Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: [Szukam] Stylistki paznokci. Bielsko-Biała Żywiec i okolice PILNE!

  1. #1
    Debiutantka Avatar Hippie
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Milówka/Żywiec/Bielsko-Biała/Katowice
    Postów
    3

    Domyślnie [Szukam] Stylistki paznokci. Bielsko-Biała Żywiec i okolice PILNE!

    Witam!

    Nazywam się Ania. Jako, że nie mogę jeszcze dodawać tematu do działu ogłoszenia, a sprawa jest dla mnie dość pilna i zaliczyłabym ją do kategorii problemu () pozwoliłam sobie napisać tutaj, mam nadzieję, że nie zostanę za to ukarana.
    Otóż poszukuję stylistyki paznokci z Bielska-Białej, Żywca bądź okolic. Moja poprzednia stylistka zmieniła pracę i już nie zajmuje się pazurkami. Ja przez wakacje zostałam przy moich naturalnych, co niestety nie najlepiej się skończyło dla nich. Naprawdę pilnie poszukuję jakieś dobrej stylistki, już kilka razy zdarzyło mi się trafić na takie pseudo-stylistki i nie chce znowu powtórzyć tego błędu.
    Jestem studentką, więc liczyłabym na wyrozumiałą cenę, nie chce oczywiście niczego za darmo! Wiem, że to ciężka praca, a moje ładne dłonie są warte odpowiedniej kwoty.
    Ach no i najważniejsze chodzi mi o stałą współpracę.

    Osoby które byłyby zainteresowane i zechciały pomóc mi i moim paznokciom prosiłabym o odezwanie się do mnie.
    Kontakt:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Można oczywiście napisać do mnie także przez forum!

    Serdecznie pozdrawiam, Ania

  2. #2
    Wczytuje się Avatar agnes111
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: [Szukam] Stylistki paznokci. Bielsko-Biała Żywiec i okolice PILNE!

    polecam swoje usługi, jestem z Bielska. 691025233

  3. #3
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: [Szukam] Stylistki paznokci. Bielsko-Biała Żywiec i okolice PILNE!

    kochana z czystym sumieniem polecam Ci Kasie Tomale czyli naszego forumowego Plushaka bedziesz napewno zadowolona

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •