Strona 36 z 40 PierwszyPierwszy ... 26323334353637383940 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 876 do 900 z 990

Temat: Opinie o produktach Silcare / Noname

  1. #876
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Własnie czytam opis tego żelu base one thick clear i jest napisane ze nadaje sie do budowania paznokci na tipsach ja tipsów nie używam ,czy ktos robił nim szkielet na szablonie czy sie nie nadaje

  2. #877
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja robiłam,zużyłam całe pudełko na budowanie na szablonie i się nadaje.


  3. #878
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    marylin całego pazurka tym thikiem robiłaś i szkielet i budowa Nie zapowietrzał sie przy skórkach , dobrze sie poziomuje

  4. #879
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Robiłam cały,szkielet i budowa,nie zapowietrzał się, ale z poziomowaniem miałam kłopot,bo jak go położyłam tak leżał,ja stawiałam go na grzejnik i troszkę się rozrzedzał.A i ciężej się piłuje niż zwykły żel.


  5. #880
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał sandrus Zobacz post
    A czy,któras z Was miała clear v bez poświaty?
    Bo ja mam i to juz nie pierwsze opakowanie.
    Mój też jest bez poświaty

  6. #881
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał karo-f Zobacz post
    No właśnie po french pink człowiek spodziewałby się chociaż odrobiny "pinka" a tu trupek...

    A próbowała któraś z Was łączyć Silcarowe Base Ony i Affinity z maskedem i-Nails? W innym wątku całkiem dobrze dziewczyny o nim piszą, kolor i krycie też jak dla mnie piękne tylko nie wiem na ile się chemicznie polubią?
    A próbowałam łączyć :-) Z powodzeniem. Ale jak dla mnie jest bardzo podobny do silcare masked, choć tego silcare dawno nie miałam, ponoć się pogorszył.
    Przyszła mi paczka i moje clear-v i sama nie wiem czy mają poświatę czy nie chyba mają.
    Co do wacików bezpyłowych, wzięłam za 7,50 500 szt i one są rewelacyjne. A gdzieś czytałam, że komuś się rozwarstwiały, to jak dla mnie grube, przyjemne i się nie rozdzierają. Kupiłam też kolor czerwony pod nazwą Red Wine i jest to taka krwawa marry-rewelacja , śliczny kolor. Mam nadzieję dziś nim klientce pazurki zrobić. Próbowałam też Angel White, ten biały z kolorówki. Średniogęsty, porównywalny do Golden Nails, ale rzadszy od MM Forte i to sporo, za to kolor jest bielutki, nie ekstremalny, ale wystarczający. Linia uśmiechu wyraźna, utwardza się po 3 minutach, nie rozlewa i po nałożeniu nabłyszczacza z I-Nails Quick Finish nadal jest biały, nie żółknie. Poczekam na klientkę jakąś, to będzie wiadomo jak z trwałością, ale bardzo mi pod pasował, bo do tej pory miałam Allepaznokcie śnieżnobiały, ale on lubił żółknąć i kosztował 9zł/5ml , a ten 7,50/5ml z tym, że w Alle musiałam specjalnie wysyłkę płacić, bo u nich nic nie zamawiałam oprócz żarówek.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  7. #882
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Próbowałam też Angel White, ten biały z kolorówki. Średniogęsty, porównywalny do Golden Nails, ale rzadszy od MM Forte i to sporo, za to kolor jest bielutki, nie ekstremalny, ale wystarczający. Linia uśmiechu wyraźna, utwardza się po 3 minutach, nie rozlewa i po nałożeniu nabłyszczacza z I-Nails Quick Finish nadal jest biały, nie żółknie.
    Kurde a mnie żółknie ekstremalnie- nowa lampa, nowe żarówki, 2 minuty utwardzania i ecru a nie White Angel, więc zazdroszczę 2 tygodnie na stopach wytrzymał bez problemu, spiłowałam bo się znudził trwałość ma, tylko ta biel...
    Ale kupiłam na allegro jeszcze bianco estremo, nie poddam się bez walki. A biały MM jest dużo gęstszy o Angela, bo też się zastanawiałam nad nim?

  8. #883
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja jeszcze Angela nie próbowałam na człowieku, tylko na paluchu, więc nie wiem jak się zachowa na całej dłoni. Forte z MM jest gęsty, ale po wymieszaniu i ogrzaniu super się nakłada, tylko jest mniej biały. Natomiast Angelo Bianco z MM to śnieżna biel, ale dla mnie za gęsty, bo już podchodzi pod 3D. W mistero można wziąć próbki i to też na plus jest.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  9. #884
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Jak kupowałam clear-v z tych wyprzedaży to mialam bez poświaty, a jak kupiłam w sklepie stacjonarnym to wyraźnie widac fioletową poświatę choć nie jest ona tak mocna jak przy violecie.
    Angel white żółknie mi na potegę Przyzwyczailam się do tego rzadkiego z basic ale trzeba go odkręcic na jakiś czas żeby zgęstniał ciut. Miałam jeszcze jakiś biały z base one, chyba ten estermo najbielszy ale tez ciut żólknie jak się za długo przetrzyma.
    Z mlecznych pink french znalazłam tylko jeden który w miare nie blednie w lampie- z seri exellent ale chyba juz go nie ma nigdzie więc sama nie wiem co zrobie jak mi się skończy. Może do tych blednących domieszac jakiegoś różu?
    Co do clear i podkładów to zaczęłam używac serii perfect podkładu i budujacego i trzyma się rewelacyjnie Ciekawe jak white z tej serii, używa ktoś?
    Nabłyszczacz niezmiennie silikonowy exellent choc czasem na frenchu widać jak się brudzi i ściera. Trzeba pokrywać top coat.
    Kolor masked z basic bardzo mi odpowiada,świetnie kryje, a jak chcę lżejszy odcień to daję go poprostu mniej i rozcieram

  10. #885
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    ja Angel white też używam i lubię
    mi nie żółknie bo pilnuje czasu raz nie pilnowałam i rzeczywiście miał taki lekko żółty odcień..
    robię na zmianę po jednym pazurku
    najpierw np. mały z lewej ręki później z prawej i każdy do lampy na 30sek.
    i proszę aby klientka wkładała po jednym resztę chowając od światła uv czyli jak robie serdeczny już to mały jest schowany a jak środkowy to już 2 pazurki chowa itd. jak już każdy był 30sek. to proszę o włożenie całej ręki na ok 1,5 - 2 min. i pięknie się utwardza wtedy i mi nie żółknie

  11. #886
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał nataszka Zobacz post
    J Miałam jeszcze jakiś biały z base one, chyba ten estermo najbielszy ale tez ciut żólknie jak się za długo przetrzyma.
    Z mlecznych pink french znalazłam tylko jeden który w miare nie blednie w lampie- z seri exellent ale chyba juz go nie ma nigdzie więc sama nie wiem co zrobie jak mi się skończy.
    Żele UV - ALPHA NAIL STYLIST Ozdoby i akcesoria do stylizacji paznokci może to te których szukasz? są dwa pinki z Exellent? zerknij

    a jak długo trzymać estremo żeby nie zżółkł? dzisiaj sobie nim będę machać frencha z coverem light i na affinity blue, to wolałabym wiedzieć co zrobić żeby łapki w ecru nie wyjąć

  12. #887
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    sztynka - mi się rozwarstwiały

    Kurcze.. pilniki mogłyby być ulepszone

    ________________________________________


  13. #888
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Okrutnie się zawiodłam.. listonosz przyszedł z paczuchą, Affinity, Bianco estremo (na tipsie wyglada idealnie i utwardził się idealnie, nie zżółkł), kilka nowych kolorków i LED.
    No i niestety- Affinity super, naszykowałam paznokcie jak bozia kazała, zbudowałam mały szkielecik na naturalku Affinity, lekko dałam Covera Light, ładnie cacy...

    No i doszło do białego - ciężko, słabo kryje, nie chciałam zrobić nalanych kluchów, dałam 2 cieniuteńkie warstwy i się franek nie utwardził. Po 3 minuty każda plus dodatkowo jeszcze go 90 sekund trzymałam

    Ręce mi opadają, spiłowałam sam french, został szkielecik. Jakaś dobra dusza podpowie zielonej koleżance jak teraz dalej na tym zbudować pazurka? French odpada, został mi cieniowany brokat... cholerka, a tak się cieszyłam.

  14. #889
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    To był french pink z tych całych białych pojemniczków exellent ale nie widze go tu nigdzie :/ wieczorkiem pstrykne zdjęcie tego co ja mam, moze ktoś go jeszcze gdzies widział

  15. #890
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Upss pomylilo mi się z tym żelem exellent. Ja mam french dark pink Base one tylko ze w takim białym wyprzedażowym pojemniczku. Nie wiem co mi się ubzdurało z tym exellent. Chyba dlatego ze z exellent miałam clear pink Wrzucam fotke dla porównania. Naświetlane 2 min

  16. #891
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał karo-f Zobacz post
    Okrutnie się zawiodłam.. listonosz przyszedł z paczuchą, Affinity, Bianco estremo (na tipsie wyglada idealnie i utwardził się idealnie, nie zżółkł), kilka nowych kolorków i LED.
    No i niestety- Affinity super, naszykowałam paznokcie jak bozia kazała, zbudowałam mały szkielecik na naturalku Affinity, lekko dałam Covera Light, ładnie cacy...

    No i doszło do białego - ciężko, słabo kryje, nie chciałam zrobić nalanych kluchów, dałam 2 cieniuteńkie warstwy i się franek nie utwardził. Po 3 minuty każda plus dodatkowo jeszcze go 90 sekund trzymałam

    Ręce mi opadają, spiłowałam sam french, został szkielecik. Jakaś dobra dusza podpowie zielonej koleżance jak teraz dalej na tym zbudować pazurka? French odpada, został mi cieniowany brokat... cholerka, a tak się cieszyłam.
    Ja bym potraktowała je coverem po całości i później zbudowała.
    No chyba,że wymyśliłaś sobie wtopki(tak wiemy wymyśliłaś french )

  17. #892
    Rozkręcanko Avatar Sylwia87
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    nataszka na tej aukcji jest french dark pink w białym opakowaniu UPUST 40% Żele jednofazowe SILCARE Base One 15g (3817515439) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.




  18. #893
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał sandrus Zobacz post
    Ja bym potraktowała je coverem po całości i później zbudowała.
    No chyba,że wymyśliłaś sobie wtopki(tak wiemy wymyśliłaś french )
    No i wyszedł wtopik niestety po tej białej wtopie, bo 'angel white'a' vel 'devil ecru' bym nie zniosła... spiłowane do szkieletu, affinity i biały brokat plus pyłek, ale w niebieskim Affinity i kolorze Red Fire jestem zakochana
    Gęściutki, milutki, idealny do pracy, cudnie się poziomuje, żadnych gór i dołów, świetny do piłowania, mniaaaaam Tylko bieli do frencha nadal brak...

  19. #894
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał Sylwia87 Zobacz post
    nataszka na tej aukcji jest french dark pink w białym opakowaniu UPUST 40% Żele jednofazowe SILCARE Base One 15g (3817515439) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Zel 15 g po 7zł A czemu tak tanio

  20. #895
    Rozkręcanko Avatar Sylwia87
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    To jest sklep Silcare i wyprzedają żele w białych słoiczkach [zdaje się zastępczych]. Już jakiś czas jest ta wyprzedaż. Są też np. 50g za 17zł, czy 30g za 12zł. Nataszka chciała french dark pink i niestety ten jest tylko w 15g opakowaniach.




  21. #896
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał karo-f Zobacz post
    No i wyszedł wtopik niestety po tej białej wtopie, bo 'angel white'a' vel 'devil ecru' bym nie zniosła... spiłowane do szkieletu, affinity i biały brokat plus pyłek, ale w niebieskim Affinity i kolorze Red Fire jestem zakochana
    Gęściutki, milutki, idealny do pracy, cudnie się poziomuje, żadnych gór i dołów, świetny do piłowania, mniaaaaam Tylko bieli do frencha nadal brak...

    Ja na prawdę lubię silcare,ale ich białe żele dostępne u mnie w sklepie nie spełniają moich oczekiwań.
    Lubię gęste,niespływające,takie gdzie po jednej warstwie mamy odpowiednie krycie i gdzie za jednym razem nakładamy na 5 paznokci (czy 4 jak kto woli )
    Dziewczyny na fb wstawiły link do gęstego,którego ja nie znam.
    Jak któraś zainteresowana to bardzo proszę

    Emiga - ozdoby do paznokci - Żel UV Clear - 15g

  22. #897
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja się zastanawiam czy to nieutwardzenie Bianco Estremo to czasem nie wina Affinity- on ma dosyć grubą warstwę dyspersyjną, możliwe że biały jest na nią za chudy- tym bardziej że położony sam na tipsa zachował się idealnie-po 2 minutach twardusi i bialutki. Spróbuję na tipsie ale na Clear V albo na żelu Led i dam znać.

  23. #898
    Debiutantka Avatar 18Mona
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Namysłów (opolskie)
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Hej dziewczyny, mam do was parę pytań Zdarzyło wam się, że żel base one uv gel clear w różowym pojemniku pękał, kruszył się? Zażelowałam nim swoje naturalne paznokcie 2 warstwy, jedna cienka bazowa i druga budująca, opilowalam, dałam 2 warstwy żelu kolorowego i na to nabłyszczacz Quick finish i normalnie widze pęknięcia po całości. Co dziwne siostrom robiłam i one czegoś takiego nie miały

    Ten żel clear-v i violet co polecacie to też z tej serii base one w różowych pojemnikach?
    Który cleaner kupić: base one róż czy basic w zielonej nalepce?

  24. #899
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Mnie sam base one clear i clear-v nałożony na naturalne paznokcie poodpryskiwał- dopiero na kwasowy primer się utrzymał, na naturalną płytkę nie- pewnie dlatego że polecany jest głównie na tipsa lub formę, sztywny i mało pracuje z paznokciem, mimo że mam dosyć krótkie paznokcie ale długą płytkę po prostu nie zdał egzaminu.
    Quick finish z kolei podobno lubi żółknąć i popękać.

    Spróbuj Easy Vanish sealer- silikonowy, miękki nabłyszczacz, jedyne co to warto go zabezpieczyć na sam koniec lakierem bo po pewnym czasie może się rysować, ale jak wyjedziesz na naturalny paznokieć- zero zapowietrzeń.

  25. #900
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Jeśli chodzi o żele to tak mowimy o tych w rozowych pojemniczkach choc na wyprzedazy mona spotkac je tez w bialych i czarnych

    Cleaner polecam z basica

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Sylwestrowy konkurs Silcare
    By anikol in forum Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 11:46
  2. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •