Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 299

Temat: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

  1. #251
    Wczytuje się Avatar aleksandra870309
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    warszawa
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    jak na złość nie mogę znaleźć tego pudełeczka ale mam fajną alternatywę dla zapakowania tego prezentu w zwykły papier PUDEŁKO NA CHRZCINY, CHRZEST , PREZENT, * RÓŻNE * (2196447962) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    p.s tylko ciekawe jaki byłby koszt bo nie ma podanej ceny..

  2. #252
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Cytat Napisał aleksandra870309 Zobacz post
    jest to pudełko więc najlepiej i najłatwiej będzie zapakować w papier. Jest to chrzest więc myślę, że biały ze złotą kokardą będzie ok. Widziałam też takie okrągłe pudełeczka z napisem chrzest, właśnie na sztućce. jak znajdę to o co mi chodzi wkleje linka


    a jeśli chodzi o "majtanie w środku" to może być problem;p aż tak się to wszystko rusza?
    no właśnie chodzi o to żeby nie było w tym zielonym pudełku
    fajne te pluszowe 50 zł z przesyłką koszt... ale się koleżace nie podoba
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  3. #253
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    no i dopadł i mnie chrzest.... ;p co kupić dla chłopczyka? ofc w granicach rozsądku bo za bogata to ja nie jestem a za dziećmi też za bardzo nie przepadam.... kasy nie dam bo wiadomo co się później z nią dzieje ;p

  4. #254
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    łańcuszek z medalikiem może?
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  5. #255
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  6. #256
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    teoretycznie dziecko wszystko już ma a łańcuszek to chyba rola chrzestnych ?

  7. #257
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie

    Ja bym chyba kupiła jakiegoś wielkiego misia więc nic oryginalnego ale uważam że pieniądze to się rozejdą, łańcuszka to chłopak nosić nie będzie pewnie bo na razie jest za mały a jak dorośnie to nie wiadomo jak będzie z jego religijnością... A ile ma dzieciaczek? Bo myślałam też nad jakąś karuzelą nad łóżeczko albo elektroniczną nianią

    Albo możesz mu wykupić jakąś sesje fotograficzną i wywołanie zdjęć w formie fotoksiążki (na gruponie itp jest dużo takich ofert), wtedy dasz im karnet w jakiejś ładnej formie zrobiony a oni sami będą mogli zdecydować jak go wykorzystać: czy będą zdjęcia samego maluszka czy sesja rodzinna

    Podoba mi się również coś takiego ale moim zdaniem trochę to wydawanie kasy na pierdoły Chrzest Smoczek srebrny MISIE grawer GRATIS (2438677605) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Ostatnio edytowane przez aga ; 05-07-2012 o 19:17

  8. #258
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    a może ze 3 miesiące ma, nawet nie wiem. Widziałam właśnie te smoczki itp. ale większość ma jakieś wierszyki i podpis od chrzestnych, więc chyba nie wypada nawet bez podpisu. Kupie chyba jakąś zabawkę czy ubranka.

  9. #259
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Ubranka to może być ciężko jak nie wiesz ile dokładnie ma a z zabawka zawsze się przyda bo tego dzieciom nigdy dość

  10. #260
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Moze album do zdjeci, taki typowo na chrzciny ?
    Wiele zdjec bedzie pewnie robionych, wszystkich tez nie beda wywolywac ( chyba ) a tak beda miec album, wybiora takie najladniejsze i do albumu a reszta na komputerze...Pamiatka z chrzcin na przyszlosc
    Agnieszka

  11. #261
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Witam moze ktos ma pomysł co mozna kupic chrześniakowi na 2 urodziny;p

  12. #262
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Ooo, nie spodziewałam się tu takiego tematu Ale skoro już na niego natrafiłam, przeglądając forum, to może ktoś zechce mi pomóc Otóż za 2 tygodnie idę do Przyjaciółki na parapetówę i kupiłam Jej taki młynek i nie mam pojęcia, jak go zapakować. Co prawda, jest w takim prostokątnym pudełku, ale wolałabym go wyjąć z pudełka i jakoś tak go opakować, aby paczuszka miała fikuśny kształt - żeby przyjaciółka od razu mogła zacząć zastanawiać się co też za dziwna rzecz jest w środku Macie jakiś pomysł, jak to zapakować, żeby nie było widać zawartości, ale żeby np. odznaczał się kształt urządzenia? Chodzi mi głównie o tę rączkę Wszelkie podpowiedzi mile widziane

  13. #263
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Link do tego mlynka jest nieprawidlowy. Musisz podac bezposrednio do niego a nie do strony z wyprzedaza.
    Agnieszka

  14. #264
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    rudzia, to znaczy? Chciałam wkleić samo zdjęcie, ale po pierwsze nie wiem, jak je "zdobyć", bo tam jest ten taki zoom od razu na stronie z wyprzedażą (nie otwiera się fotka w nowym oknie), a po drugie musiałabym później jeszcze chyba zapisać zdjęcie na dysku i zmniejszyć? To wszystko chyba przekracza moje możliwości

  15. #265
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    zrób screena ekranu (na klawiaturze przycisk 'Prt Scr' albo druga możliwość jak przycisk nie działa, to trzeba wejść w START - Akcesoria - Ułatwienia dostępu - Klawiatura programowa ), później wklej do painta i zapisz.

    ________________________________________


  16. #266
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Albo poszukaj po nazwie mlynka w grafika google, otworz zdjecie tak by bylo na calym ekranie, skopiuj do niego link i wstaw na forum
    Agnieszka

  17. #267
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Nadchodzi radosny swiateczny czas i jak co roku problem - co podarowac bliskim, albo co sami chcielibysmy dostac by uniknac niechcianych podarunkow? Mysle ze z poczatkiem grudnia juz trzeba zaczac myslec w tym temacie, wiec piszmy i dzielmy sie pomyslami
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  18. #268
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    my w tym roku wymyśliliśmy sobie, że robimy prezenty symboliczne do określonej kwoty - ale mają być fajne Wyjatkiem sa dzieci im można drożej każdy wszystko ma, a jak nie to sobie kupuje, a wszyscy też mają pełno wydatków. Ja zawsze mam dużo pomysłów co sama chciałbym dostać lubię ksiązki i zawsze się cieszę jak je dostaję, więc tym , którzy czytają kupuję myślę, że świetnym prezentem też są różnego rodzaju gry, ja ostatnio kupiłam w IPNie ZnajZnak - można się doedukowac z historii współczesnej polecam. No i zawsze (poza wyjątkami) dobrym prezentem jest alkohol

  19. #269
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Ja przyjaciółce wykupiłam bon na sweetdealu na wywołanie zdjęć, bo dużo podróżuje i lubi mieć potem porozwieszane zdjęcia po pokoju, więc wiem, że się ucieszy

  20. #270
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    ja dla kobiet wymyslilam mini kremy z gehwola i zapakuje w celofan i juuuuz ! A kazdemu sie takie cos przyda !
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  21. #271
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    My w tym roku u teściów zrobiliśmy losowanie i każdy ma za zadanie kupić tylko jeden prezent (wyjątek - dzieci). Jeszcze nie wiem czy pomysł wypali ale wydaje mi się że jest łatwiej myśleć nad jednym prezentem niż nad kilkoma. Zresztą frajdę przy losach mieliśmy jak dzieciaki Nom i większy budżet wtedy więc nie trzeba się oglądać na to czy zostanie coś w portfelu dla innych.

  22. #272
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    My w tym roku u teściów zrobiliśmy losowanie i każdy ma za zadanie kupić tylko jeden prezent (wyjątek - dzieci). Jeszcze nie wiem czy pomysł wypali ale wydaje mi się że jest łatwiej myśleć nad jednym prezentem niż nad kilkoma. Zresztą frajdę przy losach mieliśmy jak dzieciaki Nom i większy budżet wtedy więc nie trzeba się oglądać na to czy zostanie coś w portfelu dla innych.

  23. #273
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Myślę, że niekowencjonalnym pomysłem na prezent jest wynajęcie na kilka godzin fotobudki. Dzieci będą miały mnóstwo radości. My jak robiliśmy przyjęcie wynajęliśmy firmę fotobudka Lublin. Była kupa śmiechu

  24. #274
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    taka fotobudka to fajny pomysł. Ostatnio byłam na weselu koleżanki i coś takiego właśnie było. Każdy mógł zrobić sobie dowolną ilość zdjęć i na każdym zdjęciu był napis imiona państwa młodych i data wesela. To chyba byłam największa atrakcja całej uroczystości.

  25. #275
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Jestem zwolennikiem podarowania młodym czegoś co im się przyda na swoim mieszkaniu. Np. ekspres do kawy, odkurzacz, garnki, noże itd.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •