Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 299

Temat: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Bri Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Słuchajcie moi drodzy, potrzebuje pomocy apropos prezentu na ŚLUB. Miałby byc on dla dosc oryginalnej wręcz 'artystycznej' i specyficznej pary, która ze tak powiem, nie zadowoli sie byle czym. Poza tym jestem chrzesnicą pana młodego. Pomyślałam o jakims ciekawym i eleganckim zestawie z mydlarni dla niej i niego. Może jakis zastaw ręcznik+płyny,mydła, sole itp. w eleganckim opakowaniu.

    Może znacie jakies fajne stronki z bardzo oryginalnymi rzeczami do domu?


    Zapraszam na mojego bloga: www.berenika-nails.blog.pl/

  2. #2
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Ja jestem wogole zwolenniczka orginalnych prezentow..
    ostatnio jak bylam zakupilam swojej chrzesnicy srebrna grzechotke wygrawerowana z jej data i godzina urodzenia...jej imieniem i ze ode Mnie wydaje Mi sie ze jest to swietny prezent ktory z czasem bedzie przechodzil z pokolenia na pokolenie....wybor jest teraz bardzo duzy po srebrne i pozlacane smoczki w ktore sie wklada pierwszy zabek dziecka,buciki malenkie rowniez ze srebra..
    a dla panny mlodej super prezenetem jest rowniez srebrna lub zlota moneta rowniez wygrawerowana z zyczeniami czy rowniez z data i godzina zaslubin...i taka monete na przyklad oprawic w ladna ramke by zawsze moc na nia sobie spojrzec,pomyslow zawsze znajdzie sie wiele... swietnym pomyslem rowniez jest zakupienie takiego pudelka z drzewa z wyciaganymi w przerozny sposob oprawkami na zdjecia,uwazam rowniez to za swietny prezent..piekny album na zdjecia dla mlodych,widzialam na prawde przecudne ...wiec wybierac na pewno jest w czym i takiego prezentu na pewno nie zapomna szybko....

  3. #3
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    my z moim mężem robimy makiety
    tzn nakawałki dykty w kształcie prostokąta robimy makiete podwórka pary młodej wyklejamy ją banknotami 10 i 20 tak że w sumie wychodzi z tego ok 700zł

    "trawę" wyklejamy w jodełkę, na tym stawiamy willę zrobionę z papieru technicznego lub tekturki- ją też wyklejamy banknotami, obok stoi garaż (też wyklejony banknotami) a w nim mercedes-resorak, obok garażu stoi kosz na śmieci wyklejony kasą a w srodku bilon po 1groszu.

    banknoty przyklejamy do dykty i tekturek (willi i garazu) plasteliną... nie mam akurat zdjęcia ale świetnie to wygląda, a pomysł podała nam moja ciotka która jest plastyczką

    mam nadzieję ze w miarę jasno to opisałam. jak będę miala chwilkę czasu to zrobię do tego rysunek pomocniczy w paint

    wprawdzie nie wygląda to teraz ładnie bo nir umiem robić grafiki w komputerze więc jest taka sobie ta makieta, ale mam nadzieje ze coś już w głowie wam świta o co niej więcej chodzi... sory za niechlujnie wstawione autko do garażu

    na tym czymś co tu zrobiłam jest trawa cala z 10, dom i garaż z 20 a dach z 50 bo mi sie mieszać nie chciało tylko KOPIUJ--->WKLEJ, ale jak robimy "żywą" makietę to mieszamy banknoty żeby było "kolorowo"
    Ostatnio edytowane przez aga ; 20-07-2009 o 00:20

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Kurcze fajny pomysł z tą makietą tylko trochę dużo kasy na to wycodzi. Szkoda że nie masz forki bo zak zrobiona to pewnie inaczej wygląda niż na rysunku. heh
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  5. #5

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    do tej makiety to chyba raczej jakies pieniazki nie prawdziwe ... bo tyle na taka makiete przykleic to by bylo szkoda hehe no chyba ze można by było je oderwac
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  6. #6
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    do tej makiety to chyba raczej jakies pieniazki nie prawdziwe ... bo tyle na taka makiete przykleic to by bylo szkoda hehe no chyba ze można by było je oderwac
    Woszczur napisała, że to na plastelinkę, więc pewnie łatwo się odkleja


  7. #7
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Hom Prezent dla dziecka

    dziewczyny mam prośbę, chcemy kupić prezent dla 2letniego chłopca, lubi auta, preferuję coś edukacyjnego, nie może być za duże, najlepiej żeby mógł się sam tym bawić. może być angielsko-polskie, bo prezent pojedzie do anglii i może mu ułatwiać poukładanie sobie języków w głowie.

    ogólnie to problem jest w tym że wszystko co mi się podoba jest od 3 lat wzwyż, a to co niby dla 2+ wydaje mi się być takie mało inteligentne że tak powiem, a że nie mam dzieci to się nie znam, prosze o jakąś podpowiedź

    np czy to faktycznie jest zabawka od 3-4 lat
    ____DUŻY EDUKACYJNY MOTYL - LABIRYNT NA KÓŁKACH (830487016) - Aukcje internetowe Allegro
    ____LABIRYNT NA KÓŁKACH______KOLEJKA EDUKACYJNA (832984130) - Aukcje internetowe Allegro
    MAGICZNY LABIRYNT _KOLEJKA EDUKACYJNA dla Malucha (836309880) - Aukcje internetowe Allegro
    KOLEJKA EDUKACYJNA PĘTLA MULA LABIRYNT BeeBee (838646093) - Aukcje internetowe Allegro
    Ostatnio edytowane przez asia ; 03-12-2009 o 02:15

  8. #8
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Prezent na święta dla dziecka

    jak na mój gust to dziecku w wieku 4lat taka zabawka by się nie podobała a 2-latkowi jak najbardziej Czasem to nawet na grzechotkach pisze +3 heh, więc tym się lepiej nie sugeruj.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar marlen
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    723

    Domyślnie Odp: Prezent na święta dla dziecka

    mój synek ma 3 latka i bardzo lubi się bawić zabawkami w takim stylu,chociaż teraz go wzięło i cały czas powtarza że gwiazdor mu przyniesie samochód MC Queena.
    Myslę że te zabawki co chcesz kupić będą dobrym wyborem

  10. #10
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Prezent na święta dla dziecka

    mój braciszek ma 4latka i zbiera wszystko z filmu auta oczywiście McQueen to jego idol Ma nawet majtki i skarpetki z Aut, bo o bluzkach, kurtkach, czapkach i plecakach nie wspomnę...Ma takiego wilelkiego McQueena co gada i warsztat dla tych aut, książki, teczki, nawet inne zabawki musi trzymać w pudłach z Aut....Oczywiście ma też pościel, śpiwór i pełno poduszek z tejże serii
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  11. #11
    Totalna maniaczka Avatar marlen
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    723

    Domyślnie Odp: Prezent na święta dla dziecka

    O rety co Mnie czeka,zbankrutuję

  12. #12
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Prezent dla faceta ---> odwieczny problem ;)

    Kobietki macie jakieś pomysły na prezent świąteczny dla faceta, przyjaciela, brata czy w ogóle przedstawiciela płci przeciwnej To mój odwieczny problem A z tym moi głuptasem doszliśmy do wniosku, że na mikołaja nie będziemy sobie niczego kupować tylko na gwiazdkę. No i chwała Bogu bo mam trochę więcej czasu na znalezienie czegoś niebanalnego. Jeśli macie jakieś pomysły to piszcie, może nie tylko ja mam taki dylemat

  13. #13

    Domyślnie Odp: Prezent dla faceta ---> odwieczny problem ;)

    przede wszystkim gadżety może tu coś ci wpadnie w oko Toys4Boys.pl jest więcej takich stronek z gadżetami trzeba poszukać
    dalej zależy od zainteresowań np mój kolega bardzo by się ucieszył z nowych opon do crossa a ja z pendriva 32 gb

  14. #14
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Prezent dla faceta ---> odwieczny problem ;)

    ja tam nie wiem ... niby dzisiaj kupiłam perfum, a okazało się, że to woda po goleniu haha. No i psikus ... teraz nie wiem co wymyślić, bo Mój nie używa wody po goleniu

  15. #15
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Prezent dla faceta ---> odwieczny problem ;)

    wyłamię się (jak zwykle )

    zawsze staram się wybrać pod zainteresowania

    fajna jest te stronka ministerstwo gadżetów, ale przed kupnem lepiej sprawdzić na allegro bo te same rzeczy są dużo taniej

  16. #16
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Prezent dla faceta ---> odwieczny problem ;)

    Temat świetny, bo ja też zawsze mam z tym problem
    Z doświadczenia wiem jednak, że i mój tata i mój mężczyzna lubią tzw gadżety.
    Mój to pewnie też by się ucieszył z takiego pen drive ale już kupiłam mu słuchawki bezprzewodowe do kompa.


  17. #17
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Prezent dla faceta ---> odwieczny problem ;)

    nanami7 to może zacznie
    z forum można się wiele nauczyć

  18. #18
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: Prezent dla faceta ---> odwieczny problem ;)

    No właśnie nanami może zacznie jej używać Więc mówicie, żeby szukać jakiegoś gadżetu.... No może to jest jakieś wyjście też myślałam, o czymś do kompa tylko, że On to już raczej wszystko ma i bida będę szukać dalej wkleję jak znajdę coś ciekawego

  19. #19
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Lightbulb Pomysł na wręczenie prezentu

    Macie jakieś pomysły na oryginalne wręczenie prezentu? Ja i moi znajomi zawsze staramy się to robić w jakiś ciekawy sposób ale już nam chyba pomysłów brakuje.
    Żeby było jasne, co mam na myśli
    To np. schowanie gdzieś prezentu aby solenizant szukał, jakieś zadania do zrobienia a w zamian prezent lub po prostu wręczenie go w najmniej oczekiwanym momencie. Praktykowaliśmy też chowanie się i robienie zbiorowej niespodzianki lub nietypowe zapakowanie.
    Liczę bardzo na waszą inwencję!


  20. #20
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Pomysł na wręczenie prezentu

    Moze schować tam gdzie ktoś trzyma kurtkę, buty i wyciągnąć kogoś na spacer

    Albo do lodówki - ktoś wstaje rano chce zjeść śniadanie otwiera lodówkę a tam prezent

    może później jeszcze cos wymyślę

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar xena607
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Pomysł na wręczenie prezentu

    Przesłanie prezentu "śpiewającym gońcem", tzn. trzeba kogoś odważnego wynająć żeby przy wręczaniu odśpiewał jakąś durną piosenkę, najlepiej strasznie fałszując

  22. #22
    No to..wpadłam Avatar vanessita
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    193

    Domyślnie Odp: Pomysł na wręczenie prezentu

    Cytat Napisał xena607 Zobacz post
    Przesłanie prezentu "śpiewającym gońcem", tzn. trzeba kogoś odważnego wynająć żeby przy wręczaniu odśpiewał jakąś durną piosenkę, najlepiej strasznie fałszując
    Ja bym nie chciała jeszcze z rańca by przyszedł to zabiłabym

  23. #23
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Pomysł na wręczenie prezentu

    Lodówka dobre. . . a już w ogóle najlepiej kogoś do tej lodówki upchać A jeśli chodzi o te śpiewanie to ja bym się nadawała, nawet nie musiała bym się zbytnio wysilać żeby fałszować


  24. #24
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Prezent na Dzień Matki 26.05

    Co kupujecie swoim mamom? Chciałabym kupić coś fajnego, innego niż zwykle ale jak na razie nie mam pomysłu . . .


  25. #25
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Prezent na Dzień Matki 26.05

    ja chyba zrobię LAURKĘ tak jak się to za dzieciaka robiło
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •