Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Mieszkanie pod stanowiska fryzjerskie

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    1

    Smile Mieszkanie pod stanowiska fryzjerskie

    Cześć Wam!
    Wpadł mi do głowy taki pomysł, by wynająć (a najlepiej kupić, ale nie mam tyle pieniędzy) mieszkanie 3 pokojowe, o dużym metrażu, np 100m2, w centrum miasta (ok 500 000 mieszkańców) i utworzyć w nim kilka stanowisk fryzjerskich.
    Pytanie do Was mam takie, czy interesowałby Was wynajem stanowiska w takim miejscu? Co sądzicie o takim pomyśle?
    Wszystkie stanowiska byłyby wynajmowane, sam bym tam nie strzygł - niestety nie mam pojęcia o fryzjerstwie ;-)
    Byłoby tam też stanowisko do mycia włosów i oczywiście poczekalnia. Wszystko nowo urządzone.
    To mój pierwszy post na forum, tak więc proszę o wyrozumiałość :-)
    Pozdrawiam Was, Michał

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar Sindi89
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Mieszkanie pod stanowiska fryzjerskie

    Hej no ja uważam ze pomysł każdy jest dobry. Wszystko jednak zależy w dużej mierze od ludzi i zapotrzebowania w danym miejscu...rozpoznania czy juz są jakies salony ,jak prosperują .Jesli chodzi o wynajem to jest wiele ludzi chętnych na to ,ale tez zalezy jakie warunki byś zaproponował (opłaty za wynajem,media i tak dalej...) Wiadomo ze każdy chciałby pracować sam na siebie..tak jest wygodniej ,nikt nam na ręce nie patrzy..ale nawet praca dla samego siebie ma tez minusy.Otwierajac coś takiego i wynajmujac musisz podjąć prace z konkretnymi ludźmi którzy nie zrezygnują po 3 miesiacach bo nie będzie ich stać na zus. Moze to dobrze nie zabrzmi ale no niestety taka prawda są rózni ludzie z róznymi podejściami do pracy i życia. Mi osobiscie pomysł się bardzo podoba ..a reszta to tylko zalezy od Ciebie ,ludzi wspołpracujących i warunków )
    Mam nadzieję ze coś pomogłam )
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 05-10-2012 o 21:00

  3. #3
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Mieszkanie pod stanowiska fryzjerskie

    ja osobiscie nie wyobrażam sobie takiego 'salonu' w bloku, w mieszkaniu. O ile dobrze zrozumiałam. I ciekawe czy by to sąsiadom nie przeszkadzało...

    ________________________________________


  4. #4
    Kosmetyczka Avatar violcias
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    151

    Domyślnie Odp: Mieszkanie pod stanowiska fryzjerskie

    w Krakowie jest parę takich salonów które są w mieszkaniach bloków i kamienic z tego co się orientuję to działają i nikomu to nie przeszkadza

  5. #5
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Mieszkanie pod stanowiska fryzjerskie

    Natalia mi się wydaje, że chodzi o takie coś :
    Np w centrum w jakiejś kamienicy albo w budynku załóżmy na 1 piętrze i mieszkanie przystosować na salon. Czemu nie? U mnie jest dużo takich salonów jak tak pomyślę. I są to salony firmowe, jak i takie "zwykłe" gdzie usługi są w przystępnych cenach. Utrzymują się
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Mieszkanie pod stanowiska fryzjerskie

    W Krakowie z tego co się oreintuję Paulina Pastuszak(to nazwisko powinno być Wam znane) ma salonik w mieszkaniu i chyba na jednym z ostatnich pięter, pamiętam, ze widzialam foty w jakiejś gazecie paznokciowej


    U nas w Gdyni w mieszkaniu dwupokojowym w dzielnicy Witomino, przyjmuje dwoch fryzjerów mają mieszkanie totalnie przerobione na salon i ich kartą przetargową jest wlasnie to mieszkanie, bo wokół tego jest wytworzony taki jakby nimb tajemnicy, klientki tylko z polecenia kalendarze zapisane na parę miesięcy naprzód

  7. #7
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Mieszkanie pod stanowiska fryzjerskie

    Myśle że jest to fajne wyjście, działają takie salony w Krakowie jest ich kilka, tylko wystarcza dobre miejsce i oczywiście reklama. A jeśli chodzi o sąsiadów to nie powinno być problemu, po za tym gdy będzie cisza nocna to salon będzie zamknięty. No chyba że będą aż tak upierdliwi że będą im przeszkadzać suszarki ale znów to nie aż taki duży hałas. Ale musisz zwrócić uwagę na dobre osiedle Życzę powodzenia.
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Mieszkanie pod stanowiska fryzjerskie

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post

    U nas w Gdyni w mieszkaniu dwupokojowym w dzielnicy Witomino, przyjmuje dwoch fryzjerów mają mieszkanie totalnie przerobione na salon i ich kartą przetargową jest wlasnie to mieszkanie, bo wokół tego jest wytworzony taki jakby nimb tajemnicy, klientki tylko z polecenia kalendarze zapisane na parę miesięcy naprzód

    ja mam tak zrobiony salon kosmetyczny mieszkanie na parterze przeksztalcone na lok.uzytkowy
    jest domofon i wchodzi sie przez klatke schodowa przyjmuje tylko na zapisy i nie ma szans wejsc z ulicy i zostac przyjetym
    klientki zachwycone bo jest bardzo "intymnie" i nikt niepowolany nie wchodzi
    wczesniej jak bylam u fryzjerek to drzwi ciagle chodzily bo caly czas ktos wchodzil o cos pytac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #9
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Mieszkanie pod stanowiska fryzjerskie

    ja ostatnio przez wakacje pracowałam u gościa co tak wynajmuje mieszkanie w kamienicy... dla mnie to jedna wielka porażka... stara kamienica... schody sie sypią;/ stare babki z psami... klientki trafić nie mogły a potem słuchałam jak to śmierdzi sikami i psami na korytarzu... podziekowałam za to... a niby w centrum miasta

  10. #10
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Mieszkanie pod stanowiska fryzjerskie

    ja uważam ze to fajny pomysl ale po warunkiem ze mieszkanie jest twoje- przy wynajmowanym przekształcanie go na lokal uzytkowy to ogromne koszty, mnostwo zalatwiania a moze sie okazac ze wlasciciel ci podziekuje po 2 latach i co

    poza tym ja wychodze z założenia ze nalezy w takiej sytuacji zrobic remont lokalu a poniej co zostawisz to komus jesli by sie okazało ze nie wyjdzie

    najlepiej ale wiadomo to sa koszty miec swoje mieszkanko- i nie musi byc 100 metrow no chyba ze masz mnostwo klientek ktore pozwola ci oplacic wszytskie rzeczy i jeszcze dac zarobic, ale nie wychodz od razu z zalożenia ze ludzie do pracy ci sie znajda od razu super- bo z pracownikami jest w dzisiejszych czasach bardzo cieżko, i że klientki beda walic drzwiami i oknami:d czego ci oczywiscie życze:d


    jesli zacztynasz rozejrzyj sie za mniejszym lokalem, ktory pozwoli ci uzbierac klentele aa pozniej rozwijaj dzialalnosc małą łyżką ale do syta

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera
    By barbara_kawka in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 410
    Ostatni post / autor: 21-12-2020, 20:38
  2. Lampka do oświetlania stanowiska :)
    By Agusia_pa2 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-01-2019, 22:34
  3. najważniejsze imprezy fryzjerskie
    By Czarnulka1523 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-04-2018, 10:43
  4. [29-30.09.2012 Gdańsk] Targi kosmetyczne i Fryzjerskie
    By Blejsia in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-08-2012, 23:26
  5. [2-3.10.2010 Gdańsk] XIII Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie
    By Elizabeth76 in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-04-2010, 21:33

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •