Strona 1 z 12 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 299

Temat: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Bri Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Słuchajcie moi drodzy, potrzebuje pomocy apropos prezentu na ŚLUB. Miałby byc on dla dosc oryginalnej wręcz 'artystycznej' i specyficznej pary, która ze tak powiem, nie zadowoli sie byle czym. Poza tym jestem chrzesnicą pana młodego. Pomyślałam o jakims ciekawym i eleganckim zestawie z mydlarni dla niej i niego. Może jakis zastaw ręcznik+płyny,mydła, sole itp. w eleganckim opakowaniu.

    Może znacie jakies fajne stronki z bardzo oryginalnymi rzeczami do domu?


    Zapraszam na mojego bloga: www.berenika-nails.blog.pl/

  2. #2
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Ja jestem wogole zwolenniczka orginalnych prezentow..
    ostatnio jak bylam zakupilam swojej chrzesnicy srebrna grzechotke wygrawerowana z jej data i godzina urodzenia...jej imieniem i ze ode Mnie wydaje Mi sie ze jest to swietny prezent ktory z czasem bedzie przechodzil z pokolenia na pokolenie....wybor jest teraz bardzo duzy po srebrne i pozlacane smoczki w ktore sie wklada pierwszy zabek dziecka,buciki malenkie rowniez ze srebra..
    a dla panny mlodej super prezenetem jest rowniez srebrna lub zlota moneta rowniez wygrawerowana z zyczeniami czy rowniez z data i godzina zaslubin...i taka monete na przyklad oprawic w ladna ramke by zawsze moc na nia sobie spojrzec,pomyslow zawsze znajdzie sie wiele... swietnym pomyslem rowniez jest zakupienie takiego pudelka z drzewa z wyciaganymi w przerozny sposob oprawkami na zdjecia,uwazam rowniez to za swietny prezent..piekny album na zdjecia dla mlodych,widzialam na prawde przecudne ...wiec wybierac na pewno jest w czym i takiego prezentu na pewno nie zapomna szybko....

  3. #3
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    my z moim mężem robimy makiety
    tzn nakawałki dykty w kształcie prostokąta robimy makiete podwórka pary młodej wyklejamy ją banknotami 10 i 20 tak że w sumie wychodzi z tego ok 700zł

    "trawę" wyklejamy w jodełkę, na tym stawiamy willę zrobionę z papieru technicznego lub tekturki- ją też wyklejamy banknotami, obok stoi garaż (też wyklejony banknotami) a w nim mercedes-resorak, obok garażu stoi kosz na śmieci wyklejony kasą a w srodku bilon po 1groszu.

    banknoty przyklejamy do dykty i tekturek (willi i garazu) plasteliną... nie mam akurat zdjęcia ale świetnie to wygląda, a pomysł podała nam moja ciotka która jest plastyczką

    mam nadzieję ze w miarę jasno to opisałam. jak będę miala chwilkę czasu to zrobię do tego rysunek pomocniczy w paint

    wprawdzie nie wygląda to teraz ładnie bo nir umiem robić grafiki w komputerze więc jest taka sobie ta makieta, ale mam nadzieje ze coś już w głowie wam świta o co niej więcej chodzi... sory za niechlujnie wstawione autko do garażu

    na tym czymś co tu zrobiłam jest trawa cala z 10, dom i garaż z 20 a dach z 50 bo mi sie mieszać nie chciało tylko KOPIUJ--->WKLEJ, ale jak robimy "żywą" makietę to mieszamy banknoty żeby było "kolorowo"
    Ostatnio edytowane przez aga ; 20-07-2009 o 00:20

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Kurcze fajny pomysł z tą makietą tylko trochę dużo kasy na to wycodzi. Szkoda że nie masz forki bo zak zrobiona to pewnie inaczej wygląda niż na rysunku. heh
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  5. #5

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    do tej makiety to chyba raczej jakies pieniazki nie prawdziwe ... bo tyle na taka makiete przykleic to by bylo szkoda hehe no chyba ze można by było je oderwac
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  6. #6
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    do tej makiety to chyba raczej jakies pieniazki nie prawdziwe ... bo tyle na taka makiete przykleic to by bylo szkoda hehe no chyba ze można by było je oderwac
    Woszczur napisała, że to na plastelinkę, więc pewnie łatwo się odkleja


  7. #7
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Woszczurku jak będziesz robiła tego typu makiety to koniecznie zrob zdjęcie i wrzucaj.

    a pomysł niesamowity

    ________________________________________


  8. #8

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    Woszczur napisała, że to na plastelinkę, więc pewnie łatwo się odkleja

    no tak ja to jeszcze wczorajsza jestem wiec hmmm za duzo nie rozumiem z tego co czytam hihi
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  9. #9
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    Woszczurku jak będziesz robiła tego typu makiety to koniecznie zrob zdjęcie i wrzucaj.

    a pomysł niesamowity

    no wlaśnie chętnie bym poszła na jakie weselicho u nas właśnie nie za wcześnie będzie jakaś imprezka żeby zrobić makietę do "wyjścia," a co do kasiury to faktycznie... tzreba sie nieźle nakombinować i napocić żeby daną kwotą zapełnić w odpowiednich odstępach cały "dobytek"

    a co do klejenia to jak juz wczesniej pisałam-u zywam plastelinki, ale dosłownie na jeden banknot przypada kulka wielkosco ziarenka grochu, który dzielę na 4 rogi pieniądza

  10. #10
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    super pomysl!

  11. #11
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    ja pracuję przy pakowaniu prezentów i ostatnio przyszedł gościu ztakim prezentem:
    dla panny młodej książka w stylu "jak szybko osiągac orgazm"
    a dla pana młodego "co zrobić żeby ona pierwsza doszła"
    czy coś w ten deseń
    często są też ekspresy do kawy, odkurzacze, albo srebrne lub porcelanowe zestawy. Raz pakowałam maskotki bociany- 2 duże i 6 malutkich
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  12. #12
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    również jestem za oryginalnymi prezentami. musisz pomyśleć co ci znajomi lubią, żeby to było coś szczególnego. masz dobry pomysł z tą mydlarnią, tego typu sklepów jest sporo, zwróć uwagę czy mają w domu wannę (dużo osób woli sam prysznic i wtedy wszelkie kulki itp odpadają) i jakie lubią zapachy. na stronie ministerstwa gadżetów jest dużo śmiesznych rzeczy, ale mogą dać ci podpowiedź co kupić. fajnie jest dodać coś na czym możesz grawerować imiona i datę ślubu na przykład

  13. #13
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    moja siostra miała ostatnio swój ślub i dostała reczniki jeden rozowy z napisem żona a drugi niebieski z napisem mąż nie wiem może już to widziałyscie ale wiem że im prezent sie bardzo podobał i sa jeszcze fajne albumiki jak już annamon wspomniałajak znajde to wkleje

  14. #14
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    My właśnie wymyśliłyśmy z siostrą, że zrobimy bratu filmik o nich jako prezent ślubny i puścimy go na oczepinach

    Jako, że nasz braciszek jest zwariowany więc i filmik będzie śmieszny, wesoły i zwariowany i teraz szukamy inspiracji i fajnych tekstów, które będziemy mogły podłożyć...i będzie oczywiście wolna i romantyczna piosenka ale to na koniec żeby nam sie wszyscy nie zanudzili i troszkę pośmiali i żeby para młoda mogła ten filmik wspominać z uśmiechem na twarzy

    Co myślicie o tego typy prezentach ?

  15. #15
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Miminka twój pomysł jet naprawde świetny Bardzo mi sie podoba zdaj relacje jak już prezent będzie gotowy i jak gościom się podobało

  16. #16
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Cytat Napisał miminka Zobacz post
    My właśnie wymyśliłyśmy z siostrą, że zrobimy bratu filmik o nich jako prezent ślubny i puścimy go na oczepinach

    Jako, że nasz braciszek jest zwariowany więc i filmik będzie śmieszny, wesoły i zwariowany i teraz szukamy inspiracji i fajnych tekstów, które będziemy mogły podłożyć...i będzie oczywiście wolna i romantyczna piosenka ale to na koniec żeby nam sie wszyscy nie zanudzili i troszkę pośmiali i żeby para młoda mogła ten filmik wspominać z uśmiechem na twarzy

    Co myślicie o tego typy prezentach ?
    Wiesz, pomysł za******y że tak powiem i mi sie przypomniało wlasnie że miałam skończyć filmik dla rodziców na rocznicę ślubu co mieli 7 lipca haha troszkę sie nam to przeciągneło ehh musze to zrobić, musze to zrobić
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  17. #17
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Agusia do pracy Bo napewno będzie świetny

  18. #18
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    miminka super pomysł.

  19. #19
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    moja kolezanka poszla do siostry swojej i zabrala jej zdjecia dzieciakow i ich samych czyli jej i meza, dala gdzies do drukarni i zrobili z tego album-ksiazke, jak dla mnie prezent super no i na cale zycie pamiatka

  20. #20
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Co mogę kupić, zrobić, stworzyć albo coś na 40 urodziny mamie? bo nie mam zielonego pojęcia...

    ________________________________________


  21. #21
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    na tymweselu teraz co bylam to ojczym mlodego zrobil cos takiego.
    metalowy pret w ksztalcie prostokata do polowy zatopil w betonie.tak ze z betonu wyszedl kwadrat tzn kostka taka.no i w srodku zabetonowal pudelko male od jajka niespodzianki a w nim kase.mlodzi musieli to mlotkeim rozbic.ale smiechu bylo tyle ze szok

  22. #22
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    o kurde hahaha ludzie to mają pomysły super

    ________________________________________


  23. #23
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    tak to wygladalo.tu juz troche rozwalone

  24. #24
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    ja mojemu kochanemu zrobiłam kiedys sama cały album na zdjęcia wziełam zwykłą gruba tekturę opaliłam boki następnie przykleiłam kartki po wyschnięciu kleju każdą kartkę pomalowałam pędzelkiem wywarem z kawy i opaliłam każdą karteczke okłsdke obkleiłam całą płatkami z róż posypałam troszke brokatem w środku jako zaczepki na zdjęcia były listki lub płstki róż zrobie zdjęcie kiedyś jak nie zapomne u niego to pokaże jaki był efekt

  25. #25

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    zrób zdjęcie koniecznie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •