Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 47

Temat: Help;( Odeszła płytka paznokcia po ściągnięciu akrylu

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar Angie1722
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Przemyśl
    Postów
    132

    Unhappy Help;( Odeszła płytka paznokcia po ściągnięciu akrylu

    Dziewczyny mam problem pomóżcie mi. Miałam juz bardzo dużo razy przedłużane paznokcie nigdy mi się tak nie zrobiło dopiero pierwszy raz. Ściagłam akryl po jakimś tygodniu bo to tylko na wesele było i na palcu serdecznym odszedł mi mój naturalny paznokieć do połowy płytki Robiłam paznokcie jak zawsze. Czemu się tak zrobiło odpowiedzcie proszę

  2. #2
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Help;(

    Dobrze by było gdybyś zamieściła zdjęcie tego palca. Jednak z tego co napisałaś to mamy chyba do czynienia z odklejeniem płytki od łożyska czyli onycholizą. Nie miałaś jakiegoś urazu, lub nie zahaczyłaś o coś tym paznokciem Leczenie jest dość długie. Nie możesz przedłużać paznokci do czasu, aż płytka zrośnie. Kup sobie olejek herbaciany i zakraplaj po kropli pod paznokieć. W żadnym wypadku nie grzeb niczym pod paznokciem i staraj się dokładnie suszyć to miejsce po myciu rąk.

  3. #3
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Help;(

    ajć... współczuje

    ________________________________________


  4. #4
    No to..wpadłam Avatar Angie1722
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Przemyśl
    Postów
    132

    Domyślnie Odp: Help;(

    własnie ze nie zahaczylam, wiec sie sama dziwie, przywioze pozniej aparat to dodam gdzies wieczorkiem, ale myśle że to właśnie to o czym mowicie...dziekuje

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Help;(

    ja mam to samo ale inny pazurek, ale nie do tego zmierzam, musiałaś mieć jakiś uraz bo ja sobie naderwałam pazurka podczas zamykania rolet w pracy i teraz się odkleił, innym razem przychrzaniłam pazurkami w blat, i znowu powtórka z rozrywki, atak to jest w moim przypadku jak się jest gapa i nie uważa, haha

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar Angie1722
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Przemyśl
    Postów
    132

    Domyślnie Odp: Help;(

    No to być może że się uderzyłam, ja potrafie znaleźć siniaki na nogach i nie wiem skąd je mam także nie dziwne że sie uderzyłam i o tym nie wiem hehe

  7. #7
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Help;(

    Oj niekoniecznie musi się tak stać od uderzenia kiedy na kursie koleżanka założyła mi tipsy a następnie je zdjęłam zauważyłam że 1/3 paznokcia nie dolega do łożyska nic nie bolało, nie było żadnej rany, wyglądało to tak jakby powiększył się wolny brzeg paznokcia bałam się że to tak zostanie ale na szczęście wraz ze wzrostem płytki wszystko się zarosło więc głowa do góry bo musi być dobrze

  8. #8
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Help;(

    tez przez to kiedys przechodzilam, wydaje mi sie ze jak sa uszkodzone te skoreczki pod paznokciem to sie tak wtedy moze zrobic, np od zle przyklejoneo tipsa albo za gleboko podlozonego szablonu

  9. #9
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Help;(

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Oj niekoniecznie musi się tak stać od uderzenia kiedy na kursie koleżanka założyła mi tipsy a następnie je zdjęłam zauważyłam że 1/3 paznokcia nie dolega do łożyska nic nie bolało, nie było żadnej rany, wyglądało to tak jakby powiększył się wolny brzeg paznokcia bałam się że to tak zostanie ale na szczęście wraz ze wzrostem płytki wszystko się zarosło więc głowa do góry bo musi być dobrze
    też tak kiedyś miałam na małym palcu u prawej dłoni


  10. #10
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Help;(

    Przyczyny onycholizy:
    postaci dzidziczne (wrodzone)
    choroby nabyte paznokci(zakzenia grzybicze, bakteryjne,wirusowe)
    niedobory żywieniowe
    choroby alergiczne, łuszczyca, cukrzyca itp.
    urazy
    narazenia na srodki chemiczne lub wilgoc
    ciąża
    stosowane leki

  11. #11
    Rozkręcanko Avatar megi222
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    góry
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Help;(

    Nie do wiary nawet ciąża to może spowodować

  12. #12
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Help;(

    mysle ze spowodowane jest to tym ze podczas ciazy uklad immunologiczny jest oslabiony.. wszystkie mikro- makro- elementy , witaminki ida do dzieciaczka...a na pierwszym miejscu ku oslabieniu podczas ciazy sa wlosy , paznokcie i zabki...

  13. #13
    No to..wpadłam Avatar Angie1722
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Przemyśl
    Postów
    132

    Domyślnie Odp: Help;(

    nie straszcie mnie, ja nie jestem w ciąży hehe

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar Angie1722
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Przemyśl
    Postów
    132

    Domyślnie Odp: Help;(

    Mam jeszcze jedno pytanie co do tego tematu, przedłuzyć takiego paznokcia nie moge, a utwardzić naturalnego paznokcia moge? czy wszystko jest zabronione

  15. #15
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Help;(

    Powiem tak. Jeśli nie chcesz mieć z nim problemów to naprawdę daj sobie troszkę na wstrzymanie. Ja wiem, że to się łatwo mówi, a trudniej zrobić, bo korci. Chodzi jednak o to, aby ten paznokieć był jak najkrótszy, wtedy nie będzie obciążenia i możliwości dalszego pogłębiania rozwarstwienia. Nakładając żel na naturalną płytką musisz żel zawinąć lekko pod wolny brzeg, a tym samym zamkniesz dostęp powietrza do tego miejsca i tylko możesz sobie zaszkodzić.
    Mam nadzieję, że płytka powolutku zrasta.

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar Angie1722
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Przemyśl
    Postów
    132

    Domyślnie Odp: Help;(

    No rośnie ten paznokcieć ale sytrasznie wolno, zwariuje niczym to odrośnie a nie nie chce też rezty połamac bo aż się dziwnie ale mam dość długie jak na siebie paznokcie...

  17. #17
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Help;( Odszedł Naturalny Paznokiec po ściągnięciu akrylu

    ojoj...aż mnie ciarki przeszły...dłuuugie leczenie niestety-znajomej klientka tak miała-co gorsza chyba na 3 czy 4 palcach-ponad 6 miesięcy trwała regeneracjia i spoko bez problemów-nadal nosi tipsy( tak na pocieszenie)

  18. #18
    No to..wpadłam Avatar Angie1722
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Przemyśl
    Postów
    132

    Domyślnie Odp: Help;( Odszedł Naturalny Paznokiec po ściągnięciu akrylu

    nom wiem ze pozniej mozna spokojnie zalozyc nowe. a Czemu Jej sie tak stało?

  19. #19
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Help;( Odszedł Naturalny Paznokiec po ściągnięciu akrylu

    ja mam tak po urazach kiedyś nawet skończyło się ściągnięciem pazurka u chirurga,a odrastal 3 m-c.Czasem też taki pazurek nie przyrasta do łożyska i tzreba zgłosić się do lekarza. Musisz zakupić odżywki np z Nail treka lub sally hansen bardzo pomagają w takich przypadkach.Nie grzeb pod spodem i pilnuj aby brud nie wnikał tzn chroń pazurki np. jak będziesz grzebała w ogródku.

  20. #20
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Help;( Odszedł Naturalny Paznokiec po ściągnięciu akrylu

    Cytat Napisał sylwia-p_86 Zobacz post
    ja mam tak po urazach kiedyś nawet skończyło się ściągnięciem pazurka u chirurga,a odrastal 3 m-c.Czasem też taki pazurek nie przyrasta do łożyska i tzreba zgłosić się do lekarza. Musisz zakupić odżywki np z Nail treka lub sally hansen bardzo pomagają w takich przypadkach.Nie grzeb pod spodem i pilnuj aby brud nie wnikał tzn chroń pazurki np. jak będziesz grzebała w ogródku.
    a mi się teraz tak zrobiła na dużym palcu u nogi ... Doperio wczoraj zauważyłam, bo paznokcie miałam cały czas czarnym lakierem pomalowane.. a wogule się w nic nie walnęłam ani nic...


  21. #21
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Help;( Odeszła płytka paznokcia po ściągnięciu akrylu

    zgadzam się z iwonką. też to mam ale nie znoszę mieć krótkich paznokci. ale dzidzia mi poradziła żeby smarować oxykortem i moczyć w rivanolu. i pomogło mi.

  22. #22
    No to..wpadłam Avatar Angie1722
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Przemyśl
    Postów
    132

    Domyślnie Odp: Help;( Odeszła płytka paznokcia po ściągnięciu akrylu

    Szpila ja też tak mam że niby nie walne się a takie coś mi się zrobi. Może coś robiłaś i nie zwruciłaś na to nawet uwagi i sie uderzyłaś. Mi sie tak zdarza jak jestem zajeta mocno to nie zwaracam uwagi na takie rzeczy...
    Zizi dziekuje za porade, a po rivanolu nie miałas żółtych palców i paznokci? bo to barwi bardzo

  23. #23
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Help;( Odeszła płytka paznokcia po ściągnięciu akrylu

    ja sie nie znam na akrylu ale jak tak czytam posty to nasuwa mi sie pytanie czy akryl sie sciaga,tak smo czy sciaga sie tipsy,niektore dziewczyny uzywaja takich okreslen,myslalm ze wszystko sie spilowuje tak jak stary zel,jak przychodzi do mnie klientka i miala tipsy to poprostu piluje?/?/
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  24. #24
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Help;( Odeszła płytka paznokcia po ściągnięciu akrylu

    Cytat Napisał kasiasssss Zobacz post
    ja sie nie znam na akrylu ale jak tak czytam posty to nasuwa mi sie pytanie czy akryl sie sciaga,tak smo czy sciaga sie tipsy,niektore dziewczyny uzywaja takich okreslen,myslalm ze wszystko sie spilowuje tak jak stary zel,jak przychodzi do mnie klientka i miala tipsy to poprostu piluje?/?/
    chodzi Ci o to jak ściągać akryl


  25. #25
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Help;( Odeszła płytka paznokcia po ściągnięciu akrylu

    Akryl to najlepiej wymoczyć w acetonie w takich fajnych kapturkach co się na paluszek zakłada,ale prawda taką,że zanim się to odmoczy to trzeba liczyć z 30min.Możesz też piłować zależy co szybciej ci pójdzie. Jak odmoczysz pazurki w acetonie to razem z tipsem one zejdą,jeśli będziesz piłować to możesz tipsa zostawić tak jak w żelach.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •