Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 56 z 56

Temat: Uczulenia a stylizacja paznokci

  1. #51
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Uczulenia a stylizacja paznokci

    a ja zauwazylam ze zaczynam reagowac alergicznie na wszystkie produkty
    na rece mam normalnie kropy,taka mala skorupe.na poczatku nie wiedzialam od czego ale zauwazylam ze zawsze na tej rece podwijam rekaw jak pracujei zawsze mam umaziana albo zelem albo borkatem albo farbka.no i chyba skora zrobila strajk

  2. #52
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Uczulenia a stylizacja paznokci

    Cytat Napisał paulaz0 Zobacz post
    mi sie jakies plamki na dekolcie pojawiaja czerwone, nie swedzi ani nic. dowiedzialam sie jak mi znajoma powiedziala w trakcie robienia paznokci (zelowych), a potem zauwazylam ze wyskakuja tylko podczas robienia pazurków. niewiem od czego
    ja miałam ten sam problem i co się okazało znajoma, zwróciła mi uwagę iz moge mieć problemy z tarczycę i faktycznie
    Jeżeli te plamy pojawiają się tylko podczas stylizacji to nic takiego ale jeżeli plamy wychodzą Ci równiez podczas picia gorących napojów itp. to lepiej zbadaj tarczycę. Sama sie z tego śmiałam co ma piernik do wiatraka ale okazało się iż miała rację.

    ---------- Dodano o godzinie 00:02 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 23:53 ----------

    a co do moich uczuleń a więc:

    -zaczęły mi się problemy z cerą, pył od piłowania, lampka oświetleniowa swoje robi. Cere miałam tragiczną nie dość że wysuszoną to na całej twarzy okropne wypryski. Problem zniknął po zakupie tego cudownego urządzenia co się zwie pochłaniacz pyłu
    -druga bardzo męcząca dla mnie sprawa to uczulenie na rękawiczki już próbowałam wszystkiego, myślę iż jest to związane również z moją potliwością dłoni w nich. Nie daj Bóg nie umyje rąk po ich ściągnięciu, to zaczyna sie drapanko po chwili wyskakują mi maleńke czopiki ropne, schodzą po chwili, wchłaniają się ale szlak mnie jasny trafia. No cóż trzeba się przemęczyć dla mnie praca w rękawicach to podstawa.

    -i ostatnie uczulonko to łzawienie oczu, jak nawdycham się żeli i nachylam nad nimi oczy mnie szczypią, nie zawsze ale czasami się to zdarza

    oby nic więcej mi nie wzięło bo jak na razie dla pazurków jestem w stanei znieść te meleńkie katusze

  3. #53
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Uczulenia a stylizacja paznokci

    co do uczulenia na pył i problemy z cera do u mnie jeszcze dochodzi okropne przetłuszczanie się włosów, i muszę w takim wypadku kupić pochłaniacz pyłu.
    dodatkowo od pracy z frezarką muszę zakądaać maseczki bo pył tak mnie drażni w gardło że oszalec idzie i kaszel jak grużlik sie pojawia





  4. #54
    Rozkręcanko Avatar AniaSm
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Uczulenia a stylizacja paznokci

    gdyby było to uczulenie nażel to na pewno nie dotyczyło by tylko jednego palca..nie jest możliwa reakcja alergiczna tylko na jednym palcu..skoro nie ma obrzęku ani zaczerwienienia ani nie boli tylko swędzi to ja bym poczekała..może przejdzie..czasem jak się utwardza żel to niekiedy w milimetrowych miejscach na płytce może po prostu bardziej "ściągnąc: i to daje uczucie swędzenia które potem mija..też to przerabiałam

  5. #55
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Uczulenia a stylizacja paznokci

    Dziewczyny opowiem wam moją historię. Po około miesiąca jak zajęłam się stylizacją, zaczęły mi na rękach wychodzić strasznie swędzące plamy ( było lato, krótki rękaw). zaczęłam robić paniom pazurki w koszuli, żeby zasłonić ręce, to zaczęło się to samo na twarzy i dekolcie. W tej chwili jestem opancerzona jak czołg: pochłaniacz pyłów, pozasłaniane ręce- długi rękaw, rękawiczki, na mankietach gumki recepturki, żeby pył się nie dostał i na koniec uwaga.. mam na twarzy taką maskę jak kaszkiet z przodu z szybką - spawalnicza jakaś czy co. I teraz może być. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, nie jestem alergikiem ( oprócz na nikiel nie jestem na nic- chyba- uczulona). Czasami to płakać mi się chce, że tak lubię robić paznokietki a tyle mam przeszkód, wiele bym dała, żeby się odczulić. To tyle żalów idę spać.

  6. #56
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Uczulenia a stylizacja paznokci

    ja niestety jestem uczulona na akryl ale na dużą ego ilość, ograniczam sie do kwiatków ale pracowac na nich niestety nie moge...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [Darmowe szkolenie] Stylizacja Paznokci
    By Kamis in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 05-08-2019, 09:23
  2. Stylizacja paznokci a ciąża
    By jolanta in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 151
    Ostatni post / autor: 12-06-2018, 15:59
  3. Pokaz Częstochowa- stylizacja paznokci i makijaże:D:D
    By AtelierStylizacji Carolla in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 31-07-2009, 10:27
  4. Mistrzostwa w zdobieniu paznokci - ślubna stylizacja paznokci ....
    By barbara_kawka in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-07-2009, 14:42

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •