Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 83

Temat: Odpowiedni telefon komórkowy

  1. #51
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Marylin ale ten moj LG L7 ma ekran ktory NIE DZIALA na dotyk paznokciem. Reaguje tylko na kontakt ze skora - opuszkiem.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  2. #52
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Rzeczywiście nie "doczytałam",napisałaś "mimo".
    Twój LG ma jednak ekranik pojemnościowy, a plusem takich jest multitouch,co oznacza ,że można nim sterować dwoma palcami jednocześnie, np.powiększać lub zmniejszać zdjęcie.


  3. #53
    Rozkręcanko Avatar katrina89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Londyn / UK
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    mam Iphone 4S i aktualnie przedluzone paznokcie, nie mam zadnyh problemow z uzytkowaniem

  4. #54
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    kochane poradźcie jaki wybrać model. Mi dziś ( chyba w prezencie urodzinowym), tel. spadł na podłogę i rozdzielił się na 2 części (miałam taki z klapką.).
    Chciałabym kupić już coś takiego, co miałoby bardzo dobry aparat - żeby móc na nim robić zdjęcia rzęs przed i po (żeby nie zabierać dodatkowego kuferka z aparatem do klientki).
    Wyczytałam gdzieś, że Nokia N8 wśród aparatowych jest najlepsza - ale jej w pobliskich sklepach niet.

    które mają jeszcze dobry aparat ? będę wdzięczna za każdą opinię

  5. #55
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    widzisz każdy ma swój gust to jak z samochodami .
    ja akurat nokii nie polecam z tych najnowszych, nie znam osoby która ją ma i byłaby w pełni zadowolona.
    poza tym uważam że telefony z androidem są o wiele praktyczniejsze i dające więcej możliwości.
    co do aparatu chyba wszystkie nowe mają dobre aparaty. czy to nokia, czy samsungi czy sony.




  6. #56
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    ja właśnie 2 dni temu zmieniłam telefon poprzednio miałam sony xperie x10 mini pro a obecnie wzięłam sobie sony xperie SP - uważam, że sony mają najlepsze aparaty, robią bardzo ładne zdjęcia miałam wcześniej różne marki i wracam zawsze do sony tyle, że sony na pazurki nie działają a jedynie na opuszki chociaż SP ma funkcję odblokowania w rękawiczce i będzie działać gdy mamy ją na łapkach - świetna sprawa zimą

    wiem też, że Samsung sIII i sIV robią świetne zdjęcia bo moje koleżanki mają i się nimi bawiłam
    Ostatnio edytowane przez _kasiunia_4 ; 16-07-2013 o 22:00

  7. #57

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    ja wam dziewczyny polecam od siebie HTC Wildfire S, dotykowy, z androidem, malutki chyba najmniejszy smartfon na rynku, dobrze leży na małej dłoni

  8. #58
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Polecam kupić nokię lumię 520, bardzo spodobał mi się ten model. A oprócz tego dobre są modele htc.

  9. #59
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Żona ma i telefon i paznokcie i śmiga po telefonie lepiej niż ja. Ma MyPhone Cube. Nawet mnie się podoba.

  10. #60
    Rozkręcanko Avatar katrina89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Londyn / UK
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Mam iPhone 6 i jestem mega zadowolona polecam

  11. #61

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Posiadam Nokie E7. Ma ekran dotykowy ale też ma genialną klawiaturę qwerty. Co do aparatu to muszę powiedzieć, że nie jest to jego mocna strona. Także słabszą strona jest Symbian3. Jednak do wszystkiego da się przyzwyczaić.

  12. #62

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Witam,

    ja w ostatnim czasie pozwoliłam sobię na odrobinę szaleństwa i zakupiłam nowego Iphone, nie mam problemów z użytkowniem.

  13. #63

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Moim zdaniem najlepsze są Nokie, najwytrzymalsze i najtrwalsze

  14. #64
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Ja polubiłam ostatnio telefony firmy Sony Nie są za duże (przynajmniej te dwa co mam). Posiadają wszystko to co mi jest niezbędne do funkcjonowania )

  15. #65
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Zawsze stawiam na Samsungi, jestem im wierna od lat. I jakbyś nie wiedziała, gdzie kupi telefon, to wejdź na euro.com.pl. W tym sklepie jest ogromny wybór telefonów.

  16. #66
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Ja jestem dumny ze swojego Samsunga

  17. #67
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Słyszałam że Samsung Galaxy Grand Prime jest bardzo fajny z tego co widziałam jest do wygrania w nowym konkursie Korala #PoraNaKoral Warto spróbować swoich sił

  18. #68
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    slyszalam duzo dobrych opini od uzytkownikow Samsungow.ja mam obecnie kolejny z rodzaji HTC i to moj ostatni zakup.oprocz dobrego naglosnienia nie moge nic dobrego powiedziec.same wady w trzech roznych modelach wiec jestem bardzo zawiedziona.nastepny napewno zakupie Samsung.

  19. #69
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    18

    Lightbulb Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Myślę, że najlepszą opcją byłby jakiś telefon na kartę, ponieważ często jest to korzystniejsze od umowy na abonament trwającej np. 24 miesiące. Kiedy dowiesz się, jak doladowac konto orange, by otrzymać dodatkowe 10% i więcej, stwierdzisz, że lepiej kupić smartfona na własność

  20. #70
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Katowice
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Telefonów jest tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie, no jak wyżej widać nie ma jednego faworyta. Ja mam faworyta jeżeli chodzi o akcesoria mobilne do telefonów, jak etui, ładowarki, słuchawki. Firma EXCmobile http://krajowy.biz/firma,excmobileeu wyróżnia się stylem…Stylem nie tylko produktów, ale wszystkim co z nimi związane, a do tego produkty są na czasie i z najlepszych materiałów.

  21. #71
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Polecam Samsung Galaxy S6. Z kilku powodów:
    ma świetny aparat
    wytrzymała bateria
    dobra gwarancja
    oraz jest bardzo ładny z wyglądu.

    Dodatkowo mozna kupić go obecnie o wiele taniej niż na przykład pól roku temu poniewaz nie jest już taka nowością i są na niego bardzo dobre przeceny
    Polecam jeszcze tutaj rzucić okiem.
    Ostatnio edytowane przez cass ; 19-06-2017 o 14:17

  22. #72
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Nareszcie znalazłam temat, w którym odnajduję się w 100% Ja nie mam problemu z obsługą przy długich paznokciach tylko wtedy gdy przewijam bokiem dłoni - na wprost nie ma szans ;p a najgorzej podczas jazdy. No dobra wiem, że nie powinno się odbierać, ale jakoś czasami trzeba sobie radzić. Ostatnio przypadkowo zadzwoniłam do byłego ;D uśmiałam się jak nie wiem... W każdym razie dziewczyny jakie macie patenty na obsługę telefonu podczas jazdy tzn. np. nawigacja itp. miałam kiedyś takie uchwyty, ale się poluzowały i nie pasują do mojego iphone Ostatnio oglądałam całkiem fajne na stronce ithings.pl ale nie wiem na co się zdecydować stojak/uchwyt czy raczej słuchawki bezprzewodowe?

  23. #73
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    jak dla mnie to nie ma lepszego telefonu od iphone'a

  24. #74
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Well.. pewnie ilu użytkowników, tyle poleceń LG k102017 - duży to i dobrze się stuka, cena konkurencyjna

  25. #75

    Domyślnie Odp: Odpowiedni telefon komórkowy

    Ja mam Huawei Y6 i na razie nie narzekam, ale już powoli widać, że to nie jest najnowszy model.
    Ostatnio edytowane przez Cake ; 05-12-2017 o 09:48

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •