Strona 7 z 40 PierwszyPierwszy ... 3456789101117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 990

Temat: Opinie o produktach Silcare / Noname

  1. #151
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Silcare/Noname

    wiesz co można i prosto na formie, producent napisał że do tego się nadaje. ale ja zawsze szkielecik sobie robiłam z racji tej że tak mnie nauczono
    A muszę spróbować normalnie, prosto z formy
    Ja też robię nim góry i doły, ale jak już się wszystko zaleje, opracuje to nie widać nierówności

  2. #152
    No to..wpadłam Avatar Sweetestgirl13
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Opole
    Postów
    106

  3. #153
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Silcare/Noname

    Cytat Napisał anikol Zobacz post
    A ja go bardzo lubię, pazurki święcą się jak psiowe klejnociki z tym że trzeba odczekać parę minutek żeby go nie dotykać.
    Każda lubi co innego i dzięki bogu bo byłoby za nudno na święcie
    Znaczy nie mówię, że jest zły. Używam go.
    Ale są lepsze

    A teraz dalszy ciąg moich recenzji...

    NIE POLECAM ! :
    - wacików - rozwarstwiają się że hoho.
    - szamponu Uniqe DAY BY DAY - za pierwszym razem jak go użyłam, myślałam, że znowu pomyliłam się i użyłam odżywki. W ogóle się nie pieni. Podobno te szapony, które się wcale albo bardzo mało pienią są dobre, ale jak tym umyć głowę? zupełie sie nie da. Trzeba wylać tyle, że tą pojemnością umyłabym głowę jeszcze z 3-5 razy. A i szampon ma bardziej męski zapach

    ŚREDNIO POLECAM :
    - Szampon VOLUME - ma przyjemniejszy zapach (bardziej kobiecy ) i minimalnie jest lepszy od tego wyżej
    - Maska do włosów Uniqe HYDRO czekoladowa - hm... czekoladowego zapachu to tam tyle, że więcej potarfię sobie wyobrazić i poczuć, ale jest nawet nawet. Włosy są miłe w odtyku i w ogóle czyli mniej wiecej jako maska spełnia oczekiwania. Choć u mojej mamy zadziałała niezbyt przyjemnie ! - swędzenie głowy.

    POLECAM :
    - Żele kolorowe (linia Base One Neon) - neon green i neon violet są ekstra. Dwie lub cieniutkie 3 warstwy wystarczą by uzyskac kolor. Nie trzeba dawać białego pod spód by wybić ten kolor ! Inne kolorki widziałam na wzorniku i są ekstra !
    Tutaj neon green i neon violet (dwie warstwy)
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    obok fioletowego kolor Apricot Muss (Linia Base One Color) - również bez zastrzeżen
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 28-12-2012 o 15:36

    ________________________________________


  4. #154
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    dziewczyny a wiecie może czym różni się Base One Quick Finish od Base One Finish?

  5. #155
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał zuzka19 Zobacz post
    dziewczyny a wiecie może czym różni się Base One Quick Finish od Base One Finish?
    Podejrzewam że wkradł się błąd na stronie ponieważ w opisach obu jest notka o przemywaniu a wydaje mi się że Quick jest bez przemywania.
    W poniedziałek będę w sklepie i poczytam etykietki i w razie wu zgłoszę błąd i napiszę co i jak tutaj.

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  6. #156
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja zakupiłam teraz żel z linii Affinity, ale zapomniałam sprzedawcy napisać, że chcę Violet i przysłał mi Clear i nie wiem czy nie będzie on żółkł, tak jak klasyczny clear z serii No Name? Ale opakowanie cudne
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  7. #157
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Dziewczyny, a jaki dobry nabłyszczacz, taki żeby się pięknie błyszczał, tak krystalicznie? ja miałam ten z no name
    NO NAME ŻEL UV 15ML QUICK FINISH NABŁYSZCZENIE (2886362303) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    , ale powiem że miałam i mam z nim same problemy. jest strasznie gęsty, i zawsze jak go nakładam to robią mi się w nim dziurki :/
    już próbowałam cieniej to znowu takie pręgi się robią i trzeba bloczkiem równać i od nowa :/
    nie wiem gdzie robię błąd., a szkoda mi go wyrzucić że tak powiem nie przelewa mi się, chciałabym choć na sobie go zużyć ale z ładnym efektem końcowym

  8. #158
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    no nie a ja właśnie ten żel kupiłam mam nadzieje że nie bede miała z nim problemu

  9. #159
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    niezła ta promocja na allegro. Ciekawe tylko dlaczego mają taniej niz w hurtownio? wogole na stronie silcare nie ma dostepnej pojemnosci 50ml :/ może podroba? zastanawiam sie czy zamowic, co o tym myślicie?

    ---------- Dodano o godzinie 22:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:36 ----------

    seria affinity też jest w promocji- 30ml wychodzi za tyle co 15 ml w hurtowni

  10. #160
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Ja myślę że może być to oryginał. Z racji tej że Seria zmieniła nazwę z NO NAME na BASE ONE, może wycofali żel o pojemności 50g. Albo ktoś zamówił u nich żele o pojemności 50ml.. wydaje mi się że może być taka opcja


    Ja widzę że na stronie z serii Basic nie mają żelu violet, i właśnie spróbuję tego Base One Violet, ciekawe jak będzie mi się pracowało na gęściochu

    Malinowa, mam pytanko do ciebie
    Czy przetestowałaś już może nabłyszczacz o którym pisałaś kilka stron wcześniej? Potrzebuję na biegu coś zamówić, i zastanawiam się właśnie nad tym Base One, ale zastanawiam się czy to nie będzie ten sam co NO Name,z którym mam właśnie problemy.
    Ostatnio edytowane przez Aniuta27 ; 30-12-2012 o 11:41

  11. #161

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    ja lubię cover z Basica

  12. #162
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    ja tez
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  13. #163
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Aniuta27 ten nabłyszczacz z base one niestety nie sprawdził się, mamy go w salonie i tylko z nim kłopoty, często robią się grudki po utwardzeniu jak się ciut grubiej nałoży, matowieje jak się go dotknie po wyjęciu z lampy i najgorsze to, że żółknie na potęgę jak się go dłużej przytrzyma w lampie
    i jeszcze jedna wada, sztywny i krótki pędzelek

  14. #164
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    O mój Boziu, a ja w pośpiechu go zamówiłam :/
    Czemu nie poczekałam... pewnie już nie mogę anulować zamówienia. szok
    no właśnie myślałam że coś będzie nie halo, ale miałam nadzieję.

    dziękuję tobie za szczerą opinię

  15. #165
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Aniuta27 my ten nabłyszczacz używamy tylko do kolorowych pazurków żeby go jakoś zużyć, do frencha możesz go używać, ale musisz uważać, żeby nie przekroczyć 2 minut, a jak wyskoczy grudka i trzeba ją wyrównać bloczkiem i ponownie pazurka z nabłyszczaczem do lampy włożyć to gwarantowane, że żółty będzie po wyjęciu z lampy

  16. #166
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Malinowa, a czym przemywasz? Tzn jakiej firmy płynem? Ja zamówiłam teraz ten cleaner ECO z Silcare, ciekawe czy będzie dobry i nie będzie matowił. No jakoś będę musiała go zużyć, będzie problem bo kolorowych pazórków nie robię żelowych, tylko same frencze chcą. Kolorowe tylko hybrydy.
    A co do nabłyszczacza to został mi już ten z NO NAME, i też mam z nim problemy :/ I robiłam dokładnie tak jak ty. Pomagało jeszcze wkładanie i wyjmowanie ręki z lampy co 5-10sek. wtedy utwardzał się równo i ładnie bez grudek i dziurek, ale zdarzało się że matowiał.

  17. #167
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Aniuta27 no właśnie z tym przemywaniem to chyba jakiś błąd jest w opisie bo on nie wymaga przemywania, po przemyciu to już w ogóle mat gwarantowany, no chyba, że się dłużej odczeka, ale z reguły klientki nie mają na to czasu,
    my w salonie go nie przemywamy

  18. #168
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Byłam w sklepie i zakupiłam na próbę Base One Quick Finish, na obu nabłyszczaczach z tej serii jest ten sam opis czyli utwardzić w lampie 2min.
    Co do produktu, nie wymaga przemywania ale dla mnie osobiście jego wadą jest gęstość, byc moze dzięki temu będzie bardziej elastyczny niż zwykły Finish o rzadkiej konsystencji, nie wiem czas pokaże.
    Co do matowienia, pamiętam jak na jednym z pokazów któraś z Pań instruktorek(nei był to pokaz produktów Silcare) wspominała iż po nabłyszczeniu pazurki potrzebują chwili spokoju, nie wolno ich ciapać, dotykać, tym bardziej wcierać w nie oliwki bo zmatowieją momentalnie.
    Podsumowując, nabłyszczacz ten z pewnością nie zagości u mnie na stałe, wolę ten z serii Perfect oraz nabłyszczacz silikonowy który fajnie sprawdza się u Pań które dość mocno eksploatują pazurki

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  19. #169
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    anikol a ten nabłyszczacz silikonowy nie zapowietrza ci się jak wyjedziesz na naturalna płytke? właśnie sobie go zakupiłam przed swietami i zamierzam poeksperymentowac najpierw na sobie chce spróbowac uzupenic nim swój mały odrost taki 2 mm, opilowac tylko lekko odrost, primer i od razu nabłyszczacz. Zobaczymy jak sie sprawdzi

  20. #170
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Bezpośrednio na naturalną płytkę paznokcia nigdy go nie stosowałam i z reguły nabłyszczaczy w ten sposób się nie stosuje ale spróbuj czemu nie i daj znać nam tutaj

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  21. #171
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    anikol, malinowa.. mam rozumieć że jak się utwardzi ten nabłyszczacz base one quick finish to po 2min pazurki są suche, i nie zostaje żadna warstwa do przemycia i po odczekaniu paru minutek można je użytkować i będą się przy odrobinie szczęścia błyszczeć?
    Cholerka mam pecha do nabłyszczaczy, dlatego tak pytam i trzeba mi łopatologicznie tłumaczyć
    Boję się że znów będą problemy, i będę musiała kupić coś nowego, a zanim zużyje ten i poprzedni na sobie, to miną wieki.. bo przecież na klientkach nie będę się gimnastykować.

  22. #172
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Legionowo
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    jak sie sprawdzaja zele Affinity?

  23. #173
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    jutro zabiore sie za opilowanie swoich pazurkow i po jakims tygodniu powinno byc widac efekty, wtedy napewno dam znac ... a no w wiekszosci przypadkow nablyszczacz na naturalna plytke =zapowietrzenie ale ja mam taki silikonowy z sf i trzyma sie rewelacja, nawet ma w opisie ze nadaje sie do małej odnowy. Skoro ten jest tez silikonowy to warto sprobowac chociaz powiem wam ze po zapachu wyczuwam juz różnice- silikon ma specyficzny (przyjemny) zapach, a ten z silcare zalatuje troche twardym nabłyszczaczem- tak na moj nos

  24. #174
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    Cytat Napisał 1lonka Zobacz post
    jak sie sprawdzaja zele Affinity?
    Mam clear. Gęstość porównywalna do violeta z serii no name, ciut gęstszy. Nie bąbluje, szybko się utwardza i błyszczy się , bo używałam jako nabłyszczacz. Niestety miałam obawy, które się sprawdziły. Lekko szarzeje i żółknie na frenczu
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  25. #175
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Legionowo
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname

    a zapowietrza się ?
    czyli lepszy byłby np violet z tej serii.. ? może by nie żółkł..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Sylwestrowy konkurs Silcare
    By anikol in forum Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 11:46
  2. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •