Pokaż wyniki 1 do 25 z 47

Temat: Help;( Odeszła płytka paznokcia po ściągnięciu akrylu

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    No to..wpadłam Avatar Angie1722
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Przemyśl
    Postów
    132

    Unhappy Help;( Odeszła płytka paznokcia po ściągnięciu akrylu

    Dziewczyny mam problem pomóżcie mi. Miałam juz bardzo dużo razy przedłużane paznokcie nigdy mi się tak nie zrobiło dopiero pierwszy raz. Ściagłam akryl po jakimś tygodniu bo to tylko na wesele było i na palcu serdecznym odszedł mi mój naturalny paznokieć do połowy płytki Robiłam paznokcie jak zawsze. Czemu się tak zrobiło odpowiedzcie proszę

  2. #2
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Help;(

    Dobrze by było gdybyś zamieściła zdjęcie tego palca. Jednak z tego co napisałaś to mamy chyba do czynienia z odklejeniem płytki od łożyska czyli onycholizą. Nie miałaś jakiegoś urazu, lub nie zahaczyłaś o coś tym paznokciem Leczenie jest dość długie. Nie możesz przedłużać paznokci do czasu, aż płytka zrośnie. Kup sobie olejek herbaciany i zakraplaj po kropli pod paznokieć. W żadnym wypadku nie grzeb niczym pod paznokciem i staraj się dokładnie suszyć to miejsce po myciu rąk.

  3. #3
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Help;(

    ajć... współczuje

    ________________________________________


  4. #4
    No to..wpadłam Avatar Angie1722
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Przemyśl
    Postów
    132

    Domyślnie Odp: Help;(

    własnie ze nie zahaczylam, wiec sie sama dziwie, przywioze pozniej aparat to dodam gdzies wieczorkiem, ale myśle że to właśnie to o czym mowicie...dziekuje

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Help;(

    ja mam to samo ale inny pazurek, ale nie do tego zmierzam, musiałaś mieć jakiś uraz bo ja sobie naderwałam pazurka podczas zamykania rolet w pracy i teraz się odkleił, innym razem przychrzaniłam pazurkami w blat, i znowu powtórka z rozrywki, atak to jest w moim przypadku jak się jest gapa i nie uważa, haha

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar Angie1722
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Przemyśl
    Postów
    132

    Domyślnie Odp: Help;(

    No to być może że się uderzyłam, ja potrafie znaleźć siniaki na nogach i nie wiem skąd je mam także nie dziwne że sie uderzyłam i o tym nie wiem hehe

  7. #7
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Help;(

    Oj niekoniecznie musi się tak stać od uderzenia kiedy na kursie koleżanka założyła mi tipsy a następnie je zdjęłam zauważyłam że 1/3 paznokcia nie dolega do łożyska nic nie bolało, nie było żadnej rany, wyglądało to tak jakby powiększył się wolny brzeg paznokcia bałam się że to tak zostanie ale na szczęście wraz ze wzrostem płytki wszystko się zarosło więc głowa do góry bo musi być dobrze

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •