Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Endokrynolog-dolnośląskie

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie Endokrynolog-dolnośląskie

    Bardzo prosze o pomoc Potrzebuje bardzo dobrego lekarza endokrynologa. Prosze, jesli macie jakies namiary to napiszcie. Bede bardzo wdzieczna.
    "Gdyby życie było rajem, można by było obejść się bez lęku i bólu".

  2. #2

    Domyślnie Odp: Endokrynolog-dolnośląskie

    kochana ja Ci tylko moge polecic babeczke z Poznania na prawde super i wie co robi . Nazywa sie Manuszewska -Jopek , nie wiem dokladnie gdzie przyjmuje bo raz w miesiacu przyjezdza tu do mojej miesciny wiec sie nie musze wlec do Poznania.
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  3. #3
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie Odp: Endokrynolog-dolnośląskie

    Dziekuje bardzo sloneczko. Zaraz biore sie za szukanie cokolwiek o tej pani kochana jestes
    "Gdyby życie było rajem, można by było obejść się bez lęku i bólu".

  4. #4

    Domyślnie Odp: Endokrynolog-dolnośląskie

    prosze bardzo , wiem jak ciezko jest kogos dobrego znalezc , jak bys chciala to gdzes mam do niej numer telefonu
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  5. #5
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie Odp: Endokrynolog-dolnośląskie

    To ja oczywiscie bardzo prosze co ja bym bez Was zrobila. Jak zawsze pomocne
    "Gdyby życie było rajem, można by było obejść się bez lęku i bólu".

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Endokrynolog-dolnośląskie

    Nie wiem czy sprawa będzie jeszcze aktualna. A właściwie mam nadzieję, że Twój przypadek już został zbadany, ale może komuś przyda się kilka informacji. Ja też dość długo zwlekałam, żeby umówić się do lekarza, bo właściwie nic poważnego mi nie dogalało. Miałam jedynie wahania wagi i ciśnienia, kłopoty ze snem i czułam ogólne zmęczenie. Ale, gdy już się przeprowadziłam i miałam pod ręką endokrynologa z Łodzi Endokrynolog Łódź | Poradnia MelissaMed, o którym opowiadała mi koleżanka postanowiłam się umówić, żeby dowiedzieć się czy to coś poważnego czy jedynie przemęczenie. I okazało się, że to ostatni moment, żeby zacząć się leczyć, jeśli w przyszłości chciałabym mieć dzieci. Moje problemy hormonalne nigdy nie były szczegółowo diagnozowane, a tu w końcu spotkałam się z opieką na najwyższym poziomie. Teraz jestem w trakcie leczenia i zaczyna być coraz lepiej. Ale gdybym przegapiła ten ostatni moment - leczenie trwałoby znacznie dłużej. W dodatku nie wiadomo jaki przyniosłoby skutek...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •