie jak jest ciepło i żel jest rzadszy. I tylko grubsza warstwa szczypie, która buduje paznokcia a podkład nigdy.
    A teraz ja mam pytanko- zamawiał ktos te hybrydy z wyprzedaży od silcare ale przez allegro? Bo ja ostatnio zamówiłam trzy na próbe i wszystkie były świetne( na żel zamiast kolorowego żelu)- bardzo gęste, kolor niezważony. A dziś kupiłam kilka w sklepie stacjonarnym i nie dośc że są o wiele rzadsze to jeszcze kolory zwazone- rozwarstwione. Niektóre nawet po wymieszaniu nie przypominają swojego koloru. I teraz tak się zastanawiam czy zamówic przez allegro? Bo nie wiem czy miałam takie szczęście że wszystkie trzy w takim dobrym stanie mi sie trafiły czy może te na sklepie mieli jakieś zleżałe? Ma ktos jeszcze te z internetu? W sklepie wszystkie były zważone i rzadkie

  9. #734
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    ja jakoś w tamtym tyg. zamówiłam właśnie 2 kolorki z tych hybryd na próbę jest z nimi wszystko ok

  10. #735
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    to chyba te w sklepie zleżałe :/... mogłam przez internet zamówic a mnie pokusiło podejśc przy okazji do sklepu :/

  11. #736
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Nataszka na pewno zleżałe w sklepie, raz tak miałam z podkładem do twarzy w drogerii. Nadawał się do koszta, bo zbyt narażony na promieniowanie był.
    Co do żeli 50g za 17 zł, to ja kupiłam pink klarowny. Jest tak samo fajny jak violet tylko ciut gęstszy, ale akurat violeta nie było wtedy Mimo wszystko żele są te same i świetnie się trzymają, polecam na 100%.

    A ja jeszcze raz zapytam, który nabłyszczacz sobie kupić z silcare? Mam teraz jakiś drogi, ale niezbyt mi odpowiada, szukam czegoś lepszego.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  12. #737
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname


  13. #738
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja ten wzięłam na próbę w małym opakowaniu Base One Quick Finish - Nails Silcare
    Jest świetny, ładnie się błyszczy, nie pęka, nie odłazi nawet jak delikatnie wyjadę na naturalka i niedrogi Nie testowałam tylko czy przy lekkim odświeżeniu się trzyma (matowienie po 2 tyg. i sam nabłyszczacz), Infinity i Modena się trzymały pięknie, mam nadzieję że ten też będzie.

  14. #739
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    PERFECT Gel UV Sealer 15ml SILCARE NABŁYSZCZA HIT! (3597886917) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    mi ten nabłyszczacz pęka, dajecie go na warstwę dyspersyjną kolorowego żelu czy przemywacie i nabłyszczacie? ja na warstwę dyspersyjną zawsze daje przy pazurkach jednokolorowych
    a co do tego nabłyszczacza Base One Quick Finish - Nails Silcare to żółkł mi na frenchu i słabo się błyszczał, albo grudki się robiły, możliwe że ja nie umiem się tymi nabłyszczaczami obsługiwać, hersa tobie nie żółknie na frenchu?

  15. #740
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja tez używam żeli 50g w białych opakowaniach i są super jedynie niestety od kolorówek w pudełeczkach pękają wieczka i jeden żel nie utwardzał mi się więc go wyrzuciłam niestety.

  16. #741
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    jest jeszcze do kupienia clear v 50 ml z wyprzedaży, bo na allegro nie mogłam znaleźć?

  17. #742
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Nie kładzie się twardego glossa na nieprzetarta warstwę. Malinowa przetrzyj, potraktuj pazura ciut blokiem i bedzie git. A jak nie to polecam sylikon można nim lecieć bezpośrednio po kolorze

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  18. #743
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja używam tylko tego silikonowego
    Anikol jak tam przygotowania do warsztatów? Bo ja już chętnych zbieram

  19. #744
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Powinnam w przyszłym tygodniu napisać o dokładniejszym terminie. Tylko kochana te warsztaty akurat nie wiem czy są skierowane do Ciebie słońce bo ja chce na pierwszy rzut zrobić coś w stylu "Stylista doskonały" czyli nacisk na mega linię uśmiechu, poprawne aplikowanie koloru, zdobienia one stroke, praca hybrydami silcare.....a Ty przecież z tym problemu nie masz i to będą warsztaty ciut droższe.
    Nataszko powiedz mi co CIę interesuje dokładnie to może wcisnę w jakiś weekend Ciebie i Twoje znajome indywidualnie no problemo, tylko muszę wiedzieć ile Was będzie. Ja mam kalendarz napięty jak baranie jajaca w pracy klientki mi żyć nie dają nie mam chwili nawet na kawę prawda szefowo? Drapi czyli moja szefowa jest tu na forum i może potwierdzić. Więc ja chętna jestem tylko muszę wiedzieć wcześniej żeby sobie ułożyć wszystko w pracy i nie zapisywać zabiegów na dany dzień. Nataszko to może w listopadzie? Jedyny mój wolny weekend to 23-24 ? Co mam dla was przygotować?

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  20. #745
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Hmm ja myslałam własnie o takich warsztatach w większym gronie, coś w stylu takich jak w Żaganiu czyli że wszystkiego po troche... a co do tematów ktore proponujesz to ci powiem że mi i moim znajomym bardzo by to odpowiadalo- mi do idealnego frencha daleko, z kolorem czasem mam różne niespodzianki, nie trzyma sie tak super jak clear a do hybryd raz sie zraziłam bo zamowilam z innej firmy i wszystko w dwa dni mi odlazilo wiec nie robie a przydalo by sie bo klientki pytaja wiec jakis warsztat by sie przydal.Kwiatków one stroke tez nie ogarniam, chyba nie mam zdolnosci malarskich A co do tych osób co by tez chciały razem ze mną to mysle że jedna by tez była bardzo tym zainteresowana bo to taki samouk po godzinach pracy i duzo jeszcze się uczy. natomiast druga PAni...ma córke trzydziestoletnia która jest niepełnosprawna, bardzo obgryza paznokcie itp., jak jej ta Pani robi "tipsy" to dziewczyna bardzo sie uspokaja, wycisza, ma zajecie... Poduczyłam troche Ta Panią podstaw z dobrego serca i tak jej wspomniałam że są organizowane takie ciekawe warsztaty...Mówiła że chetnie by pojechala coś podpatrzec...
    A że ciut droższe czyli mniej wiecej?100-200 czy np gdzies bliżej 300-400?Sorry że tak dopytuje ale październik i listopad są zawsze u mnie kiepskie więc bym musiała z miesiac wcześniej wiedziec :/

  21. #746
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Witammam pytanie czy żel base one clear-v nie zmienia kolorów żeli przez tą fioletową poświatę?i czy jak dam bonder pod niego z innej firmy to nic się nie stanie?wcześniej używałam żeli z innej firmy ale wyczytałam że ten dobrze się trzyma na naturalnej płytce dlatego chce zmienić na ten.zastanawiam się też nad żelem affinity violet ale też boje się że może zmieniać kolor kolorowych żeli.będę wdzięczna za odpowiedź

  22. #747
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    clear-v nie ma fioletowej poświaty, affinity violet napewno zmieni odcień czerwieni, czarnego...

  23. #748
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Dziękuję za odpowiedźto raczej zakupie ten clear-v

  24. #749
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał malinowa Zobacz post
    PERFECT Gel UV Sealer 15ml SILCARE NABŁYSZCZA HIT! (3597886917) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    mi ten nabłyszczacz pęka, dajecie go na warstwę dyspersyjną kolorowego żelu czy przemywacie i nabłyszczacie? ja na warstwę dyspersyjną zawsze daje przy pazurkach jednokolorowych
    a co do tego nabłyszczacza Base One Quick Finish - Nails Silcare to żółkł mi na frenchu i słabo się błyszczał, albo grudki się robiły, możliwe że ja nie umiem się tymi nabłyszczaczami obsługiwać, hersa tobie nie żółknie na frenchu?
    Dopiero przeczytałam. Jeszcze go nie testowałam na frenchu, ale nie widzę żeby pazurki zmieniały kolor w jakiś sposób. Jak będę robić komuś frencha to dam znać czy żółknie. Ten z Infinity, mimo że miał lekko fioletową poświatę to w lato, albo po solarium żółkły całe pazury po nim, czy french czy nie-french. Mam tylko kilka klientek stałych, które rzadko decydują się na biały french, ale namówię teraz którąś i przetestuję.

  25. #750
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Nataszko napisz mi n PRIV swój numer telefonu i kochana zadzwonię do Ciebie na weekend to obgadamy szczegóły

    ---------- Dodano o godzinie 09:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:52 ----------

    Nataszko co do hybryd to Garden wymiata są mega! Tylko kolorków póki co mało. Mam chyba 8 w salonie, wybrałam te naj naj, pięknie kryją. Ja daje dwie cieniusie warstewki wyglądają jak lakierem muśnięte dzięki temu że to nie gęsciochy ale śmiało można je ujarzmić. Pomacasz na warsztatach, zrobisz sobie albo ja Ci zrobię jedną łapkę i będziesz testować. Czerwienie i róże sa bajeczne a beż jasny jaki świetny! Jak się bałam hybryd tak teraz ze ściągnięciem i gadaniem większym niż robota do godzinki się mieścisz. Ja ściągam frezem NIE ACETONEM! wryyyyyy

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Sylwestrowy konkurs Silcare
    By anikol in forum Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 11:46
  2. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •