Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 42 z 42

Temat: problem z paznokciami

  1. #26
    No to..wpadłam Avatar claudia.c
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom / Szydłowiec
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    jeśli jest uczulona a robiła pazurki wcześniej to na pewno o tym wie
    przecież można położyć też żel
    czy też posmarować skórę oliwką
    produkt w tej sytuacji ma kontakt ze skórą cały czas a nie przykleja się do niej
    ale ile szkół tyle opinii
    Ostatnio edytowane przez claudia.c ; 20-07-2013 o 21:29



  2. #27
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    Widzę, żę toczy się tutaj żarliwa dyskusja na tema moje biednego paluszka Jutro mam zamiar się zabrać za niego i powiem Wam wtedy jak to zrobiłam. Korci mnie, żeby zrobić go bez tej formy, ale nie wiem czy sobie nie zaszkodzę, bo przecież przy utwardzaniu żelu w lampie będzie bolało
    A tą oliwkę to należałoby wcześniej wmasować? Wiem, że dla Was to banalne pytania, ale jak już wspomniałam, moja przygoda z pazurkami to tylko hobby, a umiejętności zdobyte do tej pory to dzięki temu forum, a co za ty, idzie dzięki Wam

  3. #28
    No to..wpadłam Avatar claudia.c
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom / Szydłowiec
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    ja mam takie problemy często nawet i w tej chwili mam zrobionego dużego palucha coverem akrylowym
    i ja już jako weteranka nic nie podkładam nawet oliwki nie daje, bo tak robiłam za pierwszym razem jak mnie uczono ok. 8 lat temu nakładałam ją przed nałożeniem masy akrylowej
    a żelem robiłam normalnie jak zawsze a budującym coverem wyjeżdżałam poza i nic nie boli



  4. #29
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    Czyli mam tym żelem normalnie po skórze (po palcu) malować i do lampki? Kurcze jakoś muszę to zrobić bo już mam dość przykrywania tego plastrem jak zakładam sandałki że też akurat latem musiało mi się to stać

  5. #30
    No to..wpadłam Avatar claudia.c
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom / Szydłowiec
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    tak tylko nie nakładaj dużo żelu od razu bo niektóre pieką w lampie



  6. #31
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie

    Ok, też tak zrobię dziękuję Wam wszystkim za pomoc
    I proszę, paznokieć prawie jak nowy
    A tak na poważnie to wiem, że szału nie ma bo nie jest zrobiony idealnie, pierwszy raz coś takiego robiłam i starałam się jak mogłam, postępowałam następująco:
    - natłuściłam paluch oliwką
    - starałam się zrobić ten zaczep, ale nie chciał się odczepić od skóry więc po prostu "przeleciałam" żele po skórze, ze 3 cieniutkie warstwy clear (nic nie piekło)
    - podważyłam i wtedy bez problemu całą długość nadlanego pazurka odeszłła od skóry
    - potem trochę opracowałam ten "szkielecik" i na to 2 warstwy pastelowego żółtego
    - a z tej radości to aż z kwiatkiem zaszalałam
    - no i oczywiście finich i bezbarwny lakier do paznokci
    Dziękuję Wam kochane za cenne rady, bardzo mi pomogłyście i wywołałyście mega uśmiech na mojej buzi Jutro zakładam oczywiście do pracy SANDAŁKI
    A tak to wygląda:

    MOje kochane jestem zmuszona odświeżyć temat
    Znowu konkretnie zabalowałam jakiś miesiąc temu i odrastający pazurek ponownie ucierpiał, to co odrosło gdzieś połowa płytki, podeszło krwią (najpierw był siniak) i musiałam znowu wyciąć go do gołej skóry. Moje pytania są następujące, czy mam z tym iść do jakiegoś specjalisty? Pazurek przy skórce jest jeszcze trochę zasiniaczony, czy mam cierpliwie czekać aż zacznie rosnąć? Czy ewentualnie mogę jakieś środki zastosować żeby szybciej pojawił się nowy? Nie będę już tam żelem paprać, bo całe szczęście mamy jesień i chodzimy w pełnych butkach. Bardzo Was proszę o radę

    Proszę o odpowiedź na pytanie zamieszczone powyżej, co mam z tym pazurkiem nieszczęsnym zrobić, jak mu pomóc Pomóżcie proszę kochane
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 11-11-2013 o 22:21

  7. #32
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    Ja bym czekała cierpliwie aż sam odrośnie

  8. #33
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    No niestety... trzeba czekac.. i nie balować !

    ________________________________________


  9. #34
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    Dziękuję Wam z odpowiedź no z tym nie balowaniem będzie ciężko bo Sylwester się zbliża, no ale zakupię jakieś baleriny zamiast obcasów na 13 cm obcasie i chyba będzie OK Mam tylko nadzieję, że to zasinienie zejdzie wreszcie i że pazurek ruszy. Będę Was informowała o postępach

  10. #35
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    Cały czas porządna odżywka i ogólna dbałość o paznokcie. Nie mam żadnych problemów, płytka jest zdrowa, efekty udało się uzyskać po kilku tygodniach, ale najważniejsze, że po tym wszystkim nie ma żadnych śladów. Trochę pracy było, ale efekt super.

  11. #36
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    na takie bruzdy na paznokciach dobra jest odżywka Unglax - tylko wybierz tą specjalną na taki problem, bo z tego co wiem jest jeszcze na rozdwajające się paznokcie i na łamliwe.

  12. #37
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    Ja w ogóle o takiej odzywce nie słyszałam.

  13. #38
    Wczytuje się Avatar rekon69
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    Cytat Napisał sarusia Zobacz post
    Mam pewien problem z paznokciami. Nawet nie wiem jak to dokładnie opisać. Na płytce paznokcia mam dołki takie poprzeczne na całej długości. Brzydko to wygląda. Już od dłuższego czasu wogóle nie maluję paznokci. Wydaje mi się że będzie wyglądało jeszcze gorzej a poza tym może to lakier ma jakiś wpływ? Jeżeli macie jakieś pomysły, rady to czekam. Już myślałam żeby iść do jakiegoś lekarza ale raczej staram się ich omijać w poważniejszych sprawach a co dopiero mówić o tym problemie. W końcu to tylko paznokcie.
    Wydaje mi się, że nie ma co unikać lekarza. Lekarz jest od tego, żeby pomóc. Najwyższa pora, aby wszyscy to zrozumieli.

  14. #39
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    Najlepiej udać się jednak do lekarza, żeby po tem po czasie nie było z tym kuku

  15. #40
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    Polecam salon Gnatyshyn na warszawskim Ursynowie. Ostatnio przy okazji wizyty u fryzjera zrobiłam sobie paznokcie u p. Marysi. Bardzo mi się podobało profesjonalne podejście do klienta. Na pewno tam wrócę.[COLOR="Silver"]

    ---------- Dodano o godzinie 16:45 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 12:00 ----------
    Ostatnio edytowane przez justyna99 ; 14-01-2018 o 17:51

  16. #41
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    Dzięki za podpowiedź

  17. #42
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: problem z paznokciami

    U mnie temat paznokci u lewej stopy z mojej winy do czego sie swiadomie przyznaje, dodał mi chyba z 5 ;at wiecej. Masakra... dziewczyny - nie polecam tak zaniedbać problemu! W kazdym razie zaczelo sie jedynie od drobnego ucisku, a pozniej byl dramat! Po 2 mscach okazalo sie ze paznokiec mi wrosl w skore i piekielnie bolalo! Wylądowałam z rykiem u podologa. Podzialali ta metoda Wrastający paznokieć, masz problem? Satin Warszawa Arkady i wlasciwie pomoc przyszla juz na piwrewszej wizycie. Ale nigdy nie zapomne tego bolu - odradzam zwłokę...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. farbki akrylowe??
    By marta01_11 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 05-02-2016, 12:32
  2. "wstydliwy" problem z paznokciami...
    By Gość in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 00:56
  3. problem
    By krasta in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-06-2011, 00:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •