Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 83

Temat: Odpowiedni telefon komórkowy

  1. #1
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odpowiedni telefon komórkowy

    Trapi mnie ten temat od dłuższego czasu, nie wiedziałam gdzie zapytać, więc założyłam temat.

    Jaki macie telefon ? Czy jest kłopot jak macie dłuższe paznokcie ? Może macie dotykowy oporowy i stukacie paznokciem ? A może opatentowałyście sposób na posługiwanie się telefonem z ekranem pojemnościowym, gdy macie długie paznokcie ?

    .....

    Chcę wybrać sobie jakiś nowy telefon dotykowy, by był już z porządnym internetem, wyświetlaczem, robił ekstra zdjęcia itd.
    ale.... nie chcę rezygnować z paznokci na rzecz telefonu

    Teraz mam LG KU990
    Załącznik 58934
    źródło : ŁADNY LG KU990 BEZSIM KOMPLET GWARANCJA SKLEP (2571386032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    jest dotykowy oporowy działa na wszystko, tylko nie na dotyk-ciepło. Więc jest idealny, ale już w opłakanym stanie.. nie ładnie już wygląda, a po za tym zacina się coraz częściej, więc długiego żywotu już mu nie wróżę....

    ________________________________________


  2. #2
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    natalio ja mam ten telefon mam go ponad 2 lata i wiekszych problemow z nim nie mialam to fakt dziala na nacisk nie na ciepło, lada chwila przezucam sie na samsunga wave II, ma dotyk na cieplo i naprawde bardzo fajny apart, telefon dostaje wspadku od chlopaka takze wiem jak smiga, on jest z niego bardzo zadowolony, ja w sumie nie jestem taka straszna gadzeciara ale jak jest okazja to czmu by nie skorzystac, internet tez fajnie lata jest plaski o polowe w porownaniu do tego LG ale szerszy i dluzszy no i chyab ciut ciezszy...

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    No ja mam od kilku tygodni Nokię Lumia 900 i jest genialny , mogę polecic ten śmiało

  4. #4
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    ja mam sony ericson xperia x10 mini pro i tez fajny. co do dotykowego w pazurach ja nie mialam z nim problemu pomimo ze jest naprawde malutki, kwestia przyzwyczajenia mi sie wydaje.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  5. #5
    No to..wpadłam Avatar Herbaba
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Poznań
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Ja się podzielę swoim telefonem (co prawda za moment będę miała nowy, pewnie też Nokię Lumię, ale nie wiem, czy nie zostać przy tym): Nokia C6-00.
    Jest i na dotyk, i na ciepło. Nie mam co prawda jakichś wyjątkowo długich paznokci, ponieważ tylko dbam o swoje naturalki, ale koleżanka z tipsami się bawiła i nie było żadnych problemów. Oprócz dotykowej klawiatury numerycznej można też używać zwykłej Querty na przyciski (rozsuwana) lub pisać ręcznie na ekranie.
    Zdjęcia robi bardzo dobre, do internetu wchodzę nieczęsto, ale wszystko działa cacy.

    Także jak najbardziej polecam!
    Ale kawy to ja nie lubię!

    Ćwiczyć, ćwiczyć - raz jeszcze ćwiczyć.

  6. #6
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Tez na początku byłam nie pewna, gdy zażyczyłam sobie se w19i.
    Załącznik 58943
    http://www.t-mobile-trendy.pl/files/article/8f7ec7a23aa9a593fc70d27d1b508746/image_1.jpg

    Telefon z ekranem pojemnościowym, a ja pazurki z reguły mam do 2-3 . Tak na prawdę nie ma problemu, tylko trzeba się przyzwyczaić, żeby używać telefonu bokiem kciuka także bez obawy




  7. #7
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    no własnie kurcze, tak myślałam nad tym bokiem palców ale jak próbowałam sobie na sucho to ciężko szło

    ________________________________________


  8. #8
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Moze ktos z rodziny albo twoich znajomych ma pojemnościowy to możesz poprosić i się chwile nim pobawić Co prawda w migdałkach jest łatwiej, bo jednak ten kciuk jest odkryty z boku, ale w kwadratach tez sobie radziłam Pamiętaj ze w pojemnościowych wystarczy delikatnie dotknąć i już śmiga Na pewno się przyzwyczaisz




  9. #9
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    ja polecam ten co Katerina moj chlopak go ma i super mi sie nim robi, a pazury jakie dlugie nosze, to chyba wiadomo dlugie
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #10
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Ja zas nie polecam Samsunga F480 bo jest tylko na dotyk paluchami co mi strasznie przeszkadza przy dluzszych pazurach Jednak w chwili obecnej nie zmieniam na inny bo i tak korzystam z glosnomowiacego wiec rzadko ekranu dotykam
    Do Nokii mam wstret ( zostalo mi od jakiegos czasu ) dlatego nie wybieram zadnych telefonow z tej firmy.
    Agnieszka

  11. #11
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Upolowałam Sony Ericsson'a satio ... aukcję będę obserwować i mam czas na przemyślenie jeszcze...

    Może ktoś ma ten telefon albo coś o nim słyszał ? złego lub dobrego ?

    ________________________________________


  12. #12
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Więc jednak dalej oporowy? Modelu nie znam, ale ja osobiście jestem bardzo zadowolona z SE, dlatego już po raz kolejny zdecydowałam się na tą firmę.




  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Ja mam Nokię C6 od roku i denerwuje mnie ekran dotykowy, na moje migdałki/szpice nie reagował lub bardzo ciężko nam się współpracowało, teraz mykam bokiem palucha i jest ok, za to rozsuwana klawiatura quwerty jest rewelacyjna dla szpica. Zdjęcia robi fajne, necik też śmiga dobrze, bateria trzyma ponad tydzień, ale ja tylko dzwonię mało co piszę sms więc to pewnie dlatego
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  14. #14
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    bo rozsuwanej klawiatury na pewno nie chcę, po prostu mi się nie podobają

    A póki co szukam oporowego. Jeśli już mam wydać trochę kasy, to żeby mi było lepiej, a nie gorzej ... No ale nie mówię NIE pojemnościowym

    Ja właśnie więcej sms-ów Nie lubię gadać przez telefon. Dlatego musi byćidealny hahhaa

    ________________________________________


  15. #15
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Natalia, to właśnie jak wolisz pisac smsy (tak jak ja ) to zastanów sie piec razy zanim zdecydujesz sie na dany model
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Telefony z ekranami oporowymi są raczej tańszymi modelami, ponieważ jest to technologia od której się odchodzi, jednak znacznie dłużej działają telefony z takimi ekranami. Ekrany pojemnościowe oferują multi-touch, popularny w smartfonach efekt powiększania poprzez przesunięcie obrazu w 2 przeciwne strony oraz są o niebo ładniejsze od oporowych.

    Jeśli chodzi o pisanie smsów to mogę polecić HTC Desire Z. Miał być nie rozsuwany, ale ten ma świetną dedykowaną klawiaturę QWERTY na której nawet z dłuższymi pazurkami da się komfortowo pisać.

    Jak dla mnie pisanie sms'ów na ekranie telefonu to masakra, zdecydowanie preferuje klawiaturę fizyczną.


    Źródło: http://smartfony.play.pl/
    Ostatnio edytowane przez mar-kos ; 07-09-2012 o 15:56

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  17. #17
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    mam kiku znajomych co mają htc i ciągle narzekają że się tnie, a o internecie nie wspomnę

    klawiatury takiej nie chce i juz. Moja mama ma taką i już wolę żeby mi sama napisała sms-a niż ja mam klikać w tą klawiaturę miliard razy by napisać dwa słowa Ciężko mi się na niej pisze.

    wiem że oporowe podobno tańsze i podobno gorsze, no ale trudo

    podoba mi się SE xperia ... ale jest ogromny... no i pojemnościowy, chociaż na to też jest jakiś sposób - rysik jakiś inny... więc gdy długie pazury to rysik, a gdy krótkie to obługa normalna

    tez jest fajny SE xperia U - ale to już nie na moją kieszeń

    PS mar-kos dodaj źródło zdjęcia

    ________________________________________


  18. #18
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Co dokładnie z internetem ? Co do htc to telefony z średniej półki bez Android 4.1 to faktycznie ciężkie w użytkowaniu są
    Duże telefony są obecnie na topie i raczej w tym kierunku będą szli producenci.
    Nie bój się ekranu pojemnościowego bo są naprawdę świetne i mimo wszystko da się je obsługiwać z pazurkami
    Kwestia treningu i dasz radę.
    Ostatnio edytowane przez mar-kos ; 07-09-2012 o 15:55

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  19. #19
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Moj chlop ma Nokie n900, on zachwycony bo to taki mini komp
    Ja zdolowana, wogole nie potrafie pisac na takiej klawiaturze Wole jednak dotykowa bo idzie mi latwiej i szybciej niz na jego

    http://komorkomania.pl/2009/10/16/6-nieudanych-funkcji-w-nokii-n900
    Agnieszka

  20. #20
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad SE Neo V
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    http://img1.sprzedajemy.pl/540x405_sony-ericsson-xperia-neo-v-1344421.jpg
    A w porównaniu welkością do dłoni jest taki
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    http://cdn.pocketnow.com/wp-content/uploads/2011/09/SEXNeoV.jpg
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  21. #21
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    nie no xperia jest za wielka, ja musze telefon schować do kieszeni a nie tylko w torebce nosić nie zawsze biore torebke


    oooo Askar ! ten mi się podoba, tyle że pojemnościowy i słaby aparat... ale będę go miała na uwadze że też ja go nie znalazłam... dobrze że temat założyłam

    Rudzia.. no własnie

    ________________________________________


  22. #22
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Natalia ten ma 5mln pix ale neo (bez V) ma 8,1 mln
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  23. #23
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Ja od dłuższego czasu jestem wierna Samsungowi i się jeszcze nie zawiodłam, zmieniam tylko modele, miałam już Avilę White, Ace White La Flour, a teraz mam Galaxy SII też białego oczywiście lubię jak telefon ma duuuuży, dotykowy ekran i jest funkcjonalny a jak jeszcze można dowolnie zmieniać jego wygląd za pomocą różnego rodzaju "skórek" dostępnych na allegro w przystępnej cenie to już w ogól super

  24. #24
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    a jak radzisz sobie z pazurkami ?

    ________________________________________


  25. #25
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Avila działała na pazurek (czyli na rysik), natomiast Ace oraz Galaxy SII mają ekrany pojemnościowe i działają tylko na palec, kwestia przyzwyczajenia i jest OK, wygodniejszy jest SII z racji większego ekranu, ale jeśli ktoś ma problem sobie poradzić to na allegro można za parę złotych dokupić rysik do ekranów pojemnościowych, mam taki ale praktycznie nie używam go. Moja mama "odziedziczyła" po mnie Samsunga Ace i nosi dość długie pazurki, miała problem z obsługą telefonu na początku więc z rysikiem się zaprzyjaźniła, ale tylko do pisania sms'ów Gorąco polecam ten telefonik ja jestem z niego bardzo zadowolona

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •